Σκέφτομαι... - Page 12
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 12 of 116 FirstFirst ... 210111213142262112 ... LastLast
Results 166 to 180 of 1736
  1. #166
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    εγω θα σου πω τωρα τα δικα μου κι μα θεσ ακου τα οι γυναικεσ φιλε μου
    ειναι το ογδοο θαυμα αυτου πλανητη επειδη εγω τισ αγαπαω θα σου πω τι ενοουσαν
    γιατι αμα γυναικα σου πει κατι δεν ειναι ποτε αυτο που σου ειπε
    αυτεσ λοιπον σε ειπαν κακιασμενο η κατι τετοιο και σε πληροφορω δεν κοιταξαν καθολου την εμφανισησ σου
    που πιθανω να τισ αρεσεσ για να μπουν στην διαδικασια να σε σχολιασουν αλλιωσ δε θα σε προσεχαν καν
    μαθημα τελευταιο αγαπα τισ γυναικεσ για να μπορεσεισ να εχεισ μια καλη ζωη πιστεψε με ειναι το θαυμα αυτου του κοσμου
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  2. #167
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    η ξεραν πιο ειναι το κουμπι σου και το πατησανε για να δειξεισ τον χαρακτηρα σου
    αν ηταν εξυπνεσ το βρηκαν σε κλασματα του δευτερολεπτου
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #168
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    όλοι οι άνθρωποι εχουν ανασφάλειες για την εμφανηση τους!..ωραιοι - ασχημοι, νεοι ωριμοι δεν εχει σημασια.. εχω παρηγορήσει καλλονες με τραγικες εμμονες παγιδευμενες στο πιο ηλίθιο ψεγαδι και πιο νορμαλ ανθρώπους με φοβερες ανησυχίες...όλοι μας εχουμε ενα κοινο χαρακτηριστικο...στην ουσια το μονο που μας λείπει είναι η αγάπη...ότι και να κάνεις... οτι και αν είσαι, αν δεν έχεις εναν ανθρωπο διπλα σου..πάντα θα αισθανόμαστε μισοι. και οπως ειχε πει ο βεγγος..το νόημα της ζωής ειναι 2 χερια να σε κρατουν με αγαπη!
    ανακιν φιλε μου διαφωνω μαζί σου...ουτε κουρεμα ουτε διαιτα χρειαζεται ... εχω δει κακοκουρεμενους και παχουλους να λάμπουν απο ευτυχία και να νιωθουν βασιλιάδες διπλα στην γυναικα που τους λατρευει... όλοι έχουμε ενα ταιρι( ή περισσοτερα) εκει εξω..που θα μας λατρευει ετσι ακριβως όπως ειμαστε, εκει ειναι όλη η αξια!! ;)

  4. #169
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    504
    Quote Originally Posted by rea View Post
    όλοι οι άνθρωποι εχουν ανασφάλειες για την εμφανηση τους!..ωραιοι - ασχημοι, νεοι ωριμοι δεν εχει σημασια.. εχω παρηγορήσει καλλονες με τραγικες εμμονες παγιδευμενες στο πιο ηλίθιο ψεγαδι και πιο νορμαλ ανθρώπους με φοβερες ανησυχίες...όλοι μας εχουμε ενα κοινο χαρακτηριστικο...στην ουσια το μονο που μας λείπει είναι η αγάπη...ότι και να κάνεις... οτι και αν είσαι, αν δεν έχεις εναν ανθρωπο διπλα σου..πάντα θα αισθανόμαστε μισοι. και οπως ειχε πει ο βεγγος..το νόημα της ζωής ειναι 2 χερια να σε κρατουν με αγαπη!
    ανακιν φιλε μου διαφωνω μαζί σου...ουτε κουρεμα ουτε διαιτα χρειαζεται ... εχω δει κακοκουρεμενους και παχουλους να λάμπουν απο ευτυχία και να νιωθουν βασιλιάδες διπλα στην γυναικα που τους λατρευει... όλοι έχουμε ενα ταιρι( ή περισσοτερα) εκει εξω..που θα μας λατρευει ετσι ακριβως όπως ειμαστε, εκει ειναι όλη η αξια!! ;)
    Δεν ειπα αυτο ομως, του ειπα αφου εχει τοσο κομπλεξ ας κανει αυτο και ας αφησει τις πλαστικες.

  5. #170
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by rea View Post
    όλοι οι άνθρωποι εχουν ανασφάλειες για την εμφανηση τους!....ότι και να κάνεις... οτι και αν είσαι, αν δεν έχεις εναν ανθρωπο διπλα σου..πάντα θα αισθανόμαστε μισοι. και οπως ειχε πει ο βεγγος..το νόημα της ζωής ειναι 2 χερια να σε κρατουν με αγαπη!
    ! ;)

    Αγαπητη Ρεα , δεν εχω ανασφαλεια με την εμφανιση μου , μετριος ειμαι , αλλα οχι ανασφαλης , θεωρω οτι ειναι ικανοποιητικη μια μετρια εμφανιση . Οσο για το ' μισός ' , γιατι καλε να αισθανομαι μισος χωρις γυναικα ? αμα ταχεις καλα με τον εαυτο σου , μια χαρα αισθανεσαι , σιγουρα χρειαζομαι μια συντροφο , αλλα οχι και μισος χωρις αυτην !!! αντε ενα 75% αισθανομαι , η συντροφος ειναι ενα καλο συμπληρωμα στην ζωη , και συμφωνω οτι το δουναι και λαβειν αγαπη ειναι σημαντικο . Πολυ σημαντικο .

  6. #171
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    West
    Posts
    437
    Eγω πιστευω πως το παρακατω βιντεο τα λεει ολα κ επι της ουσιας

    https://www.youtube.com/watch?v=_gprGCEZWns
    Είναι η πιθανότητα που έχει ένα όνειρο να γίνει πραγματικότητα που κάνει τη ζωή ενδιαφέρουσα

  7. #172
    Member
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    66
    Ο φίλος μας έχει επηρεαστεί πολύ από το λαιφστάιλ και τη βιτρινιάρικη νοοτροπία της γενιάς του φαψεβοοκ. Έχει θέσει σκοπό ζωής να βρει μια γκομενάρα για να την μοστράρει και όλοι να τον καμαρώνουν. Είχαμε κι εμείς στα 90s τα κωστοπουλικά μας θεματάκια, αλλά εσείς το έχετε φτάσει σε άλλο επίπεδο το πράγμα. Νοσηρός ναρκισσισμός με σύμπλεγμα ανωτερότητας.

    Να κάνω μια πρόβλεψη; Σε 3 χρόνια θα έχεις γίνει φουσκωτός (με χάπια, τα γυμναστήρια θέλουν κόπο) θα έχεις υφακι κοκκορα "με κράζεις με θαυμάζεις" κι επειδή το έργο το χω δει, δε θα αντέχει σχέση σου ούτε χρόνο γιατί οι νορμάλ γυναίκες φρικάρουν με όλα αυτά. Θα βλέπεις τις θεογκομενες αφού σε γνωρισουν καλά, να κάνουν σοβαρή σχέση με κάποιον άλλο ασχετου ομορφιάς αλλα με μυαλά στο κεφάλι. Γυναίκα που βλέπει σοβαρή σχέση με μέλλον θα την κάνει με ελαφρά. Μόνο κάτι πυροβολημενα κοριτσόπουλα θα ασχοληθούν.

    Καλά μυαλά φίλε μου. Έχεις μυαλό εφηβου ακόμα. Κρίμα.
    Σούζη, τρως !

  8. #173
    Member
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    66
    Έχω ένα φίλο σαν εσένα. Μικρός ήταν χοντρός, τον έφτυναν οι θεές και γύρω στα 26 το γυρισε σε μποντι μπιλντινγκ, γυμναστήρια, χάπια, διατροφές κλπ. Έγινε ωραίο παιδί αλλα σαν χαρακτήρας έφτασε στο απόγειο της γελοιότητας. Μας έχει πρήξει με ημίγυμνες φωτο στο φαψεβοοκ, κάθε μέρα από 20 σελφι. Η ζωή του περιστρεφεται γύρω απο την επίδειξη (κλασικός ελληναρας): δουλεύει σαν σκυλί για να πλήρωνε τοπ γυμναστήρια, αμάξια, κινητά και χρωστάει της Μιχαλούς. Έκανε τρεις σοβαρές σχέσεις ως τώρα που είναι 34. Η μια ήταν μπαρόβια η δεύτερη υπάλληλος με πτυχίο, η τρίτη φρικιό μποντιμπιλντερου. Όλες τον άφησαν και οι δυο βρήκαν σοβαρά παιδια και παντρεύτηκαν. Αυτός κλαίγεται σε φιλους ότι δε βρίσκει σωστή συντροφο και όλες τον παρατανε. Αναρωτιέται γιατί , αφού είναι τόσο κούκλος; Γιατί πολύ απλά, η όμορφιά έρχεται δεύτερη στις γυναίκες. Ακόμα και οι πιο φτηνιαρες προτιμούν να επενδύσουν σε ένα "αμάξι άσχημο εξωτερικά, αλλά με δυνατή μηχανή και αντοχή". Κοινώς θα κάνουμε το ψώνιο μας με τον κουκλο, αλλα θα καταλήξουμε με το "καλό παιδί" . Γυναικεία ψυχολογία.

    Οπότε προσγειωσου νεαρέ όσο είναι καιρός. Δεν είναι αξεσουάρ η γυναίκα για να τη διαλέξεις στη βιτρίνα. Αυτή σε διαλέγει καταβαθος αφού σε τεστάρει - πόσο κάνεις για σχεση.
    Σούζη, τρως !

  9. #174
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Μαρούλι View Post
    Έχω ένα φίλο σαν εσένα. Μικρός ήταν χοντρός, τον έφτυναν οι θεές και γύρω στα 26 το γυρισε σε μποντι μπιλντινγκ, γυμναστήρια, χάπια, διατροφές κλπ. Έγινε ωραίο παιδί αλλα σαν χαρακτήρας έφτασε στο απόγειο της γελοιότητας. Μας έχει πρήξει με ημίγυμνες φωτο στο φαψεβοοκ, κάθε μέρα από 20 σελφι. Η ζωή του περιστρεφεται γύρω απο την επίδειξη (κλασικός ελληναρας): δουλεύει σαν σκυλί για να πλήρωνε τοπ γυμναστήρια, αμάξια, κινητά και χρωστάει της Μιχαλούς. Έκανε τρεις σοβαρές σχέσεις ως τώρα που είναι 34. Η μια ήταν μπαρόβια η δεύτερη υπάλληλος με πτυχίο, η τρίτη φρικιό μποντιμπιλντερου. Όλες τον άφησαν και οι δυο βρήκαν σοβαρά παιδια και παντρεύτηκαν. Αυτός κλαίγεται σε φιλους ότι δε βρίσκει σωστή συντροφο και όλες τον παρατανε. Αναρωτιέται γιατί , αφού είναι τόσο κούκλος; Γιατί πολύ απλά, η όμορφιά έρχεται δεύτερη στις γυναίκες. Ακόμα και οι πιο φτηνιαρες προτιμούν να επενδύσουν σε ένα "αμάξι άσχημο εξωτερικά, αλλά με δυνατή μηχανή και αντοχή". Κοινώς θα κάνουμε το ψώνιο μας με τον κουκλο, αλλα θα καταλήξουμε με το "καλό παιδί" . Γυναικεία ψυχολογία.

    Οπότε προσγειωσου νεαρέ όσο είναι καιρός. Δεν είναι αξεσουάρ η γυναίκα για να τη διαλέξεις στη βιτρίνα. Αυτή σε διαλέγει καταβαθος αφού σε τεστάρει - πόσο κάνεις για σχεση.
    Κοινώς μου προτείνεις,τα καλά κοριτσάκια.Κάτι ασχημούλες,ή μέτριες εξωτερικά με ωραίο χαρακτήρα.....
    Α,και μην νομίζεις ότι σας αρέσουν τα ''καλά παιδιά''.Συνήθως αρέσουν σε αυτές που προανέφερα....
    Απλά βαρέθηκα να διαθέτω και μειονεκτήματα όπως η καλοσύνη,η συμπόνοια κλπ.
    Θα προτιμούσαν να ήμουν ψυχρός,σνομπ,δηκτικός,προσ� �λητικός και πολλά άλλα......
    Υ.Γ.:Πρόσφατα,φρόντισα και απάντησα άσχημα σε μία από όσες μου έχουν πει πως δεν είμαι ωραίος.Και το ρεσιτάλ κλάματος της ήταν μοναδικό.

  10. #175
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εγω νομιζω οτι πρεπει να λυσεις το μπερδεμα που βρισκεται μεσα σου.
    λες οτι οι ωραιοι αρεσουν στους ωραιους και οτι ειναι το σωστο, αλλα εσυ που θεωρεις οτι δεν εισαι ωραιος, θελεις ντε και καλα να αρεσεις σε ωραιες.
    γιατι να μην θελουν κι αυτες εναν ωραιο, αφου το βρισκεις σωστο?
    οσο για το οτι θες να γινεις επιφανειακος, μην προσπαθεις αλλο, εισαι σε καλο σημειο.

    υ.γ.
    οταν λες οτι εισαι "καλο παιδι" κι αυτο χαλαει τις γυναικες, εννοεις αυτο που μας ελεγες τις προαλλες οτι δεν σε νοιαζει αν πεθανει η μανα σου, αρκει να πηδηξεις καμια ομορφη?
    αστο, με την καλωσυνη, το τερματισες...
    "καλο παιδι", δεν ειναι ο καληνυχτακιας με τους 5 τονους απωθημενα, αλλα ο καλοψυχος...
    Κάτι είπες για την μάνα μου.Σε διαβεβαιώ πως πλέον δεν με νοιάζει για αυτήν.....
    Με νοιάζει μόνο για εμένα....
    Υ.Γ.:Να ξέρεις ότι δεν είναι ωραίο να είσαι στην σκιά κάποιου άλλου,όπως έχει γίνει με εμένα.

  11. #176
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    οπωσ το ειπεσ ρεσιταλ κλαμματοσ εκλαψε μπροστα σου και δεν καταλαβεσ ακομα οτι σε δουλεψε
    οι γυναικεσ ειναι σκληρεσ δεν ειναι παιξε γελασε αμα πετυχεισ εξυπνη ειναι ευτυχια να την βλεπεισ να μιλαει
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #177
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by elis View Post
    οπωσ το ειπεσ ρεσιταλ κλαμματοσ εκλαψε μπροστα σου και δεν καταλαβεσ ακομα οτι σε δουλεψε
    οι γυναικεσ ειναι σκληρεσ δεν ειναι παιξε γελασε αμα πετυχεισ εξυπνη ειναι ευτυχια να την βλεπεισ να μιλαει
    Την είπα διανοητικά καθυστερημένη και *******.Λίγο αργότερα άρχισε να κλαίει,και της είπα να σταματήσει το θέατρο....
    Αλλά ξέχασα,είμαι χαζός εγώ.....Αφού το λες εσύ.....

  13. #178
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    απο τη στιγμη που εκλαψε μπροστα σου αν θεσ να μαθεισ ουτε καν την ενοιαξε τι τησ ειπεσ
    τωρα αν εσυ εισαι χαζοσ και θελεισ να δημιουργεισ εντασει απο το πουθενα αντι να κοιταξεισ πωσ θα πηδηξεισ
    τι να σου πω δικα σου τα μυαλα δικια σου και η ζωη αλλα με αυτα που κανεισ μη περιμενεισ να πηδηξεισ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #179
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #180
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Δεν νομίζω πως καταφέρνεις τίποτα με αυτό.....

Similar Threads

  1. Σκέφτομαι να τα παρατήσω
    By ΧωρίςΣκιά in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 28
    Last Post: 04-01-2014, 03:47
  2. Σκεφτομαι διαρκως
    By andy87 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 03-01-2014, 03:00
  3. Σκεφτομαι τον χωρισμο
    By lindsay in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 19-12-2013, 18:06
  4. Τον σκεφτομαι ακομα ....
    By Maria99 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 0
    Last Post: 09-06-2012, 12:25
  5. ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΑ
    By ΜΑΡΙΛΟΥ in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 06-12-2010, 01:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •