Και τσουπ. παλι εδω οι νοσοφοβικιΑ - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 140
  1. #31
    Αχ βρε μαντουλα, σε ευχαριστω, με εκανες και γελασα.
    Οχι τα ψαρακια ειναι αξιαγαπητα αρκει να τα βοηθησεις απο παιδικη ηλικεια να εξωτερικευουν τον συναισθηματικο τους κοσμο, κατ αυτον τον τροπο δεν καταληγουν σε ουσιες ουτε εθισμους.

    Αν ειναι Υδροχοοακι ετοιμασου για απειρο ερωτηματολογιο. Χε
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    907
    ένα θα σου πω μάντυ. εγω ειμαι ψαρακι.αυτό αρκεί.
    σισι ακομα να μου πειτε τι σημαινουν ολα αυτα του χαρτη μου....:Ρ (απαιτητικο κοινο)
    μαρη ρεα τι να καμω; μου χουν σπασει τα νευρα

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    May 2014
    Location
    Chios
    Posts
    488
    Quote Originally Posted by Constantly curious View Post
    Αχ βρε μαντουλα, σε ευχαριστω, με εκανες και γελασα.
    Οχι τα ψαρακια ειναι αξιαγαπητα αρκει να τα βοηθησεις απο παιδικη ηλικεια να εξωτερικευουν τον συναισθηματικο τους κοσμο, κατ αυτον τον τροπο δεν καταληγουν σε ουσιες ουτε εθισμους.

    Αν ειναι Υδροχοοακι ετοιμασου για απειρο ερωτηματολογιο. Χε
    Υδροχοος ειναι ο μπαμπας μου...ειναι ο μοναδικος ανθρωπος που θα τσακωθω και θα βριστω μαζι του και σε 2 λεπτα θα αγκαλιαζομαστε!!!
    Με ψαρακια δεν εχει τυχει να εχω εμπειρια....
    Pionier vsegda gotov!!!

  4. #34
    Καλε φλερ, δεν διαβασες την αναλυση ? Να σου πω, πηγες σε γιατρο να δει αυτα που εβγαλες ? Και μη το ξανα επαναλαβεις αυτο με τις καραμελες, η υπερ αποστειρωση μερικες φορες δημιουργει το αντιθετο αποτελεσμα !!!

    Μαντουλα μου, εσω ετοιμη για χαρτη του μικρου, να μαστε ολοι γεροι και δυνατοι και θα στον στειλω φυσικα. Εχεις ετοιμασει το δωματιο του, μπλε χρωματα, κουνια, καθισματακι αυτοκινητου και δε συμμαζευεται ? Αχ... να δω αν θα αξιωθω ποτε να γινω μανα ( Δημητρα απο το "σ αγαπω-μ αγαπας τη σειρα" -εγω ποτε θα γινω μανα ??? χε
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  5. #35
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    χαχαχαχα μαμη...ενα θα σου πω, υδροχόος ειναι ο σταυρος και ψαρια εγω και η φλερ!!..διαλεξε και πάρε !!! απο την ροπή προς τα κοψίδια ...εγω για καρχαρία τον κοβω!!!

    σισι μου για αυτην την αλεργεια παιρνεις τιποτα ή κυκλοφορεις με κοκκινη μυτουλα σαν τον ρουντολφ το ελαφακι:p

    φλερ γιατι εχεις νευρα μαριιι ..??ποιος σε πειραξε να καθαρισωωωωω???? το δικαααανοοοο!!!

  6. #36
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    εγω δουλεια...κοιμαμαι ορθια γτ δεν με επαιρνε ο υπνος το βραδυ καθόλου. το βιβλίο οχι δεν το τελειωσα ακομα, ζητημα να χω προλάβει να πάω 3 σελιδες στην αυτολύπηση...πάντως λέει ενδιαφεροντα πράγματα..
    αντε για να ολοκληρωσω το καρε και εγω εχω εναν ενοχλητικο τσιγαροβηχα... 300 χρόνια καπνίζω και αυτος ο λαιμος δεν λαει να εκπαιδευτει καθολου στην πισσα!!!

  7. #37
    αχ ρεα, η μυτουλα κοκκινιζει παντα οταν εχει κρυο αλλα με την αλλεργια εχω αλλο πακετο γτ προκαλειται ερεθισμος

    Εν κατακλειδι στις 25 με κοβω να φαινομαι τελειωμενη

    * αρα οταν σχολασεις θα πας να την πεσεις ?
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  8. #38
    Αν εχει δοκιμασει καμια σας βιταμινες σε συσκευασια για μαλλια - αν θελει να μ στειλει πμ να μην παρω στη τυχη και τα κλαιω.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  9. #39
    Quote Originally Posted by madiwasp View Post
    Ετσι ειμαστε εμεις οι νοσοφοβικοι..με καθρεφτακι κυκλοφορω ολη μερα και το κοιταζω
    Εγω επισης ανοιγω και φλας στο κινητο, για να το βλεπω καλυτερα :rolleyes:

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    May 2014
    Location
    Chios
    Posts
    488
    Αληθεια Ρεα?? Ειστε ψαρακια?? Ε τοτε ας μου βγει ψαρι!!! Αν και δεν ξερω το ζωδιο σας πως ειναι οταν βγαινει σε αντρικη εκδοση! Αλλα οντως εχει ροπη στα κοψιδια!!!
    CC μου θα γινεις κι εσυ μανα!!! Αφου εγινα εγω θα γινετε ολες!!! Το λεω γιατι ελεγα οτι θελω καριερες και ιστοριες και παιδια μετα τα 40... Και τσουπ!!! Μας την εσκασε ο μπομπος!!!
    Pionier vsegda gotov!!!

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    979
    Quote Originally Posted by Constantly curious View Post
    Κοριτσια απο αλλεργικη ρινιτιδα ταλαιπωρηστε ? οχι τωρα, γενικα.
    Εμενα με πιανει ανοιξη παντα, τι συμβαινει και με επιασε μες το χειμωνα δεν καταλαβαινω.
    Constantly curious κι εγώ εχω αλλεργική ρινιτιδα και επιπεφικίτιδα. Η ανοιξιάτικη "επίσκεψη" μπορεί να δείχνει αλλεργιογόνο τυπου γύρη, αλλά και φωτοευαισθησία. Αν προκειτε για φωτοευαισθησια, το καλοκαίρι τα συμπτώματα σταματούν γιατί μετά απο καθημερινη εκθεση σε εκτεταμένο ηλιακό φως, ο οργανισμός παθαίνει κάτι σαν "ανοσία". Αν τις τελευταίες μέρες που εχει καλό καιρό εκτέθηκες αρκετες ωρες στον ήλιο, ισως να φταίει αυτό. Βεβαια, αν εχεις αλλάξει απορρυπαντικό για τα ρούχα ή βρεθηκες σε αρκετά σκονισμένο και υγρο μερος όπου τα ακάραια κάνουν πάρτι ή ακόμα και αν έχεις φορέσει κάποιο καλλυντικό που δεν είχες δοκιμάσει στο παρελθόν το οποίο να περιέχει ίχνη μεταξιού, τότε η χειμερινή επισκεψουλα της αλλεργίας μπορεί να μην είναι παραλλογη

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    May 2014
    Location
    Chios
    Posts
    488
    Quote Originally Posted by χτπ View Post
    Εγω επισης ανοιγω και φλας στο κινητο, για να το βλεπω καλυτερα :rolleyes:
    Παντα με φλας Φλερουλα μου!!!! Λες κι ακουω εμενα!!!!
    Pionier vsegda gotov!!!

  13. #43
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by χτπ View Post
    Εγω επισης ανοιγω και φλας στο κινητο, για να το βλεπω καλυτερα :rolleyes:
    χαχαχα...μην δινεις ιδεες!!!..ειναι ικανη να πάρει φακο!!!

  14. #44
    Μαντυ η αληθεια ειναι πως δινεις ελπιδα με αυτο το ποστ. Εχεις κανει και μεταπτυχιακο ε? Πανω σε τι ? Αν θες λες.

    Για βιταμινη για μαλλια καμια ιδεα? εχω βαρεθει να μαζευω τουφες, αλλη μια παραλλαγη, αντι για σεπτεμβρη το περναω δεκεμβρη
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    May 2014
    Location
    Chios
    Posts
    488
    Quote Originally Posted by Constantly curious View Post
    Καλε φλερ, δεν διαβασες την αναλυση ? Να σου πω, πηγες σε γιατρο να δει αυτα που εβγαλες ? Και μη το ξανα επαναλαβεις αυτο με τις καραμελες, η υπερ αποστειρωση μερικες φορες δημιουργει το αντιθετο αποτελεσμα !!!

    Μαντουλα μου, εσω ετοιμη για χαρτη του μικρου, να μαστε ολοι γεροι και δυνατοι και θα στον στειλω φυσικα. Εχεις ετοιμασει το δωματιο του, μπλε χρωματα, κουνια, καθισματακι αυτοκινητου και δε συμμαζευεται ? Αχ... να δω αν θα αξιωθω ποτε να γινω μανα ( Δημητρα απο το "σ αγαπω-μ αγαπας τη σειρα" -εγω ποτε θα γινω μανα ??? χε
    Δεν εχω ετοιμασει τιποτα ακομη!! Να γεννηθει με το καλο και θα τσακιστω να τα ετοιμασουν ολα οι αλλοι!!! Δεν μπορω να ασχοληθω και μ' αυτο!!! Θα αναλαβει η χαζογιαγια η μανα μου για τα της διακοσμησης του παιδικου!!
    Pionier vsegda gotov!!!

Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Να μαι παλι...
    By redwood in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 25-11-2015, 22:57
  2. Και πάλι υποτροπή, αλλά και πάλι νέο ξεκίνημα...
    By dauphne in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 40
    Last Post: 22-10-2015, 14:28
  3. ΤΣΟΥΠ ΝΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙ...
    By kapamaru!! in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 8
    Last Post: 24-01-2012, 14:17
  4. Υποτροπιασα παλι φαρμακο παλι
    By the_downward_spiral in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 27
    Last Post: 12-06-2011, 21:23
  5. ΠΑΛΙ ΕΓΩ...
    By Mariannaki87 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 11-08-2010, 13:02

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •