Βοηθεια για διστακτικο αντρα,δε ξερω πως να φερθω!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 42
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    7

    Βοηθεια για διστακτικο αντρα,δε ξερω πως να φερθω!!!

    Καλημερα!!!Εδω και αρκετο καιρο βγαινω με εναν αντρα,ο οποιος ενω οταν ειμαστε μαζι εξω ειναι εκδηλωτικος στο να με αγκαλιασει και να με φιλησει(Σαββατοκυριακο) τις υπολοιπες μερες δεν παιρνει ουτε τηλεφωνο,ουτε στελνει μηνυμα.Το εχω συζητησει κανα δυο φορες μαζι του γιατι το κανει αυτο και μου εχει πει οτι νιωθει χαζος,οτι εχω δικιο,αλλα δε ξερει πως να το αλλαξει και συνεπως δε βλεπω διαφορα.Εγω,απο την αλλη ειμαι αρκετα κοινωνικη και τη καθημερινη επαφη ή εστω ανα 2 μερες(γιατι ειναι αρχη) τη θεωρω φυσιολογικη.
    Ειναι ενας ανθρωπος κλειστος σα χαρακτηρας,μαλλον δεν εχει ξανακανει σοβαρη σχεση,ειναι 30,δεν το κανει αυτο για να παιξει,απο την αλλη εγω,οντας αυθορμητη με τους αλλους με εκεινον δε μπορω να ειμαι και το ιδιο εκεινος με εμενα.Απ´οτι καταλαβα δε ξερει πως να το χειριστει,γιατι θεωρει οτι δεν ειναι ετοιμος,ενω στην ουσια δε του φταιει τιποτα.
    Μου εχει πει οτι δεν αισθανεται αυθορμητα μαζι μου σε σημειο τρελας,ενω στη πραγματικοτητα του αρεσει οταν ειμαστε μαζι.
    Πειτε μου πως να το χειριστω το θεμα!Ευχαριστω εκ των προτερων!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    ε ναι ρε συ βλεπει την κοινωνικοτητα σου και του αρεσει επειδη δε μπορει να την πιασει τη θαυμαζει και σφιγγεται ακομα χειροτερα κ κανει καποιεσ σπασμωδικεσ κινησεισ
    γουσταρει αυτο το κομματι σου δεν υπαρχει θεμα απλα δε μπορει να το παρακολουθησει δε μπορεισ να κανεισ και πολλα δινεισ χρονο πιανεισ το ρυθμο του και κατεβαζεισ ταχυτητα
    να εισαι λιγο πιο πανω απο αυτον κ οσο ανεβαινει με το καιρο ανεβαζεισ κ εσυ κοινωσ το χεισ ψαρωσει το παλικαρακι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    7
    Ναι,οντως υπηρξε καποια τετοια εκφραση,γιατι καποια στιγμη ειχε γυριζει και μου ειχε πει οτι του αρεσει που εχω αερα και αυτοπεποιθηση,αλλααααα μπορει ταυτοχρονα να του αρεσω και να φοβαται να προχωρησει πιο ερωτικα και πιο ιδιαιτερα μαζι μου;Και αυτο το πραγμα γινεται για αρκετους μηνες και απ´οτι καταλαβα αισθανεται πιο ασφαλεια αν μαζι μας εξω ειναι και αλλοι φιλοι!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    κοιτα αν ειστε οι δυο σασ αμεσωσ η φαση γινεται ερωτικη αν ειναι κ αλλοι η φαση ειναι φιλικη
    στη φιλικη φαση νιωθει ανετα γιατι ξερει οτι δε θα παει παρακατω οποτε ειναι κουλ
    στο ερωτικο τον ψαρωνεισ σε γουσταρει αλλα τον ψαρωνεισ κατεβασε το λιγο αυτο το κοινωνικο σου δε μπορεισ;
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    134
    Διστακτικος λεει...

    Χαχα. Καλο.

    Οχι μωρε, ειναι αυτο που εσυ εχεις σχεση μαζι του, ενω εκεινος δεν εχει μαζι σου.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    θα μπορουσε να ειναι και αυτο που λεει ο πεπε παντωσ θα μπορουσε κ εσυ να μην εισαι κα πολυ κοινωνικη γιατι τοσουσ μηνεσ με ενα αντρα δε σε βλεπω κ πολυ κοινωνικη πολλα θα μπορουσαν
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    7
    Quote Originally Posted by elis View Post
    θα μπορουσε να ειναι και αυτο που λεει ο πεπε παντωσ θα μπορουσε κ εσυ να μην εισαι κα πολυ κοινωνικη γιατι τοσουσ μηνεσ με ενα αντρα δε σε βλεπω κ πολυ κοινωνικη πολλα θα μπορουσαν
    Εννοεις οτι δεν ειμαι πολυ κοινωνικη μαζι του;
    Πως το εννοεις βοηθησε με για να μπορεσω να καταλαβω τι πρεπει να κανω,πως να του φερθω,γιατι ετσι οπως πανε τα πραγματα θα ξεχασω και πως μιλας οταν βρισκομαστε οι δυο μας,χρειαζομαι καθαρα αντρικη γνωμη θεωρω και συμβουλη

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    7
    Δεν ειμαι αυτο που λεει το προηγουμενο παιδι,γιατι δεν ειμαι παιδι!Απλα υπαρχει αυτο το προβλημα και χρειαζομαι καθαρα αντρικο μυαλο!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    αμα θεσ αντρικο καθαρα μυαλο εγω δεν μπορω να σε βοηθησω πηγαινε στον πεπε αυτοσ κατι κανει
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    αμα οντωσ θεσ μια μιξη αντρικου γυναικειου μυαλου να σου πω οτι μπορεισ να σπασεισ λιγο τη μουρη σου μπροστα του μπασ και νιωσει πιο ανετα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    374
    απ τα λιγα π γραφεις μου φαινεται οτι πουλαει παραμυθι . ειδικα αφου κατα την γνωμη σου του αρεσει που εισαστε μαζι . το οτι εχει το προφιλ κλειστου ατομου δεν δικαιολογει την ελλειψη επικοινωνιας . κ γω ειμαι κλειστος τυπος αλλα ενα μην το στελνω . για να καταλαβεις αν οντως δε σε πουλαει φουμαρα πρεπει να παρατηρησεις πως φερεται στους φιλους του . ειναι τοσο κλειστος κ μαζι τους .... σ αυτους στελνει μηνυματα κ τηλεφωνει .....? αν ναι τοτε ισως λεει αληθεια . αν οχι .......

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Πως γνωριστηκατε με το παλικαρι?

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    @κερασι καλωσ τον πεσ ρε σεξ κανατε; αμα δεν κανατε να κανετε να δουμε πωσ θα παει
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    134
    Quote Originally Posted by Zoumzoumful View Post
    Δεν ειμαι αυτο που λεει το προηγουμενο παιδι,γιατι δεν ειμαι παιδι!Απλα υπαρχει αυτο το προβλημα και χρειαζομαι καθαρα αντρικο μυαλο!
    Εχουμε λοιπον εναν άντρα που εξαφανίζεται τις καθημερινές, και τα σαββατοκύριακα εμφανίζεται, πάντα ορεξάτος και καλός μαζι σου. Μη μπερδευεσαι. Το οτι ειναι τέλειος μαζι σου οταν ειστε μαζι, δεν δινει το συμπερασμα οτι σε θελει σαν τρελος.

    Κάποιος θα μπορουσε να το πει βόλεμα. Άλλος, οτι δεν πολυκαίγεται για πάρτη σου. Καποιος "γκομενα του σαββατοκύριακου". Αλλος, ελευθερη σχεση. Αλλος οτι δεν τον ενδιαφερει να εχει σχεση-σχεση.

    Δικαιωμα σου να νιωθεις οτι δεν παιρνεις οσα θα ήθελες, αλλα μη προσπαθεις να βρεις την λύση ψαχνοντας στοιχεία του χαρακτήρα του θεωρωντας δεδομενο οτι ειναι ολα καλα μεταξύ σας και πως γι αυτον ολο αυτο ειναι τοσο σημαντικο οσο για σενα. Σκεψου απλα οτι δεν σε γουστάρει και τοσο πολυ οσο νομιζεις. Τον βολευεις. Βολτουλες, σεξακι, συντροφικότητα, μια χαρα. Τον βολεμενο πολλοι εμίσησαν. Το βόλεμα ουδεις.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    134
    Quote Originally Posted by Zoumzoumful View Post
    μαλλον δεν εχει ξανακανει σοβαρη σχεση
    Ενω τωρα εκανε...

    Ανοιξε τα ματια σου Zouzoumfulα. Καντον να χασει λιγο το βολεμα του και κοψε αντιδραση.

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Δεν ξερω τι να κανω!!!θελω τη βοηθεια σας
    By lindsay in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 02-02-2013, 01:10
  2. δε ξερω τι εχω....!!!!βοηθεια!
    By marianna18 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 11-10-2011, 03:27
  3. περνει zyprexa πωσ να του φερθω?
    By mpoutaklou in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 15-07-2009, 17:39
  4. ερωτευμενη με ασθενή με σχιζοφρενεια, πώς να φερθώ?
    By leco in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 11
    Last Post: 22-03-2009, 12:55
  5. πως να φερθω?
    By panaeolus in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 20
    Last Post: 13-12-2007, 02:26

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •