- Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 64

Thread:

  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Quote Originally Posted by rea View Post
    απολυθηκες?? ..δεν παραιτηθηκες ?? γιατι απολυθηκες?
    Προσπάθησα να τον κάνω να με απολύσει για να μπω ταμείο. ..θα θελα να φύγω με το κεφάλι ψηλά αλλά ήθελα αποζημίωση και ταμείο

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Πώς απολύθηκα ..άρχισα να αντιδρώ σε όλο αυτό.

    .
    Και δε του άρεσε. .

  3. #33
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by fleur* View Post
    Έτσι κότα είμαι δεν αντιδρώ πότε. .μου χουνε κάνει πολλά και τα ανέχομαι. ..βόιδι ....πολλά σκηνικά. Αυτά στη δουλειά ήταν τα πιο χοντρά που μου χουν συμβει
    ε οκ και κοτα να εισαι τι πάει να πει δηλαδη... οτι πρεπει να σου φεροντε ετσι?

  4. #34
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by fleur* View Post
    Προσπάθησα να τον κάνω να με απολύσει για να μπω ταμείο. ..θα θελα να φύγω με το κεφάλι ψηλά αλλά ήθελα αποζημίωση και ταμείο
    ε ναι!!..καλα ξηγηθηκες!!!.σιγα μην του χαριζες και την αποζημειωση

  5. #35
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by fleur* View Post
    Αχ αχ πολλά είχα σκεφτεί να κάνω αλλά ο τύπος είναι μαφιόζος. ..Η κοπέλα που ήταν σε αυτή τη θέση πρι από μένα .. είχε περάσει τα ίδια κυρίως από το αφεντικό και ακόμα τρέχει στα δικαστήρια. .της έκανε διάφορες καταγγελίες και τους άλλους ψευδό μάρτυρες. ..δε τα βάζεις μαζί του πρεπε να χεις χρήμα και αντοχες
    επρεπε να το περιμενω... το κατακαθι ειναι κατακάθι σε όλα του!!

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Έχω θέμα με το κόσμο
    .. δεν έχω τσακωθεί ΠΌΤΕ πέρα από τους δικους μου δηλαδή και τον αντρα μου..Αυτό είναι κάτι που μου το χτυπάν οι φίλες μου ότι δε παίρνω θέση πότε και είναι η αλήθεια ..Θέλω να είμαι αποδεκτή και αρεστή σε όλους. ..Έχω κλάψει όλη νύχτα επειδή με είπε βλαμμένη θεία το ανηψακι μου αι δε σε αγαπώ. ..5 χρονών. .Έχω θέματα χεστε με

  7. #37
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by fleur* View Post
    Έχω θέμα με το κόσμο
    .. δεν έχω τσακωθεί ΠΌΤΕ πέρα από τους δικους μου δηλαδή και τον αντρα μου..Αυτό είναι κάτι που μου το χτυπάν οι φίλες μου ότι δε παίρνω θέση πότε και είναι η αλήθεια ..Θέλω να είμαι αποδεκτή και αρεστή σε όλους. ..Έχω κλάψει όλη νύχτα επειδή με είπε βλαμμένη θεία το ανηψακι μου αι δε σε αγαπώ. ..5 χρονών. .Έχω θέματα χεστε με
    χαχαχα... ολοι εχουμε θεματα ρε κουλαρε...!! οκ εισαι κοτα και εγω ειμαι σκυλα και ο αλλος ειναι ηλίθιος ... ε και? χαχαχα δεν μπορω..."βλαμμενη θεια" ... ειμαστε λιγο βλαμενες θειες ...κακα τα ψεμματα!

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Καλά στα γκομενοκα να δεις θύμα. Που έχω υπάρξει αλλά σιγά αυτά είμαι πταίσματα! !! Νοσταλγώ τις στιγμές που εκλαιγα για γκομενους... και τώρα δε ξέρω γιατί κλαίω. ..ωραίες εποχές. .������

  9. #39
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by fleur* View Post
    Καλά στα γκομενοκα να δεις θύμα. Που έχω υπάρξει αλλά σιγά αυτά είμαι πταίσματα! !! Νοσταλγώ τις στιγμές που εκλαιγα για γκομενους... και τώρα δε ξέρω γιατί κλαίω. ..ωραίες εποχές. .������
    καλα αστο, εκει ολες θυματα γινομαστε!!!..οχι δεν τις νοσταλγω καθολου εκεινες τις στιγμες...
    δεν ξερω γτ κλαις τωρα κοριτσι μου... αλλα καλα κανεις και το ψαχνεις!..το αλκοολ το εκοψεςή ακομα πινεις?
    και ποτε θα πας στον γιατρο?

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Έχω να πιω 3 μερες για να πω την αλήθεια σκεφτόμουν να απότελειώσω το μπουκαλάκι μου αλλά με έπιασε όλο αυτό και το ξέχασα. .κάθε μήνα σχεδόν πάω τον πατέρα μου στο ψυχιατρο και σκεφτόμουν να ρωτήσω αυτόν. ..Βέβαια έτσι δε θα θεωρηθεί κανόνι κο ραντεβού για μένα ..ξέρω γω..την αλλη βδομάδα είναι να τον παω

  11. #41
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    οχι δεν ειναι ραντεβου, πρεπει να τηλεφωνησεις και να κλεισεις ραντεβου, δεν σε δεχοντε ετσι,
    τι εχει ο πατερας σου?

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Εγώ πάω κάποιες φορές δε τον παίρνω καν κοντά γιατί δε θέλει να ρθει και μου γράφει τα φάρμακα. .γεροντική άνοια -αρχές αλτσχάιμερ έχει να κοιμηθεί κάτι χρόνια και κάνεις και Γαμω τις κουβέντες μαζί τού! Είναι ωραίος τύπος χαχα! Αν τι καταθλιπτικα και αγχολυτικα του δίνει! Αλήθεια μια φορά που είχα πάρει ..το ίδιο σκατα ένοιωθα. .Βέβαια εδώ στο φορ κατάλαβα ότι πρέπει να τα παίρνεις καιρό. . Ο ίδιος λέει ότι δε του κάνουνε τίποτα αλλά δε τον πολυπιστευω

  13. #43
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by fleur* View Post
    Εγώ πάω κάποιες φορές δε τον παίρνω καν κοντά γιατί δε θέλει να ρθει και μου γράφει τα φάρμακα. .γεροντική άνοια -αρχές αλτσχάιμερ έχει να κοιμηθεί κάτι χρόνια και κάνεις και Γαμω τις κουβέντες μαζί τού! Είναι ωραίος τύπος χαχα! Αν τι καταθλιπτικα και αγχολυτικα του δίνει! Αλήθεια μια φορά που είχα πάρει ..το ίδιο σκατα ένοιωθα. .Βέβαια εδώ στο φορ κατάλαβα ότι πρέπει να τα παίρνεις καιρό. . Ο ίδιος λέει ότι δε του κάνουμε τίποτα αλλά δε τον πολυπιστευω
    και πάλι πρεπει να κλεισεις ραντεβου για να μιλησετε για εσενα.. αν πας μονο για τα φαρμακα θα σου πει να κλεισετε ραντεβου..οποτε, πάλι καθυστερεις να βοηθηθεις.
    λυπάμαι πολυ για τον πατερα σου... σιγουρα θα ηταν πολυ σκληρο για σενα στην αρχη ολο αυτο

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Υπομονή θέλει. .έχεις υπομονή να τον ακούς να λέει 3000 φορές το ίδιο πράμα? ? Μια χαρά θα τα πάτε! Αν όχι γιατί άνθρωπος είσαι και συ τσαντίζεται και σε βρίζει χαχα αλλά και πάλι πλάκα έχει. .είναι θεοπουλα στο αρσενικό του! Πολλά σκηνικά. .θα τον κάνω θέμα καμιά μέρα με αυτά που λέει και κάνει! Βασικά μου λείπει. .με την έννοια ότι κάποτε ήταν το στήριγμα μου και τώρα ειμί εγώ για κείνο ν..για αυτό σας λέω δε μπορώ να τους στεναχωρήσω. .Η μανα μου δε τον κουμαντάρει και καλά και γίνεται πολλές φορές της ποπης στο σπίτι. ..κουράγιο και τροπο θελει..

  15. #45
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    αποτι καταλαβα δεν ειστε και πολυ μακρια... μπορεις να πηγαινεις να τον βλέπεις..

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •