που είναι το Thread μου;;; ΠΡΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 12 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 168
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Παιανία (Αττική)
    Posts
    1,057
    Σφάλμα 404
    Η σελίδα δεν βρέθηκε!
    Ετσι μου βγάζει Ρέα το Link!


    Αριστοτέλους 3Β, Καλαμαριά Θεσσαλονίκη
    Aυτό βρήκα....
    Αλλά δεν βγάζεις άκρη,θα σου πουν πως παραβίασες όρους χρήσης και τελείωσε..
    Για μένα θα πουν πως ανέβασα Off Topic ταινία..Για την Fleur θα πουν κάτι άλλο...
    Δεν αποδεικνύονται αυτά...Δυστυχώς...

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    τισ σβησανε το θεμα κι αυτη ζοριστικε γιατι εχει τοσο μεγαλη σημασια αυτο δεν καταλαβαινω μπορεισ να μου εξηγησεισ
    να καταλαβω εμενα κι ολα τα μυνηματα μου να μου σβησουνε δε θα επιβαρυνθω ψυχολογικα δεν νομιζω οτι κανω κατι ιδιαιτερο
    συζηταω τα προβληματα μου για να ηρεμησω μονο που το λεω μου αρκει δεν εχω και ελπιδεσ οτι θα μου καποιοσ μια λυση
    εσεισ γιατι ζοριζεστε τοσο πολυ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    αρχικη-σχετικα με εμας- οι επιστημονικοι συνεργατες του φορουμ..?..το βρηκες?

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Παιανία (Αττική)
    Posts
    1,057
    Quote Originally Posted by rea View Post
    αρχικη-σχετικα με εμας- οι επιστημονικοι συνεργατες του φορουμ..?..το βρηκες?
    Το μήνυμα διαγράφηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 11-12-2015 at 17:09.

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by elis View Post
    τισ σβησανε το θεμα κι αυτη ζοριστικε γιατι εχει τοσο μεγαλη σημασια αυτο δεν καταλαβαινω μπορεισ να μου εξηγησεισ
    να καταλαβω εμενα κι ολα τα μυνηματα μου να μου σβησουνε δε θα επιβαρυνθω ψυχολογικα δεν νομιζω οτι κανω κατι ιδιαιτερο
    συζηταω τα προβληματα μου για να ηρεμησω μονο που το λεω μου αρκει δεν εχω και ελπιδεσ οτι θα μου καποιοσ μια λυση
    εσεισ γιατι ζοριζεστε τοσο πολυ
    δεν ειναι τοσο απλό ελις μου. ανοιγουμε ενα θεμα εδω και ανοιγουμε την ψυχουλα μας, ή τελοσπάντων εκφραζόμαστε...εφοσον τηρουμε τους κανονισμους, δεν εχει δικαιωμα κανενας να σε φιμωσει... ειμαι σιγουρη οτι προκειται για καποιο τεχνικο λαθος... δεν μπορει ρε παιδια που ζουμε? στον μεσαιωνα?...
    φαντασου καποιος να ειχε το δικαιωμα επάνω σου να σου λέει ποτε και πως μπορεις να μιλήσεις...αυτο δεν θα ηταν αδικο?? υπάρχουν οι κανονες για να εχεις ορια!

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    May 2014
    Location
    Chios
    Posts
    488
    Fleur σου ζητω συγγνωμη γιατι προφανως εξαιτιας μου διαγραψανε το thread σου...ανεφερα κατι στη Ρεα και επειδη θιχτηκε το δελφινακι εβαλε λιτους και δεμενους να διαγραψουν ολα μου τα μηνυματα και πηρε η μπαλα και το δικο σου το thread.. Και εγω την ειχα βρει εδω με την παρεα σας παιδια και περναω πολυ ομορφα αλλα δε θα μασησω ουτε απο δελφινια ουτε απο κανενος ειδους ψαρακι...γιατι βλεπεις...ειναι πολυ πιο εντιμο να σου λεει μια ξελιγωμενη πως εκανε σεξ με τον γκομενο της φιλης της...καθολου εντιμο ομως να της απαντας με θρασσος και ειλικρινια..απλα λυπαμαι για τη διαγραφη του thread σου και για ακομη μια φορα σου ζητω συγγνωμη και το παιρνω πανω μου αποκλειστικα.
    Pionier vsegda gotov!!!

  7. #22
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by STAVROS View Post
    Το μήνυμα διαγράφηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    χαχαχαχαχαχα.... να σαι καλα ρε σταυρο μεκανες και γελασα!!!..
    Last edited by Aeon; 11-12-2015 at 17:10.

  8. #23
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by madiwasp View Post
    Fleur σου ζητω συγγνωμη γιατι προφανως εξαιτιας μου διαγραψανε το thread σου...ανεφερα κατι στη Ρεα και επειδη θιχτηκε το δελφινακι εβαλε λιτους και δεμενους να διαγραψουν ολα μου τα μηνυματα και πηρε η μπαλα και το δικο σου το thread.. Και εγω την ειχα βρει εδω με την παρεα σας παιδια και περναω πολυ ομορφα αλλα δε θα μασησω ουτε απο δελφινια ουτε απο κανενος ειδους ψαρακι...γιατι βλεπεις...ειναι πολυ πιο εντιμο να σου λεει μια ξελιγωμενη πως εκανε σεξ με τον γκομενο της φιλης της...καθολου εντιμο ομως να της απαντας με θρασσος και ειλικρινια..απλα λυπαμαι για τη διαγραφη του thread σου και για ακομη μια φορα σου ζητω συγγνωμη και το παιρνω πανω μου αποκλειστικα.
    ρε μαντη τι λες???... ποια συγμωνη ζητας?? σε τι ακριβως φταις εσυ??παιδια λογικευτητε ειναι παραλογισμος ολο αυτο που συμβαινει!!!

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    May 2014
    Location
    Chios
    Posts
    488
    Quote Originally Posted by rea View Post
    ρε μαντη τι λες???... ποια συγμωνη ζητας?? σε τι ακριβως φταις εσυ??παιδια λογικευτητε ειναι παραλογισμος ολο αυτο που συμβαινει!!!
    Ρεα κλεισανε με το ετσι θελω το thread της Fleur..επειδη ανεφερα το ονομα της αυτου μεγαλειοτητος!!!! Και επειδη την ''ειρωνευτηκα" εν αγνοια της..δε μετανιωνω γι αυτα που της ειπα...επρεπε να εκφραστω με πληρη ελευθερια αλλα ειπα να διατηρησω ενα υποτυπωδες επιπεδο...αν ηξερα οτι θα σβηνανε τα μηνυματα μου, θα κλειδωνανε το θεμα και θα διαγραφανε και το thread της Fleur θα την εβριζα να το ευχαριστηθω τουλαχιστον..
    Pionier vsegda gotov!!!

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Παιανία (Αττική)
    Posts
    1,057
    Ωχ σε λίγο θα αρχίσω να πιστεύω πως μας τρολάρει και η Mandy!
    Βρε παιδάκι μου τι λες??Τι φταις εσύ???

    Εσύ το μόνο για το οποίο φέρεις ευθύνη είναι πως έχεις Parkinson αλλά δεν πηγαίνεις σε Νευρολόγο!
    Για όλα τα άλλα ουδεμία ευθύνη φέρεις!!!


    **Ρέα αυτοί στις φωτογραφίες είναι οι συγγραφείς των άρθρων...Το Forum έχει άλλους από πίσω...Ξέρω από το Capital..Αλλά και από άλλα Forums..Έχω φάει Bans και ξέρω!
    Άλλοι είναι οι συγγραφείς,άλλοι οι Moderators..
    Δεν βγάζουμε άκρη με τίποτα!Μακάρι να βγάλουμε αλλά δεν το πιστεύω!

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    May 2014
    Location
    Chios
    Posts
    488
    Quote Originally Posted by STAVROS View Post
    Ωχ σε λίγο θα αρχίσω να πιστεύω πως μας τρολάρει και η Mandy!
    Βρε παιδάκι μου τι λες??Τι φταις εσύ???

    Εσύ το μόνο για το οποίο φέρεις ευθύνη είναι πως έχεις Parkinson αλλά δεν πηγαίνεις σε Νευρολόγο!
    Για όλα τα άλλα ουδεμία ευθύνη φέρεις!!!


    **Ρέα αυτοί στις φωτογραφίες είναι οι συγγραφείς των άρθρων...Το Forum έχει άλλους από πίσω...Ξέρω από το Capital..Άλλοι είναι οι συγγραφείς,άλλοι οι Moderators..
    Δεν βγάζουμε άκρη με τίποτα!Μακάρι να βγάλουμε αλλά δεν το πιστεύω!
    Χαχαχαχαχαχα!!! Εκτος απο παρκινσον εχω και νευρα με το βρωμοψαρο...δεν κανει να αναφερω το ονομα του θηλαστικου...γιατι θα φαω μπαν..
    Pionier vsegda gotov!!!

  12. #27
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by STAVROS View Post
    Σφάλμα 404
    Η σελίδα δεν βρέθηκε!
    Ετσι μου βγάζει Ρέα το Link!



    Aυτό βρήκα....
    Αλλά δεν βγάζεις άκρη,θα σου πουν πως παραβίασες όρους χρήσης και τελείωσε..
    Για μένα θα πουν πως ανέβασα Off Topic ταινία..Για την Fleur θα πουν κάτι άλλο...
    Δεν αποδεικνύονται αυτά...Δυστυχώς...

    οριστε???... τι δεν αποδυκνυεται?? δεν θα σαι καλα!!... εχουν αναστατωσει ψυχικες υγειες ...αυτην την στιγμη..πρεπει ολα τα μελη να πάρουν θεση!...δεν αφορα εμενα εσενα και την φλερ αυτο...αφορα ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ!!! και εμεις πες μας διωχνους και τι? καθαρισαν? θα αφησουμε τα υπολοιπα μελη να υποστουν τα ιδια?? ...ποιος μας διαβεβαιωνει οτι αυτη η αδικια θα ναι η τελευταια...και προσεξε μιλάμε πάντα για ανθρωπους σε ευαισθητη κατασταση... η σιωπή της φλερ δεν μου αρεσει καθολου...αν ολο αυτο την εχει οδηγησει σε υποτροπη δεν θα το αφησω ετσι!!...
    θα περιμενουμε να δουμε ποτε θα εχουμε καποια απαντηση και εναν ΛΟΓΟ που φτασαμε σε αυτο το σημειο!...καταλαβαινω την ταραχη σου ...αλλα προσπαθησε να παραμεινεις ψυχραιμος μεχρι τοτε.

  13. #28
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by madiwasp View Post
    Χαχαχαχαχαχα!!! Εκτος απο παρκινσον εχω και νευρα με το βρωμοψαρο...δεν κανει να αναφερω το ονομα του θηλαστικου...γιατι θα φαω μπαν..
    ..ε οκ τωρα δεν φταει το θηλαστικο ... τωρα φταιει η διαχειρηση καθαρα!..ηρεμα εσυ... μην ταραζεσαι!! δεν αξιζει ολο αυτο να γυρισουμε σε υποτροπες...θα λυθει ...ειναι ζητημα χρονου...!

  14. #29
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by STAVROS View Post
    Ωχ σε λίγο θα αρχίσω να πιστεύω πως μας τρολάρει και η Mandy!
    Βρε παιδάκι μου τι λες??Τι φταις εσύ???

    Εσύ το μόνο για το οποίο φέρεις ευθύνη είναι πως έχεις Parkinson αλλά δεν πηγαίνεις σε Νευρολόγο!
    Για όλα τα άλλα ουδεμία ευθύνη φέρεις!!!


    **Ρέα αυτοί στις φωτογραφίες είναι οι συγγραφείς των άρθρων...Το Forum έχει άλλους από πίσω...Ξέρω από το Capital..Αλλά και από άλλα Forums..Έχω φάει Bans και ξέρω!
    Άλλοι είναι οι συγγραφείς,άλλοι οι Moderators..
    Δεν βγάζουμε άκρη με τίποτα!Μακάρι να βγάλουμε αλλά δεν το πιστεύω!
    ολοι ομως ειναι ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ!!... δεν φυτρωσε το φορουμ ... βγαζεις ακρη ...αρκει να μην χρειαστει να φτασεις σε αυτα τα σημεια

  15. #30
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    κ τι θα το κανεις το θεμα να επανεμφανιστει να συζητας πια χαπια πανε σε πια χαπια?
    μα γι αυτο ειναι αρμοδιος γιατρος να σου απαντησει αρα σκεφτηκες αν εχεις δικιο η οχι πρωτα? μαλον οχι..πες οτι το σφουγγαρισαν με που τα κανει ολα αορατα χαχαχαχ..

Page 2 of 12 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. σχετικά με διαγραφή thread
    By kostthes in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 13
    Last Post: 07-12-2013, 05:24
  2. The Happy Birthday Thread!
    By cyborg13 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 10
    Last Post: 19-11-2011, 16:20
  3. The ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ Thread
    By deleted-member30-03 in forum Άλλες Διαταραχές Προσωπικότητας
    Replies: 30
    Last Post: 22-09-2011, 19:53
  4. Διόρθωση ενός thread
    By akisp in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 2
    Last Post: 04-04-2011, 16:53
  5. Που είναι το music thread?
    By alexandros3 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 16-06-2010, 18:21

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •