ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 64

Thread:

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Θελω να πω για τρία απαίσια χρόνια της ζωή μου...είναι πολλά που με τρώνε. .αν σας ζαλιζω μη τα διαβάζετε αλλα αφου τα σκέφτομαι που τα σκέφτομαι ειπα να τα γραψω κιολας.Όσο για το γιατρό θα πάω στο ψυχιατρο που πάω το πατέρα μου μάλλον να δούμε τι θα μου πει..Όταν επέστρεψα στη πόλη μου έπιασα δουλειά σε μια εταιρία όπου μου ασκήθήκε ένα είδος μπουλινγκ..πιτσιρικα τότε , τρώγομουν κιόλας άρχισαν να μου την πέφτουν όλοι οι άντρες συνάδελφοι. .δε ξέρω γιατί και πως την είχα ν δει..( δεν έδινα δικαιώματα απλά μου άρεσε να ντύνομαι με φόρεματα και πάντα είχα αυτή την τρελή χαρά που έχω πει και σε άλλα ποστ) οπότε θεώρησαν δεδομένο ότι είμαι μια χαζόγκομένα που θα μπορούσαν να πάνε μαζί μου...όλοι παντρεμένοι ανύπαντροι αρχισα ν να μου τη πέφτουν είτε γιατί όντως ήθελαν κάτι η για πλάκα. .άρχισαν να με αποκαλούν τσόντα, κα@λα, Τζούλια, πορνοσταρ και τέτοια. ..μια φορά δεν είχα ακούσει το όνομα μου...Όταν έφευγε το αφεντικό έρχονταν ένας στο γραφείο μου και άρχιζε τις χυδαιλογιες...Μόλις έμπαίνα το πρωί. .άρχιζαν τα Καλημέρα καυλ@@ρα που θα σε πάω το βράδυ? ? Στην αρχή αντιδρούσα και προσπαθούσα να πω κάτι έξυπνο. .αλλά μετά τους αγνοούσα γιατί δεν άντεχα και πήγαινα στο γράφε ιό. ..κάποια στιγμή μπήκε σε όλο αυτό και το αφεντικό και εκεί ξέφυγε το πράγμα. .. Μπορείς να κάνεις αυτή τη δουλειά μου έλεγε η μόνο πιπ@@ς ξέρεις να παίρνεις! ! Και άλλα πολλά. .Μετά όλοι σου πίσω γέλαγα νε..ιδιαίτερα αν ήταν κάτι που είπε το αφεντικό. ..το χα χάρισμα το ίδιο. .οπότε έκανα παράπονα που έλεγε έτσι θα σου μιλάμε αφού είσαι τσόντα και χαζή! !! Όταν έβγαινα με καποιο παιδί με έπαιρναν τηλ και μου έλεγαν θα περάσεις καλά απόψε και την άλλη μέρα με δούλευαν όλοι. .Όταν τα φτιάξω με τον άντρα μου πάλι προβλήματα νε ενοχλούσαν και δεν ήξερα πως να το καλύψω. .Μόνο με τις κοπέλες της δουλειάς το συζητάγαμε και δε θα ξεχάσω ποτέ τι μου είπε. ..όλοι σε θάβουν κσι σε θεωρούν χαζή...και πετάγεται ένας που άκουγε και λέει είσαι μορφωμένη αλλά τούβλο. ...(στε τέλος έγινε της που@@@νας γιατί τα μάθε ο αντρας μου καθ με απέλυσε νερά από διάφορα σκηνικά) τελοσπαντων αύτα τα προσωπα κάθε φορά έρχονται και μου τρίβιλαν το μυαλό οπότε είμαι χαλια. ..Θέλω να τους ξεχάσω ήταν απαίσια από τότε θεωρώ ότι είμαι χαζή και δε μπορώ να πάρω μέρος σε καμία συζήτηση γιατί φοβάμαι ότι θα πω βλακεια και μετά θα γελάσουν όπως γέλαγαν και αυτοί τότε. ...όλο το απόγευμα αυτούς σκέφτομαι ..Θέλω να νιώσω ελευθερία από όλα αυτά που με καβαλανε κάθε φορά ..

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Δε πρέπει να λησμονησω και την απίστευτη στιγμή που βρήκα λουκάνικο στο γραφείο μου, ο υπολογιστής ανά μένος και να παίζει τσόντες. ..πολλά πολλα

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    979
    Μα δεν ειπες ουτε ενα αντε αμηθητε ρε μαλακες ρε φλερ; αφου σε ενοχλουσε ρε κοριτσι μου

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Όχι γιατί φοβόμουν μη χάσω τη δουλειά μου..Η μου ν όντως χαζή

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    απιστευτο!!!!.... ποσα χρονια ανεχοσουν αυτην την κατσταση?...και ...γιατι??..

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Τρια...και πολλά άλλα άμα με πέτυχε να ν σε κλαμπ προσπαθούσαν να με στριμώξουν στις τουαλέτες δύο μαζί και μου λέγανε αφού σ αρέσει και πολλά πολλά άλλα. ..

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by fleur* View Post
    Όχι γιατί φοβόμουν μη χάσω τη δουλειά μου..Η μου ν όντως χαζή
    αμα του τραβαγες μια μυνηση για σεξουαλικη παρενοχληση πιο πολλα θα βγαζες απο την αποζημειωση ... αποσα εβγαζες εκει μεσα δουλευοντας... εψαχνες και για αλλη δουλεια και δεν εβρισκες?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    979
    Δεν ησουν χαζη. Νομιζω πως δεν το ξεκοψες απο την αρχη επειδη ηθελες να δειξεις πως εισαι υπερανω. Μετα ξεφυγε... Βασικα αυτοι ειναι καραγκιοζιδες. Δεν ειναι λαθος σου πως αυτοι ηταν καφροι κ λογικα ανεραστοι κ αυνανιζοντουσαν 20 φορες την ημερα για σενα. Σκεφτεσαι ποτε εκδικητικα γι αυτους;

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Μηνύματα δύο κινητό μου...Μόλις τα φτιάξω με το
    Ν άντρα μου ερχόντουσαν για μια δουλειά υποτίθεται και με ρώταγα. ..σε πηδ@@ει καλά?

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by fleur* View Post
    Τρια...και πολλά άλλα άμα με πέτυχε να ν σε κλαμπ προσπαθούσαν να με στριμώξουν στις τουαλέτες δύο μαζί και μου λέγανε αφού σ αρέσει και πολλά πολλά άλλα. ..
    και εσυ τι εκανες οταν στο εκαναν αυτο?

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    979
    Βασικα τους αξιζει ενα ρομπιασμα στις γυναικες τους κ γενικοτερα τους αξιζει ενα ξεφτυλικι, τα ζωαδια

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Ναι τότε έσκασε η κρίση και δεν έβρισκα. .Ναι επειδή μένω σε επαρχια το πατρικό μου δηλαδή τους βλέπω συχνά έξω κσι με πιάνει ταχυκαρδία. ..Επειδή έχω παχύνει μια φορά μου τραγουδάνε μπεμπα ποσο έχεις μεγαλώσει. .και τους έβρισα εκεί. ..βασικά ήταν λάθος που έκατσα εκεί. Ένα από τα μεγάλα λάθη έπρεπε να επιστρέψΩ Αθήνα. .τους μισώ. .

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Προσπάθησα να ξεφύγω ήταν μεθυσμένοι λιαρδα

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by kutchunie View Post
    Δεν ησουν χαζη. Νομιζω πως δεν το ξεκοψες απο την αρχη επειδη ηθελες να δειξεις πως εισαι υπερανω. Μετα ξεφυγε... Βασικα αυτοι ειναι καραγκιοζιδες. Δεν ειναι λαθος σου πως αυτοι ηταν καφροι κ λογικα ανεραστοι κ αυνανιζοντουσαν 20 φορες την ημερα για σενα. Σκεφτεσαι ποτε εκδικητικα γι αυτους;
    διαφωνω κουτς ... 3 χρονια ανεχοταν αυτην την κατασταση... και δεν εκανε τπτ για αυτο... ο αντρας της την "εβγαλε" απο εκει .. προσπαθω να καταλάβω γιατι

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Και έφυγα βέβαια Εντάξει χούφτωσαν αλλά σκέφτομαι τι μπορεί να είπαν στους άλλους στη δουκεια

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •