ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ ΘΕΡΑΠΕΥΟΜΕΝΩΝ - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 31 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 46 to 60 of 451
  1. #46
    Banned
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1,646
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    τωρα το προβλημα σου ειναι η γραμματικη του αλεξανδρου?
    αν ο αλεξανδρος εκανε γραμματικα λαθη σημαινει οτι εσυ εισαι σωστος?
    δεν ασχολεισαι με τα χαλια σου να τον αφησεις στην ησυχια του? αντε μπραβο...
    Μου έστειλε ένα σχόλιο το οποίο απλά δεν διαβαζόταν. Ας κάνει όσα λάθη θέλει, δεν του το απαγορεύει κανείς. Αλλά όταν εκ των υστέρων μου λέει ότι μπορεί να μου κάνει και σεμινάριο καλλιγραφίας τι θέλεις να υποθέσω; Εκτός αυτού Remedy αφού δεν σου αρέσουν αυτά που γράφω και οι απόψεις μου γιατί είσαι εδώ τρεις μέρες τώρα;

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by M87 View Post
    Μου έστειλε ένα σχόλιο το οποίο απλά δεν διαβαζόταν. Ας κάνει όσα λάθη θέλει, δεν του το απαγορεύει κανείς. Αλλά όταν εκ των υστέρων μου λέει ότι μπορεί να μου κάνει και σεμινάριο καλλιγραφίας τι θέλεις να υποθέσω; Εκτός αυτού Remedy αφού δεν σου αρέσουν αυτά που γράφω και οι απόψεις μου γιατί είσαι εδώ τρεις μέρες τώρα;
    αλλο η καλλιγραφια αλλο η γραμματικη και η ορθογραφια.
    αν ηξερες ελληνικα θα μπορουσες να καταλαβεις την διαφορα.
    ασε τα μαθηματα στον αλεξ και τις ειρωνιες λοιπον και ασχολησου με τα θεματα σου.

  3. #48
    Banned
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1,646
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αλλο η καλλιγραφια αλλο η γραμματικη και η ορθογραφια.
    αν ηξερες ελληνικα θα μπορουσες να καταλαβεις την διαφορα.
    ασε τα μαθηματα στον αλεξ και τις ειρωνιες λοιπον και ασχολησου με τα θεματα σου.
    Δεν απάντησες όμως γιατί, αφού δεν σου αρέσουν αυτά που γράφω, είσαι εδώ μέσα τρεις μέρες τώρα.

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by M87 View Post
    Δεν απάντησες όμως γιατί, αφού δεν σου αρέσουν αυτά που γράφω, είσαι εδώ μέσα τρεις μέρες τώρα.
    απαντησα πολλες φορες. αν δεν αντιλαμβανεσαι δεν μπορω να κανω κατι.
    διαφωνω στον τροπο που λειτουργεις γι αυτο αρνουμαι να συζητησω την ουσια των παραπονων σου.
    ειχες αντιγραψει το ιδιο τεραστιο κειμενο σε ολα τα θεματα και ειχες καταστρεψειολα τα θεματα και την ροη στο φορουμ.
    τωρα στα εσβησαν.

  5. #50
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    M87 με το δικο σου τροπο γραφης οι περισσοτεροι θα λενε οτι εχεις κατι προσωπικο με τους ψυχολογους κ τους θαβεις κ οπιον παρει η μπαλα...
    εγω σκεφτομαι περισσοτερο αν εχω δικιο η οχι οταν γραφω κ οχι τις προσωπικες μου κοντρες.

  6. #51
    Banned
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1,646
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    M87 με το δικο σου τροπο γραφης οι περισσοτεροι θα λενε οτι εχεις κατι προσωπικο με τους ψυχολογους κ τους θαβεις κ οπιον παρει η μπαλα...
    εγω σκεφτομαι περισσοτερο αν εχω δικιο η οχι οταν γραφω κ οχι τις προσωπικες μου κοντρες.
    Εσένα αλέξανδρος_77 τι σου είναι οι ψυχολόγοι; Πέρα από αυτό, σε τι διαφωνείς σε ότι αφορά το άρθρο μου; Τέλος, "εγώ" δεν είμαι "εσύ"... Αλλιώς λειτουργείς/σκέφτεσαι/ενεργείς και αλλιώς εγώ. Δεν φαντάζομαι να περιμένεις να είναι το ίδιο ε;

  7. #52
    Banned
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1,646
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    απαντησα πολλες φορες. αν δεν αντιλαμβανεσαι δεν μπορω να κανω κατι.
    διαφωνω στον τροπο που λειτουργεις γι αυτο αρνουμαι να συζητησω την ουσια των παραπονων σου.
    ειχες αντιγραψει το ιδιο τεραστιο κειμενο σε ολα τα θεματα και ειχες καταστρεψειολα τα θεματα και την ροη στο φορουμ.
    τωρα στα εσβησαν.
    Όπως ήδη έχω απαντήσει, θεωρώ τα γραφόμενα μου σχετικά με τα θέματα τα οποία θίγει το φόρουμ, έστω και αν δεν είνα απολύτως σχετικά με κάποια από τα νήματα. Σίγουρα πάντως δεν προσβάλουν κανέναν και σίγουρα είναι χρήσιμα για πολλούς - έστω και αν είναι άχρηστα για σένα. Νιώθεις ότι είναι μεγάλη ταλαιπωρία να παραλείψει να διαβάσει κάποιος την εκάστοτε ανάρτηση μου ή αναζητάς κάτι άλλο Remedy;

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by M87 View Post
    Όπως ήδη έχω απαντήσει, θεωρώ τα γραφόμενα μου σχετικά με τα θέματα τα οποία θίγει το φόρουμ, έστω και αν δεν είνα απολύτως σχετικά με κάποια από τα νήματα. Σίγουρα πάντως δεν προσβάλουν κανέναν και σίγουρα είναι χρήσιμα για πολλούς - έστω και αν είναι άχρηστα για σένα. Νιώθεις ότι είναι μεγάλη ταλαιπωρία να παραλείψει να διαβάσει κάποιος την εκάστοτε ανάρτηση μου ή αναζητάς κάτι άλλο Remedy;
    και σχετικο να το θεωρεις ΕΣΥ, ακομα κι αν παραβλεψουμε το οτι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΟ με ολα αυτα τα θεμτα στα οποια σπαμαρισες, ΔΕΝ μπορεις να αντιγραφεις το ιδιο κατεβατο σε 1000000 θεματα. ας το εβαζες σε ενα θεμα (αυτο εδω) και ας το συζητουσες με δικα σου λογια (που σου ελεγαν και στο δημοτικο), οπου νομιζες οτι ειναι σχετικο..
    αυτο που εκανες ειναι τρολαρισμα.αν δεν το βλεπεις εσυ, το βλεπουν αλλοι.
    τι να γινει τωρα?

    και βεβαια θεωρω τεραστια ταλαιπωρια αυτο που εκανες.
    δεν ειναι το θεμα να το παραλειψει κανεις και να διαβασει το παρακατω.
    το προβλημα ειναι οτι σε καθε θεμα χαλασες την ροη της συζητησης και ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ, χαλασες την ροη των "σημερινων θεματων".
    νομιζω οτι τα καταλαβαινεις ολα αυτα μια χαρα. απλα σε ικανοποιει να το συζηταμε για να μας απασχολεις.
    εγω οτι ειχα να το πω το ειπα.
    αν συνεχισεις τρολαρισμα και προσβολες προς αλεξ, η μονη μου διαδραση μαζι σου θα ειναι οι αναφορες.
    καλο απογευμα.

  9. #54
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αυτο θα το συζητουσα με καπιον φιλο μου το τι μου ειναι οι ψυχολογοι που ακομα κ λαθος να με εβγαζε θα με δικαιολογουσε επειδη ηταν φιλος μου.
    εγω παντως σε ειχα προηδοποιησει απο την αρχη οτι το κειμενο αυτο ηταν εξοφρενικα μεγαλο κ αυτο απ οτι βλεπεις προκαλεσε εκνευρισμο.
    κ αν θες να ξερεις εγω λειτουργω με βαση το πως ενα πραγμα που κανω θα πετυχει ενω εσυ κολησες σε ενα μικρο σημειο που μπορει κατι που εγραψα να ηταν ασαφες σε σχεση με το τεραστιο κειμενο σου.

  10. #55
    Banned
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1,646
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    και σχετικο να το θεωρεις ΕΣΥ, ακομα κι αν παραβλεψουμε το οτι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΟ με ολα αυτα τα θεμτα στα οποια σπαμαρισες, ΔΕΝ μπορεις να αντιγραφεις το ιδιο κατεβατο σε 1000000 θεματα. ας το εβαζες σε ενα θεμα (αυτο εδω) και ας το συζητουσες με δικα σου λογια (που σου ελεγαν και στο δημοτικο), οπου νομιζες οτι ειναι σχετικο..
    αυτο που εκανες ειναι τρολαρισμα.αν δεν το βλεπεις εσυ, το βλεπουν αλλοι.
    τι να γινει τωρα?

    και βεβαια θεωρω τεραστια ταλαιπωρια αυτο που εκανες.
    δεν ειναι το θεμα να το παραλειψει κανεις και να διαβασει το παρακατω.
    το προβλημα ειναι οτι σε καθε θεμα χαλασες την ροη της συζητησης και ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ, χαλασες την ροη των "σημερινων θεματων".
    νομιζω οτι τα καταλαβαινεις ολα αυτα μια χαρα. απλα σε ικανοποιει να το συζηταμε για να μας απασχολεις.
    εγω οτι ειχα να το πω το ειπα.
    αν συνεχισεις τρολαρισμα και προσβολες προς αλεξ, η μονη μου διαδραση μαζι σου θα ειναι οι αναφορες.
    καλο απογευμα.
    Οι επιπλέον αναρτήσεις έχουν σβηστεί όπως ήδη ανέφερες. Εσύ γιατί συνεχίζεις να είσαι εδώ όμως;

  11. #56
    Banned
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1,646
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    αυτο θα το συζητουσα με καπιον φιλο μου το τι μου ειναι οι ψυχολογοι που ακομα κ λαθος να με εβγαζε θα με δικαιολογουσε επειδη ηταν φιλος μου.
    εγω παντως σε ειχα προηδοποιησει απο την αρχη οτι το κειμενο αυτο ηταν εξοφρενικα μεγαλο κ αυτο απ οτι βλεπεις προκαλεσε εκνευρισμο.
    κ αν θες να ξερεις εγω λειτουργω με βαση το πως ενα πραγμα που κανω θα πετυχει ενω εσυ κολησες σε ενα μικρο σημειο που μπορει κατι που εγραψα να ηταν ασαφες σε σχεση με το τεραστιο κειμενο σου.
    Με άλλα λόγια δεν απαντάς σε κάτι από όσα σε ρώτησα. Αν θες υπέδειξε μου και που/πότε μου είπες ότι το κείμενο ήταν "εξωφρενικά μεγάλο" γιατί δεν υπάρχει πουθενά στις αναρτήσεις σου. Ο δε εκνευρισμός παρουσιάζεται - και διαιωνίζεται - σε 4~5 χρήστες μεταξύ των οποίων και εσύ, οι οποίοι απ' τη μια δυσανασχετείτε με το άρθρο μου και από την άλλη κάθε μέρα είστε εδώ.

  12. #57
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Αγαπητε Μεσιε 87 ( σωστα ? ) , ωραια η αστρονομια , κι εμενα μαρεσει !!! περαν αυτου , δεν ειναι ωραιο να πλημμυρηζεις το φορουμ με το ' μανιφεστο ' σου , μια αναρτηση αρκουσε , προς τι τα πολλαπλα ποστ ? ενταξει , καταλαβαμε το ποιντ σου , εκτος αν σκοπευεις σε πλυση εγκεφαλου των μελων !!!
    Λιγη διακριτικοτης , αγαπητε ..............

  13. #58
    Banned
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1,646
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Αγαπητε Μεσιε 87 ( σωστα ? ) , ωραια η αστρονομια , κι εμενα μαρεσει !!! περαν αυτου , δεν ειναι ωραιο να πλημμυρηζεις το φορουμ με το ' μανιφεστο ' σου , μια αναρτηση αρκουσε , προς τι τα πολλαπλα ποστ ? ενταξει , καταλαβαμε το ποιντ σου , εκτος αν σκοπευεις σε πλυση εγκεφαλου των μελων !!!
    Λιγη διακριτικοτης , αγαπητε ..............
    Ανακινείς και διαιωνίζεις το ίδιο θέμα το οποίο έχει εξαντληθεί εδώ και 4 σελίδες σχολίων. Αφού σβήστηκαν οι επιπλέον αναρτήσεις, τι είναι αυτό το οποίο αναζητάς με το τρέχον σχόλιο σου;

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Δεν αναζητω κατι , αγαπητε , μια επισημανση κανω , απλα .............

  15. #60
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ομως εγραψα αν το προσεξες οτι βαρεθηκα να διαβασω ολο το κατεβατο κ οι περισσοτεροι κατι τετιο θα σκεφτοντουσαν ανεξαρτητα αν δε το λενε
    οι περισσοτεροι διαβαζουν κατεβατα συνηθως οταν αγοραζουν βιβλια αρα ανεξαρτητα αν το παραδεχεσε η οχι το πραγμα ετσι εχει.
    εγω δε μπορω να πω οτι εκνευριστηκα κ παρα πολυ ειμαι λιγο απαθης εκ του φυσικου..

Page 4 of 31 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast

Similar Threads

  1. Εκμετάλλευση......
    By Deleted240217a in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 16
    Last Post: 19-08-2015, 12:02

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •