Απελπισία, Μελαγχολία - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    8
    Πάνε τα αγροτικά θέματα έχουν περάσει πριν κάτι χρόνια ήταν μια οικογενειακή ενασχόληση αλλά δεν υπήρχε μέλλον λόγω προβλημάτων και της χώρας αλλά άλλαξαν τα πράγματα για εμένα τώρα βρίσκομαι σε άλλη χώρα.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,688
    προσπαθησε να προσαρμοστεισ τοτε εκει να δεισ αν μπορεισ να ζησεισ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #18
    Quote Originally Posted by LifeSucks View Post
    Συμφωνώ απλά μου φαίνεται πως δεν βρίσκω κίνητρο, μου φαίνονται όλα ανούσια, ανώφελα... σάπια...
    Γιατι σου φαινονται ολα ανουσια ομως? γιατι δεν βρισκεις κινητρο? απο ποτε αρχισες να νιωθεις ετσι? ποια ειναι η βαθυτερη αιτια/αιτιες? αυτο πρεπει να αναρωτηθεις...αν το καταλαβεις μπορει να νιωσεις καλυτερα

  4. #19
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    8
    Δεν μπορώ να θυμηθώ ακριβώς από πότε αλλά από μικρός απογοητευόμουν σε διάφορα πράγματα... Φιλίες, οικογένεια επίσης όταν βλέπεις ότι περνάς την ζωή σου δουλεύοντας την περισσότερη μέρα και την υπόλοιπη κοιμάσαι για να ξαναπάς στην δουλειά είναι άσχημο

  5. #20
    Quote Originally Posted by LifeSucks View Post
    Δεν μπορώ να θυμηθώ ακριβώς από πότε αλλά από μικρός απογοητευόμουν σε διάφορα πράγματα... Φιλίες, οικογένεια επίσης όταν βλέπεις ότι περνάς την ζωή σου δουλεύοντας την περισσότερη μέρα και την υπόλοιπη κοιμάσαι για να ξαναπάς στην δουλειά είναι άσχημο
    πρεπει να καταλαβεις ομως οτι τωρα αυτη δεν ειναι η ζωη σου...αυτα ανηκουν στο παρελθον, τωρα εισαι μακρια απ αυτα και ξεκινας μια καινουρια ζωη...και το οτι απογοητευοσουν που ειπες, πρεπει να θυμηθεις ποια ηταν η βαθυτερη αιτια των απογοητευσεων σου, και αν ισχυουν οι ιδιοι παραγοντες και τωρα

  6. #21
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    8
    Συντομα η ζωη μου θα ειναι σχολη το πρωι δουλεια το απογευμα και παλι απο την αρχη για μερικα χρονια. Αυτα που μου ελειπαν παντα και τωρα ειναι οικογενεια, φιλοι και τωρα που μεγαλωσα λιγο θα ηθελα μια σχεση. Ολα τα προηγουμενα τα εχω προσπαθησει με πολλαπλες διαρκεις αποτυχιες, πλεον ειμαι στο σημειο που με εχουν ριξει τα παντα και δεν μπορω να σηκωθω. Η ζωη ειναι ενα λαχειο. Ειναι πικρο να μενεις μονος στην ζωη και να μισεις αυτους που δεν ειναι μονοι...

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,688
    εγω εκανα χειροτερα πηγαινα σχολη το πρωι μετα δουλεια και μετα παλι σχολη το απογευμα για κανενα χρονο
    και εβγαινα κι ολασ αμα αντεχα αλλα να ξερεισ μετα απο ξενυχτι δε μπορεισ να παρεισ τα ποδια σου εγω πηγαινα και κοιμομουν στο μαθημα
    καμια φορα μετα με κοβανε μετα εβαλα μυαλο εκανα το στομαχι μου πετρα κι απο τοτε πινω σαραντα καφεδεσ στην καθισια για να μπορεσω να κανω αυτα που θελω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Αφόρητη μελαγχολία
    By WereWolf in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 22
    Last Post: 30-01-2016, 00:16
  2. Μελαγχολια η καταθλιψη?
    By villyz in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 11
    Last Post: 21-08-2015, 01:08
  3. μελαγχολια
    By kerbousar in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 12-01-2013, 01:12
  4. εχω καταθλιψη η μελαγχολια?
    By eirini panagiwtopoulou in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 15-03-2011, 13:13
  5. Μελαγχολια που επιμενει...
    By Mariah in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 18
    Last Post: 12-12-2009, 03:19

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •