προς mriya - αδικη και ανεξηγητη συμπεριφορα moderator (?) - Page 10
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 136 to 146 of 146
  1. #136
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by rea View Post
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης

    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης
    Last edited by Mriya; 11-12-2015 at 22:07.

  2. #137
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by rea View Post
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης
    οοοχιιι δεν θα περασει ο φασισμος!!!...δεν θα δουλευετε οπως και οταν θελετε!!!!...δεν ειμαστε ζωα .. εχουμε δικαιωματα!!...οπως και εσεις υποχρεωσεις ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΜΕ ΤΗΝ ΛΕΠΙΔΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΤΕ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΦΙΜΩΝΕΤΕ ...!!!!
    Last edited by Mriya; 11-12-2015 at 23:48.

  3. #138
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    betelgeuse betelgeuse έχει αποσυνδεθεί
    Moderator
    Ημ. Εγγραφής
    Dec 2011
    Μηνύματα
    3,000
    Έχετε λάβει μια παρατήρηση στο Forum Υποστήριξης
    Αγαπητέ/Αγαπητή rea,

    Έχετε δεχθεί μια παρατήρηση στο Forum Υποστήριξης.

    Αιτιολογία: Παραβίαση όρων χρήσης καλής λειτουργίας κοινότητας (Ανάρμοστη, επιθετική συμπεριφορά, προσβολή). Επίπεδο-ΙΙ
    -------

    -------


    Η παρατήρηση αυτή προσθέτει 4 πόντο(ους) και μπορεί να έχει ως αποτέλεσμα την απαγόρευση εισόδου στο site μέχρι να λήξει. Οι σοβαρές παρατηρήσεις δεν λήγουν ποτέ.

    Αρχικό Μήνυμα:

    Φιλικά,
    Forum Υποστήριξης
    Το δικαίωμα μου να εκφράζω ελεύθερα την γνώμη μου,δεν σας υποχρεώνει να με πάρετε στα σοβαρά.

  4. #139
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Αιτιολογία: Παραβίαση όρων χρήσης καλής λειτουργίας κοινότητας (Ανάρμοστη, επιθετική συμπεριφορά, προσβολή). Επίπεδο-ΙΙ!!!!

    κοιτα ποιος μιλαει!!!!

  5. #140
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Ρεα , αν ειχαμε φασιστικη συμπεριφορα οπως λες , δεν θα ησουν ακομα εδω να γραφεις ελευθερα ουτε θα ηταν τα μηνυματα σου εδω.

  6. #141
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by betelgeuse View Post
    Ρεα , αν ειχαμε φασιστικη συμπεριφορα οπως λες , δεν θα ησουν ακομα εδω να γραφεις ελευθερα ουτε θα ηταν τα μηνυματα σου εδω.
    ποιος γραφει ελευθερα? εγω? εσυ η ιδια δεν διεγραψες τα ποστ μου? εσυ δεν κλειδωσες το προηγουμενο θρεντ?

  7. #142
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν εχω παρακολουθησει τι εχει γινει απο την αρχη , αλλα δεν βλεπω καποια αδικη και ανεξηγητη συμπεριφορα οπως λεει ο τιτλος του νηματος. Δοθηκε εξηγηση στην αρχη του νηματος για την παρατηρηση που δεχθηκες και το τι εγινε με το θεμα. Εσυ συνεχιζεις τα

    προσβλητικα μηνυματα γιατι δεν συμφωνεις με την αποψη των διαχειριστων. Δικαιωμα σου να μην συμφωνεις , ο καθενας εχει την γνωμη του, αλλα δεν εχεις το δικαιωμα να προσβαλεις.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #143
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Παιανία (Αττική)
    Posts
    1,057
    Betelgeuse Καληνύχτα!!
    Όποτε έχετε νέα και μιλήστε με Αeon,πείτε μας τελικά τι έγινε με αυτό τον καθαρισμο του Thread της Fleur!
    Έτσι για το γαμώτο!Είχε πολύ βρωμιά,το καταλαβαίνω...

    **Ενός κακού...mriya έπονται!
    Last edited by Stavros; 11-12-2015 at 23:52.

  9. #144
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Εγω παδια , απευθυθηκα στον Αεοn , μου απαντησε ο ανθρωπος , αναλυτικα , στο μειλ μου , και φαινεται απο την μερια του οτι εχει δικιο . Δεν εχω ιδαιτερες σχεση με την διαχειρηση , αντιθετως εχω βεβαρυμενο παρελθον , λογω καυγαδων και απειλων . Καποια μελη βομβαρδιζουν την διαχειρηση με μηνυματα , ενιοτε προσβλητικα , αλλα μελη σπαμαρουν συνεχως , αλλα κανουν τσατ ( απαγορευεται ) αυτο το βλεπω κι εγω , και το εξαφανισμενο θρεντ , ειναι προς εξετασιν . Αν θελετε αλλες λεπτομερειες , ευχαριστως .
    Δεν ειμαι με το μερος κανενος , δεν κατηγορω κανεναν , απλως εκθετω μια κατασταση . Τον ρολο του ειρηνοποιου εχω , και προσπαθω να ηρεμησω τα θορυβημενα μελη .
    Γιατι δεν γινεται καποιος δυσαρεστημενος μοντερειτορ , να εχει και αυτος βημα ? οποτε θελει , θα παρεμβαινει , εγω δεν γινομαι , γιατι δυσαρεστημενος , δεν ειμσι . Ουτε εχω και την διαθεση .
    Last edited by Macgyver; 12-12-2015 at 01:11.

  10. #145
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    159
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    θα μπορουσες να με αποστομωσεις πιο ευκολα αν μου ελεγες οτι δε συμφωνεις με οσα λεω..
    με το να μου πασαρεις βιντεακια δε προκειται ουτε εγω να αλαξω γνωμη ουτε οσοι με ξερουν να επειρεαστουν..

    γιατι πολυ απλα αυτο που φερνει τους ανθρωπους κοντα ειναι οι αδυναμιες τους.

    απλα στο λεω για να μη κουραζεσε να βρεις βιντεακια...

    τωρα αν δεν αρεσω σε σενα να σαι σιγουρος οτι αν αποφασισω καπια στιγμη οτι θελω να αρεσω να σαι σιγουρος οτι θα τα καταφερω αλλα δε σκοπευω να προβληθω...

    γιατι απλα δεν εχω κανενα λογο να το κανω αφου καπια στιγμη η ιδια η ζωη θα κανει οτι μπορει το πιο απιθανο κ το πιο απιστευτο να το φερει μπροστα μου....
    αραξε, απλα ειδα το ονομα σου και το πρωτο πραγμα το μυαλο μου ηρθε το βιντεακι και ειπα να το μιραστω μαζι σου
    γιατι οι στιγμες περνανε πανε και πισω δε γυρνανε σα του ρολογιου τους δεικτες που πισω δε γυρνανε

  11. #146
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    ------------------------------------------------------------

Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910

Similar Threads

  1. Μια ισως ''ανεξηγητη'' φοβια.
    By Μητσάκος in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 22-12-2013, 21:16
  2. Ανεξηγητη εκφραση του ανχους
    By el8ina in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 05-06-2012, 15:30
  3. S.O.S-Χρόνιο πρόβλημα και ανεξήγητη αυτοκαταστροφή!
    By lordofstars in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 27-10-2010, 09:33
  4. ανεξηγητη συμπεριφορα
    By a_neu in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 49
    Last Post: 21-05-2008, 13:06

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •