προς mriya - αδικη και ανεξηγητη συμπεριφορα moderator (?) - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 10 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 146
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Παιανία (Αττική)
    Posts
    1,057
    Quote Originally Posted by madiwasp View Post
    Δεν το ειχα προσεξει Σταυρο...παντως αυτα που λες για το δελφινι ισχυουν ολα και τωρα που τα σκεφτομαι προσεκτικα και με καθαρο μυαλο συνειδητοποιω πως εχεις απολυτο δικιο... Αυτο θα πει λογοκρισια...
    Δελφίνι,WhyAlwaysMe είναι τα ψεύτικα Profiles του Forum.
    Υπάρχει κι ένα άλλο όνομα,που θα εκπλαγείτε..Απλά περιμένω να το επιβεβαιώσω...
    Trolls & Fake Profiles κάνουμ μπαμ από Χιλιόμετρα!
    Θέλεις εγώ να μετατραπώ σε Troll για λίγο να δεις διαφορά?Xa xa!

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    εχω γνωρισει γυναικα σαν το δελφινι αμα ειναι γυναικα και ηταν γυναικαρα
    εχω γνωρισει αντρα σαν τον αλλο και ηταν ομορφοσ κι αυτοσ αλλα εγω δεν μπορουσα να τον αντεξω
    δεν αντεχοταν με τιποτα εγω τον ειπα εχει κατι ο τροποσ που φλερταρει αλλιωσ δεν ξηγηται
    οσο για το δελφινι αν ειναι γυναικα ειναι κεραμιδογατα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    κυκνακι και σταυρο καλημερα, ειναι τοσο ξαφνικο και αποτομο το φιμωμα που φαγαμε που και εμενα πήγε το μυαλο μου σε αυτο που λέει ο σταυρος,φυσικα δεν θελω να το πιστεψω ...θα προτιμησω να το θεωρησω σαν μια ατυχη στιγμη της - του διαχειρηστη προς τα μελη του.

    το θεμα του δελφινιου σαφως και επρεπε να κλειδωθει, μετα την σωματικη απειλη προς την Μαντυ απο το δελφινι. οχι για την αποδόμηση του θεματος του δελφινιου. Αυτή ήταν μια υγιής αντιδραση των μελών απέναντι στα προκλητικα - ρατσιστικα σχόλια του δελφινιου.. και εκφρασεις τυπου " εγω ειμαι καλύτερη απο αυτην γιατι εχω βγαλει τει" και ισως ..και ενας εναλλακτικος τροπος υποστηριξης;, μιας και ολοι ΜΑ ΟΛΟΙ οι αλλοι τροποι, εχουν αποτύχει στο συγκεκριμενο κορεσμενο θέμα.
    θεωρω πως τα μέλη εχουν το δικαιωμα να υποστηρίζουν το φορουμ τους απο τρολαρίσματα και ποστ που φορτίζουν αρνητικά τα ηδη φορτισμενα και ψυχολογικα επιβαρυμένα μελη.. αφου και εφοσον η διαχείριση δεν μπορει / θελει να επέμβει σε αυτες τις περιπτωσεις.

    απο εκει και πέρα για να λύσω την απορια του κύκνου η συζητηση που φασιστικα φιμωθηκε ήταν η εξης:

    η μαντυ ειπε αυτο που εγινε, οτι κλειδωσε το θεμα γιατι ξεφυγε απο τα όρια
    εγω απαντησα "χαχαχαχαχαχα...σοβαρα τωρα ? κλειδωσε το θέμα??? χαχαχα...μα γιατιιιιιι?" ...το οποιο θεωρηθηκε τρολαρισμα και ειρωνικο και ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΦΑΓΑΜΕ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ!! και φιμωμα!... δεν υπάρχει πουθενα στους κανονες οτι δεν πρεπει να σχολιαζουμε δημοσίως ενα αλλο θρεντ..και το συγκεκριμενο εχει δωσει ολους τους λόγους για να σχολιαστει. αν το υφος φενεται εριστικο, εχει δικαιωμα να παρεμβει η διαχείρηση σαφως και να το θεσει πολιτισμενα, πριν φιμωσει και αρχισει τις οποιες παρατηρησεις!

    συμφωνω με τον Σταυρο, σαφως και δεν πρεπει να απανταμε σε θεματα τετοιου ειδους και υφους ...αλλα οταν βλεπεις το προφιλ σου γεματο απο μια συζητηση που δεν θες να συμμετεχεις αναγκαστικα φορτιζεσαι. ή οταν βλέπεις ενα μελος - φιλο σου να αγανακτει , επισης φορτιζεσαι....δεν γινετε να μην επέμβεις .. ειναι καθαρα ανθρωπινο.

    για καποιο λογο η διαχειρηση κανει καταχρηση της "εξουσιας" (ελεος) που εχει και φιμωνει, ειρωνευεται και απαξιει τα μελη του φορουμ, στην ουσια ειστε απλα οι επιμελητες της ταξης!!...δεν ειμαστε υποχρεωμενοι να ανεχομαστε απαξιωτικες-φασιστικες- ειρωνικες συμπεριφορες!!! δεν ειστε καποια ανωτερη καστα ανθρωπων και εμεις οι κατωτεροι ...ελπιζω πραγματικα να μην ειναι καποιος απο εσας ψυχολόγος- ψυχίατρος μρια και αεον ..θα ηταν πολυ αδικο για τους πελατες σας!

    δεν λέω πως το δελφινι και το καθε δελφινι πρεπει να στερηθει το δικαιωμα της εκφρασης, δεν ειμαι αυτης της νοοτροπίας, αλλα εφοσον εχουν γινει παρατηρησεις για το συγκεκριμενο θεματοθετη απο μελη προς τους διαχειρηστες..οπως ανεφερε το κυκνακι μας, τοτε η διαχειρηση ΩΦΕΙΛΕΙ να ειναι παρουσα στα θεματα που ανοιγει και να ΕΠΙΜΕΛΕΙ την κατασταση... μιας και αυτη ειναι η ΒΑΣΙΚΗ της αρμοδιοτητα και οχι του ΜΠΑΤΣΟΥ!!
    σαφως και η δουλεια σας χρειαζεται υποδειξεις και μαλιστα απο μελη ... και καποτε καλο ειναι να μπήτε στον κοπο να τις ακουσετε ... δωστε αυτην την αρμοδιοτητα στα μελη αν δεν μπορειτε να την ακολουθησετε σωστα ή συνεργαστειτε μαζι μας επικοδομητικα για να αποκτησει αυτο το φορουμ την ποιοτητα που αντιπροσωπευει τα μελη της οπως εμας και οχι των αμφιβητισιμων τρολ.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Κατάλαβα Ρέα κι όντως την θεωρώ λίγο υπερβολική την παρατήρηση γι' αυτό το πράγμα μόνο...
    Επίσης σ' ευχαριστώ για την υποστήριξη και που με θεωρείς φίλη σου... Είναι αμοιβαίο...
    Τέλος, να ρωτήσω: η Μάγκυ είναι έγκυος;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Παιανία (Αττική)
    Posts
    1,057
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση του όρου χρήσης περί συκοφαντικής δυσφήμισης.
    Last edited by Aeon; 12-12-2015 at 11:42.

  6. #21
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Κατάλαβα Ρέα κι όντως την θεωρώ λίγο υπερβολική την παρατήρηση γι' αυτό το πράγμα μόνο...
    Επίσης σ' ευχαριστώ για την υποστήριξη και που με θεωρείς φίλη σου... Είναι αμοιβαίο...
    Τέλος, να ρωτήσω: η Μάγκυ είναι έγκυος;
    ναι περιμενουμε μπεμπη σε λίγους μηνες ... φυσικα και σε θεωρω φιλη μου και εσενα και πολλα μελη με βοηθατε , με κανετε να γελαω μου κανετε παρεα και σας εμπιστευομαι ολα τα μυστικα μου! <3

  7. #22
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by STAVROS View Post
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση του όρου χρήσης περί συκοφαντικής δυσφήμισης.!
    σταυρο μην ταραζεσαι, δεν γινετε σου λέω να εκλεισαν το θεμα χωρις αιτιολογια, μαλλον υπάρχει καποιο τεχνικο προβλημα απο το χτεσυνοβραδυνο μερικο φιμωμα της μριια... η ωρα εχει πάει 12 και καμια αντιδραση απο τους διαχειρηστες ... ειναι ανθρωπινη και αυτη η καθυστερηση?? επιτελους πειτε μας τι γινετε... βλέπετε πως εχετε ταραξει τα μελη, η σιωπή σας τα κανει χειροτερα τα πραγματα!!
    Last edited by Aeon; 12-12-2015 at 11:42.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Παιανία (Αττική)
    Posts
    1,057
    Περιμένω επανεμφάνιση Δελφινιού...
    Εντωμεταξύ διάβασα ΕΔΩ τα χθεσινά και έχω λιώσει στο γέλιο!

    Θα έρθω εκεί να σε δείρω λέει το Δελφινάριο!Καλά μιλάμε ότι να΄ναι!

    Μακάρι να είναι τεχνικό το ζήτημα αλλά το ότι κανείς δεν παίρνει θέση τόση ώρα...δεν μου ακούγεται καλό!

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ρεα εχω διαβασει αρκετα ποστ σου που εισαι εριστικη χωρις καπιο λογο την αλλη φορα την ειπες στα καλα καθουμενα σε μια χωρις να σου εχει κανει κατι αν σου εκανε θα το καταλαβαινα καπως...

  10. #25
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    382
    Το θέμα έχει μεταφερθεί στο private forum των διαχειριστών, προκειμένου να "καθαριστεί".
    Δεν γνωρίζω ακόμη αν η μεταφορά του είναι προσωρινή ή αν θα γίνει μόνιμη.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    514
    To δελφίνι είναι όντως troll! Στην αρχή απάντησα σε ένα δυο θεματάκια της, όταν διαπίστωσα όμως τι ρόλο παίζει έπαψα να της απαντώ. Φυσικά δεν έχω πολύ χρόνο να συμμετέχω εδώ αλλά βρε παιδιά θα συμφωνήσω με τον Σταύρο μην απαντάτε σε τέτοια θέματα γιατί έτσι είναι σαν να τα υποθάλπεται!
    Φιλικά όπως συνηθίζει να γράφει κι ο elis!!
    Δήμητρα

  12. #27
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    382
    Quote Originally Posted by STAVROS View Post
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση του όρου χρήσης περί συκοφαντικής δυσφήμισης.

    Εγώ γιατί δεν πληρώνομαι από το φόρουμ? Στο πηγάδι κατούρησα?

    ΥΓ. Σταύρο, πέραν της πλάκας, για το παραπάνω σενάριο συνωμοσίας, τι θεωρείς ότι πρέπει να κάνουμε??? Τι θα έκανες εσύ ως διαχειριστής?

    1. Θα διέγραφες το μήνυμα?
    2. Θα έστελνες παρατήρηση?
    3. Θα έλεγες -ως διαχειριστής- δε βαριέσαι, ας με προσβάλλουν, δεν τρέχει τίποτα?
    Last edited by Aeon; 12-12-2015 at 11:42.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    ζουγκλοathens
    Posts
    789
    H αληθεια ειναι οτι το παρακανατε χτες στο θεμας της Ολγας.. Καλως εκανε και εκλεισε το θεμα.
    Μαλλλον καποιοι δεν ξεχωριζετε καλα τα τρολλακια απο τους ανθρωπους που εχουν προβλημα σοβαρο γι'αυτο και ολα αυτα τα γελακια και οι κοροιδιες χτες.
    Τωρα το μονο που εχω προσωπικα να προτεινω στους μοντ ειναι οταν θα βλεπουν θεμα της Ολγας που αφορα τον γκομενο της φιλης της , να το κλεινουν/σβηνουν.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    ζουγκλοathens
    Posts
    789
    Και τρια Λαμδα στο μαλλον γιατι σημερα ειμαστε πολυ λαρτζ!

  15. #30
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by Aeon View Post
    Εγώ γιατί δεν πληρώνομαι από το φόρουμ? Στο πηγάδι κατούρησα?

    ΥΓ. Σταύρο, πέραν της πλάκας, για το παραπάνω σενάριο συνωμοσίας, τι θεωρείς ότι πρέπει να κάνουμε??? Τι θα έκανες εσύ ως διαχειριστής?

    1. Θα διέγραφες το μήνυμα?
    2. Θα έστελνες παρατήρηση?
    3. Θα έλεγες -ως διαχειριστής- δε βαριέσαι, ας με προσβάλλουν, δεν τρέχει τίποτα?
    θα απαντουσε ..οπως εκανες και εσυ αυτην την στιγμη αεον... τιποτα περισσοτερο και τιποτα λιγότερο..

Page 2 of 10 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Μια ισως ''ανεξηγητη'' φοβια.
    By Μητσάκος in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 22-12-2013, 21:16
  2. Ανεξηγητη εκφραση του ανχους
    By el8ina in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 05-06-2012, 15:30
  3. S.O.S-Χρόνιο πρόβλημα και ανεξήγητη αυτοκαταστροφή!
    By lordofstars in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 27-10-2010, 09:33
  4. ανεξηγητη συμπεριφορα
    By a_neu in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 49
    Last Post: 21-05-2008, 13:06

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •