Ερωτευμένος και Πληγωμένος - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 32 of 32
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    Quote Originally Posted by AngelosB View Post
    Πλεον κοντευω να τρελαθω.. σκεφτομαι ολη μερα αυτην, και το τι μπορει να λεει με αυτον και θελω τοσο πολυ να μαθω τι λενε και πως του μιλαει.. Πραγματικα ολη μερα..Δε μπορω να ξεκολησω!
    Δε ξερω πως πρεπει να το χειριστω το θεμα. Πλεον εχω κοψει λιγο επαφη μαζι της και αν μιλησουμε μιλαω σκετικα ουδερα και χωρις πολλα λογια. Δε ξερω τι πρεπει να κανω..
    Επιστρεφω σε μια βδομαδα αθηνα και ειχα τοσα σχεδια για να κανω μαζι της. Ειχα σκεφτει να της στειλω λουλουδια ,μαζι με κατι που ειχα γραψει για εκεινη, του Αγιου Βαλεντινου αλλα δε ξερω αν αξιζει και αν εχει νοημα.
    διαφωνω παρα πολυ για κινηση την ημερα του αγ. βαλεντινου.
    πιο πολυ δεν θα μπορουσα να διαφωνησω.
    αν ειναι οπως τα λεει η κοπελα και ειναι με αλλον, θα της προκαλεσει πολυ μεγαλη δυσφορια ενω σου εχει πει να την ξεχασεις κι οτι δεν σε βλεπει ερωτικα πλεον, εσυ να επανερθεις με τετοιες μελό κινησεις, σαν να μην ακουσες τιποτε...

    αν θελεις να το παλεψεις ακομα, να κανεις μια ηρεμη κινηση προσεγγισης οταν ερθεις, οχι τετοιες επιθετικες κινησεις με λουλουδια και δηλωσεις ερωτικες.
    να της ζητησεις να πατε για καφε πχ κι εκει στην συζητηση να καταλαβεις αν ειναι καλα με τον αλλον, αν ειναι ερωτευμενη η αν απλα περναει την ωρα της και αν σου δωσει εδαφος, μπορεις να καταλαβεις κι αν σε εχει καθολου στο μυαλο της.

  2. #32
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    21
    Συναντηθηκαμε σημερα στο σπιτι της μετα απο σχεδον 2 μηνες, οπου την τελευταια φορα που την ειδα ολα ηταν υπεροχα. Ειχα λιγο αγχος γιατι περιμενα πολυ αυτη τη στιγμη. Την ρωτησα και μου ειπε οτι με τον αλλον εχουν συναντηθει αλλα δεν εχει γινει τιποτα γιατι παρα ειναι καλος μαζι της και δεν ειναι αυτο που ψαχνει. Απο την αλλη εγω καταλαβα οτι την θελω παρα πολυ και ειναι ακριβως αυτο που ψαχνω και εχω εγκλωβιστει σε ενα τριπακι απο το οποιο δε μπορω να ξεφυγω. Την σκεφτομαι κυριολεκτικα συνεχεια και εχω αποπροσανατολιστει απο καθε μερια της ζωης μου. Νιωθω ασχημα που ειμαι στο εξωτερικο μακρυα της και δεν μπορω απλα να προχορησω και να την ξεχασω. Θα ξαναβρεθουμε τις επομενες μερες αλλα δε ξερω πως να συμπεριφερθω και τι να κανω..

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Πληγωμένος Εγωισμός και πως να τον ξεπεράσω ?
    By Captain_of_life in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 8
    Last Post: 18-08-2015, 04:27
  2. Μόνος, πληγωμένος και όλα μαύρα γύρω μου!
    By thegreensaboteur in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 3
    Last Post: 28-07-2014, 17:39
  3. Ερωτευμενος
    By GeorgeP in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 17
    Last Post: 14-12-2013, 05:17
  4. Ερωτευμενος με την κολλητη μου
    By heyy61 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 19
    Last Post: 16-10-2013, 15:23
  5. ερωτευμενος με τον εαυτο του
    By elena_ch in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 11
    Last Post: 08-08-2011, 14:00

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •