ποιον ρολος θα σας πηγαινε - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 85 of 85
  1. #76
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Εγώ να δεις....Πρώτα από όλα να τραβήξω βλέμμα όμορφης!
    Αλλά εδώ μέσα κάποιοι κάνουν διακρίσεις,σε περίπτωση που 2 άτομα ζητούν το ίδιο πράγμα........


    Ενταξει βρε παιδια , υπαρχουν ομορφες για ολους , πληθυσμιακα εμαστε 48% αντρες , 52 % γυναικες ......

  2. #77
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Ενταξει βρε παιδια , υπαρχουν ομορφες για ολους , πληθυσμιακα εμαστε 48% αντρες , 52 % γυναικες ......
    Το μήνυμα το έγραψες για την τελευταία πρόταση μου?

  3. #78
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Εγώ να δεις....Πρώτα από όλα να τραβήξω βλέμμα όμορφης!
    Αλλά εδώ μέσα κάποιοι κάνουν διακρίσεις,σε περίπτωση που 2 άτομα ζητούν το ίδιο πράγμα........
    Για εμένα η κατάστασή μου είναι χειρότερη γιατί δε μέ'χει κοιτάξει ούτε μια μη όμορφη. Άστα. Αν θες όμως να συνεχίσουμε τη συγκεκριμένη συζήτηση, να την κάνουμε ΕΔΩ ή σε κάποιο απ'τα σχετικά topic σου για να μη βγαίνουμε off-topic.

  4. #79
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Το μήνυμα το έγραψες για την τελευταία πρόταση μου?

    Γενικως το εγραψα .............ειναι μια αληθεια αυτη ......δεν βγαινετε οφ τοπικ , σιγα το τοπικ , εγω το ανοιξα , επιτρεπω λογιων λογιων συζητησεις ......

  5. #80
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Γενικως το εγραψα .............ειναι μια αληθεια αυτη ......δεν βγαινετε οφ τοπικ , σιγα το τοπικ , εγω το ανοιξα , επιτρεπω λογιων λογιων συζητησεις ......
    Εντάξει τότε.
    Και να ξέρεις πως η διάκριση που αναφέρομαι ήταν άδικη 100%.

  6. #81
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Εντάξει τότε.
    Και να ξέρεις πως η διάκριση που αναφέρομαι ήταν άδικη 100%.


    Δεν ειναι το θεμα αν ειναι αδικη , μπορει ναναι , αυτο που καταλαβαινω ειναι οτι καπου τρεφεις εναν φοβο για τις ωραιες κοπελες ............. κακως βεβαια , εγω δεν φοβαμαι τις κοπελες , οσο ελκυστικες και ναναι , αισθανομαι ανετα με μια ωραια η μη κοπελα , την βλεπω σαν φιλη , της μιλω σαν φιλος , φερομαι σαν φιλος , και αυτο το διαισθανεται η αλλη και γινεται φιλικη και αυτη ................... μια ωραια/ελκυστικη κοπελα , οπως και αντιστοιχως ενας γοητευτικος αντρας , εχουν πληθωρα επιλογων , στο αλλο φυλο , και αυτο τους-ις κανει δυσπροσιτους για κατι πραπανω απο φιλια , λογικο ετσι ? ο νομος προσφορας-ζητησης ...............

  7. #82
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Δεν ειναι το θεμα αν ειναι αδικη , μπορει ναναι , αυτο που καταλαβαινω ειναι οτι καπου τρεφεις εναν φοβο για τις ωραιες κοπελες ............. κακως βεβαια , εγω δεν φοβαμαι τις κοπελες , οσο ελκυστικες και ναναι , αισθανομαι ανετα με μια ωραια η μη κοπελα , την βλεπω σαν φιλη , της μιλω σαν φιλος , φερομαι σαν φιλος , και αυτο το διαισθανεται η αλλη και γινεται φιλικη και αυτη ................... μια ωραια/ελκυστικη κοπελα , οπως και αντιστοιχως ενας γοητευτικος αντρας , εχουν πληθωρα επιλογων , στο αλλο φυλο , και αυτο τους-ις κανει δυσπροσιτους για κατι πραπανω απο φιλια , λογικο ετσι ? ο νομος προσφορας-ζητησης ...............
    Όχι μπορεί,είναι άδικη!Δες το και από την δική μου οπτική!
    Φταίω να κάνω και εγώ διακρίσεις σε προβλήματα αυτών των συγκεκριμένων μελών?
    Αλλά θα το πετύχω που θα πάει,και δεν θα αρέσει σε αυτά τα μέλη...

  8. #83
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Τν να πασ με όμορφη δεν είναι δύσκολο το δύσκολο είναι να κάνεις σχέση πάνω από ένα μήνα πίστεψε με αυτό θα είναι το δύσκολο
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #84
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Τν να πασ με όμορφη δεν είναι δύσκολο το δύσκολο είναι να κάνεις σχέση πάνω από ένα μήνα πίστεψε με αυτό θα είναι το δύσκολο

    Εδω θα συμφωνησω με τον elis ........

    Γουαι , δεν παιρνω το μερος κανενος μελους , επειδη ομως θελω ναμαι αμεροληπτος , μια οχι κακοπροαιρετη κριτικη , ειναι δεκτη , απο την στιγμη που γραφεις δημοσιως , δεν πιστευω οτι κανεις δεν θελει να πας με ωραια κοπελα , και να προτιμουν εμενα , ως υποψηφιο , δεν ειμαι κατι το ιδιαιτερο , ουτε κι εσυ εισαι ....................... μην λαμβανεις υπ οψη τι λεει ο καθενας , και ληγει το θεμα ..................δεν θα παρεις την κοπελα κανενος !!

  10. #85
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Όχι μπορεί,είναι άδικη!Δες το και από την δική μου οπτική!
    Φταίω να κάνω και εγώ διακρίσεις σε προβλήματα αυτών των συγκεκριμένων μελών?
    Αλλά θα το πετύχω που θα πάει,και δεν θα αρέσει σε αυτά τα μέλη...
    ο μαγκ σου λεει "ντοματες", κι εσυ του απαντας 'κι εγω καφε πινω"..
    αν δεν τρολαρεις γουαι, βρες εναν τροπο να επικοινωνησεις με το περιβαλλον. αυτο φταιει και οχι η εμφανιση σου..

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Similar Threads

  1. Σεξ και ο ρόλος του στην αναπτυξη ψυχωσης, διαταραχης
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 15
    Last Post: 29-01-2014, 01:08
  2. Ο ρόλος του κοινωνικού πλαισίου
    By vince in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 7
    Last Post: 20-06-2011, 13:15
  3. Ο ρόλος του φόρουμ
    By void in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 68
    Last Post: 20-06-2011, 04:08
  4. Ο ρολος των κουνουπιων στην ανθρωπινη κοινωνια
    By carrot in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 17
    Last Post: 30-10-2010, 20:46
  5. Το μεγεθος του οργανου και ο ρολος του στο σεξ
    By πανος12345 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 0
    Last Post: 29-07-2009, 17:17

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •