Me and me! (Πάλι)
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378

    Me and me! (Πάλι)

    ,,,,,??!""!'!!?!'@!!)"@''')
    Last edited by fleur*; 10-02-2016 at 11:22.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Ξεκολλα με το ιντερνετ καλα εισαι αλλα πρεπει να αδυνατισεισ λιγακι κ να κοψεισ το ποτο τα ξερεισ κι εσυ αυτα δε χρειαζετάι να στο πει κανενασ μονη σου θα παρεισ την αποφαση
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Για πες από που φαίνεται αυτό? Δεν αντιλέγω μπορεί αλλά από που το είδες σήμερα?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Λοιπόν ...Η ζωή είναι γάματη!!! Είναι ένα δώρο! !! Μόλις έβγαλα τις πιτζάμες μου και σκέφτομαι θετικά! ! Έχω κουρδιστεί πολύ καλά!!!! Θα υποδεχτω με χαρά τον άντρα μου , θα στρωσω και τραπέζι όλα τέλεια θα πάνε! ! Άμα κλάψω ως το τέλος της μέρας ...έχασα! !! Βάζω στοίχημα με το εαυτό μου!!! Εννοείται δε θα πιω ...αλλά δε μπορωνα πάρω και τηλέφωνα. ..άμα το καταφέρω αυτό θα πάρω αύριο τις φίλες μου και το βαφτιστήρα μου που έχω να του μιλήσω από τη πρωτοχρονιά! !! Καλή μας δύναμη! !!!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Καλη δυναμη φλερακι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    φλερ, νομιζω οτι αυτο που περιγραφεις στο πρωτο μηνυμα, ειναι αυτο που ΚΥΡΙΩΣ σε καταπιεζει και σε απορυθμιζει. ουτε η ζωη στο χωριο, ουτε ο ανδρας σου.
    οπως εμαθες να κανεις τον καραγκιοζη στις φιλες και σις παρεες για να εισαι αγαπητη, ετσι κρυβεις και οσα νοιωθεις στην οικογενεια σου για να μην τους στεναχωρεις και να εισαι αγαπητη.
    κρυβεις κι απ τον ανδρα οσα μπορεις, γιατι ολα δεν γινεται μιας και τον εχεις μεσα στα ποδια σου, και τι μενει?
    ενα αδειο μπουκαλι βοτκα....

    τις πραγματικες σου σκεψεις και αναγκες πουτα λες? εδω σε μας?
    δεν αρκει φλερ. πρεπει καπου στην ζωη ΣΟΥ, στο περιβαλλον ΣΟΥ να τα λες, κι ας γινεις και δυσαρεστη, δεν πειραζει.
    εγω σου προτεινω να εμπιστευθεις καποιον ψυχ και αν το ξερει και ο ανδρας σου , ο οποιος ετσι κι αλλωις στο προτεινε και μονος του.
    δεν ειναι απλα οτι το ποτο δεν ειναι λυση. ειναι οτι ειναι ακομα μεγαλυτερο προβλημα κι απο αυτο που εχεις τωρα.

    μαζεψε το κουραγιο σου και ξεκινα να αντιμετωπιζεις οτι φοβασαι.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    @:$",,"""''$#/,:'#:&,""^
    Last edited by fleur*; 10-02-2016 at 11:23.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    δεν ειναι κακο που ηθελες να κανεις αστεια για να εισαι ευχαριστη στην παρεα σου, εγω μιλαω περισσοτερο για το ποσα κρατας μεσα σου και δεν τα εκφραζεις.
    ελεγες καπου αλλου πχ οτι παιζεις θεατρο ακομα και στην οικογενεια σου για να μην καταλαβουν ποσο δυστυχης εισαι.
    ΓΙΑΤΙ να παιζεις θεατρο? γιατι δεν συζητας ειλικρινα τι σκεφτεσαι και τι σε βασανιζει με οσους εμπιστευεσαι?
    φιλη/ες εχεις που να μιλας ειλικρινα για ΟΛΑ?

  9. #9
    Fleur, πού διάβασες αυτό το είδος κατάθλιψης που γράφεις; Με ενδιαφέρει κι εμένα να διαβάσω γι αυτό.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Quote Originally Posted by ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ View Post
    Fleur, πού διάβασες αυτό το είδος κατάθλιψης που γράφεις; Με ενδιαφέρει κι εμένα να διαβάσω γι αυτό.
    Άτυπη κατάθλιψη γενικώς. ..σημεία όπως υπερφαγια..βάρος στα άκρα κτλ

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Στον άντρα μου όλα. ..αλλά μάλλον δε με καταλαβαινει. ..πρεπει να με δει με λιγμους ή νεύρα για να με παρηγόρησει . .πχ χτες ήμουν χαλια ( χωρίς τα παραπάνω που είπα δεν εκλαιγα πχ) αλλα μου λεγε για τη σούπλα τη μπούλα το ποδόσφαιρο τη πολιτική ...δεν άντεχα. ...κάθε φορά που μίλαγε το ένοιωθα σα χαστούκι ούτε να το ν προσέξω μπορούσα Τέλος πάντων. ..στη κολλητή μου έχΩ ..πει αυτά που με απασχολούν αλλά τα αντί λαμβάνεται σα προβλήματα ...δεν εχει καταλάβει πόσο έχουν επηρεάσει τη ψυχολογία μου..Μια άλλη φίλη μου είναι χειρότερη από μένα. ..δε μιλάμε συχνά αλλά άμα. Μιλήσουμε θα αναφερθούμε στο ποσό χάλια είναι η ζωή μας κτλ..Οι γονείς μου είναι 80χρονών και βάλε ο πατέρας μου με αλτσχάιμερ...και η μητέρα μου όλη μέρα ασχολείται μαζι του...και τα χάπια του..Όταν μένουμε μαζί με παίρνει χαμπάρι αλλά δε θέλω να τη στενάχωρΩ άλλο. .80 χρονών ειναι. .χάσμα γενεών. .

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    #;^#"&,&/;?,/:;"";:":;
    Last edited by fleur*; 10-02-2016 at 11:24.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Θα μου πείτε έχεις τον αντρας σου στήριγμα. .τότε γιατι είμαι όλη μέρα στο φόρουμ και στο φεις ..γιατί θα δουλεύει η θα κοιμάται ή θα βλέπει μπάλα. .όποτε μιλάμε μου λέει για πράγματα που δε με ενδιαφέρουν και δεν αντέχω. .βασικά τίποτα δε με ενδιαφέρει ..σας τρέλανα με τη λόγο διάρροια! Φευγω..������

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    "^'#^,^$':,:""^*(;;
    Last edited by fleur*; 10-02-2016 at 11:23.

Similar Threads

  1. Να μαι παλι...
    By redwood in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 25-11-2015, 23:57
  2. Και πάλι υποτροπή, αλλά και πάλι νέο ξεκίνημα...
    By dauphne in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 40
    Last Post: 22-10-2015, 15:28
  3. Υποτροπιασα παλι φαρμακο παλι
    By the_downward_spiral in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 27
    Last Post: 12-06-2011, 22:23
  4. πάλι..
    By αν? in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 3
    Last Post: 26-01-2011, 01:26
  5. oχι παλι!
    By elirene in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 18-01-2011, 15:24

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •