Κατάθλιψη και Φιλία - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 148
  1. #31
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by Constantly curious View Post
    Ελις ακου να γελασεις, εχω ναι κοφτερο νου αλλά μαντεψε, λειτουργουσε εδω και χρονια σε φαση να βρισκω λυσεις για τους αλλους.
    Ελα εχω και δευτερο... ειχα χασει καθε επαφη με τα αισθηματα οποτε μπορει το μυαλο να ελεγε - Μην πηγαινεις εκει κοριτσι μου, θα φας ακυρο, τουμπα, πονο, πες το οπως θες- αλλα εγω δεν ειχα εμπιστοσυνη σε αυτο που μου ελεγε. Γιατι αυτο ????? Παμε στην ψυχοθεραπεια, Δεν ξερω να με προστατευω, δεν ξερω να βαζω ορια, δεν ξερω να με εμπιστευομαι. Τι σοι ατομο ειμαι δλδ ? Δεν αρκει να εισαι "ξουραφι μυαλο" που λεει ο λαος.
    Καπου εσπασε το γυαλι. Δεν ξερω αν ημουν 2 ετων 5 ή 15 σημασια εχει οτι εχω αναγκη να με παρακολουθει ψυχιατρος, εχω αναγκη ακομα να παιρνω την αγωγη μου, εχω γινει Μια αλλη... Δεν ξερω αν ειμαι καλυτερη ή χειροτερη.
    Οποτε ΟΚ... το μονο που δε θελω ειναι να μου ζαλιζουν το κεφαλι ανθρωποι που δεν ανοιγουν μια ιστοσελιδα να διαβασουν για την ψυχικη υγεια αλλά κατα τα αλλα νοιαζονται για εσενα... Δεν υπαρχουν δικαιολογιες πλην της υγειας. Αν νοιαζεσαι μπαινεις εδω στο φορουμ και ρωτας. Με εννοεις αγαπητε Ελις ? χτυπησε φλεβα η ρεα με το θεμα και εχω γραψει πολλα.
    γραψε κοριτσι μου, βγαλτα και εσυ απο μεσα σου..τι τα κρατας??? ... γραφε οσο γουσταρει η ψυχη σου..αυτο κανουμε εδω!!

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    165
    Quote Originally Posted by rea View Post
    δεν αισθανομαι οτι ειμαι λάθος... και εγω αισθανομουν πάντα σωστη ..αν ειχα κανει καπου λάθος τουλάχιστον θα ενιωθα καλυτερα τωρα...θα το διόρθωνα!!..τωρα τι να διορθωσω?..
    δεν χρειαζετε να διορθωσεις κατι μια χαρα το πας,αφου δεν εκανες κατι λαθος σημαινει οτι το εκαναν οι αλλοι,αστους να φυγουν.πηγενε παρακατω,αφου δεν εκανες κατι λαθος δεν χρειαζετε να νιωθεις ενοχες.απλα ξεκινα να βαζεις τα πραγματα σε μια σειρα...

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Quote Originally Posted by Constantly curious View Post
    Ελις ακου να γελασεις, εχω ναι κοφτερο νου αλλά μαντεψε, λειτουργουσε εδω και χρονια σε φαση να βρισκω λυσεις για τους αλλους.
    Ελα εχω και δευτερο... ειχα χασει καθε επαφη με τα αισθηματα οποτε μπορει το μυαλο να ελεγε - Μην πηγαινεις εκει κοριτσι μου, θα φας ακυρο, τουμπα, πονο, πες το οπως θες- αλλα εγω δεν ειχα εμπιστοσυνη σε αυτο που μου ελεγε. Γιατι αυτο ????? Παμε στην ψυχοθεραπεια, Δεν ξερω να με προστατευω, δεν ξερω να βαζω ορια, δεν ξερω να με εμπιστευομαι. Τι σοι ατομο ειμαι δλδ ? Δεν αρκει να εισαι "ξουραφι μυαλο" που λεει ο λαος.
    Καπου εσπασε το γυαλι. Δεν ξερω αν ημουν 2 ετων 5 ή 15 σημασια εχει οτι εχω αναγκη να με παρακολουθει ψυχιατρος, εχω αναγκη ακομα να παιρνω την αγωγη μου, εχω γινει Μια αλλη... Δεν ξερω αν ειμαι καλυτερη ή χειροτερη.
    Οποτε ΟΚ... το μονο που δε θελω ειναι να μου ζαλιζουν το κεφαλι ανθρωποι που δεν ανοιγουν μια ιστοσελιδα να διαβασουν για την ψυχικη υγεια αλλά κατα τα αλλα νοιαζονται για εσενα... Δεν υπαρχουν δικαιολογιες πλην της υγειας. Αν νοιαζεσαι μπαινεις εδω στο φορουμ και ρωτας. Με εννοεις αγαπητε Ελις ? χτυπησε φλεβα η ρεα με το θεμα και εχω γραψει πολλα.
    Κουκλα εγω ειμαι τησ γυμναστικη αυτο που λεσ το νιωσα στο σωμα μου εκανε ενα κρακ κ εμεινα μαλακασ δεν ηξερα οτι σπαει το σωμα οταν απολυθηκα απο στρατο ημουνα ετσι με ηρεμιστικα κ γυμναστικη το συνεφερα καπωσ για να σ πω κι εγω τα δικα μου
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #34
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by fleur* View Post
    Και τι άλλο έχω καταλάβει? ?? Ναι όταν έχω προβλήματα θα βρω φίλους να τα συζητήσω και να με "συμβουλεψουν"..χειροπιασ τα πράγματα ομως! ! Τα ψυχολογικά μου προβλήματα δε βλέπω να τα νιώθει κάνεις! ! Αν πω ότι δε γουστάρω να σηκωθώ απ το κρεβάτι σήμερα θα με κοιτάξουν σαν ούφο! ! Αφού με θέλουν στο συννεφάκι εκεί θα μείνω! !
    .. ..ετσι.....

  5. #35
    Η δικη μου αληθεια Ρεα ειναι οτι ο Ανθρωπος φαινεται οταν σε βρει σε ευαλωτη στιγμη και οταν τον βρεις και εσυ στην ευαλωτη στιγμη.
    Εκει φαινεται τι νιωθεις για τον απεναντι.
    Δεν εχω απαιτηση να στεκεται καραουλι η φιλεναδα μην τυχον και πεσω, αλλά ξερεις τι βλεπω ?
    Αυτο που ειπε και η φλερ.
    Αντι να σου πει, δεν ξερω πως να διαχειριστω αυτο που περνας ή δε γουσταρω να σε βλεπω χαλια ή δεν θελω ρε παιδι μου να σου δωσω χρονο δικο μου
    αντι της αληθειας -λενε πολλα αλλα τα οποια ειναι και μαχαιρωματακια.
    Αυτα δεν γουσταρω.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  6. #36
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Ρεα μου εγω ξεκινησα απο το υψοσ του τριανταπεντε ευρω μεροκαματο κ τωρα εχω δεκα με ιδια δουλεια καταλαβαινεισ οτι ειναι μια προσγειωση καλη αλλα οχι απο υψοσ αναλογισου κ συ τα δικα σ υψη κ τη δικια σ προσγειωση
    ναι καταλαβαινω τι εννοεις..

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Κι εγω παιρνω το σαικρεστ που ειναι σαν να παιρνω δυο τσουβαλια ηρεμιστικα με τη μια αλλα δεν ειναι εθιστικο γι αυτο γραφω μαλακιεσ γτ ποναω εκεινη την ωρα κ θελω να ξεσπασω η ψυχη μου ποναει
    Με προσγειωσεσ οντωσ αλλα το μυαλο σου μου κανει εντυπωση απο την αρχη
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #38
    Στην αρχη Ελις με ειχες πει οτι θα καταληξω σπαγκοραμενη μαγκουφα, ακομα γελαω. Μεσα στην αγωνια μου αν χειροτερευω με εκανες να σκεφτω και την αλλη οψη.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Quote Originally Posted by Constantly curious View Post
    Η δικη μου αληθεια Ρεα ειναι οτι ο Ανθρωπος φαινεται οταν σε βρει σε ευαλωτη στιγμη και οταν τον βρεις και εσυ στην ευαλωτη στιγμη.
    Εκει φαινεται τι νιωθεις για τον απεναντι.
    Δεν εχω απαιτηση να στεκεται καραουλι η φιλεναδα μην τυχον και πεσω, αλλά ξερεις τι βλεπω ?
    Αυτο που ειπε και η φλερ.
    Αντι να σου πει, δεν ξερω πως να διαχειριστω αυτο που περνας ή δε γουσταρω να σε βλεπω χαλια ή δεν θελω ρε παιδι μου να σου δωσω χρονο δικο μου
    αντι της αληθειας -λενε πολλα αλλα τα οποια ειναι και μαχαιρωματακια.
    Αυτα δεν γουσταρω.
    Αυτο ολεσ το κανετε μεταξυ σασ κι ακομα δεν ξερω το λογο εγω πιστευω οτι οι γυναικεσ ειναι σκληρεσ παρολο που ολοι λενε οτι ειστε προβατα εγω πιστευω οτι εμεισ ειμαστε παιδακια κι εσεισ σκληρεσ καταρχασ δε λυπαστε κανενα νομιζω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Quote Originally Posted by Constantly curious View Post
    Στην αρχη Ελις με ειχες πει οτι θα καταληξω σπαγκοραμενη μαγκουφα, ακομα γελαω. Μεσα στην αγωνια μου αν χειροτερευω με εκανες να σκεφτω και την αλλη οψη.
    Οταν ποναει κ σενα η ψυχη σου κατσε πιασε συζητηση κι ελα να μ πεισ τι θα λεσ τοσα μπορω τοσα λεω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #41
    Ελις δεν γινεται να γενικολογουμε, οι γυναικες σκληρες οι αντρες οχι.
    Ο καθενας στον τομεα του. Μη ξεχνας οτι απο μικρη ηλικεια χανουμε αιμα καθε μηνα, δεν ειναι λιγο αυτο. Το λεω χυμα γιατι ειναι μεσα στη φυση.
    Και κατι ακομα αν γκουγκλαρεις ποτέ απο το ταμπλετ σου ολες οι ερευνες σχεδον εχουν σε μεγαλυτερο ποσοστο τις γυναικες να νοσουν απο ψυχικες ασθενειες.
    Εγω προσωπικα δεν θελω να τα γενικευω.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  12. #42
    Μα δεν παρεξηγηκα, ελις. Καταλαβα οτι το εγραψες επειδη δεν ενιωθες καλα. Δε σε κακολογω.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  13. #43
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by Constantly curious View Post
    Η δικη μου αληθεια Ρεα ειναι οτι ο Ανθρωπος φαινεται οταν σε βρει σε ευαλωτη στιγμη και οταν τον βρεις και εσυ στην ευαλωτη στιγμη.
    Εκει φαινεται τι νιωθεις για τον απεναντι.
    Δεν εχω απαιτηση να στεκεται καραουλι η φιλεναδα μην τυχον και πεσω, αλλά ξερεις τι βλεπω ?
    Αυτο που ειπε και η φλερ.
    Αντι να σου πει, δεν ξερω πως να διαχειριστω αυτο που περνας ή δε γουσταρω να σε βλεπω χαλια ή δεν θελω ρε παιδι μου να σου δωσω χρονο δικο μου
    αντι της αληθειας -λενε πολλα αλλα τα οποια ειναι και μαχαιρωματακια.
    Αυτα δεν γουσταρω.
    μετα ειναι αυτο το κυρηγμα ... που στην ουσια δεν το λένε σε εσενα αλλα στους εαυτους τους ..και η αναγκη να νιωσουνε εκεινοι πιο δυνατοι..λες και ειναι συναγωνισμος!!!.. ασταδιαλα..

  14. #44
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by Constantly curious View Post
    Στην αρχη Ελις με ειχες πει οτι θα καταληξω σπαγκοραμενη μαγκουφα, ακομα γελαω. Μεσα στην αγωνια μου αν χειροτερευω με εκανες να σκεφτω και την αλλη οψη.
    σοβαρα μιλας?? ελις ειπες τετοια κακια???

  15. #45
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Κι εγω παιρνω το σαικρεστ που ειναι σαν να παιρνω δυο τσουβαλια ηρεμιστικα με τη μια αλλα δεν ειναι εθιστικο γι αυτο γραφω μαλακιεσ γτ ποναω εκεινη την ωρα κ θελω να ξεσπασω η ψυχη μου ποναει
    Με προσγειωσεσ οντωσ αλλα το μυαλο σου μου κανει εντυπωση απο την αρχη
    εγω σε προσγειωσα??

Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. φιλία...
    By manosthess in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 2
    Last Post: 09-11-2015, 16:31
  2. Φιλία..
    By th93 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 09-09-2012, 22:00
  3. ΦΙΛΙΑ
    By biskotaki in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 20-06-2010, 16:42
  4. Φιλία
    By Μελίνα in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 27
    Last Post: 04-07-2009, 18:18
  5. Φιλία
    By Kleiw in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 19
    Last Post: 12-09-2007, 13:46

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •