Καλησπέραααα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378

    Καλησπέραααα

    Γειά σας παιδιά! Και εκεί που σας έκανα κάθε μέρα ποστ χάθηκα. .βάλαμε συνδρομητική τηλεοραση και έχω ξεσκιστεί στις ταινίες! Νιώθω πολύ καλύτερα ! Ποπ κορν και ταινίες! ! Φοβάμαι μόνο μη και δε κρατήσει αυτό και πολύ γιατί ανά διαστήματα κατά πιάνομαι με κάτι και ξεχνιέμαι και μετά πάλι τα ιδία Έτσι ανέβαλα το σημερινό ραντεβού με την άλλη ψυχολογο! Αυτά! Απλά ήθελα να ο πω

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    187
    Γλυκια μου!!! Αν ειναι για να εισαι καλα ευχομαι να μας αφηνεις συχνοτερα! Μην σου πω και για παντα!! Χαχα!!! Ναι ειναι φανταστικο ουτε διαφημισεις ουτε τιποτα! Απειρα ντοκιμαντερ!Εκπληκτικο σε καταλαβαινω!!!! Θα κρατησει μην σκεφτεσαι αρνητικα! Απολαυσε το πια!!!! Να εισαι καλα :*

  3. #3
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by fleur* View Post
    Γειά σας παιδιά! Και εκεί που σας έκανα κάθε μέρα ποστ χάθηκα. .βάλαμε συνδρομητική τηλεοραση και έχω ξεσκιστεί στις ταινίες! Νιώθω πολύ καλύτερα ! Ποπ κορν και ταινίες! ! Φοβάμαι μόνο μη και δε κρατήσει αυτό και πολύ γιατί ανά διαστήματα κατά πιάνομαι με κάτι και ξεχνιέμαι και μετά πάλι τα ιδία Έτσι ανέβαλα το σημερινό ραντεβού με την άλλη ψυχολογο! Αυτά! Απλά ήθελα να ο πω
    Nova ή ΟΤΕ TV?
    Μπράβο που νιώθεις καλά!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    187
    Κουκλε η ερωτηση σου...ΜΕ ΣΥΝΑΡΠΑΖΕΙ...! χαχαχαχαχα ! Νομιζω το οτε τβ δεν εχει παρα πολλα! Καλα το νοβα εχει απειρα αν βαλεις και ενα πακετο που εχει + το οποιο συμφερει! Ειναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ! Γινεσαι τηλεορασακιας και σπιτογατος για πλακα!

  5. #5
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by alexandra. View Post
    Κουκλε η ερωτηση σου...ΜΕ ΣΥΝΑΡΠΑΖΕΙ...! χαχαχαχαχα ! Νομιζω το οτε τβ δεν εχει παρα πολλα! Καλα το νοβα εχει απειρα αν βαλεις και ενα πακετο που εχει + το οποιο συμφερει! Ειναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ! Γινεσαι τηλεορασακιας και σπιτογατος για πλακα!
    Κούκλα,επειδή είμαι και μπαλαδόφατσα θα έβαζα ote tv!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    187
    και στο νοβα εχει!! και εχεις και περισσοτερες επιλογες...ντισκαβερι τσανελ ας πουμε :Ρ αυτο με τα ντοκιμαντερ αν δεν κανω λαθος ειναι τρομερο :Ρ αρκετη διαφημιση καναμε:Ρ

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •