Τρόποι προσέγγισης σε μια κοπέλα - Page 13
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 13 of 24 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast
Results 181 to 195 of 350
  1. #181
    Quote Originally Posted by admforall View Post
    Quote Originally Posted by admforall View Post
    Τά'χω ξαναδεί τα βίντεο, όπως και του Αστάθιου. Αυτός στο βίντεο (ο Vibrator, όπως αυτοαποκαλείται) είναι εντελώς διαφορετικός χαρακτήρας απο'μένα. Αυτά δεν μπορώ να τα κάνω με την καμία. Πιο εύκολα γίνεται Παναθηναϊκός ο Τσουκαλάς παρά εγω να τα κάνω αυτά.

  2. #182
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    Λίγο θάρρος χρειάζεται και να μη σε νοιάζει να εκτεθείς με την καλή έννοια πάντα.Εσύ τι σκέφτεσαι να κάνεις για όλο αυτό που περνάς; Θα κάτσεις μια ολόκληρη ζωή να κλαις πάνω απο το χυμένο γάλα για την άδικη κοινωνία;

  3. #183
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    Δεν χρειάζεται θάρρος. Απλά θύμα προς εκμετάλλευση να είσαι έτοιμος να γίνεις.οι γυναίκες είναι υπερκαλυμενες από φλερτ.χεστηκαν αν θα της φλερτάρει κανείς η θα τις πλησιάσει

  4. #184
    Quote Originally Posted by admforall View Post
    Λίγο θάρρος χρειάζεται και να μη σε νοιάζει να εκτεθείς με την καλή έννοια πάντα.Εσύ τι σκέφτεσαι να κάνεις για όλο αυτό που περνάς; Θα κάτσεις μια ολόκληρη ζωή να κλαις πάνω απο το χυμένο γάλα για την άδικη κοινωνία;
    Δεν υπάρχει θάρρος και δεν μπορώ να κάνω κάτι που δεν είναι ο εαυτός μου. Δεν ξέρω τι να πω. Δε μου βγαίνει. Όχι, να μιλήσω σε άγνωστη κοπέλα, δεν το κάνω ποτέ. Είμαι χαμένος απο χέρι έτσι. Το μόνο που έχω βρει σαν λύση είναι να βάλω άλλο άτομο να μιλάει στο chat για'μένα μέχρι να βγω στο ραντεβού με την κοπέλα. Δε γίνεται αλλιώς.

  5. #185
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by wjsrp View Post
    Δεν υπάρχει θάρρος και δεν μπορώ να κάνω κάτι που δεν είναι ο εαυτός μου. Δεν ξέρω τι να πω. Δε μου βγαίνει. Όχι, να μιλήσω σε άγνωστη κοπέλα, δεν το κάνω ποτέ. Είμαι χαμένος απο χέρι έτσι. Το μόνο που έχω βρει σαν λύση είναι να βάλω άλλο άτομο να μιλάει στο chat για'μένα μέχρι να βγω στο ραντεβού με την κοπέλα. Δε γίνεται αλλιώς.
    οι πορνες είναι η καλυτερη λυση.άλλη λύση τα ρίχνεις σε αλλοδαπές

  6. #186
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    Εμένα θα ακούς.Μόνο πορνες.οι μονες αληθινές γυναίκες .Μην χάνεις χρόνο με τις εξω

  7. #187
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    Μακριά από σχέσεις με γυναικες αν δεν θες να καταστραφεις.η καταθλιψη θερίζει στις μερες μας και δεν αξιζει να παιρνεις ρισκο

  8. #188
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    Ναι αν κάποιος είναι εντελώς κάφρος και με απόψεις σαν τις δικές σου καλά που υπάρχουν οι ιερόδουλες και βγάζεις εκει τα γούστα σου γιατι όταν γράφεις ότι γουστάρεις απο την αδερφή σου μέχρι την γιαγιά σου είσαι επικίνδυνος για το κοινωνικό σύνολο..

  9. #189
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by chris athens View Post
    Εμένα θα ακούς.Μόνο πορνες.οι μονες αληθινές γυναίκες .Μην χάνεις χρόνο με τις εξω
    Επικοινωνείς άνθρωπε μου;;; Αληθινές γυναίκες οι πληρωμένες; Μάλλον μόνο αυτές σε δέχονται γι' αυτό μιλάς έτσι, προφανώς μόνο λεφτά έχεις να προσφέρεις κι από χαρακτήρα και προσωπικότητα τίποτα καλό οπότε τι σε κάνει μια έξω γυναίκα; Μόστρα το πορτοφόλι σου; Λυπάμαι που θα σε ξυπνήσω απότομα αλλά δεν αρκεί...

    Επειδή είσαι χάλια εσύ σαν άνθρωπος δεν σου φταίνε σε τίποτα οι σωστοί να τους κάνεις σαν τα μούτρα σου...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  10. #190
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by admforall View Post
    Ναι αν κάποιος είναι εντελώς κάφρος και με απόψεις σαν τις δικές σου καλά που υπάρχουν οι ιερόδουλες και βγάζεις εκει τα γούστα σου γιατι όταν γράφεις ότι γουστάρεις απο την αδερφή σου μέχρι την γιαγιά σου είσαι επικίνδυνος για το κοινωνικό σύνολο..
    εγω του λεω να προσεχει γιατι εχω δει άπειρους φιλους να καταστρέφονται.οι περισσότερες γυναίκες είναι αψυχές και στιγμές υπολογιστριες

  11. #191
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    Μια γυναίκα είναι ο μόνος λόγος για τον οποίο αξίζει να καταστραφείς

  12. #192
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    Κρισ χαλαρωσε αδερφε εδω ειμαστε ευαισθητεσ κι εγω αφου γνωρισα πολλεσ εκει κατεληξα αλλα εσυ που το ξερεισ;
    Εγω τισ αγαπαω γι αυτο δεν παω γτ τισ βλεπω κ τισ ερωτευομαι οταν παω εσυ που το ξερεισ αυτο;οντωσ αυτεσ ειναι οι καλυτερεσ απο ολεσ αλλα μην τουσ τα λεσ τα μυστικα αγαπαμε αλλα δεν το λεμε κι αστεσ να ψαχνουν αντρα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #193
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    Ολα ειναι αναποδα σασ το πα κ θα το λεω μεχρι να πεθανω οι γυναικεσ εχουν καταπληκτικη αξια αλλα κοιμουνται
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #194
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    Κ φταιει το μεγαλωμα τουσ ξοδευουν ενα καρο λεφτα κ κοιμουνται ορθιεσ οι περισσοτερεσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #195
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by admforall View Post
    Μια γυναίκα είναι ο μόνος λόγος για τον οποίο αξίζει να καταστραφείς
    άμα είναι να καταστρέφεις καλύτερα να το κάνεις για ανθρωπο

Page 13 of 24 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast

Similar Threads

  1. Λεπτος τροπος προσεγγισης
    By stella1993 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 03-04-2014, 00:03
  2. ΤΡΟΠΟΙ ΧΩΡΙΣΜΟΥ
    By thanos31 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 17-08-2012, 21:39
  3. τροποι αυτοκτονιας
    By μαρια1999 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 30-12-2011, 09:55
  4. Τρόποι Σκέψεως
    By Molostroi in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 4
    Last Post: 17-10-2010, 22:03
  5. Replies: 3
    Last Post: 08-04-2006, 16:01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •