Φουλ ντεκολτέ και μου τη δίνει
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 90
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    130

    Φουλ ντεκολτέ και μου τη δίνει

    Παρότι προσπαθώ να είμαι σοβαρός άνθρωπος και συγκρατημένος, να που δεν τα καταφέρνω. Το θέμα μου είναι ότι η δικιά μου φοράει συνέχεια κάτι αβυσσαλέα ντεκολτέ και μου τη δίνει. Σήμερα ήτανε με ένα μπλουζάκι που δεν πας ούτε στην παραλία και όλοι στο δρόμο, από πιτσιρικάδες μέχρι μπαρμπάδες, καρφωνότανε το μάτι τους εκεί. Με είδε που τσίτωσα και της είπε ότι δε γουστάρω να κοιτάνε όλοι το στήθος της κι αυτή άρχισε κάτι κουλά, ότι για να αρέσει σε μένα και κάτι τέτοια. Είμαι υπερβολικός ρε παιδιά, για πείτε μου.. Εντάξει, το καταλαβαίνω ότι θέλει να αρέσει και να είναι σέξι, άλλωστε ένας από τους λόγους που μου αρέσει είναι ότι είναι σέξι, αλλά αισθάνομαι τελείως άβολα. Τελικά, μου είπε ότι θέλει να φοράει ότι της αρέσει και όχι να σκέφτεται αν μπορεί να με πειράξει. Για πείτε καμιά γνώμη.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Eγω θα την αφηνα να φοραει οτι θελει , ειναι δικαιωμα της , στα πλαισια του ανεκτου , αμα δεν συμφωνουσα , δεν θα εμπλεκα με μια κοπελα που ντυνεται ετσι , δεν το ανακαλυψες υποθετω τωρα , η τωρα το αρχισε το βιολι ? .........

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    130
    Όχι δεν το ανακάλυψα τώρα, αλλά στην πορεία τσιμπήθηκα λίγο παραπάνω..

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Εμ, το φανταστηκα !! αστην τωρα να φοραει οτι θελει , γιατι το να την περιοριζεις , μπορει ναποβει εις βαρος σου στο τελος , εχεις δεν εχεις δικιο.........ετσι την γνωρισες , δεν εχεις δικαιωμα να την αλλαξεις , δεν σου παρουσιαστηκε διαφορετικη αποτι ειναι .......

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    130
    Ναι ρε φίλε, το καταλαβαίνω αυτό που λες και τώρα αισθάνομαι ο μλκσ της υπόθεσης αλλά είναι πολύ σπαστικό να βλέπω τους πάντες να κοιτάνε το στήθος της..

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Κι εγω καταλαβαινω πως αισθανεσαι , αλλα τι να κανεις , να την καταπιεσεις ? τι να πω , εκθετω την optimum συμπεριφορα , ωστε να μην αισθανθει περιορισμενη.............εξαρτα� �αι και απ την ηλικια της , αμα ειναι μικρη , ποτε θα ντυθει καπως προκλητικα , οταν μεγαλωσει ?, για μπες και στην θεση της , εισπραττει αποδοχη..........

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    130
    Είναι ακριβώς όπως τα λες.. Συμφωνώ απόλυτα.. Από την άλλη, θεωρώ φυσιολογικό και το ότι είναι κάτι που με ενοχλεί..

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Ναι , ειναι φυσιολογικο να ενοχλεισαι οταν ολοι κοιτανε το στηθος της κοπελας σου ......

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    130
    Χεχεχε.. Γιατί είχα αρχίσει να έχω αμφιβολίες, μήπως είμαι τελείως άκυρος..

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    130
    Και, επίσης, είναι απόλυτα φυσιολογικό να κοιτάνε όλοι.. Κι εγώ αν δω κάποια στο δρόμο με ντεκολτέ ή μίνι φούστα αμέσως θα πέσει το μάτι μου, αντανακλαστικά, χωρίς σκέψη..

  11. #11
    Αδελφέ δεν ανεβάζεις καμιά selfie να δούμε ιδίοις όμμασοι και να κρίνουμε καταλληλότερα την συμπεριφορά της κοπέλας σου, χαχα !!!

    Ξέρεις ένα αρχαίο ρητό λέει: Σε όλα υπάρχει νόμος, στο μάτι όχι όμως !!! Κάτι θα ήξεραν όσοι το είπαν :)

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Tελικα ολα φυσιολογικα ειναι , προς τι η αναστατωση ?

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    130
    Επί της ουσίας, αυτό που μου τη δίνει περισσότερο είναι ότι σκέφτομαι ότι της αρέσει να προκαλεί τα βλέμματα με προκλητικό ντύσιμο..

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Δημιουργειται νομιζω ενα ομοειδεσ κυμα νεων συμφουρομιτων που σκπο εχουν να ταραξουν τα αδιαμορφωτα βαθη τησ αεναησ ψυχησ η οποια ταλαντευται σε απυθμενα εγω που αλληλοεξουδετερονονται σε ενα εμεισ που σκοπο εχει την αλληλοκατανοηση σε πελαγα κ θαλλασσεσ γαληνιεσ η οποιεσ διερευνονται ακομα σε βαθη τησ αβυσσου η οποια αναδυεται σε εναρμονισμενα με το συν αυτο εκειθεν απο δω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Location
    αθηνα
    Posts
    534
    Quote Originally Posted by tak71 View Post
    Ναι ρε φίλε, το καταλαβαίνω αυτό που λες και τώρα αισθάνομαι ο μλκσ της υπόθεσης αλλά είναι πολύ σπαστικό να βλέπω τους πάντες να κοιτάνε το στήθος της..
    Δειξε πυγμη και πες της οταν την κυκλοφορεις νσ μην φοραει τοσο αποκαλυπτικα μονη της ας τα βγαλει και ολα

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ
    By elsastefi in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 27
    Last Post: 07-07-2014, 18:06
  2. ΤΙ ΣΑΣ ΔΙΝΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ?
    By fragile in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 37
    Last Post: 14-10-2012, 17:28
  3. ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ (ΦΟΥΛ)
    By garyfalia in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 02-08-2012, 23:59

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •