Τρόποι προσέγγισης σε μια κοπέλα - Page 24
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 24 of 24 FirstFirst ... 14222324
Results 346 to 350 of 350
  1. #346
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Ενταξει , ειναι μεγαλη κουβεντα αν ειναι κακο η οχι ...........ειδα την εξηγηση σου , ευκολη λυση , ειναι οντως ενα καλο επιχειρημα ........ ουτε θεωρω κακο , να υπολογισει μια κοπελα , ποσο ανετη θαναι η ζωη της , αν παντρευτει καποιον που εχει χρηματα , ειναι το ιδιο αν παντρευτει ενας αντρας , μια ωραια κοπελα , επειδη ειναι ωραια .............. ειναι το ' πακετο ' που μετραει , ε ? αν παντρευτω ομως πχ. εγω μια 20-25χρονη , ε , εκει , κατι δεν κολλαει ...............ε ? η οχι ? .....
    διακριτικές πόρνες παντου

  2. #347
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Τίποτα... :) Έκανα ότι καλύτερο μπορούσα, μην νομίζεις ότι κι εγώ είμαι εξπέρ στην τεχνολογία, από τον αδελφό μου το έμαθα το facebook... :p Κι η μαμά μου όταν της είπα ότι δεν έχω μου είπε "καλά, που ζεις;" Χα χα! :D
    Μπα , εμενα ο πατερας μου , αν και 90 , ειναι κομπιουτερακιας , αποδοκιμαζει το φεις , και συμφωνει να μην εχω .........το θεωρει παρακμιακο , κι εγω το ιδιο .........

  3. #348
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by chris athens View Post
    Η γνωστη Ψυχολογα που εχω. ονομάζει τις περισσότερες γυναίκες αδήλωτες και έμμεσες ιερόδουλες..δυστυχώς Στην κοινωνία Έτσι είναι τα πράγματα..και ο ασκητής το ιδιο
    Τις περισσότερες ίσως να μπορεί να τις ονομάζει αλλά δεν μπορούμε να τις τσουβαλιάσουμε όλες όπως δεν μπορούμε να πούμε κι όλους τους άντρες προικοθήρες...πάντως στα δικά μου μάτια δεν μου φαίνεται καθόλου καλή αυτή η ψυχολόγος, εμένα θα με έκανε να νιώθω ακόμα χειρότερα για τις σχέσεις που είχα στο παρελθόν κι ας τα είχαμε μοιρασμένα...τουλάχιστον έχω ακόμα την πνευματική διαύγεια να μπορώ να το καταλάβω ότι δεν ανήκω σ' αυτή την κατηγορία...να τα βράσω τα λεφτά αν δεν νιώθω τίποτα για τον άλλον...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  4. #349
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Ενταξει , ειναι μεγαλη κουβεντα αν ειναι κακο η οχι ...........ειδα την εξηγηση σου , ευκολη λυση , ειναι οντως ενα καλο επιχειρημα ........ ουτε θεωρω κακο , να υπολογισει μια κοπελα , ποσο ανετη θαναι η ζωη της , αν παντρευτει καποιον που εχει χρηματα , ειναι το ιδιο αν παντρευτει ενας αντρας , μια ωραια κοπελα , επειδη ειναι ωραια .............. ειναι το ' πακετο ' που μετραει , ε ? αν παντρευτω ομως πχ. εγω μια 20-25χρονη , ε , εκει , κατι δεν κολλαει ...............ε ? η οχι ? .....
    Macgyver, απλά εκεί κάνει "μπαμ" αυτό είναι όλο...

    Όσο για το πόσο άνετη θα είναι η ζωή της ας δουλέψει να την φτιάξει άνετη, τότε είναι που έχει πραγματικά αξία για μένα...όχι όταν φτιάχνει όλη μέρα το νύχι και το μαλλί...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  5. #350
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Μπα , εμενα ο πατερας μου , αν και 90 , ειναι κομπιουτερακιας , αποδοκιμαζει το φεις , και συμφωνει να μην εχω .........το θεωρει παρακμιακο , κι εγω το ιδιο .........
    Εμένα με διασκεδάζει και με βοηθάει να περνάω ευχάριστα την ώρα μου...γούστα είναι αυτά... :)
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Page 24 of 24 FirstFirst ... 14222324

Similar Threads

  1. Λεπτος τροπος προσεγγισης
    By stella1993 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 03-04-2014, 01:03
  2. ΤΡΟΠΟΙ ΧΩΡΙΣΜΟΥ
    By thanos31 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 17-08-2012, 22:39
  3. τροποι αυτοκτονιας
    By μαρια1999 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 30-12-2011, 10:55
  4. Τρόποι Σκέψεως
    By Molostroi in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 4
    Last Post: 17-10-2010, 23:03
  5. Replies: 3
    Last Post: 08-04-2006, 17:01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •