μια περιεργη σχεση
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 93
    Senior Member

μια περιεργη σχεση

Αγαπητοι συφορουμιτες , επειδη δεν ξερω πως λειτουργει η νεα γενια με την γραπτη επικοινωνια , παλαια γενια γαρ , 54 , θελω να μου πειτε την γνωμη σας , εχω αρχισει απο αρχες Ιουνιου τα πμ με μια κοπελα , καθε μερα απαραιτητως 3+ μειλς , δεν περναει μερα που να μην γινει ανταλλαγη μειλς , τι κανουμε , πως περναμε , πολυ προσωπικα πραματα πλεον , μονο τον Οκτωβριο , που νοσηλευτηκα για ενα ατυχημα , εκανα 3 μερες να παω σπιτι , και οταν γυρισα , βρηκα μνμτα ανησυχιας εντονης , που ειμαι , τι επαθα , μεχρι το τηλεφωνο της μου αφησε ,για να παρω να πω οτι ειμαι καλα .......επαρχια μενει η κοπελα , προσπαθω να μην δωσω κανενα στοιχειο γι αυτην , σπουδαζει , εχουμε ανταλλαξει καποια τηλεφωνηματα , αλλα την βλεπω απροθυμη και μαλλον ντροπαλη οταν μιλαει μαζι μου , για πιθανη συναντηση , ουτε λογος ..............δεν ειναι ψευτρα , την ' γνωρισα ' απο ενα περασμα στο φορουμ που εκανε , ειναι σεμνη , κλειστη κοπελα , πολυ πολυ εξυπνη , με ωραιο χιουμορ , ωριμοτατη , ψυχολογω πολυ καλα ανθρωπους , ιδιως μετα απο χιλια και πλεον μνμτα , και τα τηλεφωνα , λεμε ο εις στον αλλο οτι τον αγαπαμε , οχι ερωτα , φιλια , με νοιαζεται πολυ και την νοιαζομαι εξ ισου , την καταλαβαινω πλεον , και ισως εχω γινει ο καλυτερος της φιλος , και εχει γινει η καλυτερη μου φιλη , δεν κρυβουμε πραματα , τα λεμε ολα , σχεδον ............η ερωτηση μου ειναι , η νεα γενια συνηθιζει να κανει τετοιες ' σχεσεις ' που παραμενουν στον γραπτο λογο ? δεν θελω κατι απο αυτην , της εχω στειλει φωτο μου , ετσι κανω παντα , δεν εχει στειλει , αλλα λιγο με νοιαζει , μουχει κανει περιγραφη της ,το τονιζω , καταλαβαινω ποτε καποιος λεει ψεμματα , με cross section ερωτησεις , αλλα εξ αρχης ειχα τις ενστασεις μου , οχι πια , για την διαφορα ηλικιας , δεδομενου οτι η κοπελα ειναι 18-19-20 χρονων !!( δεν θελω να την ' φωτογραφισω ) . Τι ειδους σχεση ειναι αυτη , αγαπητη νεα γενια , ενταξει ειμαι επικοινωνιακος πολυ , εχω μεινει καπου παιδι μεσα μου , δεν εχω εγνοιες , ειμαι παντα με το χιουμορ , και συνεννοουμεθα περιφημα , αλλα η ηλικια ............ξερω γω ......!
    Last edited by Macgyver; 14-01-2016 at 04:13.

Senior Member
    Κοίτα φίλε, το κάπως απρόσωπο της επικοινωνίας μέσω διαδικτύου βοηθάει στο να πεις πράγματα που ίσως να σκεφτόσουν να πεις ακόμη και σε κάποιον κολλητό σου.. Αυτό φέρνει ένα δέσιμο.. Εγώ θα σου έλεγα να επιδιώξεις να τη συναντήσεις από κοντά..

Senior Member
    το ερωτημα ειναι εσυ τι περιμενεις να βγει απο ολο αυτο

Senior Member
    Nαι , μου ειπε εν καιρω , αλλα ο μπαμπας της ειναι 47 , κι εγω 54 !!! ειμαι ευκολος στο να πλησιαζω κοπελες , αλλα δεν μουχει ξανατυχει τετοια διαφορα , ειχα μια κοπελα απο το φορουμ , κανονικη σχεση , ελκυστικη αρκετα , αλλα ηταν 23 χρονια μικροτερη , ε τρωγεται το 23 μειον , το 35 δεν τρωγεται ..........!! και καλα λες , υπαρχει ενα αμφιπλευρο εντονο δεσιμο .......δεν εχω φεις ,και σδεν εχω τετοιες εμπειριες ..........

Senior Member
    Quote Originally Posted by κύριος View Post
    το ερωτημα ειναι εσυ τι περιμενεις να βγει απο ολο αυτο

Πλεον δεν εχω ιδεα , δεν με συμφερει μια τοσο μικρη , θα φαω κερατο καποια στιγμη , αν και νομιζω οτι δεν με βλεπει ετσι , απλα δεν μπορω να καταλαβω το ειδος της σχεσης , δεν ειμαι κι ο Αλ Πατσινο , πουχει την 30αρα ........

Banned
    μακ εχω κανει αρκετες γνωριμίες μεσω διαδυκτίου και το εχουμε ψιλοσυζητησει αυτο...αλλα μιας και το εκανες θεμα νομιζω οτι ειναι καλο να το αναλύσουμε λιγο. σου εχω ηδη πει ποσο υποπτο θεωρω γενικα μια γνωριμια να μην προχωράει. δεν πιστευω πως ειναι φιλικη η σχέση σας, αν ηθελε φιλους θα εμενε στο φορουμ ..κρατησε προσωπικη επαφη με εναν ανδρα αρα, ενδιαφερεται διαφορετικα για σενα. ..και φυσικα εσυ για εκεινη..

το ενδιαφερον της για εσενα να περιορίζεται στην αναγκη για επιβεβαιωση ..να θελει να αισθανεται οτι καποιος ενδιαφερεται για εκεινην και μεχρι εκει
    Εχει φοβερες ανασφαλειες για την εμφανηση της... . το εχουμε ξαναδει εξαλλου στο φορουμ, φυσικα οχι εκεινη, αλλα μια αλλη κοπέλα ειχε κρατησει καθαρα και μονο δυαδικτιακη επαφη με καποιον για χρόνια και απεφευγε να τον δει, γιατι αισθανοταν ασχημη και φοβοταν οτι αν την εβλεπε θα τον εχανε.
    σε μια τοσο τρυφερη ηλικια ..το νουμερο 54 ισοδυναμει με εναν ηλικιωμενο ανθρωπο...λίγο μικροτερο απο τον παππου της.αλλα ειστε και οι δυο σε τοση ΑΝΑΓΚΗ για προσωπικη επαφη που παραμεριζεται ακομα και αυτο το εμποδιο..ενας νεοτερος ανδρας θα απαιτουσε πολλα περισσοτερα απο απλη επικοινωνια εσυ παραμεριζεις τα θελω σου και δεχεσαι οτι σου δινει με ευγνωμοσυνη γιατι θεωρεις ΔΩΡΟ εστω αυτην την ελαχιστη επικοινωνια..περιμενοντας στωικα να εξελιχθει σε κατι πιο πραγματικο...ετσι το 54 σας ενωσε και σας κραταει ...

προφανως προκειται περι ενος πολυ ευαισθητου κοριτσιου με σοβαρα προβλήματα που σε καμια αλλη περιπτωση δεν θα εδινε ευκαιρια σε εναν μεσηλικα αν δεν ηταν τοσο κατεστραμενη η αυτοπεποιθηση της... ως φιλος της θα πρεπει να την συμβολεψεις να αναζητησει μια ουσιαστικη βοηθεια απο καποιον ειδικο.

οσο για σενα φιλε μου, θα στο ξαναπω, χανεις το χρόνο σου με χαμενες υποθεσεις...βρες μια γυναικα συνομιληκη σου για μια ουσιαστικη συντροφια...

αν ασχολήθουμε με την ηθικη υποσταση του θεματος, τοτε και οι δυο θεωρηστε "ανηθικοι"... και η "φιλια" σας ... "χυδαια" - "βρωμικη" κτλ κτλ. και το μεγαλύτερο βαρος της ανηθικότητας επιβαρυνει εσενα ..γιατι ..θα μπορουσε κανεις να πει οτι εκμεταλευεσαι ενα διανοητικα και ψυχολογικα συγχισμενο κοριτσι, ενω θα επρεπε ως μεγαλύτερος να την νουθετησεις να εχει πιο υγιής κοινωνικες συναναστροφες... οσο καλα και αν κρατιεσαι φιλε μου ... εισαι 54 και εχεις χρεος να αποδεσμευσεις αυτην την κοπέλα απο μια τοσο διαστρεβλωμενη κατασταση...ως πιο εμπειρος.. τωρα θα πρεπε να γκομενιζει με 20χρονους μαντραχαλαδες και να χαιρεται την ζωη της αντι να μιλάει μαζι σου. αυτο θα ηταν το φυσιολογικο και εσυ δινεις καταφυγιο στην αρρωστεια της με την αποδοχη μιας τετοιας σχεσης.. βεβαια θα μου πεις και θα χεις δικιο, δηλαδη αν την κοψω εγω αυτη θα γινει φυσιολογικη? ..ισως ..οχι..αλλα εσυ θα εχεις κανει το καθηκον σου και θα χεις την συνειδηση σου καθαρη.
    ..ετσι τουλαχιστον το βλέπω εγω οταν μου την πεφτουν τα 20χρονα αγορακια...και ειμαι 35...
    Σαφως και εχω μπλεξει με μικροτερους μου,αλλα οχι στην ενηλικιωση τους..που ολα ειναι ακομα τοσο θολα και τα μυαλουδακια τους εχουν ακομα την αθωοτητα του παιδιου

επισης... αν σας πάρει γραμμη κανενας πατερας της ..σε εσφαξε!..αρα απο αυτη την παραμετρο η"φιλια"σας μπορει να θεωρηθει και "επικίνδυνη" για σενα

το ξερω και σε καταλαβαινω πως η μοναξια μπορει να γινει κακος συμβουλάτορας. δεν θεωρω οτι εισαι ανηθικος ανθρωπος..μπερδεμενος εισαι ...αν εγινα σκληρη μαζι σου συγνωμη ..μπορει να κανω και λάθος.. σε καμια περιπτωση δεν θελω να σε στεναχωρησω.

Ένα μέρος της νεολαίας, το μεγαλύτερο για εμένα, επικοινωνεί περισσότερο μέσω του γραπτού λόγου παρά του προφορικού. Οι αιτίες αυτής της αποξένωσης από την περπατημένη επικοινωνία είναι πραγματικά πολλές και δεν είναι ακριβώς το θέμα μας εδω. Πολλοί κρύβονται πίσω από έναν υπολογιστή και βγάζουν συνήθως τον πραγματικό τους εαυτό επειδή νιώθουν πραγματικά τεράστια μοναξιά στον έξω κόσμο, επειδή έχουν κάποιες ανασφάλειες συνήθως με την εμφάνιση τους και επειδή έτσι κρατούν καλύτερα τις άμυνες τους. Κακά τα ψέμματα όμως, όλων των ειδών οι σχέσεις, λειτουργούν πολύ καλύτερα όταν ο ένας βλέπει τα μάτια του άλλου, όταν μπορείς να παρατηρήσεις τις κινήσεις του σώματος του, όταν μπορείς να χαρείς το χαμόγελο του, όταν μπορείς να νιώσεις τις ανησυχίες του, όταν απλά είσαι δίπλα του και δεν χρειάζεται να στείλεις κανένα μήνυμα για νιώσει ο άλλος την ύπαρξη σου. Στην δική σου περίπτωση, επειδή βλέπω ότι είσαι πραγματικός κύριος, και δεν έχεις πονηρούς σκοπούς με την κοπέλα, νομίζω ότι είναι μια ιδιαίτερη επικοινωνία που έχετε αναπτύξει οι δύο σας και πως θα είναι καλό να την κρατήσετε και όπου βγει. Το θέμα της ηλικίας ανάμεσα σε έναν "μεγάλο" κύριο και σε μια μικρή νεαρά είναι ένα παλιό ταμπού, τόσο ξεπερασμένο όσο ξεπερασμένος είναι και ο τρόπος επικοινωνίας των νέων με sms. Για μένα, ως ένας αντικειμενικά τρίτος παρατηρητής, και από τις λίγες πληροφορίες που μας έχεις δώσει θα σου έλεγα ότι είναι μάλλον εντελώς φιλικό το πνεύμα συζήτησης από πλευράς της κοπέλας. Βέβαια αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί να εξελιχθεί και σε κάτι παραπάνω από φιλικό...

Senior Member
    Εγω ειμαι τριαντα τεσσερα με μαλακυνση γλυτωνω το σφαξιμο η δεν το γλυτωνω γιατι υποτιθεται εγω ειμαι καλα
    Ρεα εσυ παντρευεσαι ανθρωπο με αικιου ογδοντα η θεσ εξυπνο γτ εγω εξυπνοσ δεν ειμαι αλλα δουλευω απο δεκαπεντε χρονων
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Senior Member
    Η κοπέλα μάλλον αισθάνεται μόνη της και έχει ανάγκη για επικοινωνία και για συζητήσεις που την βοηθούν και σίγουρα ένα πιο ώριμο μυαλό της το προσφέρει αυτό αν δεν το βρίσκει αυτό από τον περιγυρό της ...δεύτερον αυτή η ηλικία είναι και επιπόλαια ... η ίδια δεν μπορεί να καταλάβει ακόμα ούτε και συ που έχεις μπει στο τρυπάκι ότι η διαφορά ηλικίας είναι ένα θέμα σε πολλά επίπεδα ..άλλες ανησυχίες οι δικές της και άλλες οι δικές σου δεν πάει δεν κολλάει δυστηχώς η ευτηχώς θα είναι πληγή και για τους δυο κάτι παραπάνω από αυτό ..κι όσο και να της προσφέρεις έτοιμη μασημένη τροφή από εμπειρία εκείνη απλώς χρειάζεται σ αυτή την ηλικία ένα σπρώξιμο για να αποκτήσει τις δικές της ...δεν τραβάει μην το ψάχνεις...
    Tα καλύτερα έρχονται από την Κίνα... με χελώνα κουτσή

Senior Member
    Κ μενα μ φαινεται μεγαλη διαφορα

Senior Member
    Πενηντα τεσσερα με εικοσι ειναι μεγαλη διαφορα οντωσ

Senior Member
    Quote Originally Posted by rea View Post
    Εχει φοβερες ανασφαλειες για την εμφανηση της... . το εχουμε ξαναδει εξαλλου στο φορουμ, φυσικα οχι εκεινη, αλλα μια αλλη κοπέλα ειχε κρατησει καθαρα και μονο δυαδικτιακη επαφη με καποιον για χρόνια και απεφευγε να τον δει, γιατι αισθανοταν ασχημη και φοβοταν οτι αν την εβλεπε θα τον εχανε.
    σε μια τοσο τρυφερη ηλικια ..το νουμερο 54 ισοδυναμει με εναν ηλικιωμενο ανθρωπο...λίγο μικροτερο απο τον παππου της.αλλα ειστε και οι δυο σε τοση ΑΝΑΓΚΗ για προσωπικη επαφη που παραμεριζεται ακομα και αυτο το εμποδιο..ενας νεοτερος ανδρας θα απαιτουσε πολλα περισσοτερα απο απλη επικοινωνια εσυ παραμεριζεις τα θελω σου και δεχεσαι οτι σου δινει με ευγνωμοσυνη γιατι θεωρεις ΔΩΡΟ εστω αυτην την ελαχιστη επικοινωνια..περιμενοντας στωικα να εξελιχθει σε κατι πιο πραγματικο...ετσι το 54 σας ενωσε και σας κραταει ...

προφανως προκειται περι ενος πολυ ευαισθητου κοριτσιου με σοβαρα προβλήματα που σε καμια αλλη περιπτωση δεν θα εδινε ευκαιρια σε εναν μεσηλικα αν δεν ηταν τοσο κατεστραμενη η αυτοπεποιθηση της... ως φιλος της θα πρεπει να την συμβολεψεις να αναζητησει μια ουσιαστικη βοηθεια απο καποιον ειδικο.

αν ασχολήθουμε με την ηθικη υποσταση του θεματος, τοτε και οι δυο θεωρηστε "ανηθικοι"... και η "φιλια" σας ... "χυδαια" - "βρωμικη" κτλ κτλ. και το μεγαλύτερο βαρος της ανηθικότητας επιβαρυνει εσενα ..γιατι ..θα μπορουσε κανεις να πει οτι εκμεταλευεσαι ενα διανοητικα και ψυχολογικα συγχισμενο κοριτσι, ενω θα επρεπε ως μεγαλύτερος να την νουθετησεις να εχει πιο υγιής κοινωνικες συναναστροφες... οσο καλα και αν κρατιεσαι φιλε μου ... εισαι 54 και εχεις χρεος να αποδεσμευσεις αυτην την κοπέλα απο μια τοσο διαστρεβλωμενη κατασταση...ως πιο εμπειρος.. ω.
    ρεα , οσον αφορα την εμφανιση της , δεν λεει τιποτα οτι δεν στελνει φωτο , ουτε η προηγουμενη , η 31 μουστειλε φωτο , κι οταν συναντηθηκαμε , Αθηνα μενει , ειδα μια ελκυστικη κοπελα , ειχα και μια πρωην , αυτη κουκλαρα κανονικη , η οποια αρνειτο να βγαλει μια φωτο !! δεν θεωρω δωρο το -35, 36 , μπορω να εχω νεωτερες κοπελες , με προοπτικες , παντα ειχα ενα καλο go με το αλλο φυλο ..........δεν εχει καθολου κατεσραμμενη αυτοπεποιθηση , δεν θελω να πω τις ενασχολιες της , για ευνοητους λογους , αλλα ειναι ενασχολιες ανθρωπου με αυτοπεποιθηση , αλλωστε μενει μονη τωρα , στην σχολξη που περασε , και λες μετα απο χιλια μνμτα να μην την εχω ψυχολογησει , αν ειναι διαταραγμενη , εχω κανει νυξεις για διακοπη σχεσεων , αλλα δεν το δεχεται , με θεωρει κατι πολυτιμο γι αυτην , εναν ειλικρινη και διασκεδαστικο ανθρωπο με χιουμορ που δεν θιγει τον αλλον , που ειμαι , κι εγω την θεωρω το ιδιο . Και φιλες εχει , και βγαινει εξω . Εχω ρωτησει για πατερα ,αλλα δεν υπαρχει λογος ανησυχιας , ξερει πως να κρυφτει , μονο χαζη δεν ειναι ............μιλαμε για καποιον νεαρο που της αρεσει , και της λεω ελευθερα την γνωμη μου , αυτο παντα τοχα , δεν εχω ζηλεψει ποτε μου γυναικα , ουτε μεχει εγκαταλειψει γυναικα ποτε ...............................τους αφηνω πολυ ελευθερο χωρο , κι ελευθεριες , μπορει να μου μιλησει για οτι της κανει κεφι , την κανω να γελαει , και αυτη ειναι η συνταγη ( + μερικα αλλα ) για να μην ξεκολλαει μια γυναικα ..........................μεχρι τωρα τουλαχιστον !!!

Senior Member
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    ρεα , οσον αφορα την εμφανιση της , δεν λεει τιποτα οτι δεν στελνει φωτο , ουτε η προηγουμενη , η 31 μουστειλε φωτο , κι οταν συναντηθηκαμε , Αθηνα μενει , ειδα μια ελκυστικη κοπελα , ειχα και μια πρωην , αυτη κουκλαρα κανονικη , η οποια αρνειτο να βγαλει μια φωτο !! δεν θεωρω δωρο το -35, 36 , μπορω να εχω νεωτερες κοπελες , με προοπτικες , παντα ειχα ενα καλο go με το αλλο φυλο ..........δεν εχει καθολου κατεσραμμενη αυτοπεποιθηση , δεν θελω να πω τις ενασχολιες της , για ευνοητους λογους , αλλα ειναι ενασχολιες ανθρωπου με αυτοπεποιθηση , αλλωστε μενει μονη τωρα , στην σχολξη που περασε , και λες μετα απο χιλια μνμτα να μην την εχω ψυχολογησει , αν ειναι διαταραγμενη , εχω κανει νυξεις για διακοπη σχεσεων , αλλα δεν το δεχεται , με θεωρει κατι πολυτιμο γι αυτην , εναν ειλικρινη και διασκεδαστικο ανθρωπο με χιουμορ που δεν θιγει τον αλλον , που ειμαι , κι εγω την θεωρω το ιδιο . Και φιλες εχει , και βγαινει εξω . Εχω ρωτησει για πατερα ,αλλα δεν υπαρχει λογος ανησυχιας , ξερει πως να κρυφτει , μονο χαζη δεν ειναι ............μιλαμε για καποιον νεαρο που της αρεσει , και της λεω ελευθερα την γνωμη μου , αυτο παντα τοχα , δεν εχω ζηλεψει ποτε μου γυναικα , ουτε μεχει εγκαταλειψει γυναικα ποτε ...............................τους αφηνω πολυ ελευθερο χωρο , κι ελευθεριες , μπορει να μου μιλησει για οτι της κανει κεφι , την κανω να γελαει , και αυτη ειναι η συνταγη ( + μερικα αλλα ) για να μην ξεκολλαει μια γυναικα ..........................μεχρι τωρα τουλαχιστον !!!
    Aυτές οι συνταγές μας μάραναν ....τις καψερές ...
    Tα καλύτερα έρχονται από την Κίνα... με χελώνα κουτσή

Senior Member
    Quote Originally Posted by Försvarsadvokat View Post
    . Κακά τα ψέμματα όμως, όλων των ειδών οι σχέσεις, λειτουργούν πολύ καλύτερα όταν ο ένας βλέπει τα μάτια του άλλου, όταν μπορείς να παρατηρήσεις τις κινήσεις του σώματος του, όταν μπορείς να χαρείς το χαμόγελο του, όταν μπορείς να νιώσεις τις ανησυχίες του, όταν απλά είσαι δίπλα του και δεν χρειάζεται να στείλεις κανένα μήνυμα για νιώσει ο άλλος την ύπαρξη σου. Στην δική σου περίπτωση, επειδή βλέπω ότι είσαι πραγματικός κύριος, και δεν έχεις πονηρούς σκοπούς με την κοπέλα, νομίζω ότι είναι μια ιδιαίτερη επικοινωνία που έχετε αναπτύξει οι δύο σας και πως θα είναι καλό να την κρατήσετε και όπου βγει. Το θέμα της ηλικίας ανάμεσα σε έναν "μεγάλο" κύριο και σε μια μικρή νεαρά είναι ένα παλιό ταμπού, τόσο ξεπερασμένο όσο ξεπερασμένος είναι και ο τρόπος επικοινωνίας των νέων με sms. Για μένα, ως ένας αντικειμενικά τρίτος παρατηρητής, και από τις λίγες πληροφορίες που μας έχεις δώσει θα σου έλεγα ότι είναι μάλλον εντελώς φιλικό το πνεύμα συζήτησης από πλευράς της κοπέλας. Βέβαια αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί να εξελιχθεί και σε κάτι παραπάνω από φιλικό...
    Μα κι εμενα με ξενιζει αυτο το ειδος επικοινωνιας , δεν ειμαι μαθημενος σε γραπτο λογο , ουτε μνμτα στο κινητο ξερω να στελνω , οτι εχω να πω , το λεω ευθεως ....................κι εγω νομιζω οτι το πνευμα ειναι τελειως φιλικο , ποτε δενειχα στα σχεδια μου μια τοσο μικρη κοπελα , βεβαια η ωριμοτητα που επιδεικνυει με ξαφνιαζει πολλακις , και η οξυνεια , και γι αυτο και συνεχιζω την επαφη , αλλιως θαχα διακοψει , μου ειναι μια πολυ ευχαριστη παρεα , αν και θα μπορουσα ναχα μεγαλυτερες κοπελες , κι ελκυστικες , αλλα αυτο λεμε κι δυο μας , οτι εχουμε ενα παραξενο δεσιμο , αλληλονοιαζομαστε πολυ , αλλωστε η ιδια μεπεισε να ξεκολλησω απ την διαφορα ηλικιας ......................και οταν της ειπα , οταν βρουμε ο καθεις , απο εναν ανθρωπο , θαραιωσουμε , μου τιο γυρισε πισω , λεγοντας οτι για μενα παντα θα εισαι ο καλυτερος μου φιλος , ο ανθρωπος μου , οτι και να γινει , για σενα δεν ξερω.......................

Senior Member
    Quote Originally Posted by turtle View Post
    Aυτές οι συνταγές μας μάραναν ....τις καψερές ...

Μα δεν το κανω βασει συνταγης , ετσι ειμαι , παντα ετσι ημουν .................εχω μια χ αυτοπεποιθηση , αν και μετρια εμφανιση , εχω στειλει φωτο στην ρεα , φιλικα εννοειται ..............μπορει να το βεβαιωσει ........

Page 1 of 7 123 ... LastLast