Σκέφτομαι...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 116 1231151101 ... LastLast
Results 1 to 15 of 1736
  1. #1
    WhyAlwaysMe?
    Guest

    Σκέφτομαι...

    Καλησπέρα σε όλους!!!Όπως λέει και ο τίτλος,το πρόβλημα μου είναι το γεγονός πως ενώ είμαι στα 21,είμαι ακόμη παρθένος!!!!
    Κατά την ταπεινή μου γνώμη,ο λόγος που δεν με έχει προσέξει ποτέ μια όμορφη κοπέλα,είναι ένας:ΕΜΦΑΝΙΣΗ!!!!
    Γιατί θεωρώ πως αν δεν έχεις εμφάνιση,δεν κάνεις τίποτα με όμορφο άτομο!!!Αυτός είναι και ο λόγος που εδώ και 4 μήνες ασχολούμαι με γυμναστήριο και προσέχω την διατροφή μου.Δηλαδή δεν το κάνω για εμένα,αλλά γιατί θέλω να γίνω αντικείμενο πόθου από τις όμορφες κοπέλες,καθώς γοητεύονται από μια ωραία εμφάνιση και (ίσως) είναι ο μόνος λόγος που πάνε με κάποιον.
    Και όταν αναφέρομαι σε όμορφες γυναίκες,δεν εννοώ τις εκθαμωτικές τύπου Megan Fox ή Charlize Theron,αλλά ούτε και μέτριες ή άσχημες.Να τους βάζεις ενα 7/10 από άποψη εμφάνισης....
    Και μέχρι στιγμής,πάρα τους 4 μήνες προσπάθειας,δεν υπάρχει ανταπόκριση.Έχω σκεφτεί και την αυτοκτονία.....

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,592
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Καλησπέρα σε όλους!!!Όπως λέει και ο τίτλος,το πρόβλημα μου είναι το γεγονός πως ενώ είμαι στα 21,είμαι ακόμη παρθένος!!!!
    Κατά την ταπεινή μου γνώμη,ο λόγος που δεν με έχει προσέξει ποτέ μια όμορφη κοπέλα,είναι ένας:ΕΜΦΑΝΙΣΗ!!!!
    Γιατί θεωρώ πως αν δεν έχεις εμφάνιση,δεν κάνεις τίποτα με όμορφο άτομο!!!Αυτός είναι και ο λόγος που εδώ και 4 μήνες ασχολούμαι με γυμναστήριο και προσέχω την διατροφή μου.Δηλαδή δεν το κάνω για εμένα,αλλά γιατί θέλω να γίνω αντικείμενο πόθου από τις όμορφες κοπέλες,καθώς γοητεύονται από μια ωραία εμφάνιση και (ίσως) είναι ο μόνος λόγος που πάνε με κάποιον.
    Και όταν αναφέρομαι σε όμορφες γυναίκες,δεν εννοώ τις εκθαμωτικές τύπου Megan Fox ή Charlize Theron,αλλά ούτε και μέτριες ή άσχημες.Να τους βάζεις ενα 7/10 από άποψη εμφάνισης....
    Και μέχρι στιγμής,πάρα τους 4 μήνες προσπάθειας,δεν υπάρχει ανταπόκριση.Έχω σκεφτεί και την αυτοκτονία.....
    σκεφτεσαι να αυτοκτονησεις επειδη δεν σε κοιτανε οι ομορφες, αλλα οι ασχημες?
    το προβλήμα σου δεν ειναι υπαρξιακο, αλλα καλλιεργειας.
    ασε τα γκομενιλικια και κοιτα να εμπλουτισεις το πνευμα σου και τις γνωσεις σου.
    τα λες πολυ ρηχα. αν τα εκφραζεις και σωστα, υπαρχει προβλημα...

    προσπαθεις να βελτιωσεις την εμφανιση σου επειδη την θεωρεις πολυ μετρια, η για να αυξησεις τις πιθανοτητες σου, παρολο που εισαι ωραιο αγορι?
    εσυ πως βαθμολογεις τον εαυτο σου με αριστα το 10?

  3. #3
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    σκεφτεσαι να αυτοκτονησεις επειδη δεν σε κοιτανε οι ομορφες, αλλα οι ασχημες?
    το προβλήμα σου δεν ειναι υπαρξιακο, αλλα καλλιεργειας.
    ασε τα γκομενιλικια και κοιτα να εμπλουτισεις το πνευμα σου και τις γνωσεις σου.
    τα λες πολυ ρηχα. αν τα εκφραζεις και σωστα, υπαρχει προβλημα...

    προσπαθεις να βελτιωσεις την εμφανιση σου επειδη την θεωρεις πολυ μετρια, η για να αυξησεις τις πιθανοτητες σου, παρολο που εισαι ωραιο αγορι?
    εσυ πως βαθμολογεις τον εαυτο σου με αριστα το 10?

    Την αυτοκτονία την έχω σκεφτεί λόγω της παρθενιάς μου(και για να σε προλάβω,δεν με συγκινεί η ιδέα του οίκου ανοχής ή γενικά του αγοραίου έρωτα)....
    Προσπαθώ να βελτιώσω την εμφάνιση μου,γιατί είναι ο βασικός λόγος για να πάει μια εμφανίσιμη/όμορφη με κάποιον...
    Τον βαθμολογώ με 4,άντε 5.....

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,592
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Την αυτοκτονία την έχω σκεφτεί λόγω της παρθενιάς μου(και για να σε προλάβω,δεν με συγκινεί η ιδέα του οίκου ανοχής ή γενικά του αγοραίου έρωτα)....
    Προσπαθώ να βελτιώσω την εμφάνιση μου,γιατί είναι ο βασικός λόγος για να πάει κάποιος με μια εμφανίσιμη/όμορφη...
    Τον βαθμολογώ με 4,άντε 5.....
    καλα κανεις και προσπαθεις, αν κατι πανω σου σε ενοχλει, αλλα θελεις δυο δυσκολα πραγματα μαζι. να αποκτησεις εμπειριες και να γινεις 7-10, για να βρεις μια 7-10 (μπακαλιστικο και επιφανειακο για τα δικα μου μυαλα, αλλα προσπαθω να μπω στην λογικη σου).
    μηπως να τα επαιρνες ενα- ενα?

  5. #5
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    καλα κανεις και προσπαθεις, αν κατι πανω σου σε ενοχλει, αλλα θελεις δυο δυσκολα πραγματα μαζι. να αποκτησεις εμπειριες και να γινεις 7-10, για να βρεις μια 7-10 (μπακαλιστικο και επιφανειακο για τα δικα μου μυαλα, αλλα προσπαθω να μπω στην λογικη σου).
    μηπως να τα επαιρνες ενα- ενα?
    Τι εννοείς να τα έπαιρνα ένα-ένα?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,592
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Τι εννοείς να τα έπαιρνα ένα-ένα?
    εννοω
    η να προσπαθησεις να πλησιασεις τις γυναικες, ανεξαρτητα αν ειναι 5 οπως εσυ, η 10 οπως θαθελες ιδανικα, να κανεις ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ σχεσεις και φιλιες που καποιες απο αυτες θα οδηγησουν και σε ολοκληρωμενη σεξουαλικη σχεση και ΜΕΤΑ, αργοτερα να γινεις σφιχτης και να ψαξεις να βρεις και το 10 το καλο που θα σε γουσταρει για την ομορφαδα σου.
    η το αντιθετο, να ξεχασεις το οτι σε στεναχωρει η αγαμια, να τα δωσεις ολα σε γυμναστηρια και διατροφες, να γινεις τουμπανο και μετα να αρχισεις να κυνηγας 10ρια μηπως και ζευγαρωσεις.

    ολα μαζι, δεν γινεται., γι αυτο καθυστερεις...

  7. #7
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εννοω
    η να προσπαθησεις να πλησιασεις τις γυναικες, ανεξαρτητα αν ειναι 5 οπως εσυ, η 10 οπως θαθελες ιδανικα, να κανεις ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ σχεσεις και φιλιες που καποιες απο αυτες θα οδηγησουν και σε ολοκληρωμενη σεξουαλικη σχεση και ΜΕΤΑ να ψαξεις να βρεις και το 10 το καλο που θα σε γουσταρει για την ομορφαδα σου.
    η το αντιθετο, να ξεχασεις το οτι σε στεναχωρει η αγαμια, να τα δωσεις ολα σε γυμναστηρια και διατροφες, να γινεις τουμπανο και εμτα να αρχισεις να κυνγας 10ρια μηπως και ζευγαρωσεις.
    ολα μαζι, δεν γινεται., γι αυτο καθυστερεις...


    Το θέμα είναι ότι όποια με το καλό βρώ κάποτε,να είναι ωραία(δεν σου λέω το 10αρι,ενώ νομίζω το γεγονός πως πρέπει να διαθέτει μυαλό και συγκροτημένη προσωπικότητα,όπως οφείλω και εγώ,είναι αυτονόητο)...
    Δεν θα ήθελα κάποια που να είναι μέτρια ή να μην βλέπεται.
    Νομίζω πρέπει να σου αρέσει ο άλλος σε εμφάνιση.
    Για αυτό βλέπεις τους μέτριους με τις μέτριες,τους παίδαρους με τις ωραίες και πάει λέγοντας....Απίθανο να δεις διαφορετικά ζευγάρια....

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,592
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Το θέμα είναι ότι όποια με το καλό βρώ κάποτε,να είναι ωραία(δεν σου λέω το 10αρι,ενώ νομίζω το γεγονός πως πρέπει να διαθέτει μυαλό και συγκροτημένη προσωπικότητα,όπως οφείλω και εγώ,είναι αυτονόητο)...
    Δεν θα ήθελα κάποια που να είναι μέτρια ή να μην βλέπεται.
    Νομίζω πρέπει να σου αρέσει ο άλλος σε εμφάνιση.
    Για αυτό βλέπεις τους μέτριους με τις μέτριες,τους παίδαρους με τις ωραίες και πάει λέγοντας....Απίθανο να δεις διαφορετικά ζευγάρια....
    αν δεν το καταλαβες, προς το παρον απορριπτεις ασυζητητι μια κοπελα που ειναι ακριβως οτι κι εσυ.
    δηλαδη, με μυαλο και συγκροτημενη προσωπικοτητα, οπως υποθετω οτι θεωρεις και τονε αυτο σου, αλλα μετρια σε εμφανιση (εφοσον θεωρεις τον εαυτο σου 4-5)..

  9. #9
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αν δεν το καταλαβες, προς το παρον απορριπτεις ασυζητητι μια κοπελα που ειναι ακριβως οτι κι εσυ.
    δηλαδη, με μυαλο και συγκροτημενη προσωπικοτητα, οπως υποθετω οτι θεωρεις και τονε αυτο σου, αλλα μετρια σε εμφανιση (εφοσον θεωρεις τον εαυτο σου 4-5)..
    Μυαλό και συγκροτημένη προσωπικότητα δεν γίνεται να έχει και μια όμορφη?
    Και αναρωτιέμαι,γιατί να μην διαφέρουν σε εμφάνιση τα ζευγάρια?Δηλαδή,γιατί να μην έχω εγώ ευκαιρία με μια ωραιότερη?
    Έχω προσεγγίσει 3 κοπέλες,εμφανίσιμες(όχι το απόλυτο 10αρι),εκ των οποίων οι 2 με απέρριψαν,αλλά ευγενικά,δίχως προσβολές και υποτίμηση στο πρόσωπο μου.Η πρώτη(που ήταν και η ωραιότερη των τριών) καθώς δεν επιθυμούσε σχέσεις εκείνη την περίοδο,η δεύτερη γιατί ήταν με άλλον,και η τρίτη ήταν αγενής,λέγοντας ότι αυτή αξίζει έναν γυμνασμένο παίδαρο,με μεγάλα μπράτσα κλπ.,και εγώ μια μέτρια ή ένα μπάζο............
    Υ.Γ.:Όπως ανέφερα και προηγουμένως,δεν κάνω γυμναστήριο για εμένα,αλλά για να με προσέξουν οι ωραίες.Και συμπληρώματα θα έπαιρνα για να φτιάξω το σώμα που θέλουν από έναν άντρα,έτσι ώστε να θεωρηθεί ποθητός......
    Υ.Γ.:Όταν ακούς να σου λένε,πως στο πρόσωπο,θυμίζεις τον Γιάννη Καψάλη,νομίζω πως είσαι χάλιας.....

  10. #10
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Θα παρακαλούσα και για απόψεις άλλων χρηστών....

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,592
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Μυαλό και συγκροτημένη προσωπικότητα δεν γίνεται να έχει και μια όμορφη?
    Και αναρωτιέμαι,γιατί να μην διαφέρουν σε εμφάνιση τα ζευγάρια?Δηλαδή,γιατί να μην έχω εγώ ευκαιρία με μια ωραιότερη?
    Έχω προσεγγίσει 3 κοπέλες,εμφανίσιμες(όχι το απόλυτο 10αρι),εκ των οποίων οι 2 με απέρριψαν,αλλά ευγενικά,δίχως προσβολές και υποτίμηση στο πρόσωπο μου.Η πρώτη(που ήταν και η ωραιότερη των τριών) καθώς δεν επιθυμούσε σχέσεις εκείνη την περίοδο,η δεύτερη γιατί ήταν με άλλον,και η τρίτη ήταν αγενής,λέγοντας ότι αυτή αξίζει έναν γυμνασμένο παίδαρο,με μεγάλα μπράτσα κλπ.,και εγώ μια μέτρια ή ένα μπάζο............
    φυσικα και γινεται!
    εσυ το εθεσες οτι οι ομορφοι ειναι με ομορφους κλπ, οχι εγω.
    αν ισχυει η υποθεση σου, τοτε κι εσυ πρεπει να τα εχεις με μια σαν εσενα , εμφανισιακα... γιατι να ειναι μαζι σου μια 7-10?
    οποτε κατσε στα αυγα σου και βρες μια 4-5,,

    αλλα για να μην κουραζεσαι, να σου πω, οτι απλα δεν ισχυει η υποθεση σου.
    ζευγαρια υπαρχουν ολων των συνδυασμων. και ωραιοι με ωραιες και το αντιθετο και χιαστι και οτι θελεις.
    το μυστικο των ταιριαστων ζευγαριων δεν ειναι η ομοιομορφια, αλλα η αρμονια...
    η ομορφια ειναι ωραιο προσον αλλα οχι το μοναδικο. οταν σε επιλεγει καποια/ος, σε επιλεγει για το συνολο. σαφως πρεπει να καλυπτεις την αισθητικη της. αυτο δεν σημαινει οτι ειναι απαραιτητο να εισαι 10.
    μπορει να εισαι 5 σε εμφανιση και 10 σε σεξ απιλ, η σε πνευμα, σε κατιτ ελοσπαντως που θα την ενδιαφερει..

  12. #12
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    φυσικα και γινεται!
    εσυ το εθεσες οτι οι ομορφοι ειναι με ομορφους κλπ, οχι εγω.
    αν ισχυει η υποθεση σου, τοτε κι εσυ πρεπει να τα εχεις με μια σαν εσενα , εμφανισιακα... γιατι να ειναι μαζι σου μια 7-10?
    οποτε κατσε στα αυγα σου και βρες μια 4-5,,

    αλλα για να μην κουραζεσαι, να σου πω, οτι απλα δεν ισχυει η υποθεση σου.
    ζευγαρια υπαρχουν ολων των συνδυασμων. και ωραιοι με ωραιες και το αντιθετο και χιαστι και οτι θελεις.
    το μυστικο των ταιριαστων ζευγαριων δεν ειναι η ομοιομορφια, αλλα η αρμονια...
    η ομορφια ειναι ωραιο προσον αλλα οχι το μοναδικο. οταν σε επιλεγει καποια/ος, σε επιλεγει για το συνολο. σαφως πρεπει να καλυπτεις την αισθητικη της. αυτο δεν σημαινει οτι ειναι απαραιτητο να εισαι 10.
    μπορει να εισαι 5 σε εμφανιση και 10 σε σεξ απιλ, η σε πνευμα, σε κατιτ ελοσπαντως που θα την ενδιαφερει..
    Λες ότι δεν ισχύει η υπόθεση μου.Δηλαδή θεωρείς ότι μπορώ να κυνηγήσω μια ωραιότερη μου?
    Δεν ήξερα πως έπρεπε να αντιδράσω με την τρίτη κοπέλα....
    Διάβασε λίγο και τα υστερόγραφα μου....
    Υ.Γ.:Τελείως άσχετο με το πρόβλημα μου:Το ''Saga Norén, Länskrim, Malmö'',είναι Σουηδικά?

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    με τι ασχολισε?σπουδααζεις?δουλε υεις?ενδιαφεροντα?μιλας για ομορφια και ειναι ο μικροτερος παραγοντας
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  14. #14
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by legalize View Post
    με τι ασχολισε?σπουδααζεις?δουλε υεις?ενδιαφεροντα?μιλας για ομορφια και ειναι ο μικροτερος παραγοντας
    Nαι σπουδάζω

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Nαι σπουδάζω
    εχεις τους κυκλους σου?
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

Page 1 of 116 1231151101 ... LastLast

Similar Threads

  1. Σκέφτομαι να τα παρατήσω
    By ΧωρίςΣκιά in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 28
    Last Post: 04-01-2014, 03:47
  2. Σκεφτομαι διαρκως
    By andy87 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 03-01-2014, 03:00
  3. Σκεφτομαι τον χωρισμο
    By lindsay in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 19-12-2013, 18:06
  4. Τον σκεφτομαι ακομα ....
    By Maria99 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 0
    Last Post: 09-06-2012, 12:25
  5. ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΑ
    By ΜΑΡΙΛΟΥ in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 06-12-2010, 01:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •