προς mriya - αδικη και ανεξηγητη συμπεριφορα moderator (?) - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 146
  1. #31
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by Aeon View Post
    Το θέμα έχει μεταφερθεί στο private forum των διαχειριστών, προκειμένου να "καθαριστεί".
    Δεν γνωρίζω ακόμη αν η μεταφορά του είναι προσωρινή ή αν θα γίνει μόνιμη.
    ποιο θεμα εχει πάει να καθαριστει? και απο τι να καθαριστει??? ποιος το "βρωμισε"??

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    ρεα εχω διαβασει αρκετα ποστ σου που εισαι εριστικη χωρις καπιο λογο την αλλη φορα την ειπες στα καλα καθουμενα σε μια χωρις να σου εχει κανει κατι αν σου εκανε θα το καταλαβαινα καπως...
    ολοι εχουμε υπάρξει εριστικοι, αθελα μας ομως και ολοι κανουμε το καλυτερο δυνατο για να μπορουμε να υποστηριζουμε ο ενας τον αλλον αλεξ...ναι κανουμε λάθη, νομιζω οτι ξερω για ποιο θεμα μιλας, αλλα ηταν τοσο ροζ, και ειμαστε τοσο ξεφραγο αμπέλι που μερικες φορες υπερβαλλουμε για να δωσουμε μια "προστασια" στην φωλίτσα μας!... δεν το συνεχεισα εξαλλου, ειπα οτι θεωρω οτι ειναι τρολ και αποχωρησα ... δεν ειναι το ιδιο με αυτο που κανουν καποια αλλα ατομα εδω μέσα ... σωστα?

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Παιανία (Αττική)
    Posts
    1,057
    Εγώ γιατί δεν πληρώνομαι από το φόρουμ? Στο πηγάδι κατούρησα?

    ΥΓ. Σταύρο, πέραν της πλάκας, για το παραπάνω σενάριο συνωμοσίας, τι θεωρείς ότι πρέπει να κάνουμε??? Τι θα έκανες εσύ ως διαχειριστής?

    1. Θα διέγραφες το μήνυμα?
    2. Θα έστελνες παρατήρηση?
    3. Θα έλεγες -ως διαχειριστής- δε βαριέσαι, ας με προσβάλλουν, δεν τρέχει τίποτα?
    Μου απαντάς μέσω ερωτήσεων?
    Το Δελφίνι τι είναι?Με 205 Threads στο ενεργητικό του?Fake δεν είναι??'Τα κολπάκια με τα Fake δεν είναι τωρινά...Αυτήν γιατί δεν την μπανάρεις?
    Μπαίνει εδώ και γράφει ένα σωρό μαλακίες και βλέπεις πως όλοι,το 100%,είναι εναντίον της!Και διαγράφεις τους άλλους και αφήνεις αυτή ανέγγιχτη?Είμαστε όλοι μαλάκες που την βρίζουμε δηλαδή?
    ΟΛΟΙ???Η τρολιά του Fake Κάνει μπαμ από Χιλιόμετρα,τόσο πρόβατα μας περνάς?
    Μην κάνεις τον ανήξερο,δεν σου πάει!Εδώ μας στέλνεις προειδοποιήσεις για ψύλλου πήδημα,αυτά δεν τα ξέρεις?
    Αλλα είναι λογικό να μην την πειράζεις γιατί η στημένη σας κάνει κλικς στο Site!

    Πάμε στα σημαντικά:
    Το Τhread ''Αλλαγή Φαρμακευτικής Αγωγής'' γιατί τo έσβησες???
    Που κόλλαγε η διαγραφή αυτού του Thread?Άντε με το Δελφίνι πες πως είχε ξεφύγει η κατάσταση,με το Thread της Fleur τι έγινε?
    Που κόλλαγε να διαγράψεις όλο το Thread,μου εξηγείς???
    Έστειλες το Thread για Καθαρισμό???Bάλτο στο πρόγραμμα για Λευκά μη πειραχτεί κα το χρώμα του!

  4. #34
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    σταυρο μου πως εισαι?..εχεις κανεναν νεο απο την φλερ και την μαμη?

    οντως δεν μας αφορα τι ειναι το δελφινι και τι δεν ειναι και οντως το πιο σημαντικο ειναι να επαναφερουν το θρεντ και να μας εξηγησουν τον λογο που το αφαιρεσαν τοσο αποτομα... τοση περιφρονηση και τοση απαξιωση ειναι πραγματικα περα απο καθε λογικη ... τοσες ωρες μετα και κανενας δεν μας εξηγει τι γινετε

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    211
    Ωραία τα σενάρια συνωμοσίας που φτιάξατε περί διπλών προφίλ, πληρωμών, φίμωσης κλπ.
    Ακριβώς όμως επειδή ΔΕΝ πληρωνόμαστε από το φόρουμ για τη συμμετοχή μας στη διαχείριση και προσφερθήκαμε ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΑ να βοηθήσουμε στον ελεύθερο χρόνο μας, έχουμε να δώσουμε εκεί έξω τον ίδιο αγώνα με εσάς για να βρούμε τρόπο να πληρώνουμε τους λογαριασμούς μας, το φαγητό μας και να συντηρούμε τις οικογένειές μας. Καταλαβαίνετε, λοιπόν, ότι είναι ανθρωπίνως αδύνατον να είμαστε 24/7 online. Αυτή είναι η απάντησή μου και σε σένα, rea. Και επίσης δικαιολογεί το γιατί κάποιες φορές μας ξεφεύγουν πράγματα και δεν έχουμε άμεση αντίδραση. Έχει εξηγήσει παλιότερα και ο Aeon τις προτεραιότητες για την επέμβαση της διαχείρισης (αυτοκτονίες πχ)

    Όπως εξήγησε και ο Aeon το thread με την Αλλαγή φαρμακευτικής αγωγής έχει μεταφερθεί στη Διαχείριση, ΔΕΝ διαγράφηκε. Και αυτό επειδή γίνονται συνεχόμενες παραβιάσεις των κανόνων του forum στην πλειοψηφία των σελίδων του thread. Μία από τις παραβιάσεις είναι και το ανέβασμα ταινίας, STAVROS. Αν λάμβανες γι' αυτό παρατήρηση, πάλι θα ήμασταν φασίστες και θα σε φιμώναμε;

    Όπως βλέπετε, λοιπόν, γίνονται διαρκώς παραβιάσεις κανόνων, στις οποίες "κάνουμε τα στραβά μάτια", για αυτόν ακριβώς το λόγο. Για να μπορούν τα μέλη να εκφράζονται όσο πιο ελεύθερα γίνεται και επιλέγουμε να παρεμβαίνουμε διαρκώς, παρά μόνο αφού διαπιστώνουμε σοβαρό "εκτροχιασμό" κάποιας κατάστασης.
    Και εξηγώ ξανά, έτσι κλειδώθηκε και το thread του δελφινιού, για τις προσβολές, τις απειλές και το τρολάρισμα ΟΛΩΝ όσοι το έκαναν στο θέμα εκείνο. Κι εσείς επιλέξατε να το συνεχίσετε σε ένα thread και μάλιστα άσχετο με το θέμα.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Παιανία (Αττική)
    Posts
    1,057
    Quote Originally Posted by rea View Post
    σταυρο μου πως εισαι?..εχεις κανεναν νεο απο την φλερ και την μαμη?
    οντως δεν μας αφορα τι ειναι το δελφινι και τι δεν ειναι και οντως το πιο σημαντικο ειναι να επαναφερουν το θρεντ και να μας εξηγησουν τον λογο που το αφαιρεσαν τοσο αποτομα... τοση περιφρονηση και τοση απαξιωση ειναι πραγματικα περα απο καθε λογικη ... τοσες ωρες μετα και κανενας δεν μας εξηγει τι γινετε
    Καλά εγώ ξέρω τι γίνεται...Τα Trolls δεν πειράζονται!Κάτσε να δεις που το Δελφίνι θα χαθεί για κάποιο διάστημα!Ήδη απο χθες δεν έχει εμφανιστεί!Ούτε από περιέργεια να μπει να δει τι έγινε!
    Α χα χα!!!Πιο στημένοι...δεν υπάρχετε!

    Ρέα οι άνθρωποι είναι ΓΤΠ,τι να λέμε τώρα?
    Εσύ όντως κάποιες φορές είσαι εριστική με άλλα παιδιά,αλλά με το Δελφίνι έχεις 100% δίκιο!
    Τι να λέμε τωρα μαλακίες?Έστειλε λέει το Thread για καθαρισμό!!Πόσες μαλακίες να αντέξει το μυαλό μου?Fuλλαρε!

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Παιανία (Αττική)
    Posts
    1,057
    Όπως εξήγησε και ο Aeon το thread με την Αλλαγή φαρμακευτικής αγωγής έχει μεταφερθεί στη Διαχείριση, ΔΕΝ διαγράφηκε. Και αυτό επειδή γίνονται συνεχόμενες παραβιάσεις των κανόνων του forum στην πλειοψηφία των σελίδων του thread. Μία από τις παραβιάσεις είναι και το ανέβασμα ταινίας, STAVROS. Αν λάμβανες γι' αυτό παρατήρηση, πάλι θα ήμασταν φασίστες και θα σε φιμώναμε;
    ΜΕ ΠΑΡΑΔΕΧΕΣΑΙ ΡΕΑ???ΘΑ ΕΛΕΓΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ!!!!! ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑ????ΧΑ ΧΑ!!ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΜΕΝΟΙ???
    ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΠΟΤΕ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ!!ΘΑ ΣΕ ΤΡΕΛΛΑΝΟΥΝ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ!
    ΠΗΓΕ ΤΟ THREAD ΓΙΑ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΥΠΑΡΞΕΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΒΑΣΗ!!!
    ΣΕ ΚΑΜΙΑ ... ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΒΑΣΗ!ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΡΑΝΕ ΠΑΡΑΒΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΚΤΕΘΟΥΝ!
    ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ ΟΜΩΣ!
    ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΒΑΛΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΣΤΗΜΕΝΑ PROFILES!ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ!
    ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ POSTS ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ POSTS ΤΗΣ ΡΕΑΣ,FLEUR,ΜANDY,CONSTANTLY CURIOUS ΣΤΟ ''AΛΛΑΓΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ''!



    **Θα βρουν σαν παραβιάσεις:προτροπές για αγωγή φαρμακευτική,ταινία,Off-Topic και άλλα!
    Αλλά το λάθος τους είναι πως δεν έστειλαν προσωπική προειδοποίηση!Πχ για την ταινία,εγώ δεν έλαβα παρατήρηση!
    Άρα άκυρο ότι και να πουν!Αυτά γίνονται In Time,τώρα κύριε διαχειριστή δεν υπάρχει καμία παράβαση!
    Για να σβήσεις το Thread πρόλαβες...αλλά για την αιτία της παραβίασης δεν πρόλαβες να την στείλεις σε Pm???Χα χα χα!!Γελάνε και τα τσιμέντα με το Δελφινάκι σας!!!

  8. #38
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by Mriya View Post
    Ωραία τα σενάρια συνωμοσίας που φτιάξατε περί διπλών προφίλ, πληρωμών, φίμωσης κλπ.
    Ακριβώς όμως επειδή ΔΕΝ πληρωνόμαστε από το φόρουμ για τη συμμετοχή μας στη διαχείριση και προσφερθήκαμε ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΑ να βοηθήσουμε στον ελεύθερο χρόνο μας, έχουμε να δώσουμε εκεί έξω τον ίδιο αγώνα με εσάς για να βρούμε τρόπο να πληρώνουμε τους λογαριασμούς μας, το φαγητό μας και να συντηρούμε τις οικογένειές μας. Καταλαβαίνετε, λοιπόν, ότι είναι ανθρωπίνως αδύνατον να είμαστε 24/7 online. Αυτή είναι η απάντησή μου και σε σένα, rea. Και επίσης δικαιολογεί το γιατί κάποιες φορές μας ξεφεύγουν πράγματα και δεν έχουμε άμεση αντίδραση. Έχει εξηγήσει παλιότερα και ο Aeon τις προτεραιότητες για την επέμβαση της διαχείρισης (αυτοκτονίες πχ)

    Όπως εξήγησε και ο Aeon το thread με την Αλλαγή φαρμακευτικής αγωγής έχει μεταφερθεί στη Διαχείριση, ΔΕΝ διαγράφηκε. Και αυτό επειδή γίνονται συνεχόμενες παραβιάσεις των κανόνων του forum στην πλειοψηφία των σελίδων του thread. Μία από τις παραβιάσεις είναι και το ανέβασμα ταινίας, STAVROS. Αν λάμβανες γι' αυτό παρατήρηση, πάλι θα ήμασταν φασίστες και θα σε φιμώναμε;

    Όπως βλέπετε, λοιπόν, γίνονται διαρκώς παραβιάσεις κανόνων, στις οποίες "κάνουμε τα στραβά μάτια", για αυτόν ακριβώς το λόγο. Για να μπορούν τα μέλη να εκφράζονται όσο πιο ελεύθερα γίνεται και επιλέγουμε να παρεμβαίνουμε διαρκώς, παρά μόνο αφού διαπιστώνουμε σοβαρό "εκτροχιασμό" κάποιας κατάστασης.
    Και εξηγώ ξανά, έτσι κλειδώθηκε και το thread του δελφινιού, για τις προσβολές, τις απειλές και το τρολάρισμα ΟΛΩΝ όσοι το έκαναν στο θέμα εκείνο. Κι εσείς επιλέξατε να το συνεχίσετε σε ένα thread και μάλιστα άσχετο με το θέμα.
    ωραια, δοκιμασε τωρα να το πεις ξανα ολο αυτο χωρις ειρωνειες, δεν με ξερεις και απο χτες!!!... και μετα το συζηταμε σαν ωριμοι και πολιτισμενοι ανθρωποι με επιχειρήματα κτλ κτλ ...περιμενω...

  9. #39
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by STAVROS View Post
    ΜΕ ΠΑΡΑΔΕΧΕΣΑΙ ΡΕΑ???ΘΑ ΕΛΕΓΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ!!!!! ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑ????ΧΑ ΧΑ!!ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΜΕΝΟΙ???
    ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΠΟΤΕ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ!!ΘΑ ΣΕ ΤΡΕΛΛΑΝΟΥΝ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ!
    ΠΗΓΕ ΤΟ THREAD ΓΙΑ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΥΠΑΡΞΕΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΒΑΣΗ!!!
    ΣΕ ΚΑΜΙΑ ... ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΒΑΣΗ!ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΡΑΝΕ ΠΑΡΑΒΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΚΤΕΘΟΥΝ!
    ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ ΟΜΩΣ!
    ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΒΑΛΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΣΤΗΜΕΝΑ PROFILES!ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ!
    ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ POSTS ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ POSTS ΤΗΣ ΡΕΑΣ,FLEUR,ΜANDY,CONSTANTLY CURIOUS ΣΤΟ ''AΛΛΑΓΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ''!



    **Θα βρουν σαν παραβιάσεις:προτροπές για αγωγή φαρμακευτική,ταινία,Off-Topic και άλλα!
    Αλλά το λάθος τους είναι πως δεν έστειλαν προσωπική προειδοποίηση!Πχ για την ταινία,εγώ δεν έλαβα παρατήρηση!
    Άρα άκυρο ότι και να πουν!Αυτά γίνονται In Time,τώρα κύριε διαχειριστή δεν υπάρχει καμία παράβαση!
    Για να σβήσεις το Thread πρόλαβες...αλλά για την αιτία της παραβίασης δεν πρόλαβες να την στείλεις σε Pm???Χα χα χα!!Γελάνε και τα τσιμέντα με το Δελφινάκι σας!!!
    δεν υπάρχει θρεντ που να μην κανει αυτες τις παραβιάσεις... υποτιμουν την νοημοσυνη καθε μελους αυτην την στιγμη!!!... δεν ειναι τυχαίο οτι εγινε τώρα και μάλιστα με αυτόν τον τροπο

  10. #40
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Ωραία τα σενάρια συνωμοσίας που φτιάξατε περί διπλών προφίλ, πληρωμών, φίμωσης κλπ.
    Ακριβώς όμως επειδή ΔΕΝ πληρωνόμαστε από το φόρουμ για τη συμμετοχή μας στη διαχείριση και προσφερθήκαμε ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΑ να βοηθήσουμε στον ελεύθερο χρόνο μας, έχουμε να δώσουμε εκεί έξω τον ίδιο αγώνα με εσάς για να βρούμε τρόπο να πληρώνουμε τους λογαριασμούς μας, το φαγητό μας και να συντηρούμε τις οικογένειές μας. Καταλαβαίνετε, λοιπόν, ότι είναι ανθρωπίνως αδύνατον να είμαστε 24/7 online. Αυτή είναι η απάντησή μου και σε σένα, rea. Και επίσης δικαιολογεί το γιατί κάποιες φορές μας ξεφεύγουν πράγματα και δεν έχουμε άμεση αντίδραση. Έχει εξηγήσει παλιότερα και ο Aeon τις προτεραιότητες για την επέμβαση της διαχείρισης (αυτοκτονίες πχ)

    οπως είπα υπάρχουν τροποι να βρεθεί μια λύση για αυτο ... ΟΜΑΔΙΚΑ... και στην περιπτωση αυτοκτονίας ..ενας λόγος παραπάνω να γινει!! όσο δεν ειστε διατεθειμένοι να μπήτε σε αυτην την διαδικασια και να μας αγνοείτε ...δεν βρισκεται η λύση... το κλειδί ειναι στο χέρι σας το ιδιο κ η ευθύνη.. και δηλαδη μέχρι αυτήν την ώρα που απαντησες, το φόρουμ βρισκόταν χωρίς διαχειρηστη? αν ισχύει κατι τετοιο θα επρεπε να προβληματίζεστε και όχι να ειρωνευεστε!!!

    Όπως εξήγησε και ο Aeon το thread με την Αλλαγή φαρμακευτικής αγωγής έχει μεταφερθεί στη Διαχείριση, ΔΕΝ διαγράφηκε. Και αυτό επειδή γίνονται συνεχόμενες παραβιάσεις των κανόνων του forum στην πλειοψηφία των σελίδων του thread. Μία από τις παραβιάσεις είναι και το ανέβασμα ταινίας, STAVROS. Αν λάμβανες γι' αυτό παρατήρηση, πάλι θα ήμασταν φασίστες και θα σε φιμώναμε;

    μια παρατήρηση θα αρκούσε!!! ... ενω η αντιδραση παιρνω το θεμα χωρις εξήγηση ειναι πιο πολιτισμενο κατ εσε???.. νομιζετε οτι μιλατε με παιδακια???...αυτή ειναι η εξηγηση που μας δινετε???... και πως συνεπεσε χρονικα με το συμβαν του δελφινιου?... παραθεσε μου ΕΝΑ ΘΕΜΑ που δεν εχει καπως "ξεφυγει" ...που στην ουσια δεν ξεφευγει, η αποφόρτιση και ενίσχυση της θετικής διάθεσης είναι μερος σημαντικο για την ψυχική υποστηριξη ...ποοολυ σημαντικο!!!..και η ανοχη που δείχνετε ειναι απολυτα φυσιολογική...αλλιως θα μενατε μονοι σας εδω μεσα!!

    Όπως βλέπετε, λοιπόν, γίνονται διαρκώς παραβιάσεις κανόνων, στις οποίες "κάνουμε τα στραβά μάτια", για αυτόν ακριβώς το λόγο. Για να μπορούν τα μέλη να εκφράζονται όσο πιο ελεύθερα γίνεται και επιλέγουμε να παρεμβαίνουμε διαρκώς, παρά μόνο αφού διαπιστώνουμε σοβαρό "εκτροχιασμό" κάποιας κατάστασης.

    γιατι αλλιως θα ηταν αδειο το φορουμ και που θα εμπαιναν ολες αυτες οι διαφημισεις....


    Και εξηγώ ξανά, έτσι κλειδώθηκε και το thread του δελφινιού, για τις προσβολές, τις απειλές και το τρολάρισμα ΟΛΩΝ όσοι το έκαναν στο θέμα εκείνο. Κι εσείς επιλέξατε να το συνεχίσετε σε ένα thread και μάλιστα άσχετο με το θέμα.

    δεν υπάρχει κανενας κανονας που να απαγορευει τον σχολιασμο του θρεντ σε ενα άλλο θρεντ...και επιτελους που ζουμε???? θα μας βαλετε και φιμωτρο κανονικο...ενα γεγονος εξελίχθηκε και σχολιαστηκε ... και πως ειναι δυνατον να μας κατηγορεις εμας για τρολλάρισμα όταν επιτρεπεις αλλα και αλλα ..τι αντιδραση περιμενεις πραγματικα σε μια ρατσιστική ή ταξική κοινοποίηση που ΕΠΙΤΡΕΠΕΙΣ να υπάρχει...εσυ δεν ΖΕΙΣ εδω..εγω ομως εδω ζω...και ανοιγω την ψυχή μου και κανω φίλους ...και οταν το βλέπω αυτα πιεζομαι να μην αντιδράσω ..αλλα δεν γινετε πάντα αυτο... εχω και εγω δικαιωματα οπως το τρολ και μαλιστα περισσοτερα απο το τρολ!!!... ημουν ΣΙΓΟΥΡΗ οτι δεν το εκοψες το θεμα για την σωματικη απειλη αλλα για την αντιδραση 2 μελων σε μια μονιμα ενοχλητικη κατασταση
    μπηκα στην διαδικασια να απαντησω όχι για εσενα αλλα για τα υπόλοιπα μελη που πρεπει επιτελους να δουν ποσο αυταρχικα λειτουργειτε, και φυσικα δεν θα μπορουσες να μου κανεις καμια συζητηση χωρις να με ειρωνευτεις. Η προσβλητικη αυτη συμπεριφορα σου εσενα και καποιων αλλων διαχειριστων επιβαρύνουν εσας όμως και οχι τα μέλη.
    αν δεν μπορειτε να ειστε πολιτισμενοι στην αρμοδιότητα σας ...στο καλο και με την νικη!!...εγω γιατι πρεπει να την ανεχτω????? εθελοντικα επελεξες να προσπαθεις να προσβαλεις ψυχικα διαταραγμενα ατομα??? (εχεις ιδεα ποσες ειρωνειες χωραει αυτο??..αλλα θα δατηρησω το επιπεδο!!!)

  11. #41
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by STAVROS View Post
    Καλά εγώ ξέρω τι γίνεται...Τα Trolls δεν πειράζονται!Κάτσε να δεις που το Δελφίνι θα χαθεί για κάποιο διάστημα!Ήδη απο χθες δεν έχει εμφανιστεί!Ούτε από περιέργεια να μπει να δει τι έγινε!
    Α χα χα!!!Πιο στημένοι...δεν υπάρχετε!

    Ρέα οι άνθρωποι είναι ΓΤΠ,τι να λέμε τώρα?
    Εσύ όντως κάποιες φορές είσαι εριστική με άλλα παιδιά,αλλά με το Δελφίνι έχεις 100% δίκιο!
    Τι να λέμε τωρα μαλακίες?Έστειλε λέει το Thread για καθαρισμό!!Πόσες μαλακίες να αντέξει το μυαλό μου?Fuλλαρε!
    και εσυ εισαι εριστικος και εγω και όλοι μας!..καποια στιγμη ξεφευγουμε και κανουμε λάθη, αλλα ολοι μας εχουμε πάντα θετικη διαθεση απένατι στο φορουμ...δεν ειμαι πάντα εριστικη...αλλιως δεν με ανεχόταν κανενα μελος!..το ιδιο και εσυ..
    και αδικο να ειχα, η φλερ τι φταιει? ενας θεος ξερει μονο πως ειναι αυτη τη στγμη και εκεινη και η μαντη μας..., φφφφφφφ!!!!

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    May 2014
    Location
    Chios
    Posts
    488
    Ρεακι μου καλα ειμαι εγω...μην ανησυχεις..η Φλερουλα μας ομως που ειναι? Δε θα ασχοληθω αλλο με κανενα γελειο υποκειμενο...θα απαντω μονο σε οσους αξιζουν...κριμα γιατι πιστευα οτι υπηρχε ελευθερια λογου σ' αυτο το φορουμ...

    Σταυρο μπορει να μεταφερθηκε το thread της φλερ για τις φωτο με το ajax που ανεβασαμε....αυτο δεν το σκεφτηκανε!!!! Χαχαχαχαχαχα
    Pionier vsegda gotov!!!

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by rea View Post
    ναι περιμενουμε μπεμπη σε λίγους μηνες ... φυσικα και σε θεωρω φιλη μου και εσενα και πολλα μελη με βοηθατε , με κανετε να γελαω μου κανετε παρεα και σας εμπιστευομαι ολα τα μυστικα μου! <3
    Α, τι καλά!!! Χαίρομαι διπλά τώρα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  14. #44
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by madiwasp View Post
    Ρεακι μου καλα ειμαι εγω...μην ανησυχεις..η Φλερουλα μας ομως που ειναι? Δε θα ασχοληθω αλλο με κανενα γελειο υποκειμενο...θα απαντω μονο σε οσους αξιζουν...κριμα γιατι πιστευα οτι υπηρχε ελευθερια λογου σ' αυτο το φορουμ...

    Σταυρο μπορει να μεταφερθηκε το thread της φλερ για τις φωτο με το ajax που ανεβασαμε....αυτο δεν το σκεφτηκανε!!!! Χαχαχαχαχαχα
    μπραβο μαμη μου!!..δεν μπορεις να φανταστεις ποσο ανησυχω για το φλερακι μας... !!!
    τουλάχιστον ηρεμισα με εσενα!.. ελα πες την αληθεια ..εκανες φασινα πάλι ε?? φασινολατρη!!!

  15. #45
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Α, τι καλά!!! Χαίρομαι διπλά τώρα...
    χαχαχαχα...ζουζουνιιι!!!

Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Μια ισως ''ανεξηγητη'' φοβια.
    By Μητσάκος in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 22-12-2013, 21:16
  2. Ανεξηγητη εκφραση του ανχους
    By el8ina in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 05-06-2012, 15:30
  3. S.O.S-Χρόνιο πρόβλημα και ανεξήγητη αυτοκαταστροφή!
    By lordofstars in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 27-10-2010, 09:33
  4. ανεξηγητη συμπεριφορα
    By a_neu in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 49
    Last Post: 21-05-2008, 13:06

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •