ΨΥΧΟΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΙ ΣΕΞ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14
  1. #1

    ΨΥΧΟΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΙ ΣΕΞ

    ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΕΝΕΚΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΣΑΝ ΒΑΣΙΚΟ ΑΝΤΙΨΥΧΩΣΙΚΟ ΤΟ ΚΩΛΟΑΛΛΟΠΕΡΙΝΤΙΝ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΡΚΕΤΑ ΑΝΕΚΤΟ ΑΜΠΙΛΙΦΑΥ ΠΑΙΡΝΩ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΕΥΛΑΒΙΚΑ.ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΣΕΞ ΝΕΡΟΒΡΑΣΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ.ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΣΕ ΣΥΝΕΔΡΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΙΑΦΩΝΙΣΕΙ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΣΕΞ.ΣΤΡΩΝΕΙ ΟΜΩΣ Η ΣΤΥΣΗ ΣΕ ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΜΕΡΑ?ΜΗΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ?ΚΑΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΠΡΟΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΟ ΣΕΞ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΣΤΟ ΗΜΙΣΗ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΣΕΞ ΠΑΛΙ ΝΕΡΟΒΡΑΣΤΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ.ΤΙ ΛΕΤΕ?ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΕΞ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΦΑΡΜΑΚΑ?ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΑΠΑΝΤΗΣΗ,ΛΥΣΗ Η ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΙΝΤΕΡΝΕΤΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ Κ ΣΥΜΠΑΣΧΟΝΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΙΜΟ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΓΕΝΙΚΑ.ΑΣ ΑΝΤΑΛΑΞΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΚΕΨΕΙΣ Κ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΥΣ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΥΤΟ ΘΕΜΑ

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Location
    Αθήνα
    Posts
    209
    Πφφφ σε νιώθω ... δεν είμαι άντρας αλλά έτσι ένιωθα όταν δεν μπορούσα λόγω αγωγής να πιω ποτό. Θα έλεγα αν έχεις σταθερή σχέση να εξηγήσεις το θέμα αυτό. Αλλιώς ... βρες αλλά φάρμακα ...

  3. #3
    DEN εχω σχεση με αγοραιο ερωτα την βγαζω αυτην την 4ετια.το αμπιλιφαυ σχετικα ειναι το λιγοτερο κακο στα σεξουαλικα

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Κι εμενα τα αντικαταθλιπτικα , οχι ολα μου προκαλουν αδυναμια εκσπερματωσης , τι να κανω ομως , αμα τα κοψω 2-3 μερες , βελτιουται κατα 60-70% η κατασταση , ειναι το μεγαλο μειονεκτημα τβων φαρμακων αυτων ..

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Location
    αθηνα
    Posts
    534
    Quote Originally Posted by ΔΗΜΗΤΡΗΣ17817 View Post
    DEN εχω σχεση με αγοραιο ερωτα την βγαζω αυτην την 4ετια.το αμπιλιφαυ σχετικα ειναι το λιγοτερο κακο στα σεξουαλικα
    Εμενα ο γιατρος μου με ξεκινησε με abilify ειναι πανακριβο 120 ευρω στην συνεχεια δεν με επιασε ευτυχως και μου εδωσε το λιθιακι ευτυχως αυτο μ επιασε και κανει μονο 3 ευρω σχετικα με το σεξ δεν νομιζω οτι παιζει ρολο σημασια εχει ο συντροφος δε πα να τα κοψεις ολα και να παιρνεις ενα σωρο αφροδισιακα ......

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,710
    Εγώ όταν έπαιρνα ρισπερνταλ ήμουν τελείως αντικουκου

  7. #7
    bres farmako pou den epireazei ti stish

  8. #8
    ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ τελειως που να μην επηρεαζει απλα το γκεοντον επειρεαζει λιγοτερο κ μετα το αμπιλιφαυ που παιρνω εγω.το αλλοπεριντιν ειναι το χειροτερο...αλλα το θεμα ειναι οτι δεν μπορω να υπαγορεψω στο γιατρο να με γραψει καλυτερο πχ το γκεοντον απο αυτην την αποψη

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    272
    και εγω θεμα στυσης λογο του σολιαν, δημητρη κοιτα το γεννοσημο βιαγκρα κανει 16 ευρω και εχει 16 δοσεις μεσα παρα πολυ καλο φαρμακο αλλα να ξερεις οτι μεγαλο ρολο παιζει και η γυναικα αν ειναι αγκουρι γ@μ@ τα, δεν ειμαστε και 20 να ειμαστε με τη ψ@λη κεραια

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    κι εγω με solian και aloperidin δεν εχω καθολου ορεξη για σεξ και γενικοερα εχω χασει την ορεξη μου για τους αντρες

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    896
    Μητσαρα αμα με κατσει γυναικα με τα χαμουρεματα μας την καψερη καψουρα, δεν καταλαβαινω τιποτα, οσα φαρμακα κι αν παιρνω, ασε που μεσα στην καυλα, μπορει να παθουμε και καμια υποτροπη.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Location
    Αθήνα
    Posts
    209
    Quote Originally Posted by σακης View Post
    Μητσαρα αμα με κατσει γυναικα με τα χαμουρεματα μας την καψερη καψουρα, δεν καταλαβαινω τιποτα, οσα φαρμακα κι αν παιρνω, ασε που μεσα στην καυλα, μπορει να παθουμε και καμια υποτροπη.
    Πεθαινωωωωωωω

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    896
    Quote Originally Posted by Cicada View Post
    Πεθαινωωωωωωω
    Ναι ρε διαπιστωμενο.... χαχαχα

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by ΔΗΜΗΤΡΗΣ17817 View Post
    DEN εχω σχεση με αγοραιο ερωτα την βγαζω αυτην την 4ετια.το αμπιλιφαυ σχετικα ειναι το λιγοτερο κακο στα σεξουαλικα
    κανε εξετασεις για προλακτινη εγω εδω και δυο χρονια παιρνω φαρμακο για αυτην την ουσια.οπου επηρεαζει το σεξουαλικο κομματι.οσο για τον αγοραιο ερωτα τι να πω εαν δεν πεσουν φιλε τα ντουβαρια δεν κανεις δουλεια.αλλα χοντρος με σχιζο και καραφλας δυσκολακι οι γυναικες τουλαχιστον στην δικια μου περιπτωση.οσες κινησεις εκανα εφαγα ακυρο και πλεον λεω εαν ειναι να ερθει ας ερθει.
    Wenn du träumen kannst,kannst du tun!

Similar Threads

  1. Τα ψυχοφάρμακα
    By σακατεμένος πρίγκιπας in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 6
    Last Post: 20-01-2021, 22:13
  2. ψυχοφαρμακα
    By carrot in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 13
    Last Post: 25-09-2015, 18:02
  3. Ψυχοφάρμακα
    By ManwlakhsⒶ☭ in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 13
    Last Post: 22-02-2012, 21:17
  4. Ψυχοφάρμακα
    By oXe in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 3
    Last Post: 17-03-2010, 00:07
  5. ΙΚΑ ΚΑΙ ΨΥΧΟΦΑΡΜΑΚΑ
    By ιμαμ in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 1
    Last Post: 24-11-2008, 18:32

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •