Είμαι ψυχοπαθής;;; - Page 8
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 8 of 17 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 106 to 120 of 249
  1. #106
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Salonica
    Posts
    132
    Quote Originally Posted by black_adder View Post
    αφού θεωρείς οτι εχεις αντικοινωνική διαταραχή προσωπικότητας και θες να διορθωθείς, δεν πας καλύτερα να ενημερωσεις το "συναδελφο" σου να του ζητήσεις και μια συγγνωμη να δούμε τι θα σου πει; Εκτος αν δεν θες και εισαι εδω μεσα και μας δουλευεις για την ψυχολογική σου κατάσταση. Φαντάζομαι αν γνώριζες καποιον από εδω μέσα εκτος φόρουμ θα τον εξαπατούσες...
    Να το διορθώσω; Δεν είσαι με τα καλά σου. Δεν κάνω αυτοδιάγνωση, λέω όμως πως έχω τάσεις.
    Εάν είχα συμφέρον να το κάνω, ναι.

  2. #107
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Location
    Αθήνα
    Posts
    209
    Δεν χρειάζεσαι γιατρό ή διάγνωση αν αυτά που αναφέρεις δεν σε ενοχλούν και από ότι κατάλαβα όχι απλά δεν σε ενοχλούν αλλά κωλογουσταρεις . Εσύ δεν χρειάζεσαι βοήθεια αγαπητέ μου για να πας σε γιατρό ένα χέρι ξύλο χρειάζεσαι

  3. #108
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by kutchunie View Post
    ΔΕεν αφορούσε εσενα αυτο μου το σχόλιο, αλλά τον θεματογράφο. ΗYp = Hyperιοn

    Ενταξει , νο προμπλεμ !

  4. #109
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Salonica
    Posts
    132
    Quote Originally Posted by Cicada View Post
    Δεν χρειάζεσαι γιατρό ή διάγνωση αν αυτά που αναφέρεις δεν σε ενοχλούν και από ότι κατάλαβα όχι απλά δεν σε ενοχλούν αλλά κωλογουσταρεις . Εσύ δεν χρειάζεσαι βοήθεια αγαπητέ μου για να πας σε γιατρό ένα χέρι ξύλο χρειάζεσαι
    Μμμμμμμμ, μην είσαι τόσο σκληρός/η. Το όμορφο είναι πως όταν πέφτεις σε άτομο σαν και εμένα.... Δεν έχεις ιδέα τι είναι.

  5. #110
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    549
    Quote Originally Posted by Cicada View Post
    Δεν χρειάζεσαι γιατρό ή διάγνωση αν αυτά που αναφέρεις δεν σε ενοχλούν και από ότι κατάλαβα όχι απλά δεν σε ενοχλούν αλλά κωλογουσταρεις . Εσύ δεν χρειάζεσαι βοήθεια αγαπητέ μου για να πας σε γιατρό ένα χέρι ξύλο χρειάζεσαι
    Τον αράπη κι αν τον πλένεις το σαπούνι σου χαλάς ..https://www.youtube.com/watch?v=gX91o7shfw4
    Tα καλύτερα έρχονται από την Κίνα... με χελώνα κουτσή

  6. #111
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by Hyperion View Post
    Μμμμμμμμ, μην είσαι τόσο σκληρός/η. Το όμορφο είναι πως όταν πέφτεις σε άτομο σαν και εμένα.... Δεν έχεις ιδέα τι είναι.
    Μια χαρά στα λέει η cicada, ο Θεός να μας φυλάει να μην πέσουμε σε άτομο σαν κι εσένα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  7. #112
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Salonica
    Posts
    132
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Μια χαρά στα λέει η cicada, ο Θεός να μας φυλάει να μην πέσουμε σε άτομο σαν κι εσένα...
    Αγαπητή μου, πέφτεις σε τέτοια άτομα, σε κυβερνούν. Σκέψου, όταν με βλέπει κάποιος από κοντά, θα του μιλήσω για τα συναισθήματα μου, για το πόσο καταπιεσμένος είμαι. Θα του κάνω πολλές ερωτήσεις, θα τον/την κοιτώ έντονα στα μάτια. Είμαι εξαιρετικός ακροατής, δεν πάει το μυαλό σου... Κανείς δεν έχει δει το πραγματικό μου πρόσωπο, παρά μόνο online υπό την κάλλυψη της ανωνυμίας και του IP disguise.
    Χρησιμοποιηώ τη λογική μου χωρίς να έχω κύνδηνο να μπω φυλακή. Όταν θα σε ακούει κάποιος πολύ προσεκτικά κυρία Κύκνε, μπορεί να μαι εγώ... :)

  8. #113
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    εγω δεν καταλαβαινω.. απο την μια παρηγορουμε μελη που εχουν ενοχες ακόμα και για τον αέρα που αναπνέουν και απο την άλλη αφορίζουμε εναν ανθρωπο που δεν εχεις ενοχες...στην ουσια η αλλη οψη του ιδιου νομισματος ειναι ...

  9. #114
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Salonica
    Posts
    132
    Quote Originally Posted by rea View Post
    εγω δεν καταλαβαινω.. απο την μια παρηγορουμε μελη που εχουν ενοχες ακόμα και για τον αέρα που αναπνέουν και απο την άλλη αφορίζουμε εναν ανθρωπο που δεν εχεις ενοχες...στην ουσια η αλλη οψη του ιδιου νομισματος ειναι ...
    Μήπως είναι η εξέλιξη μας θα είναι να αποσυνδεθεί από τις σκέψεις μας το "φίλτρο" του θηλαστικού εγκεφάλου μας;
    Έτσι και αλλιώς ο πιο εξελιγμένος είναι ο νέος εγκέφαλος.

  10. #115
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by Hyperion View Post
    Αγαπητή μου, πέφτεις σε τέτοια άτομα, σε κυβερνούν. Σκέψου, όταν με βλέπει κάποιος από κοντά, θα του μιλήσω για τα συναισθήματα μου, για το πόσο καταπιεσμένος είμαι. Θα του κάνω πολλές ερωτήσεις, θα τον/την κοιτώ έντονα στα μάτια. Είμαι εξαιρετικός ακροατής, δεν πάει το μυαλό σου... Κανείς δεν έχει δει το πραγματικό μου πρόσωπο, παρά μόνο online υπό την κάλλυψη της ανωνυμίας και του IP disguise.
    Χρησιμοποιηώ τη λογική μου χωρίς να έχω κύνδηνο να μπω φυλακή. Όταν θα σε ακούει κάποιος πολύ προσεκτικά κυρία Κύκνε, μπορεί να μαι εγώ... :)
    Δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση, δεν εμπιστεύομαι άτομα σαν εσένα ούτε απαντάω στις ερωτήσεις του καθενός άσχετου κι ούτε μ' αρέσει να με κοιτάνε έντονα οπότε άκυρο...
    Επίσης να ξέρεις ότι η ΔΗΕ μπορεί να σε ανακαλύψει ότι κάλυψη και να έχεις...και τέλος "κύριε" Hyperion θα έπρεπε να ντρέπεσαι...άλλος ένας για τη λίστα αγνόησης τώρα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  11. #116
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Salonica
    Posts
    132
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση, δεν εμπιστεύομαι άτομα σαν εσένα ούτε απαντάω στις ερωτήσεις του καθενός άσχετου κι ούτε μ' αρέσει να με κοιτάνε έντονα οπότε άκυρο...
    Επίσης να ξέρεις ότι η ΔΗΕ μπορεί να σε ανακαλύψει ότι κάλυψη και να έχεις...και τέλος "κύριε" Hyperion θα έπρεπε να ντρέπεσαι...άλλος ένας για τη λίστα αγνόησης τώρα...
    Aχ, με πλήγωσες... "Δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση" πόσο αδαής είσαι.
    Δεν παραβιάζω τον νόμο. Δεν φοβάμαι τον νόμο. Αλλά πχ, "εσύ" ή κάθε άλλο "καλό" άτομο κλπ, είναι πολύ δύσκολο να έχει πρόσβαση στα στοιχεία μου.
    Αγαπάμε τον νόμο. Ο νόμος δεν προστατεύει άτομα σαν και εσένα από άτομα σαν και εμένα. Γιατί άτομα σαν και εμένα είναι αρκετά έξυπνα ώστε να μη χρειάζεται αν παρανομούν.
    Γεια σου "Κύκνε". Θα σε πιάσει και εσένα ένας καλός κυνηγός... (όντας κύκνος).

  12. #117
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    979
    Quote Originally Posted by rea View Post
    εγω δεν καταλαβαινω.. απο την μια παρηγορουμε μελη που εχουν ενοχες ακόμα και για τον αέρα που αναπνέουν και απο την άλλη αφορίζουμε εναν ανθρωπο που δεν εχεις ενοχες...στην ουσια η αλλη οψη του ιδιου νομισματος ειναι ...

    Ρέα πριν αρρωστήσουμε όλοι καλά ήμασταν και νομίζαμε θα φάμε τον τόπο...

  13. #118
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Salonica
    Posts
    132
    Quote Originally Posted by kutchunie View Post
    Ρέα πριν αρρωστήσουμε όλοι καλά ήμασταν και νομίζαμε θα φάμε τον τόπο...
    Η συμπόνια είναι πολύ μυστήριο πράγμα, όχι;

  14. #119
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    979
    Όλα κατανοητά είναι, απο τη συμπόνια μέχρι την πυρηνική φυσική. Αρκεί να θέλεις να τα κατανοήσεις και να δουλέψεις προς αυτή την κατεύθυνση. . Δεν υπάρχει δυσκολία, έλλειψη θέλησης υπάρχει, είτε συνειδητή, είτε βρίσκεσαι σε άρνηση.

  15. #120
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by kutchunie View Post
    Ρέα πριν αρρωστήσουμε όλοι καλά ήμασταν και νομίζαμε θα φάμε τον τόπο...
    οντως....!!

Page 8 of 17 FirstFirst ... 678910 ... LastLast

Similar Threads

  1. Είμαι 39 χρονών είμαι μεγάλη για σπουδές;
    By δελφίνι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 32
    Last Post: 31-01-2019, 12:17
  2. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΟΡΙΑΚΗ,ΔΙΠΟΛΙΚΗ,ΜΑΝΙΟΚΑΤΑΘ ΛΗΠΤΙΚΗ...ΤΙ ΕΙΜΑΙ??
    By tokokkinofoustani in forum Οριακή - Μεταιχμιακή Διαταραχή Προσωπικότητας
    Replies: 7
    Last Post: 16-02-2012, 09:22
  3. Ειμαι χειροτερα απ ολους.Ειμαι τελειωμενη απλα
    By maria921 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 10-02-2012, 12:18
  4. ειμαι σε κατασταση εκτακτου αναγκης ειμαι σε μια φαση τραγικη
    By kapios in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 25-11-2008, 11:36
  5. Γιατί είμαι έτσι όπως είμαι...
    By Manos88 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 5
    Last Post: 08-07-2008, 13:37

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •