ΦΑΡΜΑΚΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 78
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651

    ΦΑΡΜΑΚΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ

    ΕΣΕΙΣ ΟΤΑΝ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΕΝΑ ΦΑΡΜΑΚΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΗΝ ΔΡΑΣΗ ΤΟΥ Η ΑΠΛΑ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΤΕ;
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    ΣΕ AYTO τον κοσμο υπαρχουν τα ναρκωτικα τα φαρμακα και οι κρατικεσ ουσιεσ τισ οποιεσ εγω δε ξερω τη δραση τουσ ακριβωσ την κανει η καθεμια και ποια ειναι ποια
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    θα μιλησω για φαρμακα που τα ξερω και δη αντιψυχωτικα που ειμαι ειδικοσ
    οταν πρωτοπηρα φαρμακα ειχα παρενεργειεσ πολλεσ επειδη ημουνα κατι σαν υπερκινητικοσ
    μικροσ μετα πολλα μετα λιγα στην πορεια μου φυγανε ειχα πολλεσ παρενεργειεσ και στην πορεια φυγανε
    τωρα ειναι σα να μην παιρνω τιποτα συνιθησα βεβαια να μαι αργοσ και βαρυσ αλλα ζω προσαρμοστηκα με λιγα λογια
    πλεον το στυλ μου ολο ειναι βαρυ και την παλευω καπωσ δεν ειμαι κι ευχαριστημενοσ αλλα ενταξει
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    εγω πιστευω οτι οταν παιρνεισ ενα φαρμακο χρειαζεται να ψηθει ο οργανισμοσ μαζι με αυτο
    για να δουλεψει επισησ πιστευω οτι αν εχεισ βεβαρημενο ιστορικο καταχρησεων
    χρειαζεται αρκετοσ καιροσ για να στανιαρεισ αρχικα και μετα να παρουσιασεισ βελτιωση
    εγω αυτο νομιζω το κανα με τη γυμναστικη πλεον δεν ξανακανω τα κοψα ολα
    βαρεθηκα τελοσ παντων θελω να ακουσω αποψεισ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    σιγουρευτηκα οτι τα φαρμακα μου ειναι καλα γι αυτο τα λεω αυτα θελω να ακουσω αποψεισ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    εχω ψυχικο πονο και παιρνω το σαικρεστ που το παιρνω μονο εγω αλλα δεν υπαρχει και αλλο και πλεον πιστευω οτι ειναι σωστη η αγωγη
    και λεω μαλακιεσ ολη μερα και παιρνω ινβεγκα για να μην τισ λεω νομιζω η αγωγη μου ειναι σωστη και αποτελεσματικη πλεον
    ρεα θελω να ακουσω αποψεισ για την εμεπειρια σου με αυτα και περνω κι ενα αντικαταθλιπτικο γιατι η διαθεση μου ειναι υπο το μηδεν
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    εγω τα εχω κοψει ..αλλα ακομα αισθανομαι την δραση τους στο κεφάλι μου!..

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by elis View Post
    εχω ψυχικο πονο και παιρνω το σαικρεστ που το παιρνω μονο εγω αλλα δεν υπαρχει και αλλο και πλεον πιστευω οτι ειναι σωστη η αγωγη
    και λεω μαλακιεσ ολη μερα και παιρνω ινβεγκα για να μην τισ λεω νομιζω η αγωγη μου ειναι σωστη και αποτελεσματικη πλεον
    ρεα θελω να ακουσω αποψεισ για την εμεπειρια σου με αυτα και περνω κι ενα αντικαταθλιπτικο γιατι η διαθεση μου ειναι υπο το μηδεν
    δεν τα εχω πάρει αυτα οποτε δεν εχω εμπειρίες ... ποσο καιρο παιρνεις χαπια ?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Quote Originally Posted by rea View Post
    εγω τα εχω κοψει ..αλλα ακομα αισθανομαι την δραση τους στο κεφάλι μου!..
    αρα εισαι αυτη που θελω κι εγω ετσι ημουνα στην αρχη αισθανομουνα το παραμικρο
    τωρα εχω γινει αναισθητοσ για περιεγραψε την εμπειρια σου τι ενιωσεσ την πρωτη φορα
    και οσο τα παιρνεσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Quote Originally Posted by rea View Post
    δεν τα εχω πάρει αυτα οποτε δεν εχω εμπειρίες ... ποσο καιρο παιρνεις χαπια ?
    αυτα ειναι για βαριεσ περιπτωσεισ δεν ειναι για σενα εγω θελω να μου πεισ τα δικα σου
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    εγω επαιρνα ζολοφτ και ρεμερον ..και μετα ρεμερον και εφεξορ...και μετα πάλι ζολοφτ και ρεμερον... κοιτα, ηταν φασεις και φασεις... φασεις που πηγαινα μοτερακι και ειχα διαθεση και ενεργεια να κανω πραγματα..και φασεις που δεν μου εκαναν τιποτα τα χαπια. λες και εκανε κυκλο όλο αυτο... γιαυτο θελω να κανω καποιες ορμονικες εξετασεις να δω μηπως τελικα επηρεαζαν την θεραπεια μου και την καταθλιψη μου γενικότερα βεβαια... πάντως ήταν εντονη η "θωλουρα" ..δεν ξερω πως να το εξηγησω, και ακομα δεν αισθανομαι "καθαρη" και διαυγής...
    εσυ ?

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,710
    Ωχ ρε εγώ όταν έπαιρνα ινβεγκα μαζί με αλοπεριντιν ήμουν πολύ χάλια τότε με γνώρισες

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    μπραβο και σε μενα ετσι ειναι κανει κυκλο αλλα πιο σταθερα πλεον
    αυτο τι ειναι ειναι θεμα οργανισμου δηλαδη εγω που ημουν παντα οτι να ναι
    επιτελουσ μετα απο δεκα χρονια θα γινω σταθεροσ δηλαδη ειναι θεμα οργανισμου;
    και τι εχω εγω και ειμαι οτι να ναι κι αλλοι ολοι σταθεροι που ενδεχομενωσ να το χεισ και συ
    γι αυτο ρωταω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Quote Originally Posted by εσωτερική_σήψη View Post
    Ωχ ρε εγώ όταν έπαιρνα ινβεγκα μαζί με αλοπεριντιν ήμουν πολύ χάλια τότε με γνώρισες
    εμενα με θυμασια πωσ ημουνα; τωρα παλευομαι μπορει να ειμαι αργοκινητοκαραβι αλλα γινομαι κυκλοφορισιμοσ σιγα σιγα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    εγω εχω μια θεωρεια πάνω σε αυτό...δική μου θεωρεία βεβαια...δεν ξερω καν αν στεκει... αν ισχύει 'εστω και λιγο..απλά ετσι το πλαξα μεσα στο μυαλο μου...σαν ιστοριουλα!
    οτι μεσα μου ζουν 2 ρεες, μια καλη και μια κακια. Η καλή ειναι αυτη που με αγαπάει και που θελει πάντα το κακο μου, η κακη ειναι που με μισει και θελει να με εξουσιαζει.
    ειναι και οι δυο πιο εξυπνες απο εμενα.. η καλη ρεα ειναι σοφη... η κακια ρεα ειναι πανουργα
    οι 2 ρεες αρχισαν εναν πολεμο μεταξυ τους και εγω αρρωστησα...εγω απο τότε πεφτω συνεχεια στις παγιδες που μου στηνει η κακια ρεα..και η σοφη ρεα με βοηθαει να βγω απο τις παγιδες
    γιαυτο εκαναν κυκλο τα χαπια, γιατι ακομα γινονται τιτανομαχιες μεσα στο κεφαλι μου...
    σου εχω πει ποτε για το νικ μου απο που προερχεται? ξερεις πια ηταν η ρεα?

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Εμπειρια κανεις?
    By aggelos11 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 30
    Last Post: 26-05-2015, 13:59
  2. Η εμπειρία μου από την ΙΔΨ
    By Sunny! in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 15-01-2015, 01:13
  3. H ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ
    By GER in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 06-10-2010, 16:00
  4. ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΚΑΙ ΓΑΔ
    By IASWN in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 02-05-2010, 22:52
  5. Η πενταετής εμπειρία μου με τα αντιψυχωτικά φάρμακα
    By VinceX in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 26
    Last Post: 25-01-2010, 23:09

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •