είναι οι περισσότερες ελληνιδες αδήλωτες η δηλωμενες? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 29 of 29
  1. #16
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Όταν λες άπειρα παραδείγματα από φίλους τι εννοείς? Δεκάδες? Εκατοντάδες? Ε , πως κρίνεις τον περισσότερο γυναικείο πληθυσμό αφού δεν τον ξέρεις? Αυτό λέγεται προκατάληψη. Αν εσύ ψάχνεις δηλωμένες γιατί όπως λες θα σου βγουν φτηνότερα σημαίνει ότι περιφέρεσαι έξω σαν αγοραστής ... Ε τι θα κάνει και η αδήλωτη? Δεν θα στο πουλήσει άμα προσφέρεσαι? Κοίτα να μη χάσεις τις σωστές γυναίκες και φταίνε οι αντιλήψεις σου...

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by cube View Post
    Όταν λες άπειρα παραδείγματα από φίλους τι εννοείς? Δεκάδες? Εκατοντάδες? Ε , πως κρίνεις τον περισσότερο γυναικείο πληθυσμό αφού δεν τον ξέρεις? Αυτό λέγεται προκατάληψη. Αν εσύ ψάχνεις δηλωμένες γιατί όπως λες θα σου βγουν φτηνότερα σημαίνει ότι περιφέρεσαι έξω σαν αγοραστής ... Ε τι θα κάνει και η αδήλωτη? Δεν θα στο πουλήσει άμα προσφέρεσαι? Κοίτα να μη χάσεις τις σωστές γυναίκες και φταίνε οι αντιλήψεις σου...
    εφόσον θέλουν να είναι κυνικες.θα είμαι και εγώ μαζί τους.***** πόση είναι η ταριφα σου? κ τλπ. Αυτά για το αγοραστής που είπες..έχω ακούσει τα χειρότερα Από φίλους αλλά και τα εχω δει με τα ίδια μου τα μάτια να αντιμετωπίζουν οι γυναίκες τους αντρες σα τα χειρότερα σκουπιδια .αδιστακτες είναι οι περισσότερες.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    1,239
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Μια χαζη γυναικα ειναι δεκα φορεσ πιο εξυπνη απο εναν αντρα καλυφθηκεσ;η να στο ξαναπω
    χαχαχαχαχαχα ωραιο το ανεκδοτο. Το αλλο με την δυο ξανθιες το ξερεις :p:p ???

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    1,239
    Quote Originally Posted by chris athens View Post
    ελάχιστες έχουν αποδείξει το αντίθετο.απειρα τα παράδειγμα Από φίλους και γνωστους.Π.Χ πριν κάνα μήνα το φίλο μου τον χώρισε η κοπέλα του γιατί δεν ειχε χρήματα πια για βόλτες.όλες ιδιες ειναι και ας λένε το αντιθετο
    Ακουσε με λιγο. εχω εναν φιλο οπου τα ειχε με μια κοπελα για 4-5 μηνες (δεν θυμαμαι). Αυτος οχι κανενας πλουσιος ή τιποτα τετοιος αλλα ηταν τυπας...
    Μια μερα, καθως πηγαινε στην δουλεια του με την μηχανη, τρακαρε ασχημα. Οι γιατροι του ειπαν πως επρεπε να κανει φυσιοθεραπείες αλλα υπηρχε μεγαλος κινδυνος να μην ξανα περπατησει ποτε του. 1 εβδομαδα μετα η κοπελα του τον χωρισε γτ δεν μπορουσε να αντεξει (ελεγε η βρομιαρα) αυτος συνεχισε της φυσιοθεραπιες του αλλα δεν πηγαινα καλα (ισως εφταιγε η διαθεση του) ομως εκει γνωρισε μια κοπελα που τα φτιαξανε και τον βοηθησε να ξεπερασει το προβλημα του. Τωρα αυτός περπαταει μια χαρα και ειναι μαζι της.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by archangel View Post
    Ακουσε με λιγο. εχω εναν φιλο οπου τα ειχε με μια κοπελα για 4-5 μηνες (δεν θυμαμαι). Αυτος οχι κανενας πλουσιος ή τιποτα τετοιος αλλα ηταν τυπας...
    Μια μερα, καθως πηγαινε στην δουλεια του με την μηχανη, τρακαρε ασχημα. Οι γιατροι του ειπαν πως επρεπε να κανει φυσιοθεραπείες αλλα υπηρχε μεγαλος κινδυνος να μην ξανα περπατησει ποτε του. 1 εβδομαδα μετα η κοπελα του τον χωρισε γτ δεν μπορουσε να αντεξει (ελεγε η βρομιαρα) αυτος συνεχισε της φυσιοθεραπιες του αλλα δεν πηγαινα καλα (ισως εφταιγε η διαθεση του) ομως εκει γνωρισε μια κοπελα που τα φτιαξανε και τον βοηθησε να ξεπερασει το προβλημα του. Τωρα αυτός περπαταει μια χαρα και ειναι μαζι της.
    μακάρι να είναι ευτυχισμένοι.Τελικά σου έρχεται Από εκεί που δεν το περιμενεις

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by chris athens View Post
    Η σιωπή μπορεί να υπάρχει αλλά τα αδιάφορα σφυρίγματα θα είμαι πάντα εκεί για να προδίδουν παντα Την αληθινή σας παρουσια.Όπως είπα μόνο πορνες.Μόνο αυτές αξίζουν ακόμα και για σχεση.δεν κρύβονται πίσω από μασκες για να δικαιολογήσουν το αδικαιολόγητο αλλά στα λένε ίσα και σταρατα.αυτές δω σαν σε όλους του ελληνες την αγνοτερη μορφή ερωτα
    και ποιος σε εμποδισε να πηγαινεις σε πορνες και χτυπιεσαι?
    λειτουργημα κανουν οι γυναικες.
    μας απαλλασσουν απο οσους δεν θα πηγαιναμε ουτε με σφαιρες..

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Λιγα για τισ πληρωμενεσ γτ ειναι κατα πολυ καλυτερεσ απο ενα ψυχολογο πολλεσ φορεσ τρεφω βαθυτατη εκτιμηση στον κλαδο κ δεν μου τα αλλαζει κανεισ αυτο
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    675
    Quote Originally Posted by chris athens View Post
    μακάρι να είναι ευτυχισμένοι.Τελικά σου έρχεται Από εκεί που δεν το περιμενεις
    Άσε να μαντέψω... Ένας άντρας θα προσπερνούσε το κινητικό πρόβλημα της κοπέλας και θα την αγαπούσε πραγματικά;

  9. #24
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Gallowdance View Post
    Άσε να μαντέψω... Ένας άντρας θα προσπερνούσε το κινητικό πρόβλημα της κοπέλας και θα την αγαπούσε πραγματικά;
    Όσο θα προσπερνούσε μια,την εμφάνιση μου.:p

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    675
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Όσο θα προσπερνούσε μια,την εμφάνιση μου.:p
    Xaxaxaxaxaax! Έλα δε θέλω ηττοπάθεια, άμα έχεις λεφτά - κατά τον chris -, όλα γίνονται!! :p

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Εγω εχω ξεπερασει προβλημα στο ματι αλλα ηταν μοντελο
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Μελαχρινη με μαυρα ματια το αλλο ηταν μαυρο μπλε αλλα οταν λεμε μοντελο μοντελο κι ημουνα δεκα χρονων εφυγε απο το σχολειο για να μην την κυνηγαω ετσι αρχισαν ολα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #28
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    Quote Originally Posted by Gallowdance View Post
    Xaxaxaxaxaax! Έλα δε θέλω ηττοπάθεια, άμα έχεις λεφτά - κατά τον chris -, όλα γίνονται!! :p
    H αλήθεια είναι πως άμα έχεις λεφτά και δεν έχεις κάποια ανίατη ασθένεια όπως καρκίνο,hiv και άλλα τέτοια αν όχι όλα πολλά γίνονται.Τα λεφτά δεν αγοράζουν ειλικρινή αγάπη,ευτυχία,σοφία,ελπίδα, μαριλένα,χριστίνα,αφροδίτη ,δήμητρα :p αλλά βοηθάνε αν ξέρεις πως να τα ξοδέψεις.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Ουπς ξεχασα να κλειδωσω το θεμα...

    Μια μικρη παρακληση παιδες , μην κουοταρετε μηνυματα που προφανως θα πρασινισουν.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. αλυτα ψυχολογικα θεματα(παιδια ειναι μεγαλο διαβαστε το σας παρακαλω ειναι αναγκη)
    By the_definition_of_fear in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 7
    Last Post: 30-03-2013, 02:07
  2. Αλλοδαπος και σχεση με Ελληνιδες
    By xrhstos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 06-01-2012, 00:58
  3. Γυναίκες Ελληνίδες και Ξένες
    By erwtokritos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 51
    Last Post: 08-06-2006, 02:14

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •