ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ ΘΕΡΑΠΕΥΟΜΕΝΩΝ - Page 23
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 23 of 31 FirstFirst ... 132122232425 ... LastLast
Results 331 to 345 of 451
  1. #331
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by rea View Post
    α! το καταλαβες?? καλο ειναι να μην υπερασπιζεσαι ατομα που βλέπεις οτι ταραζουν τα μελη αλλη φορα... ή τουλαχιστον προσπαθησε πριν παρεις θεση να εχεις ενημερωθει πληρως για το τι συμβαινει!
    εχω απαντησει γιατι απανταω εγω προσωπικα και πως ειναι λαθος να μην παιρνεις θεση... στην δικη σου περιπτωση ειναι ακομα πιο λάθος να παιρνεις θεση ..δεν βοηθας κανενα μελος με το να κοιτας την πάρτη σου ...ουτε και τον εαυτο σου!!!! θες και μνεια ....
    Eιναι παγια τακτικη μου , ρεα , να μην συμμετεχω σε διαπληκτισμους , ουτε δεχομαι υποδειξεις απο κανεναν , εκτος αν τις ζητησω ....................δεν θυμαμαι να σου ζητησα , και μην το παιρνεις προσωπικα , οι συμβουλες πρεπει να διδονται σε δυο περιπτωσεις μονον , οταν ζητωνται , και οταν ειναι ζητημα ζωης και θανατου , δεν βλεπω να συντρεχει ουδεις εκ των δυο λογων εδω ........................................επειδ η σεσενα σαρεσει να υπερασπιζεσαι μελη που θιγονται με το παραμικρο , η μυγιαγγιχτα , , η να διαφωνεις τσπαντων , πρεπει να μαρεσει κι εμενα ? να σεβεσαι την διαφορετικοτητα των αλλων , οπως και τις προτιμησεις τους , εγω δεν θιγομαι σεναν κυβερνοχωρο , δλδ σε κατι πλασματικο , αλλο τι κανω απο κοντα , εκει θα πεσει σφαλιαρα ............................................οτα ν πολυ παλαια , διαπληκτιζομουν αγριως με 2-3 συγκεκριμενα μελη , δεν περιμενα υποστηριξη απο κανεναν , ουτε και με δυσαρεστησε αυτο , εγω πλακωνομουν , εγω καθαριζα , οταν μπορουσα , δεν παραπονεθηκα ποτε ομως .....................................το αν βοηθω μελη , δεν το ξερεις , λειτουργω πολυ με πμ.ς .................................................. .......την μνεια , την αναφερω , οχι γιατι θιχτηκα που δεν εκανε μνεια ο Μ87 , σκασιλα μου γι αυτον , την αναφερω , για να σας δειξω , οτι αυτος σας κανει κι εκνευριζεστε , αυτος ειναι ο σκοπος του , κι εσεις τσιμπατε ...............................αντι να τον αγνοησετε .........

  2. #332
    Banned
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1,646
    Quote Originally Posted by rea View Post
    οι περισσοτεροι απλα κανουν μπανιστηρι στους καυβγαδες που κανεις με τα μελη.... το ρεκορ το ειχε σπασει ενα αλλο νημα με τιτλο "ειμαι μπαζο και δεν με θελουν οι αντρες"..καπως ετσι...
    rea είσαι "μανούλα" στο να πετάς λάσπη και να επιτίθεσαι - τουλάχιστο σε μένα. Αυτό που δεν έχω ακούσει ποτέ είναι Η ΑΙΤΙΟΛΟΓΗΜΕΝΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΥΠΕΡ, ΚΑΤΑ Ή ΕΝ ΜΕΡΗ ΥΠΕΡ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ. Δεν σε ενδιαφέρει τίποτα άλλο πλην τις λασπολογίας - την οποία και συνεχίζεις. Αδυνατείς να σεβαστείς μια τεκμηριωμένη άποψη που είναι διαφορετική από τη δική σου, παρόλα αυτά ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙΣ ΤΗΝ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΜΟΥ ΣΑΝ "ΚΑΚΙΑ ΣΥΝΗΘΕΙΑ" την οποία δεν μπορείς να κόψεις. Πέρα από αυτά, αγνοείς επιδεικτικά τα όσα θίγω στις αναρτήσεις μου και που τα υφίστανται οι θεραπευόμενοι στα χέρια των ψυχολόγων / ψυχοθεραπευτών τους οποίους μονίμως δικαιολογείς και υπερασπίζεσαι. Μου είναι εξαιρετικά δύσκολο να μην πιστέψω ότι είσαι ψυχολόγος / ψυχοθεραπευτής διαβάζοντας τόσο τις θέσεις σου, όσο και τα επιχειρήματα σου. Τέλος να σου θυμίσω ότι ΗΡΘΕΣ ΕΣΥ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΗΜΑ. ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΤΟ ΝΗΜΑ Ή ΕΓΩ ΣΕ ΣΕΝΑ.
    Last edited by M87; 09-02-2016 at 14:09.

  3. #333
    Banned
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1,646
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Μ87 , παροτι συμφωνησα μαζι σου , ουτε καν το σχολιασες ...........................ο σκοπος σου , ειναι να δημιουργεις καυγαδες , αλλιως θακανες καποια μνεια στο ποστ μου ..............................ρε παιδια , γιατι ανοιγετε κουβεντες με τετοια μελη , που ο σκοπος τους ειναι καθαρα ο καυγας ? αγνοηστε τον , δεν μπορει να καυγαδισει μονος , τα θελετε κι εσεις , .....................δεν συμφωνειτε με καποιον ?, τον αγνοητε και εληξε το θεμα
    Δεν καταλαβαίνω πως απορρέει ότι επειδή "δεν σχολίασα το ότι συμφώνησες μαζί μου" αυτό σημαίνει ότι "ο σκοπός μου είναι να ξεκινάω καυγάδες". Μου το κάνεις πιο λιανά σε παρακαλώ; Τι μνεία θέλεις ακριβώς;

    Macgyver για να ξεκινήσω έναν καβγά - μιας και αυτός όπως λες είναι ο σκοπός μου - πρέπει να βρεθώ στον ίδιο χώρο με κάποιον. Αυτό εδώ, είναι νήμα το οποίο ξεκίνησα εγώ και δεν ήρθα σε νήμα δικό σου, της rea ή κανενός άλλου για να ξεκινήσω οτιδήποτε. ΕΣΕΙΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΕ ΜΕΝΑ και εκφράσατε απόψεις αντίθετες με τις δικές μου. Όταν διαπιστώσατε ότι δεν υιοθετώ τις αντιλήψεις σας αντί να εκφράσετε αντιρρήσεις σε όσα γράφω, επιτεθήκατε σε στο ΥΦΟΣ ΜΟΥ, στη ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΟΥ, στις ΠΡΑΞΕΙΣ ΜΟΥ (παρότι δεν βλέπω που χωράνε "πράξεις" σε ένα forum). Μπορεί να μη σου αρέσω, όπως και εσύ να μην αρέσεις σε μένα δεν είναι υποχρεωτικό άλλωστε. Ο Constantly Curious έθεσε μερικές ερωτήσεις με ευγενικό και ουδέτερο τρόπο και έλαβε απαντήσεις στο [06-02-2016, 20:33]. Αν σε ενδιαφέρει να πάρεις απαντήσεις δοκίμασε να κάνεις το ίδιο αντί να καταφεύγεις σε ευτελείς χαρακτηρισμούς, προσπαθώντας να λασπολογήσεις. Πρώτα όμως πάρε μια ΑΙΤΙΟΛΟΓΗΜΕΝΗ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΘΕΣΗ ΥΠΕΡ, ΚΑΤΑ ΕΝ ΜΕΡΗ ΥΠΕΡ σε σχέση με την ανάρτηση γιατί ο χώρος των σχολίων αφορά ΤΗΝ ΑΝΑΡΤΗΣΗ.

    Τα όσα λέω αποδεικνύονται στις 8 σελίδες που προηγούνται της συγκεκριμένης. Δεν έχει κανείς παρά να τις διαβάσει για να διαπιστώσει αν λέω ψέματα ή όχι.
    Last edited by M87; 09-02-2016 at 14:37.

  4. #334
    Banned
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1,646
    Quote Originally Posted by κύριος View Post
    απο αυτο το θεμα εμαθα τη λεξη προγκα...απλα σκεψου κατι πολυ απλο δεν ειναι θεμα ποιος ειναι σωστος και ποιος λαθος αυτο το καταλαβαινουν οσοι θα κατσουν να διαβασουν 2-3 μηνιματα, το θεμα ειναι οτι μιλας σε ενα χωρο που υπαρχει κοσμος που δεν ειναι ωραιο να τον εκνευριζεις και να τον φερνεις στα ορια του
    Κύριος όπως δικαιούσε να εκφράζεις την άποψη σου - έστω και αν αυτή είναι αντίθετη της δικής μου - έτσι δικαιούμαι να εκφράζω και εγώ την άποψη μου έστω και αν είναι αντίθετη με τη δική σου. Σε ότι αφορά την ανάρτηση πάρε μια ΑΙΤΙΟΛΟΓΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΘΕΣΗ ΥΠΕΡ, ΚΑΤΑ ΕΝ ΜΕΡΗ ΥΠΕΡ πρώτα και μετά συζητάμε οτιδήποτε. Οι αιτιολογημένες θέσεις υπερ / κατά ή εν μέρη υπερ σε σχέση με τα όσα γράφω αποφευγονται από πολλά μέλη "όπως ο διάολος το λιβάνι", και η εκφορά ΑΝΕΥΘΥΝΩΝ ΣΧΟΛΙΑΣΜΩΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!

  5. #335
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,844
    Η μ ο μ τι ειναι μιλαει γενικα για ολο τον κλαδο κ δε θιγει κανενα προσωπικα οποτε αφου ειναι αποψη γτ να μην τα λεει; ο καθενασ εχει την αποψη του κι εγω νομιζω οτι οι αλλοι ειναι κοινωνικοι ρατσιστεσ μου το βγαζεισ αυτο απο το κεφαλι δε μου το βγαζεισ κι ετσι δεν το λεω αμα το πω θα λενε ολοι οτι λεω χαζα οποτε δεν το λεω πλεον
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #336
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,844
    Μπορει ν φταιω κι εγω δε λεω ετσι παντωσ εγω δεν ειμαι καλα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #337
    Banned
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1,646
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Η μ ο μ τι ειναι μιλαει γενικα για ολο τον κλαδο κ δε θιγει κανενα προσωπικα οποτε αφου ειναι αποψη γτ να μην τα λεει; ο καθενασ εχει την αποψη του κι εγω νομιζω οτι οι αλλοι ειναι κοινωνικοι ρατσιστεσ μου το βγαζεισ αυτο απο το κεφαλι δε μου το βγαζεισ κι ετσι δεν το λεω αμα το πω θα λενε ολοι οτι λεω χαζα οποτε δεν το λεω πλεον
    Μιλάω, elis, για την πλειοψηφία του κλάδου κατά την εκτίμηση μου. Αν υπάρχουν φωτεινές εξαιρέσεις εκεί εξώ - πράγμα το οποίο δεν μπορώ να το αποκλείσω - προσωπικά αδυνατώ να το επιβεβαιώσω.

  8. #338
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    στον κοσμο της βοηθειας προς τους αλλους
    Posts
    1,352
    Quote Originally Posted by M87 View Post
    rea είσαι "μανούλα" στο να πετάς λάσπη και να επιτίθεσαι - τουλάχιστο σε μένα. Αυτό που δεν έχω ακούσει ποτέ είναι Η ΑΙΤΙΟΛΟΓΗΜΕΝΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΥΠΕΡ, ΚΑΤΑ Ή ΕΝ ΜΕΡΗ ΥΠΕΡ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ. Δεν σε ενδιαφέρει τίποτα άλλο πλην τις λασπολογίας - την οποία και συνεχίζεις. Αδυνατείς να σεβαστείς μια τεκμηριωμένη άποψη που είναι διαφορετική από τη δική σου, παρόλα αυτά ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙΣ ΤΗΝ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΜΟΥ ΣΑΝ "ΚΑΚΙΑ ΣΥΝΗΘΕΙΑ" την οποία δεν μπορείς να κόψεις. Πέρα από αυτά, αγνοείς επιδεικτικά τα όσα θίγω στις αναρτήσεις μου και που τα υφίστανται οι θεραπευόμενοι στα χέρια των ψυχολόγων / ψυχοθεραπευτών τους οποίους μονίμως δικαιολογείς και υπερασπίζεσαι. Μου είναι εξαιρετικά δύσκολο να μην πιστέψω ότι είσαι ψυχολόγος / ψυχοθεραπευτής διαβάζοντας τόσο τις θέσεις σου, όσο και τα επιχειρήματα σου. Τέλος να σου θυμίσω ότι ΗΡΘΕΣ ΕΣΥ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΗΜΑ. ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΤΟ ΝΗΜΑ Ή ΕΓΩ ΣΕ ΣΕΝΑ.
    Αυτο το να τσακωνεσε μονος σου .........ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ??
    Εαν κοιταξεις την αβυσσο για πολυ ωρα στο τελος η αβυσσος θα κοιταξει εσενα

  9. #339
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,844
    Το ιδιο κανουν κι οι γιατροι μη νομιζεισ οτι ειναι καλυτεροι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #340
    Banned
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1,646
    Quote Originally Posted by arntaben View Post
    Αυτο το να τσακωνεσε μονος σου .........ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ??
    Η συγκεκριμένη απάντηση [09-02-2016, 13:38] στο σχόλιο της rea [09-02-2016, 10:15] πράγματι είναι καθυστερημένη κατά 3 ώρες και 23 λεπτά. Δεν ήθελα όμως να την αφήσω χωρίς απάντηση. Δεν είναι ευγενικό.

    Πες μου και εσύ όμως, από όλη την ανάρτηση μόνο το ότι απάντησα καθυστερημένα στη rea σε ενδιαφέρει;

  11. #341
    Banned
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1,646
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Το ιδιο κανουν κι οι γιατροι μη νομιζεισ οτι ειναι καλυτεροι
    Ας μη ξεκινήσουμε συζήτηση για γιατρούς σε αυτό το νήμα elis. Αν θέλεις ξεκίνησε ένα νήμα που να αφορά το συγκεκριμένο ζήτημα το οποίο θίγεις προκειμένου να συζητηθεί.

  12. #342
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,844
    Θα ξαναπαω μαλλον στο νοσοκομειο να διαμορφωσω ολοκληρωμενη αποψη να δω μερικουσ ακομα απο δαυτουσ κ μετα θα σ πω πιο καλα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #343
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    στον κοσμο της βοηθειας προς τους αλλους
    Posts
    1,352
    Quote Originally Posted by M87 View Post
    Η συγκεκριμένη απάντηση [09-02-2016, 13:38] στο σχόλιο της rea [09-02-2016, 10:15] πράγματι είναι καθυστερημένη κατά 3 ώρες και 23 λεπτά. Δεν ήθελα όμως να την αφήσω χωρίς απάντηση. Δεν είναι ευγενικό.

    Πες μου και εσύ όμως, από όλη την ανάρτηση μόνο το ότι απάντησα καθυστερημένα στη rea σε ενδιαφέρει;
    Χωρις καυγα ενοεις μαλλον ...τεσπα ομως ....σου ειπα εγω εαν με νοιαζει που εσυ απντας στην ρεα και στη καυε ρεα καθυστεριμενα η μη? Εγω σε ρωτησα πως το κανεις αυτο που τσακωνεσε μονος σου......καμια σχεση δλδ με τον χρονο απαντησης σε αλλους χρηστες....εισαι εκτος θεματος μικρέ....
    Εαν κοιταξεις την αβυσσο για πολυ ωρα στο τελος η αβυσσος θα κοιταξει εσενα

  14. #344
    Banned
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1,646
    Quote Originally Posted by arntaben View Post
    Χωρις καυγα ενοεις μαλλον ...τεσπα ομως ....σου ειπα εγω εαν με νοιαζει που εσυ απντας στην ρεα και στη καυε ρεα καθυστεριμενα η μη? Εγω σε ρωτησα πως το κανεις αυτο που τσακωνεσε μονος σου......καμια σχεση δλδ με τον χρονο απαντησης σε αλλους χρηστες....εισαι εκτος θεματος μικρέ....
    Αντι να πετάς λάσπη λέγοντας με "μικρέ" δεν εξηγείς καλύτερα το "μονος μου" που κολλάει. Εκτός και αν η rea "δεν πιάνεται" για σένα... Αυτό είναι; Μεταξύ εμένα και της rea, εγώ τσακώνομαι "μόνος μου"; Επίσης απάντησε μου σε αυτό που σε ρώτησα: Πες μου και εσύ όμως, από όλη την ανάρτηση μόνο το ότι απάντησα καθυστερημένα στη rea σε ενδιαφέρει;

  15. #345
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    στον κοσμο της βοηθειας προς τους αλλους
    Posts
    1,352
    [QUOTE=M87;591033]Αντι να πετάς λάσπη λέγοντας με "μικρέ" δεν εξηγείς καλύτερα το "μονος μου" που κολλάει. Εκτός και αν η rea "δεν πιάνεται" για σένα... Αυτό είναι; Μεταξύ εμένα και της rea, εγώ τσακώνομαι "μόνος μου"; Επίσης απάντησε μου σε αυτό που σε ρώτησα: Πες μου και εσύ όμως, από όλη την ανάρτηση μόνο το ότι απάντησα καθυστερημένα στη rea σε ενδιαφέρει;[εγω στην ερωτηση σου σου απαντησα...εσυ δεν το καταλαβες.....εσυ νομιζεις οτι εγω σου απαντησα επειδη ηταν καθυστεριμενη απαντηση........αρα παλι λαθος εισαι μικρη μονη λασπιτσα :-ρ
    Εαν κοιταξεις την αβυσσο για πολυ ωρα στο τελος η αβυσσος θα κοιταξει εσενα

Page 23 of 31 FirstFirst ... 132122232425 ... LastLast

Similar Threads

  1. Εκμετάλλευση......
    By Deleted240217a in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 16
    Last Post: 19-08-2015, 12:02

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •