Φαρμακευτική αγωγή
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Ελλαδα
    Posts
    1

    Φαρμακευτική αγωγή

    Γεια σας! Χαιρομαι πολυ που βρικα αυτο το forum γιατι μεχρι τωρα εμπενα σε ξενα. Λοιπόν εγω ειμαι διπολική. Η διαγνοση εγινε πριν απο 7 χρονια. ολα αυτα τα χρονια παιρνω χαπια. τα χαπια δεν εχουν παραμεινει ιδια στο διστημα αυτο και παντα ειχα εναλλαγες στην διαθεση μου. Απ\'ολα τα χαπια που εχω δοκιμασει το Ladose ηταν το χειροτερο. Εχασα καθε επιθυμια για σεξ και δεν εφτανα ποτε σε οργασμο. Μετα μου συστηασαν το Εφεξορ. δυστυχως για μενα αυτο μου εφερνε δυσκοιλοτητα. Οποτε αποφασισα να μπω στο νοσοκομειο (Αιγηνητειο), με την σκεψη οτι εκει θα μπορουσαν να με παρακολουθησαν καλυτερα. (οταν μπηκα ημουν καλα). εμεινα 3 εβδομαδες μεσα. Βεβαια εγιναν τροποποιησεις στα φαρμακα μου (για το λογο που ανεφερα). Βγαινοντας ημουν καλα αλλα δυστυχως εδω κι 3 εβδομαδες ειμαι παπα πολυ χαλια. Πηγα στο γιατρο μου, ο οποιος παλι αλλαξε τα φαρμακα μου (το ladose παραμενει). Εχω βαρεθει ολα αυτα τα χρονια να ταλαιπωρουμε. Βασανιζομαι παρα πολυ. Οι γονεις μου δεν καταλαβαινουν, ο φιλος μου νοιοθει οτι δεν εχει κοπελα. Δεν ξερω πια τι μπορω να κανω? Απο οτι φαινετε ο γιατρος μου ειναι ασχετος (κι ας ειναι επικουρος καθ.πανεπιστημιου). ειμαι ανοιχτη σε συμβουλες.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Location
    Athens
    Posts
    516
    παρε μια δευτερη γνωμη!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    στα νώτα μου
    Posts
    1,559
    Γεια σου,
    Εϊμαι κι εγώ διπολικός. Αν τύχει και περάσεις ξανά από το φόρουμ, γράψε να μας πεις πως είσαι...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •