ΦΑΡΜΑΚΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 78
  1. #31
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    ασχετο:κατι πρεπει να κανουμε με αυτον τον μισογυνισμο σου καποια στιγμη ε?

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    παλια ηταν θαυμασμοσ τωρα μου την εδωσε γι αυτο πρωτον και δευτερον το μισοσ ειναι μιση αγαπη αν θεσ να μαθεισ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #33
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by elis View Post
    πεσ μου ενα τροπο να σωθουμε αρχικα και μετα σιγα σιγα να σωσουμε γιατι τωρα αρχιζω και περπαταω ξανα
    για σενα .. θα προτεινα, να βρεις τροπο να εμπιστευθεις τον γιατρο σου... ψαξτο και με αλλους γιατρους, μην αφηνεσαι σε αυτην την κολαση..δεν φτανουν μονο τα φαρμακα..αν θες να γινεις καλα , πρεπει να πιστεψεις σε αυτο και εσυ και να κανεις οοοτι χρειαζεται για να το καταφερεις!!... ψαξου - ψαξε ψαξτο...

  4. #34
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by elis View Post
    παλια ηταν θαυμασμοσ τωρα μου την εδωσε γι αυτο πρωτον και δευτερον το μισοσ ειναι μιση αγαπη αν θεσ να μαθεισ
    δεν εχεις λογο ουτε να μισεις ούτε να αγαπας οοολες τις γυναικες... εδω μεσα ειμαστε ολη μερα μαζί σου... γιατι μας ξεχωριζεις απο τους αντρες? το ιδιο δεν ποναμε? το ιδιο δεν αγαπάμε? το ιδιο δεν πληγωνόμαστε? ειμαστε ενα ...αντρες και γυναικες ελις !! σε καποια ανατομικα σημεια διαφερουμε μονο!

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    κοιταξε ρεα για να καταλαβαινομαστε καπωσ εγω παιρνω βαρια φαρμακα δεν παιρνω καραμελεσ πρωτον
    και δευτερον ειχα πολυ δυσκολα πραγματα ωσ ασθενησ μη σου πω και αξεπεραστα και χαρησ στην αγωγη
    την οποια παιρνω ευλαβικα αλλιωσ δε θα μιλουσαμε τωρα και ενιοτε παω και στη δουλεια
    δεκα χρονια μη νομιζεισ κανω οτι μπορω εγω ειμαι τρελλοσ εσυ απλα εχεισ πεσμενη διαθεση
    πιστεψε με δεν ειναι το ιδιο εγω εχω ζησει πολλα χρονια με καταθλιψη και αγχοσ χωρισ φαρμακα εσυ εισαι ακομα σε αυτο το σταδιο
    εγω εχω φτασει σε σημεια καλησ τρελλασ πιστεψε με δεν ειναι το ιδιο εγω ειμαι βαρια περιπτωση κι εσυ εισαι λαιτ και δε με καταλαβαινεισ καθολου και αντε παλια την ειχα την απαιτηση να με καταλαβεισ τωρα δεν την εχω καθολου
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Quote Originally Posted by rea View Post
    δεν εχεις λογο ουτε να μισεις ούτε να αγαπας οοολες τις γυναικες... εδω μεσα ειμαστε ολη μερα μαζί σου... γιατι μας ξεχωριζεις απο τους αντρες? το ιδιο δεν ποναμε? το ιδιο δεν αγαπάμε? το ιδιο δεν πληγωνόμαστε? ειμαστε ενα ...αντρες και γυναικες ελις !! σε καποια ανατομικα σημεια διαφερουμε μονο!
    ενα ειμαστε εσεισ δεν το χετε καταλαβει γιατι εσασ πρεπει να βρεθει ανσ να σασ πει οτι ειστε ομορφεσ
    μετα πρεπει να σασ πουν οτι ειστε εξυπνεσ μετα πρεπει να σασ πουν οτι εχετε ωραια σιλουετα
    γιατι τα εχετε αναγκη ολα αυτα δε μπορω να καταλαβω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    και να σου πω και κατι ρεα μου εγω σε γυναικα ποτε δεν ειπα οτι ειναι ομορφη ολεσ το καταλαβανε πωσ
    θα σου εξηγησω βλεπω την ομορφια σασ απο μικροσ και κανω βλακειεσ συνεχεια τωρα καλο ειναι αυτο κακο ειναι δεν ξερω ετσι ειμαι οποτε
    τωρα που τρελαθηκα κι ολα νομιζω κερδισα το δικαιωμα να λεω τουλαχιστον οτι θελω και νομιζω το κερδισα αυτο
    γιατι τρελαθηκα και αυτη ειναι η τιμη μου οτι ειμαι τρελλοσ αρα μπορω να λεω οτι θελω αυτο ειναι τιμη για μενα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    δεν λεω τα ιδια με κανενα λεω τα δικα μου κι αυτο ειναι το παρασημο μου απο τη ζωη και η τρελλα μου
    αμα φυγω η αμα γινει οτιδηποτε τουλαχιστον να θυμασται οτι δεν ελεγα ποτε τα ιδια αυτη ειναι η τρελλα μου ετσι ειμαι
    γι αυτο παιρνω φαρμακα εγω το θεωρω τιμη για μενα που το κανω αυτο και σεισ με λετε τρελλο
    τιμη μου και καμαρι μου σε πληροφορω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Location
    αθηνα
    Posts
    534
    Εγω σε καταλαβαινω elis γιατι καπως ετσι ειναι και ο ανιψιος μου δυσκολη περιπτωση και καλα εγω τα κουτσοκαταφερα στην ζωη μου εκανα και πεντε πραγματα το παιδι ομως τι θα κανει? Γι αυτο ξαι προτιμω αυτο το φορουμ που αφορα ψυχωσεις και οχι το φορουμ της διπολικης

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    ki egv kati katafera sth zvh moy egina πρεζακι νομιζω καλα τα πηγα μεχρο τωρα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #41
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    οκ ελις ..εσυ είσαι ο πιο άρρωστος ανθρωπος του κοσμου και εγω εχω πεσμενη διαθεση επειδη σήμερα δεν με ειπε κανεις ομορφοεξυπνη ! ..ευχαριστημενος τωρα?

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    ξερεισ τι ζωη ζουν τα πρεζακια κατσε να σου πω πρωτον εχουν απειρα προβληματα υγειασ
    περα απο αυτο οι γιατροι τουσ γραφουν στα αρχιδια τουσ περα απο αυτο επειδη ειναι πρεζακια
    ολοι νομιζουν οτι θα τουσ πειραξουν περα απο αυτο πεταγεται ο καθε μαλακασ οταν του τι δωσει και τουσ λεει μαλακιεσ
    περα απο αυτο μετα απο ενα σημειο δεν τουσ πιανει καμια ουσια περα απο αυτο αμα νευριασει κανενασ μαζι μου
    παει να με σκοτωσει κατα τα αλλα ομωσ ζω μια ηρεμη και φυσιολογικη ζωη
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    675
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ενα ειμαστε εσεισ δεν το χετε καταλαβει γιατι εσασ πρεπει να βρεθει ανσ να σασ πει οτι ειστε ομορφεσ
    μετα πρεπει να σασ πουν οτι ειστε εξυπνεσ μετα πρεπει να σασ πουν οτι εχετε ωραια σιλουετα
    γιατι τα εχετε αναγκη ολα αυτα δε μπορω να καταλαβω
    Δεν ισχύει όμως για όλες αυτό. Σίγουρα πάντως εδώ μέσα δεν υπάρχουν πολλές κοπέλες με αυτό το σκεπτικό, έτσι πιστεύω τουλάχιστον αν και είμαι νέο μέλος.
    Όλοι έχουμε πληγωθεί από διάφορες καταστάσεις, αυτό πιστεύω ότι εννοεί η rea, καταστάσεις επώδυνες για όλους μας, ασχέτως φύλου και ηλικίας.

    Και κάτι άσχετο, δεν είσαι τρελός. Για μένα πάντως δεν υπάρχει αυτός ο χαρακτηρισμός με την κυριολεκτική του σημασία, θέλω να πω ότι αποφεύγω να τον χρησιμοποιώ - για κάποιον άλλον, εσένα πχ, είναι τιμή. Αλλά αφού είναι έτσι, γιατί θέλεις να ξεφύγεις από αυτή την κατάσταση και γιατί σε έχει κουράσει; Οπότε και λογική και αυτοσυνειδησία διαθέτεις. Υπάρχουν πληγωμένοι και κουρασμένοι άνθρωποι, με ψυχολογικές διαταραχές, και εσύ είσαι ένας απ' αυτούς, ένας από εμάς. Και αν πιστεύεις σώνει και ντε ότι είσαι "τρελός", τότε όλοι είμαστε λίγο-πολύ λογικοί τρελοί.

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Quote Originally Posted by rea View Post
    οκ ελις ..εσυ είσαι ο πιο άρρωστος ανθρωπος του κοσμου και εγω εχω πεσμενη διαθεση επειδη σήμερα δεν με ειπε κανεις ομορφοεξυπνη ! ..ευχαριστημενος τωρα?
    ρεα μου ωραια μου και κοσμογυρισμενη επρεπε να χω πεθανει καμια εκατο φορεσ μεχρι τωρα θα πεθανω ομωσ απο τον καυμο μου να σαι σιγουρη γι αυτο και ουτε φυλακη δε θα προλαβω να παω καληνυχτα απο μενα και φιλια πολλα πρεζακι ειμαι μην περιμενετε και πολλα
    ολη μερα ειστε δω μεσα και δε ξεκολατε να χουμε ησυχια
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #45
    Τρελοί, εδώ μέσα τουλάχιστον δεν έχω εντοπίσει κανέναν. Για μένα τρελοί είναι αυτοί που έχουν χάσει τον ειρμό των σκέψεων, που λένε ασυναρτησίες, που δεν έχουν πραγματικό ή λόγικο ερεισμα στα λόγια τους έστω κι αν λένε τον πόνο τους.
    γιάννης

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Εμπειρια κανεις?
    By aggelos11 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 30
    Last Post: 26-05-2015, 13:59
  2. Η εμπειρία μου από την ΙΔΨ
    By Sunny! in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 15-01-2015, 01:13
  3. H ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ
    By GER in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 06-10-2010, 16:00
  4. ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΚΑΙ ΓΑΔ
    By IASWN in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 02-05-2010, 22:52
  5. Η πενταετής εμπειρία μου με τα αντιψυχωτικά φάρμακα
    By VinceX in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 26
    Last Post: 25-01-2010, 23:09

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •