- Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 64 of 64

Thread:

  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by fleur* View Post
    Ναι ε??? Πως? ??
    κατ αρχην τετοιες συμπεριφορες τοσο ακραιες κοβονται ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΗΜΕΡΑ. οχι οταν εχει παρει πρεφα ολο το γραφειο κι ολοι οι καφροι κανουν το ιδιο.
    με την πρωτη τετοια προσβλητικη αντιδραση πρεπει να το κοψεις μαχαιρι, οχι να γελασεις απο αμηχανια, η να χαχανισεις η να κανεις την υπομονετικη και μεσα σου να κλαις και να τρωγεσαι.

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    ?,:'-':;??;:"'--':??,,;:''";;???,,**()(,;::
    Last edited by fleur*; 11-02-2016 at 21:26.

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    καλη μου φλερ, πιθανον αυτη η λειτουργια της μητερας σου για να σε προστατευσει να σου δημιουργησε και προβληματα περα απο την αγαπη της, ακριβως οπως τα ειπες.
    το τι θα γινοταν ΑΝ ομως, κανεις μας δεν το ξερει.
    παντα υποθετουμε οτι ΑΝ στην κρισιμη καμπη γινοταν "το αλλο", θα ειμασταν πολυ καλυτερα, αλλα η αληθεια ειναι οτι ειναι εξισου πιθανον να ειμασταν και πολυ χειροτερα.
    γι αυτο παρολο που ολοι τα σκεφτομαστε κατα καιρους, δεν εχουν καμια σημασια αυτα τα ΑΝ. καμια απολυτως.
    αυτο που εχει σημασια, ειναι αυτο που εκανες μολις, να βρουμε τις αιτιες, να ζητησουμε και βοηθεια αν πελαγωσαμε και να βρουμε τους καλυτερους τροπους για το πως να προχωραμε ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ!!.

    ασε τα ΑΝ. δεν υπαρχουν. ειναι ψευδαισθηση.

    το χωριο δεν εχει σημασια. θα πας στην κοντινοτερη μεγαλη πολη και θα ενημερωσεις και τον ανδρα σου που εδειξε κατανοηση και σου προτεινε ο ιδιος να απευθυνθεις καπου, και ολα θα πανε καλα ρε!!

    παρε συστασεις μονο, μην πεσεις στο ζονγκ και τα κλαιμε παλι...

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Θα πάω. .Τώρα συστάσεις δύσκολο! !καταλαβαίνω ότι εγώ άφησα τον εαυτό μου να πέσει τόσο. .από χτες δεν έχω ανοίξει ούτε τηλεόραση ..αν είχα δει καμιά παλιό σειρά δε θα μουν έτσι. .ούτε τηλεόραση ...θα πάω γιατί υιέ να σηκωθώ δε μπορώ. .

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •