Πιστευεται στο υπερφυσικο?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16
  1. #1
    davidh
    Guest

    Πιστευεται στο υπερφυσικο?

    Τις προαλλες γυρνουσα σπιτι τοσο σουρωμενος που κατουρηθηκα πανω.
    Ταυτοχρονα ο πατερας μου ειδε στον υπνο του το ιδιο βραδυ ονειρο οτι κατουρηθηκε πανω του. Το κρατησαμε μυστικο απο αυτον εγω και η μητερα μου

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Φυσικο ειναι να κατουρηθεις απο το ποτο , το ονειρο ειναι τηλεπαθεια , συμβαινει μεταξυ συγγενων Α βαθμου , οι πολυ κοντινους φιλους ......

  3. #3
    davidh
    Guest
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Φυσικο ειναι να κατουρηθεις απο το ποτο , το ονειρο ειναι τηλεπαθεια , συμβαινει μεταξυ συγγενων Α βαθμου , οι πολυ κοντινους φιλους ......
    Εχω 1002 παραδειγματα ενστικτου και προωρεις μελετης τη θα συμβει στη προσωπικη μου ζωη αλλα αυτο δεν το περιμενα. Εχεις να πεις περισσοτερα? περι τινως προκειτε? τι ειναι ο μπαμπας μου?

  4. #4
    davidh
    Guest
    Φοβαμαι πως αν του το πω θα τον ταραξω και δεν θα παει καλα η δουλεια του οπως δεν παει καλα τωρα. Θα παει χειροτερα. Τι λετε να του το πω η οχι?
    Αισθανομαι αισχος να του λεω ψεματα

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by davidh View Post
    Εχω 1002 παραδειγματα ενστικτου και προωρεις μελετης τη θα συμβει στη προσωπικη μου ζωη αλλα αυτο δεν το περιμενα. Εχεις να πεις περισσοτερα? περι τινως προκειτε? τι ειναι ο μπαμπας μου?

    Σε πιστευω , κι εγω τα πιστευω αυτα, εχω κι εγω διαισθηση κι ενστικτο , κι εχω δει μελλοντικα γεγονοτα , σε συμβολισμους , εχω δει και μια σκηνη , με μια στιχομυθια , με την κοπελα μου , τον πατερα της κι εμενα , ειδα οτι ο πατερας της μου ειπε , Αγγελε , μορεις να κρεμασεις αυτο το καδρο εκει , την αλλη μερα διαδραματιστηκε η σκηνη αυτη , με τα ιδια ακριβως λογια , στο μερος που ειδα..............αλλο , ο κολλητος μου , ηταν σενα ιστιοφορο , και παει στην πρυμνη νακανει την αναγκη του , καθ οδον , και πεφτει στην θαλασσα , καταχειμωνο !!!! λουτσα τα ρουχα , καταλαβαινεις ............το αλλο πρωι , μιλαω με την κοπελα μου , και μου λεει , ρε Αγγελε , εβλεπα οτι ο Βαγγελης ( αυτος που επεσε στην θαλασσα ) επεσε στην θαλασσα , απο ενα σκαφος !! ουτε ηξερε για σκαφος , ουτε τιποτα...................................... .........ο πατερας σου , πρεπειναναι καλος ' δεκτης ' κι εσυ καλος πομπος ........................ο δικος μου , ειχα προ 3 μηνων ενα σοβαρο ατυχημα με το σκουτερ , και μουπε μετα , οτι οτανβ εφυγα , ειχε ενα ασχημο [προαισθημα , αν και ειμαι 54 , και εχω 4 μηχανες , και εννοειται οτι ειμαι εμπειρος ........................ESP , extra sensual perception .......................συμβαινει .............οταν επαιζα συναλλαγμα , εβλεπα τιμες δολλαριου σε σχεση με ευρω , και επαιζα βασει ονειρου , παντα βγαιναν οι τιμες που εβλεπα............................τωρα που δεν παιζω , δεν βλεπω ............

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by davidh View Post
    Φοβαμαι πως αν του το πω θα τον ταραξω και δεν θα παει καλα η δουλεια του οπως δεν παει καλα τωρα. Θα παει χειροτερα. Τι λετε να του το πω η οχι?
    Αισθανομαι αισχος να του λεω ψεματα
    Πεστο , δεν τρεχει τιποτα , δεν ειναι συνταρακτικο , εγω θα τολεγα , αλλα ο πατερας μου ,ειναι κουλ , δεν μασαει ...........αλλα αν εβλεπα θανατο , δεν θα τολεγα ..........

  7. #7
    davidh
    Guest
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Σε πιστευω , κι εγω τα πιστευω αυτα, εχω κι εγω διαισθηση κι ενστικτο , κι εχω δει μελλοντικα γεγονοτα , σε συμβολισμους , εχω δει και μια σκηνη , με μια στιχομυθια , με την κοπελα μου , τον πατερα της κι εμενα , ειδα οτι ο πατερας της μου ειπε , Αγγελε , μορεις να κρεμασεις αυτο το καδρο εκει , την αλλη μερα διαδραματιστηκε η σκηνη αυτη , με τα ιδια ακριβως λογια , στο μερος που ειδα..............αλλο , ο κολλητος μου , ηταν σενα ιστιοφορο , και παει στην πρυμνη νακανει την αναγκη του , καθ οδον , και πεφτει στην θαλασσα , καταχειμωνο !!!! λουτσα τα ρουχα , καταλαβαινεις ............το αλλο πρωι , μιλαω με την κοπελα μου , και μου λεει , ρε Αγγελε , εβλεπα οτι ο Βαγγελης ( αυτος που επεσε στην θαλασσα ) επεσε στην θαλασσα , απο ενα σκαφος !! ουτε ηξερε για σκαφος , ουτε τιποτα...................................... .........ο πατερας σου , πρεπειναναι καλος ' δεκτης ' κι εσυ καλος πομπος ........................ο δικος μου , ειχα προ 3 μηνων ενα σοβαρο ατυχημα με το σκουτερ , και μουπε μετα , οτι οτανβ εφυγα , ειχε ενα ασχημο [προαισθημα , αν και ειμαι 54 , και εχω 4 μηχανες , και εννοειται οτι ειμαι εμπειρος ........................ESP , extra sensual perception .......................συμβαινει .............οταν επαιζα συναλλαγμα , εβλεπα τιμες δολλαριου σε σχεση με ευρω , και επαιζα βασει ονειρου , παντα βγαιναν οι τιμες που εβλεπα............................τωρα που δεν παιζω , δεν βλεπω ............
    εχεις δικο. ειναι πομπος και ειμαι δεκτης. η το αντιθετο. αλλα υπερφυσικο ε; τον αγαπαω πολυ και τωρα κατουραει αιμα και δεν παει στο γιατρο/ θα τον στρωσω

  8. #8
    davidh
    Guest
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Πεστο , δεν τρεχει τιποτα , δεν ειναι συνταρακτικο , εγω θα τολεγα , αλλα ο πατερας μου ,ειναι κουλ , δεν μασαει ...........αλλα αν εβλεπα θανατο , δεν θα τολεγα ..........
    που να του το πεις ρε φιλε? κι αν τον βαλω σε σκεψεις?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by davidh View Post
    που να του το πεις ρε φιλε? κι αν τον βαλω σε σκεψεις?

    E , μην το λες ,ναχεις το κεφαλι σου ησυχο .............

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by davidh View Post
    εχεις δικο. ειναι πομπος και ειμαι δεκτης. η το αντιθετο. αλλα υπερφυσικο ε; τον αγαπαω πολυ και τωρα κατουραει αιμα και δεν παει στο γιατρο/ θα τον στρωσω

    Τι λες βρε ? ειχα ενα ατυχημα με το σκουτερ προ 3μηνου , και κατουραγα αιμα , πηγα κατευθειαν νοσοκομειο , ειχα ρηξη νεφρου , αν δεν πηγαινα ,δεν θαμουν εδω τωρα , οπωσδηποτε γιατρο ..................

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    δεν βλέπω που σχετιζονται αυτα τα δυο... ο ενας σουρωσε τερμα και κατουρηθηκε και ο αλλος κατουραει αιμα και γιαυτο ειδε αυτο το ονειρο...καμια τηλεπάθεια, χαλαρωσε και ψησε τον γερο σου να πάει να κοιταχτει.
    ΥΓ. και μετα σφαιρα στους ΑΑ το επιπεδο αλκοολισμου σου εχει ξεπερασει τα ορια!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    ελεος ρε παιδια με το κατουρημα...
    σιγα την σπανια συγκυρια που σε βρηκε, μελος.
    υπαρχουν κι οι συμπτωσεις στον κοσμο..

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    220
    Quote Originally Posted by davidh View Post
    Τις προαλλες γυρνουσα σπιτι τοσο σουρωμενος που κατουρηθηκα πανω.
    Ταυτοχρονα ο πατερας μου ειδε στον υπνο του το ιδιο βραδυ ονειρο οτι κατουρηθηκε πανω του. Το κρατησαμε μυστικο απο αυτον εγω και η μητερα μου
    μου χει συμβει το εξης . εβλεπα στον υπνο μου οτι κοιμομουν στο κρεβατι μου οπως ημουν δλδ απλα σαν να το εβλεπα απο εξω οπως ακριβως ηταν το δωματιο σκοτεινο και οτι ειχα μια πολυ κακια αισθηση οτι κατι ερχοταν απο τη πορτα που ηταν μισοκλειστη . ηξερα οτι βρισκομουν σε ονειρο δεν μπορουσα να κουνηθω ουτε να ανοιξω τα ματια μου σα να ημουν καθηλωμενη αυτο που λενε parasomnia σαν να βρισκομουν μεταξυ υπνου και ξυπνιου. εν πασει περιπτωση καποια στιγμη πεταγομαι απο τον υπνο θυμαμαι πολυ καλα τι εβλεπα και η ωρα ηταν περιπου 3 . την επομενη μερα τ πρωι πιναμε καφε με τν κοπελα απο το διπλανο διαμερισμα και μου λεει οτι με ειχε στ νου της γιατι ειδε κατι στον υπνο της . ειδε οτι ετρεξα ταραγμενη στο δωματιο της την ξυπνησα και της περιεγραφα αυτο που εγω επαθα στον υπνο μου πολυ φοβισμενη και η ωρα ηταν καπου εκει 3μιση 4 οπως παρατηρησε και η ιδια .....δν ξερω αν αποδιδεται σε τηλεπαθεια η σε κατι υπερφυσικο αλλα σιγουρα δν το θεωρησα συμπτωση .....
    what is normal for the spider is chaos for the fly

  14. #14
    Quote Originally Posted by rea View Post
    ο ενας σουρωσε τερμα και κατουρηθηκε και ο αλλος κατουραει αιμα και γιαυτο ειδε αυτο το ονειρο...
    Χα-χα. Να εισαι καλα Ρεα. Με εκανες και γελασα πρωι-πρωι. Μου εφτιαξες τη μερα!!

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by mpoufos View Post
    Χα-χα. Να εισαι καλα Ρεα. Με εκανες και γελασα πρωι-πρωι. Μου εφτιαξες τη μερα!!
    χαχαχαχα......;)

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. πιστευεται τλκ οτι η ψυχωση ειναι θεραπευσιμη εστω εν μερη?
    By ΔΗΜΗΤΡΗΣ17817 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 22
    Last Post: 25-03-2015, 03:34
  2. να πιστεύεται στα όνειρα..
    By κατερίνα κ in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 3
    Last Post: 05-05-2014, 23:50
  3. Replies: 11
    Last Post: 03-06-2013, 22:29
  4. Τι να κάνω με αυτή τη σχέση; Πιστεύεται ότι είναι φιλία;;;
    By tech13 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 30
    Last Post: 17-04-2008, 09:38

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •