erwteumenh me thn kollhth mou
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 13 of 13
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    11

    erwteumenh me thn kollhth mou

    ke ne,opws katalavate apo ton titlo,exw mia klisi ke pros ta koritsia.
    ena xrono prin,gwnrisa mia kopela se ena 'bar',thn hksera alla den eixe tuxei pote na thn dw apo koda h na milhsoume..me to pou gnwristhkame amesws vghkame ktlp,htan polu filikh,polu eudiatheth,thn latrepsa apo thn prwth stigmh.
    arxisame na vgenume olo ke pio suxna ke afto to suxna katelhkse sto kathe mera. oso hmoun mazi ths,ksexnousa ta pada,pernousame polu omorfa mazi pou den ithela pote na thn apoxwristw. etsi loipon katalhksame na eimaste polu demenes. mesa se afton ton ena xrono exoume kanei ke oi duo sxeseis ke exoume faei ta moutra mas,exoume perasei polles duskolies,alla pada h mia htan dipla sthn allh. den borusa na thn vlepw plhgwmenh,oute ekeinh to idio..ths edina polu agaph,mou edine ke ekeinh allh tosh.
    den borusa na fadastw to ti alla ekruve.omws ekruva ke egw..
    prin mia vdomada eixame paei gia kafe megalh parea,ke ksanairthame koda..pio koda.
    milhsame loipon ekeino to vradu molis spasame,ke mou eksomologithike oti ki afth noiwthei olon afton ton kairo sinasthimata gia mena. berdemena,alla ne. sinaisthimata.
    toso kairo thn ithela toso poli.pada htan sto mualo mou,ne men hmastan files alla opoiadhpote stigmh ke na mou elege 'ELA' egw tha etrexa. tha ta paratusa ola.
    apo ekeinh thn mera,ola allaksan gia mena.noiwthw toso omorfa mesa mou,me kanei na noiwthw mera me thn mera oti eime toso shmadikh.
    eine to mono atomo pou borw na eime toso anoixth,toso kala,oute piezome ke panw apo ola eime o eaftos mou.
    thn noiwthw san kopela mou,san kollhth mou,genika eine ta pada mou. noiwthw tosa polla thee mou,eine toso shmadiko gia mena to na noiwthw kala mesa mou.
    me kanei na ksexnieme apo oti me ponaei,mono ekeinh thelw sthn zwh mou..mono ekeinh me kanei xaroumenh,ekeinh me oloklhrwnei,mou gemizei siga siga ta kena..
    thn agapaw toso gamhmena polu. den thelw pote na thn xasw apo thn zwh mou,den kserw ti tha kanw,alitheia.
    eine afto pou pada ithela,eine akrivws afto pou mou tairiazei..kollhsame toso..
    oi psixes mas koubwsan amesws..ke exei toso omorfh psixi,alitheia.
    katafera na thn dw apo mesa.me ena koitagma.me ena aggigma..
    eine san oneiro.thelw na kanw ta pada mazi ths,na perasoume ki alles omorfes stigmes h mia plai sthn allh..
    eine wres ke stigmes pou borei na exw na thn dw 2 wres ke na mou leipei apeira. mou leipei h agkalia ths..ta filia ths,ola.
    exei afto to vlema pu se upnwtizei,se mageuei. eine toso omorfh ke ekswterika,ke eswterika. eine enas uperoxos anthrwpos sthn zwh mou.
    thn agapaw gia afto pou eine,ke gia afto pou eime egw otan eime mazi ths.
    -love wins-

  2. #2
    Αρα ειναι αμοιβαιο και μαλιστα πολυ γλυκο. Να περνατε ομορφααα, ο ερωτας ειναι η ντοπα που μας λειπει.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    το μονο πραγμα που δεν εχω καταλαβει ειναι ετσι πως θα συνενοηθεις με τους αλλους θα τραβηξεις αυτο το δρομο γραφοντας γκρικλις? εμενα δε μου φαινετε τοσο καλη ιδεα κ θα σου πω γιατι μαλον εχεις το δυσκολο εγχειρημα να δειξεις στους αλλους οτι αυτο που κανεις ειναι καλο κ οχι κακο κ το λεω γιατι καπια στιγμη μπορει να χρειαστει να μηλισεις με καπιον που σε γνωρισε τωρα πχ ετσι πως θα τον πεισεις να ερθει κοντα σου?
    δε μου φαινετε να εχεις περιθορια για προβληματα επικοινωνιας στον ηδη περιπλοκο δρομο που ακολουθεις αυτο πχ θα μπορουσε να το κανει καπιες που της πηγαν ολα ευκκολα κ δεν εχει τοσο αναγκη να επικοινωνησει με τους αλλους αρα δε μου φαινεται να σε παιρνει να δυσκολευεις τους αλλους να διαβασουν τι λες κλπ....

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    ειχα ζησει κι εγω κατι παρομοιο αρκετα παλιοτερα..καπου εκει στα 20 μου.μηπως ειναι ενθουσιασμος ολο αυτο που νιωθεις?πολλες φορες οταν ταιριαζουμε τοσο πολυ με καποιον νομιζουμε διαφορα..

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    εγω παλι νομιζω εκεινη σε ερωτευτηκε μολισ σε ειδε και σε εριξε σιγα σιγα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    11
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    το μονο πραγμα που δεν εχω καταλαβει ειναι ετσι πως θα συνενοηθεις με τους αλλους θα τραβηξεις αυτο το δρομο γραφοντας γκρικλις? εμενα δε μου φαινετε τοσο καλη ιδεα κ θα σου πω γιατι μαλον εχεις το δυσκολο εγχειρημα να δειξεις στους αλλους οτι αυτο που κανεις ειναι καλο κ οχι κακο κ το λεω γιατι καπια στιγμη μπορει να χρειαστει να μηλισεις με καπιον που σε γνωρισε τωρα πχ ετσι πως θα τον πεισεις να ερθει κοντα σου?
    δε μου φαινετε να εχεις περιθορια για προβληματα επικοινωνιας στον ηδη περιπλοκο δρομο που ακολουθεις αυτο πχ θα μπορουσε να το κανει καπιες που της πηγαν ολα ευκκολα κ δεν εχει τοσο αναγκη να επικοινωνησει με τους αλλους αρα δε μου φαινεται να σε παιρνει να δυσκολευεις τους αλλους να διαβασουν τι λες κλπ....
    sugnwmh,me voleuoun kalutera :)
    ama den sou aresun apla mhn ta koitas. smouts

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    11
    Quote Originally Posted by boo View Post
    ειχα ζησει κι εγω κατι παρομοιο αρκετα παλιοτερα..καπου εκει στα 20 μου.μηπως ειναι ενθουσιασμος ολο αυτο που νιωθεις?πολλες φορες οταν ταιριαζουμε τοσο πολυ με καποιον νομιζουμε διαφορα..
    den eine,o enthousiasmos den exei kamia epafh me afto pou noiwthw gia thn tupissa,eine teleiws diaforetiko..o enthousiasmos krataei poli ligo kai meta trws ksenera.edw den eine etsi:3

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    τα διαβαζουμε ενταξει αλλα ειναι κανονασ του φορουμ εδω να γραφεισ ελληνικα
    εκτοσ κι αν μπαινεισ απο κινητο η απο αλλη χωρα δε ξερω απλα καλο ειναι τα γραφεισ ελληνικα
    να καταλαβαινουν ολοι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #9
    πάντως είναι ωραίο που νιώθεις τόσο γεμάτα αισθήματα για εκείνη.Απλά πρόσεξε λίγο μην ''εθιστείς'' από εκείνη και μετά γίνει εξάρτηση.btw και γω γκέι είμαι.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    ζουγκλοathens
    Posts
    789
    Αντε και εγω κουμπαρα... Πρωτον απαγορευονται τα γκρικλις στο φορουμ , δευτερον ειναι ενοχλητικα και γελοια , τριτον και κυριοτερον οταν ενας συνομιλητης σου , σου λεει με ομορφο τροπο να μην γραφεις ετσι γιατι παθαινουμε αποκολληση , γιατι δεν σε καταλαβαινουμε , γιατι ενω θελουμε να σε διαβασουμε αλληθωριζουμε , μην απαντας με ειρωνεια . Αν ημουν μοντ θα σου εσβηνα ολο το ποστ .

  11. #11
    όντως και μένα με δυσκολεύουν στην ανάγνωση.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    καλησπερα μαντι.
    ωραια ολα αυτα (κι ακομα πιο ωραια αν διαβαζονταν), αλλα θελεις να συζητησουμε κατι επ αυτου? δεν βλεπω καποιον προβληματισμο.
    απλα ηθελες καπου να τα πεις επειδη δεν τα λες στους δικους σου? για ποιον λογο τα λες?
    ετσι, για να εκφραστεις?

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    βασικα δε θα χασεις τιποτα κ γω να μη τα κοιταω αλλα μπορει να μη τα κοιτανε κ οι αλλοι που μπορει να θελουν να απαντησουν..

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •