Σεξουαλικο πρόβλημα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 27
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    15

    Σεξουαλικο πρόβλημα

    Καλησπερα. Ειναι το πρωτο μήνυμα που σας στέλνω οποτε συγνώμη για πιθανα λάθη μου ή ασάφειες
    Ειμαι 18 χρονων και το αγόρι μου είναι 20. Τα παμε πολυ καλα, εχουμε εντάσεις σε φυσιολογικό βαθμό, μ'αγαπαει πολυ και με προσέχει. Το προβλημα είναι οτι δεν εχει σεξουαλικες ορμές απέναντί μου. Το χουμε συζητήσει και μου λεει οτι το σεξ δεν ειναι η προτεραιότητα του σε μια τετοια σχέση σαν την δικια μας. Δεχομαι οτι μπορει να χει συνδέσει τη σεξουαλικη πραξη με κατι πρόσκαιρο ή κατι διχως πολλα πολλα συναισθηματα και με τιμά που με βλεπει ετσι αλλα ειμαι τριτη λυκειου με πανελλήνιες και τα συναφή και με πιάνουν τα ψυχολογικα/αρμονικά μου και οσο χαζο κι αν ακουστεί θέλω να ξεδινω μεσα απ αυτο. Ειμαι σίγουρη πως δεν υπαρχει αλλη κοπελα δεν τίθεται καν τετοιο θεμα οποτε δε μπορω να σκεφτώ τι μπορεί να συμβαίνει.
    Δωστε μου μια λυση παρακαλω. Τι μπορω να κανω;
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    ζουγκλοathens
    Posts
    789
    20 χρονων και δεν εχει προτεραιοτητα το σεξ?? Ποσο καιρο ειστε μαζι?

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    θεουλη μου..
    δοκιμασε να λουστεις κατι που μυριζει ωραια σαμπουαν πχ κλπ
    δοκιμασε να κοιμηθεις μαζι του κ ακουμπα τον ολο το βραδυ εστω κ λιγο
    βαλε φτερα στα χερια πως λεμε οτι αγγιζεις γινεται χρυσαφι κατι σχετικο
    αν δε πετυχει τιποτα ισως εχει σχεση με το πως βλεπει το γυναικειο φυλο αρχισε τις φιλοσοφικες συζητισεις σχετικα με αυτο κ το τι βιωματα ειχε σχετικα με τις γυναικες κλπ

  4. #4
    Ποσο καιρο ειστε με το παλικαρι μαζι ?
    Τι γγνωριζεις για τους προηγουμενους δεσμους του ?
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    15
    Ειναι πιο πολυ της αγκαλιάς και η τραγικη ειρωνεία ειναι οτι οσες φορες εχεις γίνει ηταν πολυ καλο. Πως να το πω... Υπήρχε χημεία που λένε. Δεν ειναι αυτο το προβλημΑ..

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    15
    Ειναι λιγο παράξενο το ποσο καιρο είμαστε μαζι γιατί γνωριζομασταν κι απο πριν αλλα στην πράξη δεν είμαστε πολυ (3μηνες)
    Απλα κανει πρωταθλητισμό και σπουδάζει σε ένα "βαρύ" κολέγιο οπότε οσο να νακ εχει κι αλλα πραγματα. Παρ ολ αυτα συνεχίζω να μη το βρίσκω λογικό.. Θελω να πω οκ κι εγω εχω βαρυ προγραμμα και προβληματα αλλα δε γίνεται να μην εχεις όρεξη για σεξ ������
    Ξερω καποια πραγματα για τους προηγουμενους δεσμους του. Ηταν με κοπελες που δε φέρθηκαν σωστα απ οσο εχω μαθει αλλα οντας ζηλιαρα απεφυγα να ρωτησω περετερο
    Οσο για τα λουσιματα και τα χαιδεματα που λες εσυ Αλέξανδρε. Δυστυχως τα χω δοκιμάσει ολα

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    ζουγκλοathens
    Posts
    789
    Αυτο με τις προηγουμενες το εχεις επιβεβαιωσει η ιδια ή το φιλικο του περιβαλλον ή απλα στο ειπε αυτος?

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    15
    Quote Originally Posted by mnimonio is back View Post
    Αυτο με τις προηγουμενες το εχεις επιβεβαιωσει η ιδια ή το φιλικο του περιβαλλον ή απλα στο ειπε αυτος?
    Και εγω το ειχα δει και μου το επιβεβαίωσε

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    ζουγκλοathens
    Posts
    789
    Quote Originally Posted by PinkPrincess View Post
    Και εγω το ειχα δει και μου το επιβεβαίωσε
    A ok.. ειχα λογο που το ρωτησα αυτο.

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    15
    Τι λογο; Μηπως ειναι κατι που δεν εχω σκεφτει

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    ζουγκλοathens
    Posts
    789
    Quote Originally Posted by PinkPrincess View Post
    Τι λογο; Μηπως ειναι κατι που δεν εχω σκεφτει
    Ασε μην σε φρικαρω με τις υπονοιες μου...

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    15
    Αχμην μου τον βγάλετε και ομοφυλόφιλο σας παρακαλω... Δεν ειναι :Ρ δεν εχει θεμα με το να κανει σεξ εχει θεμα με το να κανει σεξ σε σοβαρή σχέση. Το βλεπει ως κατι αδιάφορο. Δεν μπορω να το εξηγήσω καλύτερα μια και ουτε και εγώ το καταλαβαινω

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    ζουγκλοathens
    Posts
    789
    Εκει μου πηγε το μυαλο να σου πω την αληθεια..ενταξει ειναι λιγο περιεργο στα 20 του ενας ανδρας να μην εχει στο μυαλο του μονιμως το σεξ . Να μην σε γουσταρει ? Τοτε γιατι να ειναι μαζι σου..?Αλοιμονο στα 20 δεν κανεις συμβιβασμους στις σχεσεις!
    Να διαφερει απο το συνολο των ανδρων της ηλικιας του? Μπορει.. :confused:

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    15
    Quote Originally Posted by mnimonio is back View Post
    Εκει μου πηγε το μυαλο να σου πω την αληθεια..ενταξει ειναι λιγο περιεργο στα 20 του ενας ανδρας να μην εχει στο μυαλο του μονιμως το σεξ . Να μην σε γουσταρει ? Τοτε γιατι να ειναι μαζι σου..?Αλοιμονο στα 20 δεν κανεις συμβιβασμους στις σχεσεις!
    Να διαφερει απο το συνολο των ανδρων της ηλικιας του? Μπορει.. :confused:
    Χαίρομαι που διαφέρει γι αυτό άλλωστε και τον διάλεξα σαυτη τη δύσκολη -για μενα- χρονια. Αλλα τι μπορω να κανω;
    Είμαστε και σε απόσταση τον βλεπω μονο τα σαββατοκύριακα και μέχρι τωρα εγω το ξεκινούσα. Η κολλητή μου μου πρότεινε αυτη τη φορα να μην κανω τιποτα. Ή να κανω κατι λιγο και μετά να τον κρατήσω σε αποσταση με την προοπτική να το θελήσει περισσότερο, μιας και οταν θα τον "ξεσηκωσω" και θα το πω οχι θα του κακοφανει οποτε θαα κανει κατι (ελπιζω)
    Απ την αλλη δε ξερω κατά ποσο θα πετύχει. Μαλλον απλα θα προτιμήσει να κοιμηθούμε αγκαλιά μια ωρα αρχύτερα:Ρ

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    ζουγκλοathens
    Posts
    789
    Quote Originally Posted by PinkPrincess View Post
    Χαίρομαι που διαφέρει γι αυτό άλλωστε και τον διάλεξα σαυτη τη δύσκολη -για μενα- χρονια. Αλλα τι μπορω να κανω;
    Είμαστε και σε απόσταση τον βλεπω μονο τα σαββατοκύριακα και μέχρι τωρα εγω το ξεκινούσα. Η κολλητή μου μου πρότεινε αυτη τη φορα να μην κανω τιποτα. Ή να κανω κατι λιγο και μετά να τον κρατήσω σε αποσταση με την προοπτική να το θελήσει περισσότερο, μιας και οταν θα τον "ξεσηκωσω" και θα το πω οχι θα του κακοφανει οποτε θαα κανει κατι (ελπιζω)
    Απ την αλλη δε ξερω κατά ποσο θα πετύχει. Μαλλον απλα θα προτιμήσει να κοιμηθούμε αγκαλιά μια ωρα αρχύτερα:Ρ
    Αμ δεν χαιρεσαι... Χαιρεσαι?? Σιγουρα δεν ειναι τα παντα το σεξ αλλα ειναι ομως ενα πολυ σημαντικο κομματι στην σχεση και αλοιμονο να το εχετε με το σταγονομετρο στην ηλικια σας. Για ψαξε λιγο περισσοτερο τι φταιει γιατι σιγουρα (?) κατι φταιει..

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Όταν ο συντροφος έχει σεξουαλικο πρόβλημα
    By strawberry in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 22
    Last Post: 10-06-2018, 13:02
  2. σεξουαλικο
    By thanos01 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 10-12-2015, 00:50
  3. Εχω σεξουαλικο προβλημα
    By Παστελι in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 62
    Last Post: 07-04-2011, 22:54
  4. σεξουαλικο προβλημα
    By Παστελι in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 38
    Last Post: 30-11-2009, 08:16
  5. Σεξουαλικό Πρόβλημα - Help me παίδες!!!
    By Panos20 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 29-08-2009, 13:15

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •