αν δεν ξερατε την ηλικια σας ....... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 44
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Location
    αθηνα
    Posts
    534
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Οχι ποσο φαινεστε , ποσο αισθανεσθαι ..............
    Mac αν αισθανεσαι 35 την εχεις ξεπερασει την καταθλιψη! Και αυτο ειναι πολυ ευχαριστο

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    549
    Θα θελα πολυ να γύρναγα στα 25 πάρο πλύ ..αν κ σε κάποιες απόψεις καλά είμαι κ τώρα ..
    Tα καλύτερα έρχονται από την Κίνα... με χελώνα κουτσή

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    675
    A ρε Why, μούρη!!!!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by pavlina View Post
    Mac αν αισθανεσαι 35 την εχεις ξεπερασει την καταθλιψη! Και αυτο ειναι πολυ ευχαριστο

    Σευχαριστω pavlina για το ενδιαφερον , οντως ξεπερνω μετα απο πολλα χρονια την καταθλιψη , αλλα και επι καταθλιψης , παλι 35 αισθανομουν !!
    μερικα πραματα δεν αλλαζουν ποτε !! εσυ εχεις δυο παιδακια , μπραβο , να τα χαιρεσαι , ναναι υγιη , αλλα δεν ειχα ποτε σοβαρες εγνοιες και ευθυνες στη ζωη μου , εκτος της δουλειας μου , που πιο πολυ διασκεδαση ηταν , διοτι μαρεσε , και υπαρχει και μια οικονομικη ανεση απο το σπιτι παλαιοθεν ........................και δεν ειμαι μεμψιμοιρος , παντα θετικος κι αισιοδοξος , σημαντικα στοιχεια του χαρακτηρα μου........................ουτε πηρα ποτε κατακαρδα την κτθλψη , αν και μεχει ταλαιπωρησει αρκετα ...........

  5. #20
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by troxia View Post
    είμαι 23 στα 24 αλλα αν δεν ήξερα την ηλικία μου θα με έκανα για 27-28 γιατί σε πολλά θέματα είμαι πιο ώριμη από κορίτσια της ηλικίας μου..
    αλλα όσον αφορά την εμφάνιση, θα με έκανα μέχρι και 3 χρόνια μικρότερη από την πραγματική μου ηλικία..
    Δεν σου κρύβω πως θεωρούσα ότι είσαι στην ηλικία μου.Πάντως από τον τρόπο που γράφεις και από την όλη συμπεριφορά σου,δείχνεις πολύ ώριμη.

  6. #21
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Gallowdance View Post
    A ρε Why, μούρη!!!!
    ??????????????

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    675
    Πιπίνι, του γάλακτος!!!! (πώς μιλάω έτσι ρε γαμώτο;!)

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Location
    αθηνα
    Posts
    534
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Σευχαριστω pavlina για το ενδιαφερον , οντως ξεπερνω μετα απο πολλα χρονια την καταθλιψη , αλλα και επι καταθλιψης , παλι 35 αισθανομουν !!
    μερικα πραματα δεν αλλαζουν ποτε !! εσυ εχεις δυο παιδακια , μπραβο , να τα χαιρεσαι , ναναι υγιη , αλλα δεν ειχα ποτε σοβαρες εγνοιες και ευθυνες στη ζωη μου , εκτος της δουλειας μου , που πιο πολυ διασκεδαση ηταν , διοτι μαρεσε , και υπαρχει και μια οικονομικη ανεση απο το σπιτι παλαιοθεν ........................και δεν ειμαι μεμψιμοιρος , παντα θετικος κι αισιοδοξος , σημαντικα στοιχεια του χαρακτηρα μου........................ουτε πηρα ποτε κατακαρδα την κτθλψη , αν και μεχει ταλαιπωρησει αρκετα ...........
    Σ ευχαριστω Macgyver για τις ευχες σου κι εγω σου ευχομαι να βρεις αυτο που ψαχνεις ενας αντρας 54 ετων θεωρειται πολυ νεος ακομα δεν ειναι σαν εμας τις γυναικες που ειναι διαφορετικα πιστευω λοιπον οτι ανετα θα ταιριαζες και με 20 χρονια μθκροτερη

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    675
    Όπως αισθάνεται ο καθένας, Παυλίνα μου. Δε νομίζω ότι έχει να κάνει με το φύλο, ή τουλάχιστον δε θα έπρεπε να σχετίζεται με αυτό!!!

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by pavlina View Post
    Σ ευχαριστω Macgyver για τις ευχες σου κι εγω σου ευχομαι να βρεις αυτο που ψαχνεις ενας αντρας 54 ετων θεωρειται πολυ νεος ακομα δεν ειναι σαν εμας τις γυναικες που ειναι διαφορετικα πιστευω λοιπον οτι ανετα θα ταιριαζες και με 20 χρονια μθκροτερη

    Ε , ναι , μεχρι εκει ομως ................ειναι και οτι προσεχω τον εαυτο μου πολυ , γυνμναζομαι αποτο 86 , καλη διατροφη , οχι καπνισμα , καλα γονιδια ( μανα και πατηρ 81 και 90 αντιστοιχως , φαινονται 10 -12 χρονια νεωτεροι , δραστηριοι , υγιεις , ταχουν 400 κλπ. ) οχι βασανισμενη ζωη , καλοπερασα μαλλον !! και πολυ θετικος ειμαι , και δραστηριος προ κτθλψεως ............ολα αυτα φαινονται σε βαθος χρονου .............

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Εγω σημερα νιωθω την ηλικια μου δηλαδη τριαντα πεντε αλλα εχω χτυπησει κ ενενηνταρια σε αισθηση
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Όσο ειμαι στην πραγματικότητα θα ελεγα

  13. #28
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Νιώθω μεγαλύτερος από όσο είμαι......

  14. #29
    Banned
    Join Date
    May 2014
    Posts
    704
    Θες την αλήθεια; 80 χρονών! Αυτό μου είχε πει και ο ψυχολόγος που πήγα στις γιορτές!

  15. #30
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by -moonlight- View Post
    Θες την αλήθεια; 80 χρονών! Αυτό μου είχε πει και ο ψυχολόγος που πήγα στις γιορτές!
    Γιατί έτσι?

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. αγχος και ηλικια
    By xrhstos in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 18-12-2011, 00:32
  2. Ηλικία & φύλο
    By sabb in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 38
    Last Post: 27-03-2011, 21:33
  3. Παιδική ηλικία σχφ
    By helena23 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 16
    Last Post: 29-03-2010, 01:06
  4. Η ΗΛΙΚΙΑ ΤΩΝ ΤΡΙΑΝΤΑ!
    By del in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 56
    Last Post: 21-05-2009, 00:56
  5. Τι θα κανατε αν ξερατε πως την αλλη βδομαδα ερχεται το τελος του κοσμου ....
    By Empneustns in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 99
    Last Post: 27-01-2009, 01:41

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •