ταχυκαρδια στον υπνο - Page 13
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 13 of 60 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast
Results 181 to 195 of 897
  1. #181
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    306
    Θεανω ναι εχεις δικιο καταλαβαινω τι λες προσπαθεις να δικαιολογησεις τις πραξεις σου στον εαυτο σου λεγοντας στην εσωτερικη Θεανω των σκεψεων σου οτι για ολα φταιει η αρρωστια που νοιωθεις.Ομως μιλαμε αν καταλαβα καλα για δυο Θεανω μια εξωτερικη που εισαι εσυ και πρεπει να απολογεισαι στην εσωτερικη Θεανω στον εαυτο σου για οτι γινεται.Εκει βρισκεται το κλειδι οσων γινονται.Πρεπει να πεισεις τον εαυτο σου την εσωτερικη Θεανω οτι δεν εχεις καμια αναγκη να αισθανεσαι ετσι αφου μπορεις να πετυχεις οτι θες και οτι εχεις τις ικανοτητες επειδη εισαι ενα ατομο που πιστευεις στις δυνατοτητες σου και μπορεις να ξεπερασεις τις φοβιες σου και να πετυχεις τους στοχους σου.

  2. #182
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    361
    Δεν πιστευω πολυ στον εαυτο μου ουτε εχω στοχους...Τελειωσα μια σχολη που δεν τρελαινομαι κιολλας και νιωθω πως δεν θελω να δουλεψω πανω σε αυτον τον τομεα...Οποτε στοχους τουλαχιστον επαγγελματικους δεν εχω...Αλλα ουτε και προσωπικους θα ελεγα...Καθως ουτε να παντρευτω θελω ουτε να κανω παιδια...Οποτε μαλλον σε αυτα οφειολονται ολα...Καλα οχι ολα σιγουρα θα υπαρχουν και αλλα θεματα αλλα θελω να πω και για ενα παιδι 25 χρονων να μην εχει ονειρα δεν ειναι και οτι πιο φυσιολογικο...

  3. #183
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    306
    Θεανω εχω την εντυπωση οτι επειδη βαζεις αρνητικους στοχους συμβαινει αυτο.Προσπαθησε τους στοχους σου σε προσωπικο και επαγγελματικο επιπεδο να τους αντιστρεψεις τελειως.Να προσπαθησεις να βρεις καποια δουλεια σε οτι σπουδασες και να βρεις καποιον να παντρευτεις και να κανετε παιδια.Πιστευω οτι ειναι μια αμυνα του εαυτου σου και οτι οταν αναλαβεις αυτους τους στοχους να δωσουν νοημα σε σενα θα αποκτησεις νεο νοημα στην καθημερινοτητα σου.

  4. #184
    Senior Member
    Join Date
    May 2014
    Location
    Chios
    Posts
    488
    Quote Originally Posted by θεανω View Post
    Δεν πιστευω πολυ στον εαυτο μου ουτε εχω στοχους...Τελειωσα μια σχολη που δεν τρελαινομαι κιολλας και νιωθω πως δεν θελω να δουλεψω πανω σε αυτον τον τομεα...Οποτε στοχους τουλαχιστον επαγγελματικους δεν εχω...Αλλα ουτε και προσωπικους θα ελεγα...Καθως ουτε να παντρευτω θελω ουτε να κανω παιδια...Οποτε μαλλον σε αυτα οφειολονται ολα...Καλα οχι ολα σιγουρα θα υπαρχουν και αλλα θεματα αλλα θελω να πω και για ενα παιδι 25 χρονων να μην εχει ονειρα δεν ειναι και οτι πιο φυσιολογικο...
    Μας βρηκα στοχο!!! Εσυ θα παρεις 10 κιλα και εγω θα χασω τα 10 κιλα που πηρα στην εγκυμοσυνη!!! Αλλα μετα το Φεβρουαριο ε??? Τι λες?!!!
    Pionier vsegda gotov!!!

  5. #185
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    361
    Χχχχιχ αμα παρω και κιλα εκει ειναι που θα μουρλαθω εντελως...Αστο καλυτερα...Ελα τα δεκα κιλα δεν ειναι τιποτα για εγκυμοσυνη...μολις γεννησεις θα φυγουν...
    Παντως εγω παντρειες και παιδια πραγματικα δε θελω...πως να κανω κατι το οποιο για εμενα δεν εχει νοημα ουτε μου δινει χαρα? Αυτα τα πραγματα δεν γινονται καταναγκαστικα..

  6. #186
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    306
    Θεανω νομιζω οτι απλα νομιζεις οτι αυτα δεν εχουν νοημα για σενα και δεν σου δινουν χαρα.Οπως και να εχει αφου ετσι νοιωθεις βρες καποιους αλλους στοχους που να σε ικανοποιουν και προσπαθησε να τους πραγματοποιησεις ωστε να εχει καποιο νοημα η καθημερινοτητα σου και να εισαι πιο αισιοδοξη.

  7. #187
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    412
    Θεανωωωω τι ειναι αυτα που λες παιδι μου???εχασες το νοημα της ζωης μου φαινεται!! Τι σε χαροποιει να σκεφτεσαι?? Αρρωστιες??? Ε??

  8. #188
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    306
    Vivian καλα της λες.Η Θεανω πρεπει να βρει αμεσα καποιους στοχους που να την κανουν ευτυχισμενη.

  9. #189
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    412
    Σου ειπα κσποια πραγματα χθες για το υι "τραβαω" απο ψυχοσωματικα κ ομως εχω γεματη μερα...τωρα εσυ γτ κανεις κανεις πισω κ παραιτεισαι?? Το ξερω ippoti αλλα πρεπει κ η ιδια να το καταλαβει...

  10. #190
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    361
    Οχι δεν με χαροποιει να σκεφτομαι αρρωστιες...Αλλα ρε παιδια συγγνωμη το νοημα της ζωης ειναι μονο να παντρευτεις και να κανεις παιδια? Εγω παντως θελω να ξαναγινω οπως ημουν πριν και να βγαινω με τους φιλους μου να πηγαινω διακοπες ταξιδια να περναω γενικα καλα...και μπορει καποια στιγμη να θελησω να κανω και οικογενεια...δεν το αποκλειω...απλα οπως το σκεφτομαι τωρα δεν θελω ουτε ειναι αυτοσκοπος μου αυτο το πραγμα...

  11. #191
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    306
    Ωραια Θεανω οποτε σκεψου οτι δεν εχεις κατι οποτε μπορεις να κανεις αυτα που θες και προσπαθησε ο στοχος σου που σε ικανοποιει να ειναι να βγαινεις και να διασκεδαζεις.

  12. #192
    Senior Member
    Join Date
    May 2014
    Location
    Chios
    Posts
    488
    Quote Originally Posted by θεανω View Post
    Οχι δεν με χαροποιει να σκεφτομαι αρρωστιες...Αλλα ρε παιδια συγγνωμη το νοημα της ζωης ειναι μονο να παντρευτεις και να κανεις παιδια? Εγω παντως θελω να ξαναγινω οπως ημουν πριν και να βγαινω με τους φιλους μου να πηγαινω διακοπες ταξιδια να περναω γενικα καλα...και μπορει καποια στιγμη να θελησω να κανω και οικογενεια...δεν το αποκλειω...απλα οπως το σκεφτομαι τωρα δεν θελω ουτε ειναι αυτοσκοπος μου αυτο το πραγμα...
    Το νοημα της ζωης ειναι να εισαι ευτυχισμενη! Οτιδηποτε συνεπαγεται αυτο...οι επιθυμιες μας μεταβαλλονται συνεχως..μπορει τωρα να μη το θες...και σε 10 χρονια να το λαχταρας! Μπορει να μην το θελησεις και ποτε!!! Απλα βαλε στοχο την ευτυχια σου!
    Pionier vsegda gotov!!!

  13. #193
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    361
    Τωρα αυτα που ειπα ασφαλως θα μου πεις δεν ειναι ονειρα για το μελλον...ουτε στοχοι...απλα αυτα εχω αναγκη να κανω αμα αισθανθω καλυτερα...και μετα βλεπω για δουλεια που παρολο που δεν εχω ορεξη να ψαξω αναγκαστικα πρεπει να βρω κατι...

  14. #194
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    361
    Ειπες την πιο σωστη κουβεντα...Ο στοχος ειναι η ευτυχια και αυτη ερχεται απο διαφορετικα πραγματα στον καθενα...Αλλος ειναι ευτυχισμενος με ενα ταξιδι, αλλος με μια αγορα, αλλος με το να δει το παιδι του να γεννιεται η να παντρευεται κτλπ...Ας μην βαλουμε λοιπον και την ευτυχια σε καλουπια,αφου σιγουρα δεν χωραει...

  15. #195
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    361
    Ippotis βγαινω οσο μπορω...απλα αυτην την περιοδο δεν εχω και πολλα λεφτα γιατι τα εφαγα ολα σε γιατρους! Χιχιχι

Page 13 of 60 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast

Similar Threads

  1. φωνη στον υπνο
    By galazia1980 in forum Θέματα Ύπνου
    Replies: 15
    Last Post: 29-08-2019, 19:37
  2. Τινάγματα στον ύπνο
    By Venidos in forum Θέματα Ύπνου
    Replies: 14
    Last Post: 12-05-2014, 21:03
  3. ξαφνικη ταχυκαρδια στον υπνο
    By makrei in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 04-06-2011, 23:12
  4. τικ στον ύπνο
    By Vivickoula in forum Θέματα Ύπνου
    Replies: 0
    Last Post: 07-07-2010, 10:23
  5. διαταραχή στον ύπνο ;
    By Reef in forum Θέματα Ύπνου
    Replies: 15
    Last Post: 16-09-2007, 20:12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •