Χωρισμός - Επανασύνδεση ?!?!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    3

    Χωρισμός - Επανασύνδεση ?!?!

    .....................................
    Last edited by Giannis_s; 11-12-2015 at 15:09.

  2. #2
    Είμαι της άποψης οτι όταν θέλουμε κάτι πολυ πρέπει να το κυνηγάμε.Γι αυτό λοιπόν σου λέω να την διεκδικήσεις! Πολλοί θα σου πουν μη το κάνεις, δεν αξίζει κι άλλα διάφορα όμως εφόσον την θέλεις μπορείς να την ξανακερδίσεις γιατί δεν είναι και τόσο αδιάφορη.
    Αν σου πει θέλω ελεύθερη σχέση κτλ συμφώνησε και παίξτο κουλ. Αν πάλι δε βγει τίποτα αστην κι ίσως εκτιμήσει την απουσία σου

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    3
    Αυτό μου έχει πει. Οτι στην φάση που είναι τώρα θέλει να περνάμε καλά και να έχουμε μια ελεύθερη σχέση. Τις τελευταίες μέρες , της στέλνω καθημερινά και εκείνη ανταποκρίνεται και βρισκόμαστε. Της στέλνω όμως εγω πρώτα όχι εκεινη. Σκεύτομαι να μην στείλω για 2 μέρες καθόλου να δω αντίδρασεις , αλλα μου είναι δύσκολο γιατι νιώθω την ανάγκη να της μιλάω και να βρίσκομαι μαζι της

  4. #4
    Ναι και γω λεω να μη στείλεις ασε και λίγο να της λείψεις. Ξέρω είναι δύσκολο βιώνω κι εγώ χωρισμό αυτή την περίοδο και ξέρω πως είναι, όμως κρατήσου όσο μπορείς. Βρες κάτι να ξεχνιέσαι λιγάκι

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    3
    Ευχαριστώ για την απάντηση . Όντως είναι δύσκολο , πιο δύσκολο από ότι περίμενα... Για κάθε νεότερο θα ενημερώνω.

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    αγαπητά μέλη του φορουμ

    εγώ και κάποια άλλα μέλη του φόρουμ, έχουμε υποστεί ενα φίμωμα ..μια φασιστική στάση από την διαχείριση του αποφασίζομεν και διατάζομαι. Μας αφαίρεσαν ένα θέμα , χωρις να μας εξηγήσουν τον λόγο της αφαίρεσης. Απο το πρωί περιμένουμε μια απάντηση ..αλλά μεχρι τώρα τίποτα. εχω στείλει πμ σε ολους τους διαχειριστές και μέιλ στο κεντρικό του φόρουμ εδω και ώρες. εκτος από εμενα που πάσχω από κατάθλιψη, τα υπόλοιπα μέλη πάσχουν από ΓΑΔ... και το συγκεκριμένο θέμα είχε σημασία και για την αποφόρτιση μας και την εκτόνωση μας.
    Σίγουρα κάποια μέλη καταλαβαίνετε τη σημασία της αξίας μιας καλημέρας ή μιας καλησπέρας, οταν μας καταβάλλουν τοσο σημαντικά προβλήματα και πόσο μπορεί αυτή η συναναστροφή να μας ωφελείσει και οταν μας την στερούν τόσο βίαια και αυταρχικά πόσο μπορεί να επιβαρύνει την ήδη βεβαρυμένη καταστασή μας!

    παρακαλώ θερμά όλα τα μέλη που μας βοήθησαν με την υποστηριξή τους να το κάνουν και τώρα. Δεν είμαστε στάνη με άβουλα πρόβατα, ειμαστε ευαίσθητοι άνθρωποι και έχουμε δικαιώματα και αξιούμε καλύτερη συμπεριφορά απο την διαχείρηση και σεβασμο!
    δεν είναι η πρώτη φορά που γινομαι μάρτυρας καταχρηστικής συμπεριφορας απο τους διαχειριστές ... σε εμένα και σε άλλα μελη. αυτοί οι άνθρωποι πληρώνονται για να μας επιμελούν και οχι για να μας απαξιώνουν να μας ειρωνευονται και να μας φιμώνουν..και όσο το επιτρέπουμε θα συμβαίνει!..σήμερα είμαι εγω...αύριο θα είσαι εσύ..και αν δεν διεκδηκίσουμε ΤΩΡΑ την αξιοπρέπεια μας και την θέση μας εδω μεσα ... τότε θα είμαστε αξιοι αυτής της συνέχειας που συνειδητά επιτρέψαμε.

    για όσους δεν με γνωρίζετε είμαι η Ρέα ..αγοραφοβική καταθλιπτική και αυτό το φόρουμ είναι το 2ο σπίτι μου, οπως και το δικό σας...ειναι καιρός λοιπόν να τακτοποιήσουμε κάποια πράγματα...ή τουλάχιστον να προσπαθησουμε...οτι συνεπειες και αν έχει αυτο! Βοήθηστε μας να επανορθωσουμε αυτήν την αδικία , δείχνοντας στους διαχειρηστές οτι είμαστε ΟΜΑΔΑ !!..είμαστε ενωμένοι !! και ειμαστε η αξία αυτου του φόρουμ.. και απαιτουμε σεβασμό!!
    ......let be.....

Similar Threads

  1. θέλει επανασύνδεση;
    By frauleniazwi in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 44
    Last Post: 25-09-2013, 14:37
  2. επανασυνδεση
    By romantic paul in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 06-12-2012, 11:06
  3. Επανασυνδεση? 'Η ψευδαισθηση?
    By Antonella in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 18-11-2012, 22:58
  4. sex = επανασυνδεση
    By mayla93 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 02-12-2011, 01:19
  5. επανασύνδεση μετά από απιστία και χωρισμό
    By final_fantasy in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 30-08-2009, 14:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •