ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ ΘΕΡΑΠΕΥΟΜΕΝΩΝ - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 31 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 451
  1. #31
    Banned
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1,646
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Παω κ σε γιατρο δε γινεται τιποτα ξεπερασμενο το βλεπω
    Είδες τελικά που θα σε βοηθήσει το άρθρο μου; :) Ευκαιρία να αλλάξεις γιατρό, γιατί μάλλον αυτός που σε βλέπει τώρα σε εκμεταλλεύεται! :)

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Εχεισ νταλκα εσυ τωρα να κανεισ συζητηση αλλα εγω δεν εχω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #33
    Banned
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1,646
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Εχεισ νταλκα εσυ τωρα να κανεισ συζητηση αλλα εγω δεν εχω
    Το βλέπω...!

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by M87 View Post
    Α δεν έχεις δίκιο Remedy. Βρίσκω αυτά που έγραψα εδώ πολύ χρήσιμα για ανθρώπους που έχουν ανάγκη ψυχολόγου/ψυχοθεραπευτή και πιστεύω ότι είναι καλό να ξυπνάει ο κόσμος. Εσύ ενδεχομένως μπορείς να έχεις διαφορετική άποψη. Τι να κάνουμε... έτσι είναι αυτά. Άλλα εκτιμώ εγώ, άλλα εκτιμάς εσύ.
    Να αρκεστείς στο να τα γράφεις σε ένα θέμα, δεν έχεις κανένα δικαίωμα να χαλάς τα θέματα που έχουν ανοίξει άλλα μέλη όπως τα δικά μου με τα copy/paste σου! Ευτυχώς που ξεβρώμισε ο τόπος...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  5. #35
    Banned
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1,646
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Να αρκεστείς στο να τα γράφεις σε ένα θέμα, δεν έχεις κανένα δικαίωμα να χαλάς τα θέματα που έχουν ανοίξει άλλα μέλη όπως τα δικά μου με τα copy/paste σου! Ευτυχώς που ξεβρώμισε ο τόπος...
    Εάν θεωρείς "κακό" το να ενημερωθούν θεραπευόμενοι για πρακτικές οι οποίες τους βλάπτουν, δεν έχω τι να σου απαντήσω.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by M87 View Post
    Εάν θεωρείς "κακό" το να ενημερωθούν θεραπευόμενοι για πρακτικές οι οποίες τους βλάπτουν, δεν έχω τι να σου απαντήσω.
    Άνοιξες θέμα για να τους ενημερώσεις οπότε ο σκοπός επετεύχθη...Το spam είναι κακό ναι κι απ' ότι φαίνεται κι η διαχείριση του φόρουμ συμφωνεί μαζί μου κι όχι μαζί σου και το γράφει και στους όρους χρήσης "μην σπέρνετε μηνύματα σε τυχαία θέματα". Μάθε να σέβεσαι τους κανόνες του χώρου που χρησιμοποιείς κι ας μην μου απαντήσεις...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  7. #37
    Banned
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1,646
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Άνοιξες θέμα για να τους ενημερώσεις οπότε ο σκοπός επετεύχθη...Το spam είναι κακό ναι κι απ' ότι φαίνεται κι η διαχείριση του φόρουμ συμφωνεί μαζί μου κι όχι μαζί σου και το γράφει και στους όρους χρήσης "μην σπέρνετε μηνύματα σε τυχαία θέματα". Μάθε να σέβεσαι τους κανόνες του χώρου που χρησιμοποιείς κι ας μην μου απαντήσεις...
    Αναφέρομαι στην πρόθεση και μόνο. Σε ότι αφορά τα μηνύματα, δεν γίνεται κάποια διευκρίνηση σχετικά με το περιεχόμενο αυτών. Προσωπικά θεωρώ ότι το περιεχόμενο του μηνύματος μου είναι σχετικό με το/τα θέματα του ιστότοπου - ακόμα και αν δεν είναι απολύτως σχετικό με κάποια από τα επιμέρους νήματα. Σε πρακτικό επίπεδο, πιστεύεις ότι ενοχλήθηκε κάποιος - εκτός από εσένα - ο οποίος ταλαιπωρήθηκε προκειμένου να παραλείψει να διαβάσει το μήνυμα μου (ως μη-σχετικό);

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by M87 View Post
    Αναφέρομαι στην πρόθεση και μόνο. Σε ότι αφορά τα μηνύματα, δεν γίνεται κάποια διευκρίνηση σχετικά με το περιεχόμενο αυτών. Προσωπικά θεωρώ ότι το περιεχόμενο του μηνύματος μου είναι σχετικό με το/τα θέματα του ιστότοπου - ακόμα και αν δεν είναι απολύτως σχετικό με κάποια από τα επιμέρους νήματα. Σε πρακτικό επίπεδο, πιστεύεις ότι ενοχλήθηκε κάποιος - εκτός από εσένα - ο οποίος ταλαιπωρήθηκε προκειμένου να παραλείψει να διαβάσει το μήνυμα μου (ως μη-σχετικό);
    Δεν έχει καμία σχέση το μήνυμα σου για παράδειγμα στο θέμα "πώς αισθάνεσαι τώρα;" Και ναι, ενοχλήθηκε και η Remedy...και η διαχείριση γι' αυτό και διέγραψε το spam σου...και συνεχίζει να με ενοχλεί και να με κουράζει η συζήτηση μαζί σου και δεν αντέχω άλλο συναισθηματικό φόρτο οπότε καληνύχτα! Εσύ δεν ήρθες για καλό εδώ μέσα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Δε θελω να σε πληγωσω αλλα μερικοι καινουριοι οντωσ δεν μπηκαν για καλο η εχουν λαθοσ τροπο επικοινωνιασ οχι οτι εγω εχω το σωστο αλλα τελοσ παντων
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #40
    Banned
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1,646
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Δεν έχει καμία σχέση το μήνυμα σου για παράδειγμα στο θέμα "πώς αισθάνεσαι τώρα;" Και ναι, ενοχλήθηκε και η Remedy...και η διαχείριση γι' αυτό και διέγραψε το spam σου...και συνεχίζει να με ενοχλεί και να με κουράζει η συζήτηση μαζί σου και δεν αντέχω άλλο συναισθηματικό φόρτο οπότε καληνύχτα! Εσύ δεν ήρθες για καλό εδώ μέσα...
    Έχεις δικαίωμα στην άποψη σου.

  11. #41
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by M87 View Post
    Γραμματική, συντακτικό και έκθεση τι βαθμούς είχες αλεξανδρος_77;
    εξαρταται απο το που γραφω κ τι στην εκθεση καποτε αγγιξα το 10" αλλες φορες πατωσα αλλες μου ηταν αδιαφορη...
    παντως αν θες μπορω να σου κανω μεχρι κ σεμιναριο καλλιγραφιας αν εχω κ πολυ ορεξη,,,,,,,,,,,,
    εσυ παντως στο copy paste παιρνεις 10" !!!!!!!!!

  12. #42
    Banned
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1,646
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    εξαρταται απο το που γραφω κ τι στην εκθεση καποτε αγγιξα το 10" αλλες φορες πατωσα αλλες μου ηταν αδιαφορη...
    παντως αν θες μπορω να σου κανω μεχρι κ σεμιναριο καλλιγραφιας αν εχω κ πολυ ορεξη,,,,,,,,,,,,
    εσυ παντως στο copy paste παιρνεις 10" !!!!!!!!!
    Οπότε να υποθέσω ότι εσκεμμένα δεν διαβαζόταν το προηγούμενο σχόλιο σου;

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    τωρα το προβλημα σου ειναι η γραμματικη του αλεξανδρου?
    αν ο αλεξανδρος εκανε γραμματικα λαθη σημαινει οτι εσυ εισαι σωστος?
    δεν ασχολεισαι με τα χαλια σου να τον αφησεις στην ησυχια του? αντε μπραβο...

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Δε θελω να σε πληγωσω αλλα μερικοι καινουριοι οντωσ δεν μπηκαν για καλο η εχουν λαθοσ τροπο επικοινωνιασ οχι οτι εγω εχω το σωστο αλλα τελοσ παντων
    δεν θελω να σε πληγωσω ελις, αλλα τα νεα μελη φαινονται και δεν ειναι ποτε αυτα που εχουν προηγουμενα με το φορουμ και τα μελη η μπαινουν για να τρολαρουν...

  15. #45
    Banned
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1,646
    Μου έστειλε ένα σχόλιο το οποίο απλά δεν διαβαζόταν. Ας κάνει όσα λάθη θέλει, δεν του το απαγορεύει κανείς. Αλλά όταν εκ των υστέρων μου λέει ότι μπορεί να μου κάνει και σεμινάριο καλλιγραφίας τι θέλεις να υποθέσω; Εκτός αυτού Remedy αφού δεν σου αρέσουν αυτά που γράφω και οι απόψεις μου γιατί είσαι εδώ τρεις μέρες τώρα;

Page 3 of 31 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Similar Threads

  1. Εκμετάλλευση......
    By Deleted240217a in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 16
    Last Post: 19-08-2015, 13:02

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •