Θεμιτο η μη;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    1,483

    Θεμιτο η μη;

    Καλησπέρα έχω ένα φίλο ο οποίος νοσηλεύεται σε ψυχιατρική κλινική. Τους τελευταίους μήνες περνούσε καταθλιπτικα επεισόδια και προσπαθούσε με το γιατρο του να βρει ένα σχήμα φαρμάκων που να του αλλάξει τη διάθεση αλλά μάταια. Εν τέλει ο γιατρός του του είπε ότι είναι καλύτερο να νοσηλευτει. Πήγε λοιπόν ο φίλος μου εκούσια σε ψυχιατρική κλινική και περνοντας οι μέρες δεν ένιωθε να τον βοηθάει τπτ. Οι δικοί του άνθρωποι τον επισκεπτόνται τακτικά και τις πρώτες μέρες είχα καθημερινή επικοινωνία μέσω μηνυμάτων στο messenger. Την τελευταία μέρα που μιλήσαμε μου είπε οτι δεν άντεχε άλλο και ήθελε να φύγει και επίσης ότι θα πήγαιναν μια προκαθορισμενη μερα οι γονείς του να τον πάρουν.
    Την ίδια μέρα λοιπόν που μου χε πει ότι θα γυρνούσε του στείλα μήνυμα αλλά δεν το είχε δει και μαθαίνω από μια κοινή φίλη ότι το προσωπικό του πήρε το κινητό ώστε να μην επικοινωνεί με κανέναν για να μη επιρρεαζεσαι και να μπορεί να μιλάει εκεί γτ εκεί δεν μιλούσε με κανέναν. Απλά ήθελα να ρωτήσω ήταν θεμιτο που το προσωπικό του πήρε το κινητό ή οχι;
    Στου κουφου την πορτα, παρ' την πορτα και φυγε!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    ετσι γινεται
    εμενα και στις 2 νοσηλειες μου ειχαν παρει κινητο, ζωνη, σαμπουαν, ξυραφακια και διαφορα αλλα "επικινδυνα" πραγματα.απομονωση και δοκιμες φαρμακαων και μονο επισκεπτηριο για επαφη με τον εξω κοσμο
    ευχομαι το φιλαρακι σου να βγει συντομα!
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    1,483
    Quote Originally Posted by boo View Post
    ετσι γινεται
    εμενα και στις 2 νοσηλειες μου ειχαν παρει κινητο, ζωνη, σαμπουαν, ξυραφακια και διαφορα αλλα "επικινδυνα" πραγματα.απομονωση και δοκιμες φαρμακαων και μονο επισκεπτηριο για επαφη με τον εξω κοσμο
    ευχομαι το φιλαρακι σου να βγει συντομα!
    Ευχαριστώ πολύ.
    Στου κουφου την πορτα, παρ' την πορτα και φυγε!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •