Τρόποι προσέγγισης σε μια κοπέλα - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 24 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 151 to 165 of 350
  1. #151
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Gallowdance View Post
    Βρε παλικάρια μου, γιατί δεν τα λέτε απλά; Και μετά λένε ότι οι άντρες δεν το έχουν στο "μπλα μπλα"... :p

    Μα το απλο ειναι το καλυτερο , δεν χρειαζονται ατακες , εγω ποτε δεν τοχω κανει , δεν τοχωτο μπλα μπλα , ουτε μαρεσει , παντα τυχαινει και μεσολαβει ενας κοινος γνωστος , μια φορα εβαλα τον παπα της ενοριας μου να πει σε μια οντως ωραια κοπελα , οτι μου αρεσει , και πραγματι βγηκαμε γα φαγητο , αλλα ηταν καρριεριστα και δεν κολλαγαμε , δεν ειμαι της καρριερας .......................

  2. #152
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Location
    αθηνα
    Posts
    534
    Quote Originally Posted by Gallowdance View Post
    Βρε παλικάρια μου, γιατί δεν τα λέτε απλά; Και μετά λένε ότι οι άντρες δεν το έχουν στο "μπλα μπλα"... :p
    Θα μπορουσες να πεις ...γεια σου μου αρεσεις..να σε κερασω ενα καφε?η παρε το τηλ μου αν θες να με παρεις..

  3. #153
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by pavlina View Post
    Θα μπορουσες να πεις ...γεια σου μου αρεσεις..να σε κερασω ενα καφε?η παρε το τηλ μου αν θες να με παρεις..

    Καλο αυτο , απλο και καλο , αλλα ειναι καλυτερα να της δωσεις το κινητο σου , και να πεις , γραψε μου σε παρακαλω το τηλεφωνο σου , πιο καλη η καταφαση , παρα η ερωτηση .............το μου αρεσεις θα το παρελειπα , εξυπακουεται , καλυτερη παντα η καταφαση , παρα η ερωτηση , τι ωρα μπορεις να παμε να πιουμε ενα καφεδακι ?
    σεσενα , ντιαρ Παυλινα , τι πιανει , για πες , για πες ......................!!

  4. #154
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,748
    εγω θα προτιμουσα την προσεγγιση της παυλινας.
    το να ερθει κανεις ορμητικος για να φανει σιγουρος, εμενα δεν μου κανει κλικ σε ελλειψη ανασφαλειας, αλλα σε απυθμενο θρασσος. σιγουρα θα τον εδιωχνα αν ερχοταν σιγουρος οτι θα πιουμε καφε. γνωριζομαστε κι απο χθες?
    ειναι ηδη αρκετα σιγουρος για τον εαυτο του καποιος που παει να μιλησει σε αγνωστη με ανεση. το να δειχνει και εβεβαιος οτι ο καφες θα πιωθει αλλα λειπει μονο η ωρα, ειναι θρασσος και επιθετικοτητα, οχι σιγουρια.

  5. #155
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Δεν ξερω , ρεμ , ειναι πως θα το πεις , και ποιος θα το πει , μπορει ναχεις και δικιο , δεν υπαρχει κανονας , ισως να προσεθετα στο τελος , αν θελεις φυσικα , αλλο να το γραφεις εδω , κι αλλο θα βγει στην πραξη .........δυσκολο να προβλεψεις αντιδραση , εκει αυτοσχεδιαζεις πλεον .........

  6. #156
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,804
    Εγω ξεκιναω ωσ εξησ ομορφη να σ πω λιγο η ομορφη να κανω μια ερωτηση κ μετα λεω βλακειεσ κ φευγω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #157
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,804
    Σιγα μην τισ πω να παμε για καφε σε καναδυο που το ειπα μ παν εχω δουλεια κ μενα μου την εδωσε κ παω σε μοντελα κ λεω βλακειεσ ειμαι κ ασχημοσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #158
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Location
    αθηνα
    Posts
    534
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Εγω ξεκιναω ωσ εξησ ομορφη να σ πω λιγο η ομορφη να κανω μια ερωτηση κ μετα λεω βλακειεσ κ φευγω
    Βρε elis καλε μου δεν υπαρχει τιποτε πιο σπαστικο απο το να προσφωνησεις καποια γυναικα ομορφη...πες καλλιτερα κουκλα ...

  9. #159
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Location
    αθηνα
    Posts
    534
    Η πες κατευθειαν στην ψυχρα οτι βλακεια σου κατεβει χωρις προσφωνηση

  10. #160
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Location
    αθηνα
    Posts
    534
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Καλο αυτο , απλο και καλο , αλλα ειναι καλυτερα να της δωσεις το κινητο σου , και να πεις , γραψε μου σε παρακαλω το τηλεφωνο σου , πιο καλη η καταφαση , παρα η ερωτηση .............το μου αρεσεις θα το παρελειπα , εξυπακουεται , καλυτερη παντα η καταφαση , παρα η ερωτηση , τι ωρα μπορεις να παμε να πιουμε ενα καφεδακι ?
    σεσενα , ντιαρ Παυλινα , τι πιανει , για πες , για πες ......................!!
    Τι να πω δεν ξερω αυτη την στιγμη δεν σκεφτομαι κατι μαλλον το πρωτοτυπο και ευγενικο θα ελεγα

  11. #161
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    Θα σου ελεγα να αφήσεις την κοπέλα να σε προσεγγίσει πρώτη γιατι με αυτό τον τρόπο σου δείχνει πόσο σε θέλει συνηθως.ποτέ σου μην προσεγγίζεις κοπέλες που δεν κάνουν το πρώτο βημα πρώτες.

  12. #162
    Quote Originally Posted by chris athens View Post
    Θα σου ελεγα να αφήσεις την κοπέλα να σε προσεγγίσει πρώτη γιατι με αυτό τον τρόπο σου δείχνει πόσο σε θέλει συνηθως.ποτέ σου μην προσεγγίζεις κοπέλες που δεν κάνουν το πρώτο βημα πρώτες.
    Απ'όσο ξέρω, να πλησιάσει η γυναίκα τον άντρα πρώτη γίνεται σε κάτι Αγγλίες και Αμερικές, άντε και σε κάποιες δυτικές Ευρωπαϊκές χώρες. Δεν έχω δει ποτέ μα ποτέ τέτοιο πράμα εδώ στην Ελλάδα. Πιό εύκολα βρίσκει άνθρωπος τον Μινώταυρο στον λαβύρινθο παρά αυτό. 30 χρονών είμαι και δε μ'έχει πλησιάσει ποτέ καμία.

  13. #163
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    675
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Μα το απλο ειναι το καλυτερο , δεν χρειαζονται ατακες , εγω ποτε δεν τοχω κανει , δεν τοχωτο μπλα μπλα , ουτε μαρεσει , παντα τυχαινει και μεσολαβει ενας κοινος γνωστος , μια φορα εβαλα τον παπα της ενοριας μου να πει σε μια οντως ωραια κοπελα , οτι μου αρεσει , και πραγματι βγηκαμε γα φαγητο , αλλα ηταν καρριεριστα και δεν κολλαγαμε , δεν ειμαι της καρριερας .......................
    Το απλό είναι πάντα το καλύτερο...;)

    Quote Originally Posted by pavlina View Post
    Θα μπορουσες να πεις ...γεια σου μου αρεσεις..να σε κερασω ενα καφε?η παρε το τηλ μου αν θες να με παρεις..
    Ωραίο, αν και θα προτιμούσα κάτι τέτοιο ας πούμε "γεια σου, μου αρέσει το χαμόγελό σου..." ή "τί θα έλεγες να πάμε για ένα καφεδάκι ? (όπως έγραψες πιο πάνω)"...απλά δε θα της έλεγα με το 'καλημέρα' ..."μου αρέσεις, τί θα έλεγες να ανταλλάξουμε τηλέφωνα?"....ε, είμαι και ανίδεη από φλερτ !!

  14. #164
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by wjsrp View Post
    Απ'όσο ξέρω, να πλησιάσει η γυναίκα τον άντρα πρώτη γίνεται σε κάτι Αγγλίες και Αμερικές, άντε και σε κάποιες δυτικές Ευρωπαϊκές χώρες. Δεν έχω δει ποτέ μα ποτέ τέτοιο πράμα εδώ στην Ελλάδα. Πιό εύκολα βρίσκει άνθρωπος τον Μινώταυρο στον λαβύρινθο παρά αυτό. 30 χρονών είμαι και δε μ'έχει πλησιάσει ποτέ καμία.
    και όμως σε πλησιάζουν και σου ζητάνε και να βγείτε έξω και με το αμάξι τους.βέβαια σπάνιο.τα είπε και μόνος σου γενικώς.αν θες να κάνεις κάτι κανε με καμία ξένη κοπέλα στην Ελλάδα.ειναι πολύ πιο δεκτικες και απλές οντότητες.διαφορετικές κουλτούρες κλπ.εγγύηση βεβαια δεν εχεις ουτε εκει αλλα οι πιθανότητες αυξάνονται υπερβολικά για κατι που αξιζει.οι αλβανιδες είναι μια καλή επιλογή για να αρχίσεις.Από ότι βλέπω από γνωστους μου τα πάνε άριστα μαζί τους

  15. #165
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    675
    Quote Originally Posted by wjsrp View Post
    Απ'όσο ξέρω, να πλησιάσει η γυναίκα τον άντρα πρώτη γίνεται σε κάτι Αγγλίες και Αμερικές, άντε και σε κάποιες δυτικές Ευρωπαϊκές χώρες. Δεν έχω δει ποτέ μα ποτέ τέτοιο πράμα εδώ στην Ελλάδα. Πιό εύκολα βρίσκει άνθρωπος τον Μινώταυρο στον λαβύρινθο παρά αυτό. 30 χρονών είμαι και δε μ'έχει πλησιάσει ποτέ καμία.
    Εγώ πάντως θα σε πλησίαζα, αν δεν ήμουν τόσο ντροπαλή! Μα, θα το έφερνα λίγο από εδώ, λίγο από εκεί, θα σου έπιανα κουβέντα.... στο τέλος θα με παρατούσες κι εσύ, το έχω ξαναδεί το έργο!! :p

Page 11 of 24 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast

Similar Threads

  1. Λεπτος τροπος προσεγγισης
    By stella1993 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 03-04-2014, 00:03
  2. ΤΡΟΠΟΙ ΧΩΡΙΣΜΟΥ
    By thanos31 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 17-08-2012, 21:39
  3. τροποι αυτοκτονιας
    By μαρια1999 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 30-12-2011, 09:55
  4. Τρόποι Σκέψεως
    By Molostroi in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 4
    Last Post: 17-10-2010, 22:03
  5. Replies: 3
    Last Post: 08-04-2006, 16:01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •