Γιατι νομιζετε οτι λεω τις αποψεις μου για να βγω με καποια κοπελα απο το Φορουμ;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 13 of 13
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    306

    Γιατι νομιζετε οτι λεω τις αποψεις μου για να βγω με καποια κοπελα απο το Φορουμ;

    Στις συζητησεις μας ζηταω τη γνωμη σας για το πως κρινετε την δημιουργια μιας καλης σχεσης.Απο τη στιγμη που δεν εχω βαλει θεμα να λεω να βγουμε με καποια κοπελα απο εδω γιατι υπαρχουν καποια ατομα που μου λενε οτι οι σκεψεις μου και οι αποψεις μου που ειναι για να κανουμε κουβεντα εχει τετοιο σκοπο;Ειναι κατα τη γνωμη σας τοσο παραξενο να θελω να συζηταμε ωστε να βγαλω την ακρη με οσα πειτε και τις δικες μου γνωμες για μια καλη σχεση;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    ζουγκλοathens
    Posts
    789
    Βγαζεις μια ακρη ανοιγοντας 1-2 αντε και 3 θεματα.. επαναλαμβανεσαι δυστυχως και εσυ . Μπορεις να συνεχισεις τους προβληματισμους σου σε ενα θεμα.. Προσωπικα δεν το βρισκω καλη ιδεα να γινονται σχεσεις απο εδω μεσα , καποιοι βεβαιως βεβαιως το κυνηγουν πολυ και κανουν μπαμ.. Ψαχνουν καποια ευαλωτη γιατι υστερουν εκει εξω.. Ασε που το ψεμα βρωμαει απο χιλιομετρα.
    Συνταγες για μια καλη σχεση δεν υπαρχουν.. ειναι λιγο τζοκερ η κατασταση , ειναι και λιγο τι ζητα ο καθενας.

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εγω πιστευω οτι κ συ ο ιδιος εχεις μπερδευτει αναμεσα στο τι θες κ το τι κανεις κ ετσι εισαι σε μια διαδικασια αναζητησης.
    Last edited by αλεξανδρος_77; 10-12-2015 at 23:23.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αλλα αν το πας ετσι κ γω ειμουν ευαλωτος οταν ειχα γραφτει στο φορουμ κ αφεθηκα σε οσους μου μιλαγαν αρα τι νοημα μπορει να εχει να το βλεπω αυτο ως μια στιγμη της ζωης μου που δε θελω να ξερω οτι εγινε?
    εχει νοημα να κανεις πραγματα κ μετα να τα απορριπτεις?
    ειπαμε αν δε πεναισεις το σπιτι σου θα πεσει να σε πλακωσει με τον ιδιο τροπο αν σε ενοχλει ο εαυτος σου θα σε πλακωσει μετα ο εαυτος σου.
    κ οτι εαυτο δε θες να ξερεις οτι εχεις ετσι δε τον εξαφανιζεις απλα το κανεις πιο υποσινηδιτο το τελευταια ακουστηκε επιστημονικο αλλα δε μπορεσα να το απλοποιησω για το πω ως κοινος ανθρωπος....

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    159
    ippoti πιες ενα ποτηρι πορτοκαλαδα μαζι με τον αλεξανδρο :D
    γιατι οι στιγμες περνανε πανε και πισω δε γυρνανε σα του ρολογιου τους δεικτες που πισω δε γυρνανε

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    καποτε το εψαχνα με τις γνωριμιες αρκετα τωρα να σου πω ειμουν νιος κ γερασα κ εχω κουραστει δεν εχω την ορεξη που ειχα καποτε αλλα αν πιστεψω οτι μπορω να μαθω κατι απο καπιον η καπια ενω ταυτοχρονα θα μαθει κ αυτη αυτος απο μενα κατι θα ασχοληθω..

    αλλιως αντι να γραφω θα πηγαινα σε οικο ανοχης η σε κανενα γυμναστηριο να γινω φετες αν με ενδιεφεραν οι γκομενες..

    η φιλοσοφια κ το σεξ πιστευω εχουν τοσο μεγαλη αποσταση οσο το να βγει ο ηλιος η το φεγγαρι...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    306
    Το ζητημα που με απασχολει ειναι να βρω την κοπελα που να αγαπιομαστε και να εχουμε μια καλη σχεση.Στο διαδικτυο υπαρχει πολυ ψευτια,κομπλεξ και παραξενιες οσον αφορα να γνωριστειτε να κανετε μια ωραια σχεση.Οποτε συζηταω με ολους σας για τις αποψεις σας στο θεμα των σχεσεων,πως κανετε μια αξιολογη σχεση με καποια κοπελα οταν βγαινετε και κουβεντιαζουμε για αυτο.

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    το προβλημα ειναι οτι πολοι εχουν κακες εμπειριες απο το διαδικτιο εστω μια δυο τρεις κ αυτο τους κανει πολυ δυσπιστους στο να εμπιστευτουν καπιον χρειαζεται ενστικτο αντιληψη κ πολυ επιμονη για να γνωριστεις με καπιον σοβαρα..
    ακομα κ αγγελος να σαι αυτος θα εχει στο μυαλο του οτι πριν απο σενα εμφανιστηκε καπιος ασχετος κ εφριξε μαζι του
    ειναι εξοφρενικα δυσκολο να πεισεις καπιον οτι δεν εισαι ο απαισιος δρακουμελ ακομα κ αν δεν εισαι κ οσο πιο αγαθος/η ειναι τοσο ανεβαινει η δυσκολια κ τοσο πιο δυσπιστος/η γινεται..

    μη νομιζεις οτι αγαθος σημαινει ηλιθιος ισα ισα αυτοι ειναι που εχουν αλανθαστο ενστικτο κ δε ξεγελιουνται με τιποτα...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    306
    Το διαδικτυο ειναι για να γελαμε να συζηταμε και να περναμε ευχαριστα την ωρα μας με κουβεντα και ως εκει.Για φλερτ με καποια κοπελα για να κανετε μια καλη σχεση χρειαζεται επικοινωνια απο την πρωτη στιγμη τετ α τετ και να δειχνετε τα συναισθηματα σας καθως και την ελξη που νοιωθετε ωστε να κρατησει στο χρονο η σχεση που θα κανετε.

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    το ενστικτο ειναι το πιο δυνατο χαρτι των αδυναμων αφου φαντασου οτι οταν καταλαβαινω καπιος οτι ειναι ετσι δεν επιχειρω καν να του πω ψεματα η αν το κανω το κανω με τροπο που να καταλαβαινει τι συμβαινει αφου δε μπορει τιποτα να τον δουλεψει

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    306
    Το ενστικτο ειναι κατι βασικο αφου απο τον τροπο συμπεριφορας βγαζεις σημαντικα στοιχεια του χαρακτηρα ωστε να ασχολεισαι οταν αξιζει η κουβεντα που γινεται.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by mnimonio is back View Post
    α.. Προσωπικα δεν το βρισκω καλη ιδεα να γινονται σχεσεις απο εδω μεσα , καποιοι βεβαιως βεβαιως το κυνηγουν πολυ και κανουν μπαμ..ς.

    Καλες σχσεσεις γινονται οπουδηποτε , επειδη ειμαι πολυ επικοινωνιακος και παντα ειχα φιλες ( απλες ) , απο μικρος . Εχω κανει σχεση εδω στο φορουμ , καθολου ευαλωτη η κοπελα , καθε αλλο , γι αυτο και μου αρεσε ( + 20τοσα χρονια διαφορα ! ) , καλο σωμα , ψηλη , και διατηρουμε ακομα φιλικες σχεσεις .
    Δεν το επεδιωκα , εγινε .

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    306
    Μακ καλυτερα οσον αφορα το θεμα της σχεσης την κοπελα που θα βρεις να τη γνωρισεις τετ α τετ και να δειχνετε τα αισθηματα που νοιωθετε.

Similar Threads

  1. Γιατι μπαινεται στο φορουμ ?
    By Macgyver in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 75
    Last Post: 14-06-2016, 15:39
  2. Replies: 30
    Last Post: 08-12-2015, 01:43
  3. εγω η κοπελα μου και γιατι δεν ηθελε σεξ..
    By αλεξανδρος_77 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 56
    Last Post: 04-04-2013, 01:54
  4. τι μου ειπε η κοπελα μου οταν τη ρωτησα γιατι με απατησε (λιγη βοηθεια!!!!)
    By αλεξανδρος_77 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 32
    Last Post: 09-03-2013, 22:26
  5. ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ !
    By πανος12345 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 38
    Last Post: 28-10-2009, 09:03

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •