2016!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 22

Thread: 2016!!!

  1. #1

    2016!!!

    Τι θελετε να σας φερει ο καινουργιος χρονος? εγω θελω ολος ο κοσμος να εχει αγαπη,ευτυχια, οι αρρωστοι να γινουν καλα , οι ανεργοι να βρουν δουλεια και ολοι εμεις σε αυτο το φορουμ να βρουμε την ψυχικη γαληνη που τοσο θελουμε.ΥΓ αν θελετε πειτε και υλικα αγαθα no problem!

  2. #2
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Μια κοπέλα ωραίας εμφάνισης!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Location
    αθηνα
    Posts
    534
    Υγεια ψυχικη ηρεμια μια κοπελλα για τον γιο μου δουλεια για τον ανιψιο μου μια καλη δουλεια για τον μεγαλο μου ...

  4. #4
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by pavlina View Post
    Υγεια ψυχικη ηρεμια μια κοπελλα για τον γιο μου δουλεια για τον ανιψιο μου μια καλη δουλεια για τον μεγαλο μου ...
    Έχεις παιδιά?
    Να τα χαίρεσαι!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    174
    να περάσω τα τελευταία μαθήματα της σχολής μου, να έχει ψυχική υγεία η οικογένειά μου και να υλοποιηθεί κατά το καλύτερο δυνατό ένα επαγγελμάτικό σχέδιο που έχουμε κατά νου.

  6. #6
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by troxia View Post
    να περάσω τα τελευταία μαθήματα της σχολής μου, να έχει ψυχική υγεία η οικογένειά μου και να υλοποιηθεί κατά το καλύτερο δυνατό ένα επαγγελμάτικό σχέδιο που έχουμε κατά νου.
    Καλό πτυχίο!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    174
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Καλό πτυχίο!
    ευχαριστώ !

  8. #8
    Υγεία Ψυχική και σωματική !!!
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  9. #9
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Constantly curious View Post
    Υγεία Ψυχική και σωματική !!!
    Σωματική πρωτίστως.....

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,766
    Εγώ θα ήθελα να βρούμε εγώ και ο αδελφός μου δουλειά και από ένα ταίρι ο καθένας μας.

  11. #11
    Εκτός από την υγεία που εύχομαι κάθε μερα για τον κόσμο ,ο καινούριος χρόνος θέλω να φέρει προοπτικές για ένα καλύτερο μέλλον εδώ στην Ελλάδα για να μπορούν οι ανθρώποι να ζουν αξιοπρεπώς επιτέλους και όχι μέσα στη μιζέρια και το άγχος στο σημείο που μας έχουν φτάσει.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,369
    Quote Originally Posted by Bulletproof View Post
    Τι θελετε να σας φερει ο καινουργιος χρονος? εγω θελω ολος ο κοσμος να εχει αγαπη,ευτυχια, οι αρρωστοι να γινουν καλα , οι ανεργοι να βρουν δουλεια και ολοι εμεις σε αυτο το φορουμ να βρουμε την ψυχικη γαληνη που τοσο θελουμε.ΥΓ αν θελετε πειτε και υλικα αγαθα no problem!
    Πρώτα απ' όλα υγεία σωματική και ψυχική γιατί δεν έχω καμία από τις δύο αλλά κυρίως θέλω ψυχική ηρεμία αν πρέπει να διαλέξω κάτι, να μου φύγουν οι αυτοκαταστροφικές σκέψεις, να βρω δουλειά και να μπορέσω κάποια στιγμή να μείνω μόνη μου επιτέλους και ο επόμενος χρόνος να μας βρει όλους μαζί χωρίς να υπάρχει καμιά απώλεια ούτε ανθρώπινης, ούτε γατίσιας ζωής...

    Για τους άλλους, με κάλυψες Bulletproof...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    ζουγκλοathens
    Posts
    789
    Προσωπικα θελω μονο υγεια για να μπορω να παλεψω για τους στοχους μου και τα ονειρα μου. Γενικοτερα θα ηθελα το 2016 να φερει στον κοσμο ειρηνη , ευημερια και δικαιοσυνη. Πραγμα που δυστυχως δεν προκειται να ερθει , πιθανον να χειροτερεψουν τα πραγματα . Ζουμε μια παρακμη.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    306
    Θα με ενδιεφερε μια γλυκια και ευχαριστη κοπελα να αγαπιομαστε και να κανουμε μια καλη σχεση που να ειμαστε μαζι για μια ζωη.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    504
    Υγεια ψυχικη και σωματικη, λιγα χρηματα σε μενα και σε ολους, μια γλυκια κοπελιτσα και λιγοτερες αναποδιες απο το 2015.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •