που είναι το Thread μου;;; ΠΡΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 12 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 168
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    907

    που είναι το Thread μου;;; ΠΡΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ

    Συγγνωμη εδω και περιπου ενα μήνα ισως και περισσότερο, είχα ανοιξει ενα θέμα "αλλαγη φαρμακευτικής αγωγής" που βρίσκεται το θέμα αυτό σήμερα; και αν σβήστηκε γιατί δεν εχω ενημερωθεί για τον λόγο;;;;;;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Παιανία (Αττική)
    Posts
    1,057
    Σβήσανε το Thread και όλα τα Posts χωρίς να ενημερώσουν κανέναν!
    Εγώ έχω 1 μήνα μου τους λέω να κάνουν καμιά συντήρηση στο Site αλλά κι εκεί τίποτα!
    Fleur είχες περίπου 1.100 Posts και σου έπεσαν στα 800!
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης
    Last edited by betelgeuse; 12-12-2015 at 00:06.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Αγαπητη fleur , δεν σου σβησαν τιποτα !! αμα πας ( πηγα ) στο προφιλ σου , και κλικαρεις , ' θεματα τα οποια εχει ξεκινησει ' θα το βρεις , εκει ειναι .


    Μηπως ειχες βαλει αλλο τιτλο και δεν το θυμασαι , δεν το βρισκω ουτε εγω !! περιεργο !!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Παιανία (Αττική)
    Posts
    1,057
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Αγαπητη fleur , δεν σου σβησαν τιποτα !! αμα πας ( πηγα ) στο προφιλ σου , και κλικαρεις , ' θεματα τα οποια εχει ξεκινησει ' θα το βρεις , εκει ειναι .
    Μηπως ειχες βαλει αλλο τιτλο και δεν το θυμασαι , δεν το βρισκω ουτε εγω !! περιεργο !!
    Όλο το Thread ''Αλλαγή Φαρμακευτικής Αγωγής'' διαγράφηκε!ΟΛΟΚΛΗΡΟ!

    Eσύ τι μάτια έχεις ρε Μακ και το βλέπεις στα ''θέματα τα οποία έχει ξεκινήσει'' η Fleur?Δεν υπάρχει λέμε το συγκεκριμένο Thread!
    Για ξανακοίτα ΕΔΩ
    Τουλάχιστον 300 Posts της Fleur,άλλα τόσα της Ρέας και καμιά 200αριά δικά μου τα σβήσανε!
    Η Fleur από 1.100 Posts έπεσε στα 802!Τα ίδια πάνω κάτω και με τα δικά μου αλλά και της Ρέας!
    Απαράδεκτοι!!Προτείνω την αποχώρηση μας από το Forum.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Εγώ πάντως θα μείνω γιατί ως επί το πλείστον με βοηθάει και πάλι καλά που υπάρχει ακόμα κι αν υπάρχουν κάποια προβλήματα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Παιανία (Αττική)
    Posts
    1,057
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Εγώ πάντως θα μείνω γιατί ως επί το πλείστον με βοηθάει και πάλι καλά που υπάρχει ακόμα κι αν υπάρχουν κάποια προβλήματα...
    Ναι γιατί δεν σου έχουν διαγράψει τα Posts χωρίς λόγο!
    Εδώ σε μένα πέφτουν διαγραφές Posts αναίτιες!
    Μου σβήσανε 200 Posts χωρίς να μου πουν γιατί!Ούτε καν παρατήρηση δεν μου ήρθε!Το διανοείστε?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by STAVROS View Post
    Ναι γιατί δεν σου έχουν διαγράψει τα Posts χωρίς λόγο!
    Εδώ σε μένα πέφτουν διαγραφές Posts αναίτιες!
    Μου σβήσανε 200 Posts χωρίς να μου πουν γιατί!Ούτε καν παρατήρηση δεν μου ήρθε!Το διανοείστε?
    Κοίτα και πάλι θα παραπονιόμουν σίγουρα αν ήμουν στη θέση σου, σ' αυτό έχεις δίκιο! Απλά δεν θα αποχωρούσα γιατί θα δυσκόλευε κατά πολύ η καθημερινότητα μου...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Παιανία (Αττική)
    Posts
    1,057
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Κοίτα και πάλι θα παραπονιόμουν σίγουρα αν ήμουν στη θέση σου, σ' αυτό έχεις δίκιο! Απλά δεν θα αποχωρούσα γιατί θα δυσκόλευε κατά πολύ η καθημερινότητα μου...
    Ναι καταλαβαίνω τι λες..Στην περίπτωση σου θέλεις παρεούλα και σου είναι χρήσιμο...
    Αλλά υπάρχουν και άλλου πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια...Δεν μιλάω για μόνιμη αποχώρηση από παντού...

    Πχ:Όταν ο γκόμενος σου σε βρίζει και σε διώξει από κοντά του,ΔΕΝ μπορείς να γυρίσεις πίσω πάλι..Θα είναι λάθος...
    Μπορεί όμως να βρεις κάποιον άλλο που να σε αγαπάει...Αν με καταλαβαίνεις...

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    οχι σταυρο ..ειναι και ζητημα ευθιξιας πλεον...δεν θα περασει ο φασισμος!!!.. δεν θα αποχωρησω με την ουρα στα σκελια και ακομα και αν με διωξουν απο εδω το θεμα θα συνεχιστει σε αλλα επίπεδα εξω απο εδω! χτες φιμωσαν μερος της συζητησης και σημερα εκοψαν ολο το θρεντ? γιατι? επειδη διαμαρτυρηθηκαμε? .
    εξαλλου μπορει να εγινε καποιο λάθος τεχνικης φυσεως και να επανελθει το θεμα! αν εγινε ηθελημενα το φορουμ καταντα πλεον ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΟ για ανθρωπους με ψυχικες διαταραχες

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    αφου σβηνετε ποστ σβηστε και κανενα δικο μου μη σβηνετε ολο των αλλωνων
    θελω κι εγω να σβηστουν αυτα που ξεφυγα θα μου κανατε μεγαλη χαρη αν σβηνατε μερικα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Quote Originally Posted by rea View Post
    οχι σταυρο ..ειναι και ζητημα ευθιξιας πλεον...δεν θα περασει ο φασισμος!!!.. δεν θα αποχωρησω με την ουρα στα σκελια και ακομα και αν με διωξουν απο εδω το θεμα θα συνεχιστει σε αλλα επίπεδα εξω απο εδω! χτες φιμωσαν μερος της συζητησης και σημερα εκοψαν ολο το θρεντ? γιατι? επειδη διαμαρτυρηθηκαμε? .
    εξαλλου μπορει να εγινε καποιο λάθος τεχνικης φυσεως και να επανελθει το θεμα! αν εγινε ηθελημενα το φορουμ καταντα πλεον ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΟ για ανθρωπους με ψυχικες διαταραχες
    που ναι το προβλημα παλι ψυχη μου θεσ να το συζητησουμε;
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    φλερ πραγματικα λυπάμαι πολυ...δεν περιμενα οτι θα πάρει τετοια εκταση το θεμα ...ξερω ποσο σημαντικο ειναι για σενα αυτο το θρεντ και ελπίζω να επανελθει ...μονο μην ταραζεσαι σε παρακαλω, δεν αξιζει να επιβαρυνεις την ψυχικη σου υγεια για όλο αυτο...σιγουρα θα βρεθει καποια λύση .. υπομονη!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Παιανία (Αττική)
    Posts
    1,057
    Quote Originally Posted by rea View Post
    οχι σταυρο ..ειναι και ζητημα ευθιξιας πλεον...δεν θα περασει ο φασισμος!!!.. δεν θα αποχωρησω με την ουρα στα σκελια και ακομα και αν με διωξουν απο εδω το θεμα θα συνεχιστει σε αλλα επίπεδα εξω απο εδω! χτες φιμωσαν μερος της συζητησης και σημερα εκοψαν ολο το θρεντ? γιατι? επειδη διαμαρτυρηθηκαμε? .
    εξαλλου μπορει να εγινε καποιο λάθος τεχνικης φυσεως και να επανελθει το θεμα! αν εγινε ηθελημενα το φορουμ καταντα πλεον ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΟ για ανθρωπους με ψυχικες διαταραχες
    Δεν βγάζεις άκρη εύκολα Ρέα...Κρύβονται πίσω από την ανωνυμία..Τους έχω κυνηγήσει κι αλλού..Και πέφτεις σε τοίχο...
    Εννοείται και είναι επικίνδυνο.Άτομο με Κατάθλιψη που βλέπει τέτοια πράγματα,μπορεί να επιδεινωθεί φοβερά.
    Να σβήσουν το πρώτο σε Views Τhread έτσι απλά?Σε 1 μήνα είχε ξεπεράσει τα 1.000 Posts.
    Τυχαίο,δεν νομίζω..Κάποια σούπα χαλάμε μάλλον...

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by elis View Post
    που ναι το προβλημα παλι ψυχη μου θεσ να το συζητησουμε;
    αυτο κανω ελις μου...το συζηταω... διαβασε και θα καταλάβεις που ειναι το προβλημα

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by STAVROS View Post
    Δεν βγάζεις άκρη εύκολα Ρέα...Κρύβονται πίσω από την ανωνυμία..Τους έχω κυνηγήσει κι αλλού..Και πέφτεις σε τοίχο...
    Εννοείται και είναι επικίνδυνο.Άτομο με Κατάθλιψη που βλέπει τέτοια πράγματα,μπορεί να επιδεινωθεί φοβερά.
    http://www.e-psychology.gr/about-e-p....html...δεν υπάρχει καμια ανωνυμια σταυρο μου...

Page 1 of 12 12311 ... LastLast

Similar Threads

  1. σχετικά με διαγραφή thread
    By kostthes in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 13
    Last Post: 07-12-2013, 05:24
  2. The Happy Birthday Thread!
    By cyborg13 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 10
    Last Post: 19-11-2011, 16:20
  3. The ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ Thread
    By deleted-member30-03 in forum Άλλες Διαταραχές Προσωπικότητας
    Replies: 30
    Last Post: 22-09-2011, 19:53
  4. Διόρθωση ενός thread
    By akisp in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 2
    Last Post: 04-04-2011, 16:53
  5. Που είναι το music thread?
    By alexandros3 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 16-06-2010, 18:21

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •