Σκέφτομαι... - Page 114
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 114 of 116 FirstFirst ... 1464104112113114115116 LastLast
Results 1,696 to 1,710 of 1736
  1. #1696
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Aggressive1 View Post
    Ρε παιδιά τι λέγειν και αηδίες? Και όχι σιγά την εμφάνιση που έχει. Εμένα αν μου την έπεφτε έτσι κάποιος και ειδικά ο συγκεκριμένος θα του έχωνα σφαλιάρα και θα έφευγα!
    Είσαι κάποια όμορφη από εμφάνιση?
    Και πως θες τον άντρα?

  2. #1697
    Member
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    40
    Ναι, θα έλεγα οτι είμαι αρκετά καλή, δεν νιώθω και σαν την Τζούλια αλλά εντάξει. Γενικά δεν έχω συγκεκριμένο τύπο, αλλά μου αρέσει σαφώς όταν ο άντρας είναι περιποιημένος και προσέχει εμφάνιση/σώμα, χωρίς αυτό να σημαίνει οτι αν δεν είναι φουλ γυμνασμένος δεν θα τον κοιτάξω. Επίσης, με ενδιαφέρει πολύ ο τρόπος που φέρεται και που μιλάει και να μην είναι ψωνισμένος και καβαλημένο καλάμι ή μισογύνης.

  3. #1698
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Aggressive1 View Post
    Ναι, θα έλεγα οτι είμαι αρκετά καλή, δεν νιώθω και σαν την Τζούλια αλλά εντάξει. Γενικά δεν έχω συγκεκριμένο τύπο, αλλά μου αρέσει σαφώς όταν ο άντρας είναι περιποιημένος και προσέχει εμφάνιση/σώμα, χωρίς αυτό να σημαίνει οτι αν δεν είναι φουλ γυμνασμένος δεν θα τον κοιτάξω. Επίσης, με ενδιαφέρει πολύ ο τρόπος που φέρεται και που μιλάει και να μην είναι ψωνισμένος και καβαλημένο καλάμι ή μισογύνης.
    Πες μου κιόλας ότι θα έκανες κάτι,με έναν μη ωραίο ή μη γυμασμένο.
    Πάντως είσαι τυχερή,αφού είσαι αρκετά καλή και όλοι σου οι σύντροφοι θα ήταν ωραίας εμφάνισης,γυμνασμένοι κλπ.

  4. #1699
    Quote Originally Posted by Aggressive1 View Post
    Ρε παιδιά τι λέγειν και αηδίες? Και όχι σιγά την εμφάνιση που έχει. Εμένα αν μου την έπεφτε έτσι κάποιος και ειδικά ο συγκεκριμένος θα του έχωνα σφαλιάρα και θα έφευγα!
    Ένα παράδειγμα έφερα, και ούτε επικροτώ αυτόν τον τρόπο πεσίματος. Δε με κατάλαβες. Ο Αστάθιος έχει λέγειν. Εγώ δεν τό'χω αυτό το λέγειν.

  5. #1700
    Quote Originally Posted by Aggressive1 View Post
    μου αρέσει σαφώς όταν ο άντρας είναι περιποιημένος και προσέχει εμφάνιση/σώμα,
    Φαντάζομαι θα εννοείς και περιποιημένο το μαλλί του;

    Quote Originally Posted by Aggressive1 View Post
    χωρίς αυτό να σημαίνει οτι αν δεν είναι φουλ γυμνασμένος δεν θα τον κοιτάξω.
    Τι εννοείς ακριβώς; Με την έννοια οτι οι αγύμναστοι δεν έχουν ελπίδα; Πραγματικά, δεν έχω καταλάβει.

    Quote Originally Posted by Aggressive1 View Post
    Επίσης, με ενδιαφέρει πολύ ο τρόπος που φέρεται και που μιλάει και να μην είναι ψωνισμένος και καβαλημένο καλάμι ή μισογύνης.
    Είναι το μόνο που γνωρίζω.





    Υ.Γ. Aggressive1, μη με παρεξηγείς που είμαι 30 χρονών και σου κάνω τέτοιες ερωτήσεις. Δεν ξέρω την τύφλα μου απο γυναίκες.

  6. #1701
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by wjsrp View Post
    Φαντάζομαι θα εννοείς και περιποιημένο το μαλλί του;


    Τι εννοείς ακριβώς; Με την έννοια οτι οι αγύμναστοι δεν έχουν ελπίδα; Πραγματικά, δεν έχω καταλάβει.


    Είναι το μόνο που γνωρίζω.





    Υ.Γ. Aggressive1, μη με παρεξηγείς που είμαι 30 χρονών και σου κάνω τέτοιες ερωτήσεις. Δεν ξέρω την τύφλα μου απο γυναίκες.
    Μάλλον και για το μαλλί εννοεί,αλλά ιδίως για το κορμί.
    Κάτι τέτοια διαβάζω και θέλω να γίνω σαν τους ωραίους του γυμναστηρίου,καθώς αυτοί πάνε μόνο με όμορφες.

  7. #1702
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Μάλλον και για το μαλλί εννοεί,
    Καλά το μαλλί είναι ελλεεινά εύκολο.

    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    αλλά ιδίως για το κορμί.
    Κάτι τέτοια διαβάζω και θέλω να γίνω σαν τους ωραίους του γυμναστηρίου,καθώς αυτοί πάνε μόνο με όμορφες.
    Ας περιμένουμε να δούμε τι θα απαντήσει πρώτα. Εγώ πάλι διαφωνώ οτι οι όμορφες πάνε μόνο με όμορφους. Μην ακούς τι σου λέει ο φίλος σου. Εγώ λέω να οργανώσουμε άμεσα συνάντηση εγώ, εσύ, και ο φίλος σου γιατί έχω πολλές αλήθειες να πω ανοιχτά.

  8. #1703
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by wjsrp View Post
    Καλά το μαλλί είναι ελλεεινά εύκολο.


    Ας περιμένουμε να δούμε τι θα απαντήσει πρώτα. Εγώ πάλι διαφωνώ οτι οι όμορφες πάνε μόνο με όμορφους. Μην ακούς τι σου λέει ο φίλος σου. Εγώ λέω να οργανώσουμε άμεσα συνάντηση εγώ, εσύ, και ο φίλος σου γιατί έχω πολλές αλήθειες να πω ανοιχτά.
    Τι λες να απαντήσει?

  9. #1704
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Τι λες να απαντήσει?
    Δεν γνωρίζω τι μπορεί να ζητάει η Aggressive1. Άλλωστε, γούστα είναι. Ότι και να πει, μην παίρνεις ως παράδειγμα μια απάντηση μόνο, αλλα αυτά που βλέπεις στο δρόμο στην καθημερινότητα. Δηλαδή, εγω που βγαίνω συνέχεια, βλέπω άπειρα παραδείγματα μέτριων αντρών να τά'χουν με γυναικάρες. Υπάρχει και το άλλο, ο φίλος μου που σού'λεγα, ο Π., ο οποίος είναι πολύ γυμνασμένος με σωματάρα και τά'χει με κάτω του μετρίου εμφάνισης γυναίκα. Δεν έχω κανένα λόγο να πω ψέματα.

  10. #1705
    Member
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    40
    Quote Originally Posted by wjsrp View Post
    Φαντάζομαι θα εννοείς και περιποιημένο το μαλλί του;


    Τι εννοείς ακριβώς; Με την έννοια οτι οι αγύμναστοι δεν έχουν ελπίδα; Πραγματικά, δεν έχω καταλάβει.


    Είναι το μόνο που γνωρίζω.





    Υ.Γ. Aggressive1, μη με παρεξηγείς που είμαι 30 χρονών και σου κάνω τέτοιες ερωτήσεις. Δεν ξέρω την τύφλα μου απο γυναίκες.
    Οχι δεν σε παρεξηγώ μην ανησυχείς. Οχι το αντίθετο, λέω οτι ακόμα και αν δεν είναι υπερβολικά γυμνασμένος δεν με ενοχλεί. Ναι και το περιποιημένο μαλλί είναι ωραίο. Και ούτε και να το ζηλεύεις αυτό το λέγειν του Αστάθιου, δεν χρειάζεται. Why φυσικά και θα έκανα κάτι με έναν μη γυμνασμένο αν με τράβαγε για οποιονδήποτε άλλο λόγο και απο συντρόφους είχα και καλούς, αλλά τα είχα και με πιο μέτριο και όχι τόσο γυμνασμένο και δεν με πείραζε, γιατί ταιριάζαμε σε χαρακτήρα/ενδιαφέρονται και δεν με ενοχλούσε (άσχετα αν άκουγα σχόλια απο τις φίλες μου, τα οποία με εκνευριζαν όσο δεν πάει και τα αγνοούσα πλήρως).

  11. #1706
    Quote Originally Posted by Aggressive1 View Post
    Οχι δεν σε παρεξηγώ μην ανησυχείς. Οχι το αντίθετο, λέω οτι ακόμα και αν δεν είναι υπερβολικά γυμνασμένος δεν με ενοχλεί. Ναι και το περιποιημένο μαλλί είναι ωραίο.
    Για το γυμνασμένος άλλο ήθελα να πω. Με το παραπάνω που λες, εννοείς και να είναι καθόλου γυμνασμένος δε σε πειράζει; Ή πρέπει να είναι έστω και λίγο γυμνασμένος για να μη σε πειράζει; Έχω μπερδευτεί. Όταν λέω καθόλου γυμνασμένος, δεν εννοώ να έχει πατσάκια.

    Quote Originally Posted by Aggressive1 View Post
    Και ούτε και να το ζηλεύεις αυτό το λέγειν του Αστάθιου, δεν χρειάζεται.
    Μπορεί ο Αστάθιος σ'αυτό βίντεο να είναι λίγο άκομψος, άλλωστε φάρσα έκανε, δεν την έπεφτε πραγματικά στις κοπέλες. Σε γενικές γραμμές έχει φοβερό λέγειν που του δίνει δραματικά περισσότερες πιθανότητες απο'μένα να κάνει κάτι με κοπέλα, το παραδέχομαι, άσχετα που είμαι καλύτερος στην εξωτερική εμφάνιση απ'αυτόν. Εμένα με πιάνει μουγκίτιδα (δεν υπερβάλλω) όταν είναι να μιλήσω σε άγνωστη κοπέλα. Δεν τό'χω με το φλερτ. Χαμένος απο χέρι είμαι εκεί. Όσες φορές προσπαθώ σε μαγαζί να μιλήσω σε άγνωστη, τρώω τα μούτρα μου και διαπιστώνω οτι τελικά κοροϊδεύω τον εαυτό μου

    Quote Originally Posted by Aggressive1 View Post
    Why φυσικά και θα έκανα κάτι με έναν μη γυμνασμένο αν με τράβαγε για οποιονδήποτε άλλο λόγο και απο συντρόφους είχα και καλούς, αλλά τα είχα και με πιο μέτριο και όχι τόσο γυμνασμένο και δεν με πείραζε, γιατί ταιριάζαμε σε χαρακτήρα/ενδιαφέρονται και δεν με ενοχλούσε (άσχετα αν άκουγα σχόλια απο τις φίλες μου, τα οποία με εκνευριζαν όσο δεν πάει και τα αγνοούσα πλήρως).
    Εγώ σε πιστεύω απόλυτα σ'αυτό που λες. Ο χαρακτήρας/ενδιαφέροντα είναι το παν.

  12. #1707
    Member
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    40
    Όχι δεν με πειράζει και να μην είναι γυμνασμένος. Θα ήθελα να είναι έστω λίγο, αλλά αυτό φτιάχνεται έτσι δεν είναι? Το να έχει πατσάκια θα με ενοχλούσε λίγο, αλλά το να είναι αδύνατος απλά δεν με ενοχλεί. Εκτός απο μαγαζί έχεις κάποιο άλλο μέρος να την πέσεις σε κοπέλες? Πχ κάνεις κάποιο χόμπι? Γιατί ρωτάγατε τόσο πολύ για το μαλλί πιο πάνω? Όντως νομίζω οτι είναι το πιο απλο

  13. #1708
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Aggressive1 View Post
    Όχι δεν με πειράζει και να μην είναι γυμνασμένος. Θα ήθελα να είναι έστω λίγο, αλλά αυτό φτιάχνεται έτσι δεν είναι? Το να έχει πατσάκια θα με ενοχλούσε λίγο, αλλά το να είναι αδύνατος απλά δεν με ενοχλεί. Εκτός απο μαγαζί έχεις κάποιο άλλο μέρος να την πέσεις σε κοπέλες? Πχ κάνεις κάποιο χόμπι? Γιατί ρωτάγατε τόσο πολύ για το μαλλί πιο πάνω? Όντως νομίζω οτι είναι το πιο απλο
    Πρώτα από όλα,δεν θέλω να σε φέρω σε δύσκολη θέση,ούτε να γίνω αδιάκριτος.
    Για να καταλάβω,λες ότι δεν θα σε πείραζε να μην είναι ο άλλος γυμνασμένος,αλλά θα ήθελες να είναι έστω και λίγο.
    Θα τον έπρηζες δηλαδή για να γυμναστεί?
    Και όταν πριν αναφέρθηκες στους συντρόφους σου,μόνο ένας ήταν μη ωραίος,και όχι τόσο γυμνασμένος?
    Από ότι έχω καταλάβει,είναι φετίχ σου οι γυμνασμένοι,μιας και είσαι όμορφη.:p
    Συγγνώμη και πάλι αν έρχεσαι σε δύσκολη θέση,ούτε θέλω να γίνει κάποια παρεξήγηση....

  14. #1709
    Member
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    40
    Σ' ευχαριστώ για τις ευγένειες :P. Όχι δεν θα τον έπρηζα, απλά θα του το πρότεινα έμεσα σαν ένα τρόπο να νιώθει και ο ίδιος καλύτερα, μπορεί για παράδειγμα να του πρότεινα να πηγαίνουμε μαζί για τρέξιμο κάποιες φορές. Αλλά, άσχετα απο το τι αρέσει σε μένα, κάποιος που είναι γυμνασμένος δεν περνάει ποτέ απαρατήρητος. Εντάξει, δεν είπα οτι δεν βλεπότανε κιόλας, απλά τον έλεγες μάλλον μέτριο. Ναι ένας μόνο..Ε, εντάξει ναι μου αρέσουν αλλά αυτό δεν σημαίνει οτι δεν θα ασχοληθώ με κάποιον που μπορεί να έχει λίγο κοιλίτσα, αλλά να είναι ωραίος εμφανισιακά με στυλ.

  15. #1710
    Member
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    44
    η εμφανιση δεν ειναι παντα το παν εχω γνωστα ζευγαρια που οι κοπελες δεν ειναι και κουκλες αλλα τα εχουν με πολυ ωραια αγορια
    καμια φορα παιζει ρολο και πως πλασαρεις τον εαυτο σου ή αμα δεν αρεσεις εσυ στον εαυτο σου το βγαζεις και στους αλλους

Similar Threads

  1. Σκέφτομαι να τα παρατήσω
    By ΧωρίςΣκιά in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 28
    Last Post: 04-01-2014, 03:47
  2. Σκεφτομαι διαρκως
    By andy87 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 03-01-2014, 03:00
  3. Σκεφτομαι τον χωρισμο
    By lindsay in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 19-12-2013, 18:06
  4. Τον σκεφτομαι ακομα ....
    By Maria99 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 0
    Last Post: 09-06-2012, 12:25
  5. ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΑ
    By ΜΑΡΙΛΟΥ in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 06-12-2010, 01:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •