Σκέφτομαι... - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 116 FirstFirst ... 234561454104 ... LastLast
Results 46 to 60 of 1736
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Σε ποιούς αναφέρεσαι ως άθλια αγόρια?
    remedy απαντησε καλε στο παιδι
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,745
    εγω παω στοιχημα οτι αν τισ εβλεπα αυτεσ θα μου φαινοταν σιγουρα καποια ομορφη κι οταν λεω ομορφη ενοοω κανονικα οχι
    οτι μπαζωνω απλα ξερω ισωσ να εκτιμαω πραγμα που οταν ημουνα νεοσ δεν το κανα και πολυ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #48
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by elis View Post
    εγω παω στοιχημα οτι αν τισ εβλεπα αυτεσ θα μου φαινοταν σιγουρα καποια ομορφη κι οταν λεω ομορφη ενοοω κανονικα οχι
    οτι μπαζωνω απλα ξερω ισωσ να εκτιμαω πραγμα που οταν ημουνα νεοσ δεν το κανα και πολυ
    Πίστεψε με,αν έβλεπες την 2η και την 3η δεν θα σου άρεσε.

  4. #49
    Banned
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    938
    αντε να σας εκμυστυρευτω κατι προστυχο από την προσωπικη μου ζωη... το πιο τρελο, αγριο σεξ το εκανα με καποια που στα κοινα στανταρ θα την χαρακτήριζες επιοικως χαλια...

    οποτε βουρ στο πατσα... ορμα και μην φοβάσαι τιποτα

  5. #50
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Θα επιθυμούσα και τις γνώμες των γυναικών(ιδίως των όμορφων)....

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,745
    θα σου πω μια αληεθια που μου συνεβη οταν πηγαινα σχολειο εβλεπα τισ συμαθητριεσ μου
    και δεν τισ εκτιμουσα ελεγα συμπαθητικεσ τωρα που μεγαλωσαμε και τισ βλεπω απο
    τισ δεκαπεντε οι δεκα μοντελα και οι πεντε συμπαθητικεσ επειδη εμαθα να εκτιμαω αδερφε οταν εισαι μικροσ δεν εκτιμασ καλωσ η κακωσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #52
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by noumac View Post
    αντε να σας εκμυστυρευτω κατι προστυχο από την προσωπικη μου ζωη... το πιο τρελο, αγριο σεξ το εκανα με καποια που στα κοινα στανταρ θα την χαρακτήριζες επιοικως χαλια...

    οποτε βουρ στο πατσα... ορμα και μην φοβάσαι τιποτα
    Να σε ρωτήσω:Πως είσαι εμφανισιακά και πήγες με επιεικώς χάλια γυναίκα?

  8. #53
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by elis View Post
    θα σου πω μια αληεθια που μου συνεβη οταν πηγαινα σχολειο εβλεπα τισ συμαθητριεσ μου
    και δεν τισ εκτιμουσα ελεγα συμπαθητικεσ τωρα που μεγαλωσαμε και τισ βλεπω απο
    τισ δεκαπεντε οι δεκα μοντελα και οι πεντε συμπαθητικεσ επειδη εμαθα να εκτιμαω αδερφε οταν εισαι μικροσ δεν εκτιμασ καλωσ η κακωσ
    Ωραία δηλαδή,τι μου συστήνεις:
    Να μην προσεγγίζω εμφανίσιμες αλλά το αντίθετο?(Δεν έχω προσεγγίσει ποτέ θεογκόμενα).

  9. #54
    Banned
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    938
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Να σε ρωτήσω:Πως είσαι εμφανισιακά και πήγες με επιεικώς χάλια γυναίκα?
    μεχρι τα 35 ημουν 85-90 κιλα με 185 υψος αρκετα εμφανίσιμος τοτε για τα κοινα στανταρ... τωρα πηρα καμια 10αρια κιλα και στρογγυλεψα

  10. #55
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by noumac View Post
    μεχρι τα 35 ημουν 85-90 κιλα με 185 υψος αρκετα εμφανίσιμος τοτε για τα κοινα στανταρ... τωρα πηρα καμια 10αρια κιλα και στρογγυλεψα
    Στα 35 ήσουν με την επιεικώς χάλια?
    Δεν μπορούσα να μοιάζω από άποψη εμφάνισης στον Σπαλιάρα?

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,745
    εγω σου προτεινω να προσεγγιζεισ οποια γουσταρεισ και σου γυαλιζει το ματι αλλα πρεπει να μαθεισ να εκτιμασ κι αυτο γινεται με τισ πολλεσ προσεγγισεισ εξαλου η εμφανισιμεσ εχουν εξοδα αμα εισαι για εξοδα καλωσ αλλα αυτεσ θελουν να περασουν καλα και καποιον να πληρωνει
    αμα θεσ καντο κι αυτο να το δεισ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #57
    Banned
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    938
    όχι στα 35 ειμουν πολύ επιλεκτικος αλλα μεχρι τα 27-28 δεν με ενοιαζε τα εβλεπα όλα σαν εμπειριες ειδικα στο λονδινο που ημουν 4 χρονια από 19 μεχρι 23 γινοταν χαμος

    δωσε στις γυναικες αυτό που θελουν κοντες ψηλες ασχημες ομορφες με γυαλια χωρις γυαλια χρυσαυγιτισσες η κνιτισσες ολες εχουν κατι να προσφερουν... και καπου στην πορεια θα βρεις και αυτό που ζητας

  13. #58
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by elis View Post
    εγω σου προτεινω να προσεγγιζεισ οποια γουσταρεισ και σου γυαλιζει το ματι αλλα πρεπει να μαθεισ να εκτιμασ κι αυτο γινεται με τισ πολλεσ προσεγγισεισ εξαλου η εμφανισιμεσ εχουν εξοδα αμα εισαι για εξοδα καλωσ αλλα αυτεσ θελουν να περασουν καλα και καποιον να πληρωνει
    αμα θεσ καντο κι αυτο να το δεισ
    Οι εμφανίσιμες,πιστεύεις πως μπορούν να εκτιμήσουν προσόντα όπως η ευγένεια,η καλοσύνη,το χιούμορ,η σοβαρότητα κλπ.?
    Γενικά ρωτάω....
    Ή τρελαίνονται για τους κωλοχαρακτήρες?

  14. #59
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by noumac View Post
    όχι στα 35 ειμουν πολύ επιλεκτικος αλλα μεχρι τα 27-28 δεν με ενοιαζε τα εβλεπα όλα σαν εμπειριες ειδικα στο λονδινο που ημουν 4 χρονια από 19 μεχρι 23 γινοταν χαμος

    δωσε στις γυναικες αυτό που θελουν κοντες ψηλες ασχημες ομορφες με γυαλια χωρις γυαλια χρυσαυγιτισσες η κνιτισσες ολες εχουν κατι να προσφερουν... και καπου στην πορεια θα βρεις και αυτό που ζητας
    Αν έμοιαζα όμως σε κάποιον ωραίο άντρα,όλα θα ήταν ευκολότερα με τις εμφανίσιμες.....
    Διάβασε λίγο αν μπορείς,κάτι που έγραψα για κοπέλες που προσέγγισα,την ομοιότητα μου με κάποιον στο πρόσωπο,την άποψη ένος πρώην φίλου και πες μου τη γνώμη σου....

  15. #60
    Banned
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    938
    τα διαβασα όλα από την αρχη.. στο εγραψα στο πρωτο ποστ... αυτοπεποιθηση, ωριμοτητα, πειρα...

    σιγουρα η εμφανιση μετραει αλλα δεν είναι το πιο σημαντικο.. πρεπει να χτισεις τα παραπανω σιγα σιγα

Page 4 of 116 FirstFirst ... 234561454104 ... LastLast

Similar Threads

  1. Σκέφτομαι να τα παρατήσω
    By ΧωρίςΣκιά in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 28
    Last Post: 04-01-2014, 03:47
  2. Σκεφτομαι διαρκως
    By andy87 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 03-01-2014, 03:00
  3. Σκεφτομαι τον χωρισμο
    By lindsay in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 19-12-2013, 18:06
  4. Τον σκεφτομαι ακομα ....
    By Maria99 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 0
    Last Post: 09-06-2012, 12:25
  5. ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΑ
    By ΜΑΡΙΛΟΥ in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 06-12-2010, 01:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •