επιπεδο φορουμ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 87
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721

    επιπεδο φορουμ

    Ειναι γεγονος οτι τον τελευταιο χρονο , το επιπεδο του φορουμ εχει παρει την κατω βολτα , το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης
    ......................απο που ναρχισω , και που να τελειωσω , δεν εχει νοημα ναπαριθμησω ταξιολογα μελη , που υπηρχαν προ 1.5 ετους , και γινοντουσαν ενδιαφερουσες κουβεντες , κι εγω πλεον βαρεθηκα νανοιγω συνεχως θρεντς , να γινει καμμια κουβεντουλα , το προτελευταιο που ανοιξα , ' λεω αυτο που σκεφτομαι ' η καπως ετσι , κλειδωθηκε , το καταστρεψανε μερικοι καλοθελητες ,το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης , και λεω κι εγω σιγα σιγα να την κανω., εκτος αν αλλαξει κατι , που δεν το βλεπω ........................................ θα δω τι θα κανω με τον ελευθερο χρονο μου ., που ειναι αρκετος , λογω απραξιας προκαλουμενης απ την κτθλψη ......................
    Last edited by Aeon; 15-02-2016 at 13:19.

  2. #2
    Μακ, οσον αφορα την επικοινωνια σου με την κοπελα, εσυ ξερεις να κρινεις εαν σου κανει καλο ή οχι πλεον.
    Αν ανακοινωνεις την αποχωρηση σου προσωπικα δηλωνω οτι θα "λειψει" η παρουσια σου.

    Οσον αφορα την διαχειριση εισαι πολυ περισσοτερο διαστημα εδω και εχεις γνωμη. Εγω μεχρι στιγμης, δεν εχω βγαλει καποιο συμπερασμα.

    Ο,τι και εαν αποφασισεις προσωπικα σε ευχαριστω για την παρεα σου.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,710
    @μακ τωρα με αυτο το θεμα θες να ανεβασεις το επιπεδο???? μαλλον καποιο καινουργιο φλειμ γουορ θα ξεκινησει....

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,710
    και εννοειται οτι δεν εχω κατι με σενα απλα τετοιου ειδους ποστς ε μου γυριζουν και αλλο το ματι...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Oυτε φλειμ θελω , ουτε κατι αλλο , γραφω αυτο που σκεφτομαι τον τελευταιο καιρο , δεν σκοπευω να αρπαχτω μα κανεναν .....

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εγω πιστευω οτι τη κατω βολτα την εχει παρει η επικοινωνια των ανθρωπων οταν βλεπεις να μιλανε ολο κ λιγοτερο

    οσο για τα υπολυπα εγω σας το χα πει εξαρχης οπως σου χα πει σε πμ πια ειναι η λυση.
    οταν φαινεσαι αδιαφορος κ διχνεις οτι δε σε ενοχλει τιποτα κανεις δε σου μπαινει

    η διαχειριση απλα θελει να σταματησει τις φασαριες γι αυτο κλειδωσαν το θεμα για να ληξει το ... ματς.

  7. #7
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Όχι ρε Mac,μην φύγεις!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Location
    αθηνα
    Posts
    534
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Oυτε φλειμ θελω , ουτε κατι αλλο , γραφω αυτο που σκεφτομαι τον τελευταιο καιρο , δεν σκοπευω να αρπαχτω μα κανεναν .....
    Κριμα που θ αποχωρησεις macαλλα αυτο ειναι δικαιωμα του καθενος

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1,646
    Δεν μπορώ να αναφερθώ στην χρονική εξέλιξη της ποιότητας, όμως συνηγορώ με τον Macgyver ότι η διαχείριση κινείται κατά πως τη βολεύει - εκείνη ή άλλων ανθρώπων που έχουν συμφέροντα στον τρόπο διαχείρισης του forum. Το δικό μου παράδειγμα που μπορώ να φέρω "στο τραπέζι" είναι η εξαφάνιση πρακτικά του νήματος ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ ΘΕΡΑΠΕΥΟΜΕΝΩΝ 2 το οποίο οι χρήστες μπορούν να διαβάσουν στο παρακάτω σύνδεσμο (URL: http://www.e-psychology.gr/forum/thr...9%CE%9D/page14). Διαβάστε το περιεχόμενο της ανάρτησης και κρίνετε μόνοι σας σχετικά με το αν οι ενέργειες της διαχείρισης μεροληπτούν υπερ συγκεκριμένης ομάδας ανθρώπων.

    Ακόμα, για μια εβδομάδα δεν υπήρξε πρόβλημα με την ανάρτηση να είναι διαθέσιμη άμεσα και χωρίς σύμπτυξη. Ούτε και οι οδηγίες χρήσης του forum αποκλείουν με σαφή τρόπο την εκκίνηση νημάτων με παραπλήσιο τίτλο ή περιεχόμενο, με αποτέλεσμα να καταλήγω στην μεροληπτική στάση της διαχείρισης του forum.
    Last edited by M87; 14-02-2016 at 21:23.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    Οσο συμμετεχεισ σε κουτσομπολια κ ιστοριεσ αυτα θα εχεισ εγω παντωσ ειμαι εδω για να πω τη μαλακια μου μπασ κ ηρεμησω ποτε κ δε θελω πρωσοπικεσ σχεσεισ με κανενα κ κατι φιλαρακια που ειχα τουσ εκοψα ολουσ με πηδηξανε κ προσπαθω να πηδηξω οποιον βρω δεν το χωνευω με τιποτα αυτα τ μαθαινεισ αμα πασ στρατο οταν σε πηδανε πηδασ κι εσυ καποιον αλλο αυτη ειναι η εκπαιδευση τ κρατουσ επανω μου
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #11
    Μ87 εχει καμποσο διαστημα που γινεται συμπτυξη θεματων οταν εχουν παρομοιο περιεχομενο. Εγινε στο μελος δελφινι απο οσο ξερω.

    Επισης ως προς το κλειδωμα θεματος, προ μηνων σε ενα τοπικ της Fleur ( οχι της fleur* ) χαθηκαν παρα πολλα μηνυματα.

    Καποιοι απο τους διαχειριστες ειχαν απαντησει σε καποια θεματα, πως οικειοθελως και χωρις χρηματα εχουν αναλαβει το φορουμ και καποια σκηνικα - μηνυματα τους ξεφευγουν.

    Νομιζω οτι η καλυτερη λυση θα ηταν μακ αν ηθελες λογω ελευθερου χρονου να ζητησεις να αναλαβεις ενα κομματι διαχειρισης του φορουμ.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    Αυτο οντωσ το ειδα κι εγω το θεμα χαθηκε γραψε κατι για να ξαναβγει μπροστα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από την διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης
    Last edited by vasia05; 15-02-2016 at 13:21.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Location
    αθηνα
    Posts
    534
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Οσο συμμετεχεισ σε κουτσομπολια κ ιστοριεσ αυτα θα εχεισ εγω παντωσ ειμαι εδω για να πω τη μαλακια μου μπασ κ ηρεμησω ποτε κ δε θελω πρωσοπικεσ σχεσεισ με κανενα κ κατι φιλαρακια που ειχα τουσ εκοψα ολουσ με πηδηξανε κ προσπαθω να πηδηξω οποιον βρω δεν το χωνευω με τιποτα αυτα τ μαθαινεισ αμα πασ στρατο οταν σε πηδανε πηδασ κι εσυ καποιον αλλο αυτη ειναι η εκπαιδευση τ κρατουσ επανω μου
    Βρε elis τι λες? Ποιος κανει κουτσομπολια?

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    Ναι μακ για να ανεβασεισ το επιπεδο ανελαβε το εσυ ολοι σε θελουνε αμα θεσ ψηφιζουμε κι ολα εγω δεν εχω προβλημα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. ποσο ρολο παιζει το μορφωτικο επιπεδο
    By Macgyver in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 54
    Last Post: 07-02-2014, 10:40
  2. Μορφωτικό επίπεδο
    By Dimitriou in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 52
    Last Post: 24-09-2011, 16:06
  3. ΦΟΡΟΥΜ
    By Ακροβατης in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 17
    Last Post: 22-08-2010, 19:01
  4. Replies: 154
    Last Post: 17-10-2008, 16:50
  5. Ψυχική ασθένεια και κοινωνικο-οικονομικό επίπεδο.
    By genesis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 17
    Last Post: 02-06-2007, 17:59

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •