Σκέφτομαι... - Page 52
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 52 of 116 FirstFirst ... 242505152535462102 ... LastLast
Results 766 to 780 of 1736
  1. #766
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Location
    αθηνα
    Posts
    534
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Και φυσικά,θα δεχόμουν κάθε ακραία λύση για να το πετύχω!
    Ακόμη και να πέθαινε κάποιος από τον κύκλο μου!
    Δεν ειναι σωστο αυτο που λες την ζωη δεν την οριζουμε εμεις προσπαθησε καλο μου παιδι να μην αγχωνεσαι οσο γινεται

  2. #767
    Senior Member
    Join Date
    May 2014
    Location
    Chios
    Posts
    488
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Αγαπητή Blade,δεν είμαι τρολ!
    Απλά σκέψου ότι οι πιο πολύ είναι εναντίον μου από την 1η ημέρα,και μου λένε να πάω με μη όμορφη κοπέλα!
    Εγω θα σου προτεινα για αρχη να πας με γυναικα..και μετα περνας και στις ομορφες γυναικες..αν δεν μπαζωσεις δεν χτιζεις..μου ειπε καποτε ενας σοφος φιλος
    Pionier vsegda gotov!!!

  3. #768
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    549
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Και φυσικά,θα δεχόμουν κάθε ακραία λύση για να το πετύχω!
    Ακόμη και να πέθαινε κάποιος από τον κύκλο μου!
    Κοίτα για να λέμε τα πράγματα με το ονόμα τους η εμφάνιση κάποιου - ας είναι το πρώτο πράγμα που έλκει το αντίθετο φύλο . Όμως δεν μπορούμε και ούτε θα ήταν ευχάριστο και είναι φύσιν αδύνατο να αρέσουμε όλοι σε όλους . Ακόμα και η πιο μοντελάρα έχει τους φαν αλλά κ τους "haters". Μπορείς φυσικά να κάνεις πράγματα για τον εαυτό σου για να βελτιώσεις την εξωτερική σου εμφάνιση αν σε κάνει να νοιώθεις πολύ καλύτερα . Αλλά για "επιτυχία" εστίασε στο κορίτσι που στα μάτια του θα είσαι κούκλος είτε με τρύπια κάλτσα ! είτε σινιέ ...ντυμένος για επίσημες δεξιώσεις ! Και απλώς όπως όλοι ...είσαι και εσύ ένας που ψάχνει το ταίρι του ! Γιατί οποιαδήποτε γκομενοπαγίδα κι αν στήσεις ...θα έρθει μια μέρα που θα ξενερώσεις από τις πολλές κ το χωρίς feeling και από μόνο του θα σε πάει ..εκεί που νοιώθεις άνθρωπος πλήρης και good ! Eγώ σήμερα έκοψα διαφορετικά τα μαλλιά μου έτσι για την αλλαγή ...βάφτηκα περιποιήθηκα όλα οκ μες το πρόγραμμα είναι κι αυτά από κει και πέρα πραγματικά δεν με ενδιαφέρει να αρέσω στον κάθε σαλιάρη ! Αν αρέσω σε κάποιον και έστω ότι πιάνεται αρχικώς από την εμφάνιση θα ήθελα να γουστάρει πρωτερρήματα ελαττώματα ...τις μαύρες και τις άσπρες μου κι αναλόγως να τα καταφέρω και εγώ μαζί του ! Τώρα σου δίνω μασημένη τροφή .. γιατί από ότι έχω καταλάβει είσαι μικρός ...όμως μέσα από τις εμπειρίες σου και όχι κάνοντας κόντρα με μέλη ενός forum ...θα καταλάβεις μια μέρα από μόνος σου και ο δρόμος για να πιάσεις το νόημα δεν είναι καθόλου εύκολος περιέχει και πόνο και απογοήτευση ..και αυταπάτη ...και ελπίδες που δεν εκπληρώνονται και ένα σωρό ... που όσο μεγαλώνεις θα καταλάβαινεις κ περισσότερο ..τώρα το θάνατος και τατοιάυτα υπερβολικά που λες ...δεν μπορώ να πιάσω τη φανατίλα σου ? Και ούτε καν μπορώ να καταλάβω το ψευδώνυμο που χρησιμοποιείς why always me ... δείχνει κάποιον που αισθάνεται μονίμως στόχος ..( ??? ) να το πω ...τες πα και never mind ! Ξεκίνα διατροφή κομμωτήριο πήγαινε για ψώνια κάνε ότι γουστάρεις βάψε και τα μαλλιά σου πράσινα βάλε σκουλαρίκι κάνε ταττού είσαι νέος ... αλλά τέλος πάντων πριν από όλα βρες τον εαυτό σου τι θες και τι δεν θες στη ζωή σου ...
    Tα καλύτερα έρχονται από την Κίνα... με χελώνα κουτσή

  4. #769
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by turtle View Post
    Κοίτα για να λέμε τα πράγματα με το ονόμα τους η εμφάνιση κάποιου - ας είναι το πρώτο πράγμα που έλκει το αντίθετο φύλο . Όμως δεν μπορούμε και ούτε θα ήταν ευχάριστο και είναι φύσιν αδύνατο να αρέσουμε όλοι σε όλους . Ακόμα και η πιο μοντελάρα έχει τους φαν αλλά κ τους "haters". Μπορείς φυσικά να κάνεις πράγματα για τον εαυτό σου για να βελτιώσεις την εξωτερική σου εμφάνιση αν σε κάνει να νοιώθεις πολύ καλύτερα . Αλλά για "επιτυχία" εστίασε στο κορίτσι που στα μάτια του θα είσαι κούκλος είτε με τρύπια κάλτσα ! είτε σινιέ ...ντυμένος για επίσημες δεξιώσεις ! Και απλώς όπως όλοι ...είσαι και εσύ ένας που ψάχνει το ταίρι του ! Γιατί οποιαδήποτε γκομενοπαγίδα κι αν στήσεις ...θα έρθει μια μέρα που θα ξενερώσεις από τις πολλές κ το χωρίς feeling και από μόνο του θα σε πάει ..εκεί που νοιώθεις άνθρωπος πλήρης και good ! Eγώ σήμερα έκοψα διαφορετικά τα μαλλιά μου έτσι για την αλλαγή ...βάφτηκα περιποιήθηκα όλα οκ μες το πρόγραμμα είναι κι αυτά από κει και πέρα πραγματικά δεν με ενδιαφέρει να αρέσω στον κάθε σαλιάρη ! Αν αρέσω σε κάποιον και έστω ότι πιάνεται αρχικώς από την εμφάνιση θα ήθελα να γουστάρει πρωτερρήματα ελαττώματα ...τις μαύρες και τις άσπρες μου κι αναλόγως να τα καταφέρω και εγώ μαζί του ! Τώρα σου δίνω μασημένη τροφή .. γιατί από ότι έχω καταλάβει είσαι μικρός ...όμως μέσα από τις εμπειρίες σου και όχι κάνοντας κόντρα με μέλη ενός forum ...θα καταλάβεις μια μέρα από μόνος σου και ο δρόμος για να πιάσεις το νόημα δεν είναι καθόλου εύκολος περιέχει και πόνο και απογοήτευση ..και αυταπάτη ...και ελπίδες που δεν εκπληρώνονται και ένα σωρό ... που όσο μεγαλώνεις θα καταλάβαινεις κ περισσότερο ..τώρα το θάνατος και τατοιάυτα υπερβολικά που λες ...δεν μπορώ να πιάσω τη φανατίλα σου ? Και ούτε καν μπορώ να καταλάβω το ψευδώνυμο που χρησιμοποιείς why always me ... δείχνει κάποιον που αισθάνεται μονίμως στόχος ..( ??? ) να το πω ...τες πα και never mind ! Ξεκίνα διατροφή κομμωτήριο πήγαινε για ψώνια κάνε ότι γουστάρεις βάψε και τα μαλλιά σου πράσινα βάλε σκουλαρίκι κάνε ταττού είσαι νέος ... αλλά τέλος πάντων πριν από όλα βρες τον εαυτό σου τι θες και τι δεν θες στη ζωή σου ...
    Ναι,αλλά δεν καταλαβαίνεις....
    Γιατί να μην μπορώ εγώ σύμφωνα με τους περισσότερους να πάω με ωραία κοπέλα?
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από την διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης
    Last edited by betelgeuse; 24-12-2015 at 00:39.

  5. #770
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by madiwasp View Post
    Εγω θα σου προτεινα για αρχη να πας με γυναικα..και μετα περνας και στις ομορφες γυναικες..αν δεν μπαζωσεις δεν χτιζεις..μου ειπε καποτε ενας σοφος φιλος
    Και μετά μου λες ότι θεωρείς πως δεν είμαι χάλια από εμφάνιση!
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από την διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης
    Last edited by betelgeuse; 24-12-2015 at 00:39.

  6. #771
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    549
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Ναι,αλλά δεν καταλαβαίνεις....
    Γιατί να μην μπορώ εγώ σύμφωνα με τους περισσότερους να πάω με ωραία κοπέλα?
    Και γιατί να αρέσω σε βρωμιάρες κνίτισσες και άπλυτες χοντρές?
    Για αυτό σου λέω,ας πουλήσω και ζωτικά όργανα μικρού παιδιού ή ας σκοτώσω την μάνα μου,αν χρειαστεί να πάω με όμορφη!
    Βασικά αν γουστάρεις να σε γαμήσουν οι δέκα στην ψειρού κάντο !!
    Tα καλύτερα έρχονται από την Κίνα... με χελώνα κουτσή

  7. #772
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    504
    Αν ειμαι κι εγω μεσα απο αυτους απλα πες το μου να σου απαντησω.

  8. #773
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Anakin View Post
    Αν ειμαι κι εγω μεσα απο αυτους απλα πες το μου να σου απαντησω.
    Απάντα......

  9. #774
    Senior Member
    Join Date
    May 2014
    Location
    Chios
    Posts
    488
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Ναι,αλλά δεν καταλαβαίνεις....
    Γιατί να μην μπορώ εγώ σύμφωνα με τους περισσότερους να πάω με ωραία κοπέλα?
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από την διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης
    Αυτα που λες δεν τα πιστευεις προφανως..ή τα λες για να προκαλεσεις αντιδρασεις...
    Εσυ μονος σου λες για τις απλυτες κνιτισσες...ή θα ειναι ολες μοντελα ή χοντρες και απλυτες κνιτισσες? Μια μεση λυση δεν υπαρχει?
    Last edited by betelgeuse; 24-12-2015 at 00:40.
    Pionier vsegda gotov!!!

  10. #775
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    549
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Και μετά μου λες ότι θεωρείς πως δεν είμαι χάλια από εμφάνιση!
    Δηλαδή να πάω με μέτρια ή άσχημη????????????????????
    Ας σκοτώσω την μάνα μου καλύτερα!
    Κοίτα βασικά έχεις ξεφύγει και μάλλον γουστάρεις να ακούσεις φρασεολογία και μετά να εκπληρώσεις το σκοπό σου "why always me ? " o $#@%#^#^#^# ! Στη φάση που είσαι ούτε με κότα μην πας ! Δεν περιμένει καμία να απαυτωθεί όμορφη ή άσχημη με τέτοιο παλιοχαρακτήρα !
    Tα καλύτερα έρχονται από την Κίνα... με χελώνα κουτσή

  11. #776
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by madiwasp View Post
    Αυτα που λες δεν τα πιστευεις προφανως..ή τα λες για να προκαλεσεις αντιδρασεις...
    Εσυ μονος σου λες για τις απλυτες κνιτισσες...ή θα ειναι ολες μοντελα ή χοντρες και απλυτες κνιτισσες? Μια μεση λυση δεν υπαρχει?
    Κάτι άνω του μετρίου ας πούμε,δεν υπάρχει?
    Που να βλέπεται αρκετά,αλλά να μην είναι και μοντέλο?

  12. #777
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by turtle View Post
    Κοίτα βασικά έχεις ξεφύγει και μάλλον γουστάρεις να ακούσεις φρασεολογία και μετά να εκπληρώσεις το σκοπό σου "why always me ? " o $#@%#^#^#^# ! Στη φάση που είσαι ούτε με κότα μην πας ! Δεν περιμένει καμία να απαυτωθεί όμορφη ή άσχημη με τέτοιο παλιοχαρακτήρα !
    Επειδή θέλω να πάω με ωραία γυναίκα?
    Να φανταστώ πως είσαι κάποια εμφανίσιμη και πας μόνο με ωραίους!

  13. #778
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    549
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Κάτι άνω του μετρίου ας πούμε,δεν υπάρχει?
    Που να βλέπεται αρκετά,αλλά να μην είναι και μοντέλο?
    Βασικά δεν πρόκειται να χάσουμε άλλο πολύτιμο χρόνο μέχρι να καταφέρεις να πηδήξεις ! Απλώς κατα γενική ομολογία δεν θα πηδήξεις απόψε !
    Tα καλύτερα έρχονται από την Κίνα... με χελώνα κουτσή

  14. #779
    Senior Member
    Join Date
    May 2014
    Location
    Chios
    Posts
    488
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Και μετά μου λες ότι θεωρείς πως δεν είμαι χάλια από εμφάνιση!
    Δηλαδή να πάω με μέτρια ή άσχημη????????????????????
    Ας σκοτώσω την μάνα μου καλύτερα!
    Ναι, να πας με μετρια..οχι ασχημη...αλλα με μια μετρια κοπελα γιατι κολλας να πας?
    Pionier vsegda gotov!!!

  15. #780
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by turtle View Post
    Βασικά δεν πρόκειται να χάσουμε άλλο πολύτιμο χρόνο μέχρι να καταφέρεις να πηδήξεις ! Απλώς κατα γενική ομολογία δεν θα πηδήξεις απόψε !
    Ας πάω με μια ασχημούλα.
    Τι λες?

Similar Threads

  1. Σκέφτομαι να τα παρατήσω
    By ΧωρίςΣκιά in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 28
    Last Post: 04-01-2014, 03:47
  2. Σκεφτομαι διαρκως
    By andy87 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 03-01-2014, 03:00
  3. Σκεφτομαι τον χωρισμο
    By lindsay in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 19-12-2013, 18:06
  4. Τον σκεφτομαι ακομα ....
    By Maria99 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 0
    Last Post: 09-06-2012, 12:25
  5. ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΑ
    By ΜΑΡΙΛΟΥ in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 06-12-2010, 01:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •