Τρόποι προσέγγισης σε μια κοπέλα - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 24 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 350
  1. #31
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Fb?
    Όχι,το θεωρώ εθισμό και κόλλημα.
    Και το έχω συνειδητοποιήσει από γνωστούς....
    Οπότε ας αφήσουμε το chat......
    Όχι, όχι στο fb. Θα έμπαινες σε chat γενικά; Δε χρειάζεται απαραίτητα να είναι το chat στο fb ή να έχεις fb γενικά.

  2. #32
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by λολα View Post
    κατα την γνωμη μου δεν πρεπει ν κολλας τοσο στην εξωτερικη εμφανιση.. δεν ειναι απιθανο να βρεις μια ομορφη κοπελα αλλα για να την κρατησεις πρεπει να σε νοιαζει περισσοτερο ο χαρακτηρας της παρα η εμφανιση της! αυτη ειναι η γνωμη μου
    Μα δεν διαφωνώ αγαπητή μου,ούτε θέλω να τσακωθούμε.
    Απλά λέω ότι πέρα από τον χαρακτήρα και το μυαλό,θέλω και μια προσεγμένη ωραία εμφάνιση.Δεν νομίζω να είμαι παράλογος ή υπερβολικός.

  3. #33
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by wjsrp View Post
    Όχι, όχι στο fb. Θα έμπαινες σε chat γενικά; Δε χρειάζεται απαραίτητα να είναι το chat στο fb ή να έχεις fb γενικά.
    Θες την αλήθεια?
    Δεν ξέρω.....

  4. #34
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    15
    δεν το βρισκω παραλογο διοτι η εμφανιση ειναι αυτη που κανει την πρωτη εντυπωση! αυτο που θελω να πω ειναι οτι δεν πρεπει να αποκλειεις πιθανοτητες με καποια αλλη κοπελα επειδη δεν ειναι τοσο ομορφη οσο θα ηθελες! να κοιτας λιγο πιο σε βαθος αν θελεις κατι σοβαρο!

  5. #35
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Gallowdance View Post
    Μια χαρά είναι οι όμορφες, εσύ νομίζεις ότι θα ασχοληθούν μονο με την εμφάνισή σου. Τι στο διάβολο με αγνόησες; :p
    Δεν σε αγνόησα!
    Η ερώτηση στο τελευταίο πμ,πήγαινε για αυτές που σου έδειξα!

  6. #36
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by λολα View Post
    δεν το βρισκω παραλογο διοτι η εμφανιση ειναι αυτη που κανει την πρωτη εντυπωση! αυτο που θελω να πω ειναι οτι δεν πρεπει να αποκλειεις πιθανοτητες με καποια αλλη κοπελα επειδη δεν ειναι τοσο ομορφη οσο θα ηθελες! να κοιτας λιγο πιο σε βαθος αν θελεις κατι σοβαρο!
    Εγώ κάτι άλλο θέλω να σε ρωτήσω:Έχεις δει ποτέ σου ζευγάρια,διαφορετικά σε εμφάνιση?
    Ή όλα είναι ο παίδαρος με την ωραία,οι μέτριοι μεταξύ τους και πάει λέγοντας?

  7. #37
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    15
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Εγώ κάτι άλλο θέλω να σε ρωτήσω:Έχεις δει ποτέ σου ζευγάρια,διαφορετικά σε εμφάνιση?
    Ή όλα είναι ο παίδαρος με την ωραία,οι μέτριοι μεταξύ τους και πάει λέγοντας?
    φυσικα κ εχω δει ζευγαρια διαφορετικα σε εμφανιση! και τις περισσοτερες φορες συμβαινει η γυναικα να ειναι πολυ ομορφη κ ο αντρας οχι τοσο! κ αυτο γιατι θεωρω πως οι γυναικες δινουν λιγοτερη σημασια στην εξωτερικη εμφανιση! φυσικα κ οταν δουμε εναν ωραιο αντρα θα το σχολιασουμε, αλλα αν ειναι να ανοιγει το στομα του και να πεταει βατραχια, θα προσπερασουμε!

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    675
    Quote Originally Posted by λολα View Post
    φυσικα κ εχω δει ζευγαρια διαφορετικα σε εμφανιση! και τις περισσοτερες φορες συμβαινει η γυναικα να ειναι πολυ ομορφη κ ο αντρας οχι τοσο! κ αυτο γιατι θεωρω πως οι γυναικες δινουν λιγοτερη σημασια στην εξωτερικη εμφανιση! φυσικα κ οταν δουμε εναν ωραιο αντρα θα το σχολιασουμε, αλλα αν ειναι να ανοιγει το στομα του και να πεταει βατραχια, θα προσπερασουμε!
    Εμένα δε με ενδιαφέρουν οι κώλοι και τα μπράτσα, υπάρχει κάποιος με όμορφο εσωτερικό κόσμο;;Κατά προτίμηση λίγο τρελούτσικος!!

  9. #39
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by λολα View Post
    φυσικα κ εχω δει ζευγαρια διαφορετικα σε εμφανιση! και τις περισσοτερες φορες συμβαινει η γυναικα να ειναι πολυ ομορφη κ ο αντρας οχι τοσο! κ αυτο γιατι θεωρω πως οι γυναικες δινουν λιγοτερη σημασια στην εξωτερικη εμφανιση! φυσικα κ οταν δουμε εναν ωραιο αντρα θα το σχολιασουμε, αλλα αν ειναι να ανοιγει το στομα του και να πεταει βατραχια, θα προσπερασουμε!
    Να φανταστώ δεν είναι ελάχιστα αυτά τα ζευγάρια......

  10. #40
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    15
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Να φανταστώ δεν είναι ελάχιστα αυτά τα ζευγάρια......
    υπαρχουν πολλοι διαφορετικοι ανθρωποι και ο καθενας ζηταει κατι διαφορετικο απο τ αντιθετο φυλο! μπορεις ν προσεγγισεις οποια κοπελα σου κανει κλικ αλλα για να την κρατησεις πρεπει να υπαρχει και χημεια να ταιριαζεται!

  11. #41
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by λολα View Post
    υπαρχουν πολλοι διαφορετικοι ανθρωποι και ο καθενας ζηταει κατι διαφορετικο απο τ αντιθετο φυλο! μπορεις ν προσεγγισεις οποια κοπελα σου κανει κλικ αλλα για να την κρατησεις πρεπει να υπαρχει και χημεια να ταιριαζεται!
    Σωστό και αυτό.
    Απλά εννοούσα ότι θα είναι παραπάνω από όσα φαντάζομαι και όχι 1 στα 10.

  12. #42
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Gallowdance View Post
    Εμένα δε με ενδιαφέρουν οι κώλοι και τα μπράτσα, υπάρχει κάποιος με όμορφο εσωτερικό κόσμο;;Κατά προτίμηση λίγο τρελούτσικος!!
    Αν ήσουν όμως μια ωραία κοπέλα?
    Και για το τελευταίο πμ πριν,το ανέφερα αυτό που σου είπα όχι για σύγκριση,αλλά για το τι ισχύει από κοντά! :Ρ

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    675
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Αν ήσουν όμως μια ωραία κοπέλα?
    Και για το τελευταίο πμ πριν,το ανέφερα αυτό που σου είπα όχι για σύγκριση,αλλά για το τι ισχύει από κοντά! :Ρ
    Αν ήμουν ωραία, θα ήθελα να είσαι ευγενικός, να έχεις χιούμορ και να ακούς rock κατά προτίμηση. Μια ζαβομάρα κι εσύ το κόβω την έχεις, άρα μας κάνεις !! :p

    Ναι ρε, σου απαντάω και εδώ και εκεί, μπερδεύτηκα!! :p

  14. #44
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Gallowdance View Post
    Αν ήμουν ωραία, θα ήθελα να είσαι ευγενικός, να έχεις χιούμορ και να ακούς rock κατά προτίμηση. Μια ζαβομάρα κι εσύ το κόβω την έχεις, άρα μας κάνεις !! :p

    Ναι ρε, σου απαντάω και εδώ και εκεί, μπερδεύτηκα!! :p
    Εγώ ακούω από όλα,αλλά θέλω συνδυασμό εσωτερικής-εξωτερικής εμφάνισης.

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    675
    Επίσης, είμαι η περίπτωση που ως τώρα πρόσεχε αυτούς τους τύπους, πως είναι εκείνη εκεί που μας περιέγραψες, στο αρσενικό του φαντάσου το τώρα!! :p Μακριά μαλλιά, αναρχοκομμουνιστικές τάσεις, ασ' τα να πάνε φίλε!!

Page 3 of 24 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Similar Threads

  1. Λεπτος τροπος προσεγγισης
    By stella1993 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 03-04-2014, 01:03
  2. ΤΡΟΠΟΙ ΧΩΡΙΣΜΟΥ
    By thanos31 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 17-08-2012, 22:39
  3. τροποι αυτοκτονιας
    By μαρια1999 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 30-12-2011, 10:55
  4. Τρόποι Σκέψεως
    By Molostroi in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 4
    Last Post: 17-10-2010, 23:03
  5. Replies: 3
    Last Post: 08-04-2006, 17:01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •