είναι οι περισσότερες ελληνιδες αδήλωτες η δηλωμενες?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 29
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437

    είναι οι περισσότερες ελληνιδες αδήλωτες η δηλωμενες?

    το μήνυμα τροποποιήθηκε απο την διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης
    Last edited by betelgeuse; 10-02-2016 at 19:07.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    ζουγκλοathens
    Posts
    789
    Η ερωτηση σου ποια ειναι ακριβως?Αν καποιες το πουλανε ή καποιες το δινουν για την ηδονη?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Μια χαζη γυναικα ειναι δεκα φορεσ πιο εξυπνη απο εναν αντρα καλυφθηκεσ;η να στο ξαναπω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    504
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Μια χαζη γυναικα ειναι δεκα φορεσ πιο εξυπνη απο εναν αντρα καλυφθηκεσ;η να στο ξαναπω
    Αλλο εξυπναδα και αλλο πονηρια.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Location
    αθηνα
    Posts
    534
    Quote Originally Posted by mnimonio is back View Post
    Η ερωτηση σου ποια ειναι ακριβως?Αν καποιες το πουλανε ή καποιες το δινουν για την ηδονη?
    Elis εχω προσεξει οτι εσυ και πολλοι αλλοι υπερθεματιζετε το θενα των γυναικων δεν εχετε ομως ξαταλαβει οτι οι γυβαικες ειναι περισσοτερες απι τους αντρες συνεπως θα επρεπε να ζειτε σαν σουκτανοι και οχι νε τρεχετε πθσω τους

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    troll alarm..

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by pavlina View Post
    Elis εχω προσεξει οτι εσυ και πολλοι αλλοι υπερθεματιζετε το θενα των γυναικων δεν εχετε ομως ξαταλαβει οτι οι γυβαικες ειναι περισσοτερες απι τους αντρες συνεπως θα επρεπε να ζειτε σαν σουκτανοι και οχι νε τρεχετε πθσω τους
    δεν τρέχουμε πίσω από καμία.περισσότερες μπορεί να είναι σε μεγαλύτερες ηλικίες.Αυτό βεβαια δεν ακυρώνει το γεγονός Ότι προσπαθούν να μας το πουλήσουν
    Με αποτέλεσμα οι πορνες να μας βγαινουν εντοιμοτερες και φτηνότερες

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    ζουγκλοathens
    Posts
    789
    Καλο ερωτα να εχεις με πορνες..εγω προσωπικα δεν τις υποτιμω καθολου οταν αναγκαζονται να ξαπλωνουν με οντα τετοια..ευτυχως το πληρωνετε! Αξιες λοιπον οι πορνες!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    ζουγκλοathens
    Posts
    789
    Quote Originally Posted by pavlina View Post
    Elis εχω προσεξει οτι εσυ και πολλοι αλλοι υπερθεματιζετε το θενα των γυναικων δεν εχετε ομως ξαταλαβει οτι οι γυβαικες ειναι περισσοτερες απι τους αντρες συνεπως θα επρεπε να ζειτε σαν σουκτανοι και οχι νε τρεχετε πθσω τους
    Δεν ειμαι ο elis δεν καταλαβα και την παραθεση σου..

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by mnimonio is back View Post
    Καλο ερωτα να εχεις με πορνες..εγω προσωπικα δεν τις υποτιμω καθολου οταν αναγκαζονται να ξαπλωνουν με οντα τετοια..ευτυχως το πληρωνετε! Αξιες λοιπον οι πορνες!
    η αλήθεια ενοχλεί καποιους

  11. #11
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Φίλε,δικαίωμα σου να θέλεις πόρνες.
    Αλλά δεν σημαίνει ότι όλες οι γυναίκες είναι τέτοιες.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Φίλε,δικαίωμα σου να θέλεις πόρνες.
    Αλλά δεν σημαίνει ότι όλες οι γυναίκες είναι τέτοιες.
    ελάχιστες έχουν αποδείξει το αντίθετο.απειρα τα παράδειγμα Από φίλους και γνωστους.Π.Χ πριν κάνα μήνα το φίλο μου τον χώρισε η κοπέλα του γιατί δεν ειχε χρήματα πια για βόλτες.όλες ιδιες ειναι και ας λένε το αντιθετο

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    Η σιωπή μπορεί να υπάρχει αλλά τα αδιάφορα σφυρίγματα θα είμαι πάντα εκεί για να προδίδουν παντα Την αληθινή σας παρουσια.Όπως είπα μόνο πορνες.Μόνο αυτές αξίζουν ακόμα και για σχεση.δεν κρύβονται πίσω από μασκες για να δικαιολογήσουν το αδικαιολόγητο αλλά στα λένε ίσα και σταρατα.αυτές δω σαν σε όλους του ελληνες την αγνοτερη μορφή ερωτα

  14. #14
    Quote Originally Posted by chris athens View Post
    ελάχιστες έχουν αποδείξει το αντίθετο.απειρα τα παράδειγμα Από φίλους και γνωστους.Π.Χ πριν κάνα μήνα το φίλο μου τον χώρισε η κοπέλα του γιατί δεν ειχε χρήματα πια για βόλτες.όλες ιδιες ειναι και ας λένε το αντιθετο
    Ο φίλος σου, ή θα πρέπει να είναι του ιδίου ήθους με την κοπέλα, ή κάνει λάθος επιλογές. Με τί κριτήρια επιλέγει την σύντροφό του; Μόνο με την εμφάνιση; Εγώ έχω γνωστό μου που παραπονιέται οτι οι γυναίκες είναι άπιστες και πόρνες αλλά βλέπω οτι οι επιλογές του είναι όλο κάτι παντρεμένες ή μπαρόβιες. Αφού είναι κι αυτός το ίδιο παραπονιέται οτι δεν βρίσκει καλή κοπέλα. Γιατί να βρει ηθική και καλή κοπέλα; Είναι αυτός ηθικός; Αυτές που βρίσκει πολύ καλές είναι και πολύ του πέφτουνε για το ήθος του.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ View Post
    Ο φίλος σου, ή θα πρέπει να είναι του ιδίου ήθους με την κοπέλα, ή κάνει λάθος επιλογές. Με τί κριτήρια επιλέγει την σύντροφό του; Μόνο με την εμφάνιση; Εγώ έχω γνωστό μου που παραπονιέται οτι οι γυναίκες είναι άπιστες και πόρνες αλλά βλέπω οτι οι επιλογές του είναι όλο κάτι παντρεμένες ή μπαρόβιες. Αφού είναι κι αυτός το ίδιο παραπονιέται οτι δεν βρίσκει καλή κοπέλα. Γιατί να βρει ηθική και καλή κοπέλα; Είναι αυτός ηθικός; Αυτές που βρίσκει πολύ καλές είναι και πολύ του πέφτουνε για το ήθος του.
    την εμφάνιση Την έχω χεσμενη και εγώ και οι φίλοι μου.δεν υπακουουμε σε πλαστά πρότυπα του λαιφσταιλ και της κωλοτηλεορασης.

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. αλυτα ψυχολογικα θεματα(παιδια ειναι μεγαλο διαβαστε το σας παρακαλω ειναι αναγκη)
    By the_definition_of_fear in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 7
    Last Post: 30-03-2013, 02:07
  2. Αλλοδαπος και σχεση με Ελληνιδες
    By xrhstos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 06-01-2012, 00:58
  3. Γυναίκες Ελληνίδες και Ξένες
    By erwtokritos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 51
    Last Post: 08-06-2006, 02:14

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •