Koινωνική φοβία; Παρθένος , ετών 26.... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 68
  1. #16
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    Θεωρώ πως για την ομαλότερη διεξαγωγή του θέματος πρέπει να γίνει διαχωρισμός μεταξύ του παρθένου και του μπακουριού.Παρθένοι άντρες σε μεγάλη ηλικία δεν νομίζω πως υπάρχουν πολλοί αφού η πλειοψηφία των αντρών δε χρειάζεται συναίσθημα για να κάνει σεξ.Mε κατ`ελάχιστο ένα 20€υρω μπορείς να λύσεις το πρόβλημα της παρθενιάς.Και απο το αυνανισμός μέχρι το σεξ με ιερόδουλη η απόσταση είναι τεράστια...
    Μπακούρια όμως υπάρχουν πολλοί.Ειδικά στην επαρχία.Γύρω μου βλέπω συνέχεια άντρες άνω των 35-40 που είναι μόνοι τους.Το ίδιο όμως και γυναίκες.Κανείς όμως δεν κάνει κίνηση.Οι άντρες αυτοί προτιμούν την εύκολη λύση των ιερόδουλων αντι να ρισκάρουν να φάνε τα μούτρα τους...Αυτοί που δε προλαβαίνουν να ... ξέρεις... ανακυκλώνονται μεταξύ τους.Υπάρχει μια μεγάλη κατηγορία ανδρών που ο καθένας για διαφορετικούς λόγους έχει καταλήξει μπακούρι και δε μπορεί να βγει απο την κατάσταση αυτή.

  2. #17
    Quote Originally Posted by Sherlock View Post
    wjsrp φιλε δεν εχω δει αυτους τους πολλους ανδρες που αναφερεις..
    Πως γίνεται αυτό; Υπάρχουν πάμπολοι άντρες μ'αυτό το πρόβλημα. Ακόμη και εδώ στο forum υπάρχουν.


    Μιλάτε ρε παιδιά του forum!


    Quote Originally Posted by Sherlock View Post
    ισα ισα ολοι γυρω μας λενε πως δεν προλαβαινουν να....ξερεις..
    Αυτό γίνεται εδώ στην Ελλάδα; Μου φαίνεται απίθανο. Δεν τολμώ να το πιστέψω άμα δεν το δω. Τότε γιατί είμαι 30 χρονών μπακούρης, ειδικά χωρίς προοπτική ν'αλλάξει αυτό; Μήπως είμαι κάνα καθηστερημένο; Μήπως είμαι νεκρός; Τι είμαι τότε; Δεν τα βγάζω απ'το μυαλό μου αυτά που λέω εγώ και πολλοί συμforumήτες με το ίδιο πρόβλημα μ'εμένα.

    Quote Originally Posted by Sherlock View Post
    ολοι ημασταν ντροπαλοι πριν αρχισουμε την πορεια μας με τις γυναικες..
    με την εμπειρια,το ξεπερνας αυτο.εισαι ντροπαλος με την πρωτη,με τη δευτερη..μετα στρωνει το πραγμα..
    Είμαι ντροπαλός σαν χαρακτήρας, όπως και κλειστός και εσωστρεφής, χωρίς αυτοπεποίθηση. Ανοίγομαι μόνο όταν έχω οικοιότητα ή νιώθω πιο άνετα μετέπειτα στην παρέα. Με την δική μου πάντως παρέα, είμαι άνετος. Το να προσποιηθώ οτι έχω αυτοπεποίθηση, δε μου βγαίνει.

    Θα συμφωνήσω στο οτι όταν αποκτάς εμπειρίες στρώνει το πράγμα και γίνεσαι καλύτερος.

    Quote Originally Posted by Sherlock View Post
    να μην το σκεφτεσαι,να μην το θεωρεις σημαντικο το οτι ακομα δεν εχεις κανει τιποτα.
    Τι πράγμα; 30 χρονών μπακούρης είμαι και δεν είναι σημαντικό αυτό; Δεν μπορώ να μην το σκέφτομαι και να μη μ'ενοχλεί αυτό. Δε γίνεται. Δεν είμαι αναίσθητος.

    Quote Originally Posted by Sherlock View Post
    και να προσπαθησεις να εισαι περισσοτερο κοινωνικος με τις γυναικες.
    παντου,οπου μπορεις...
    Λυπάμαι πολύ, άλλα αυτό δε γίνεται. Χρειάζομαι ΕΞΕΖΗΤΗΜΕΝΗ βοήθεια σ'αυτόν τον τομέα.

    Quote Originally Posted by Sherlock View Post
    τι εννοεις δεν εχεις τι να πεις?δεν βρισκεις θεματα για να ανοιξεις συζητηση?
    Και θέματα δε βρίσκω να ανοίξω συζήτηση και γενικά, δε μου βγαίνει μιλιά ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. Παγώνω ολόκληρος και παθαίνω blackout. Δεν ξέρω ούτε να βλακεία να τις πω. Δεν το έχω με το φλερτ. Πιο εύκολα σου λύνω την πυρηνική φυσική (που στην πραγματικότητα δεν ξέρω πως) παρά να μιλήσω σε άγνωστη.

    Quote Originally Posted by Sherlock View Post
    και να θυμασαι πως ο καλυτερος συμμαχος ειναι το χιουμορ.αυτο ειναι διαβατηριο για ολες τις κατηγοριες γυναικων.
    Αυτό το γνωρίζω, ναι, άλλα τι να το κάνω και το χιούμορ όταν δε μου βγαίνει μιλιά. Μπορείς να ανάψεις το κερί χωρίς φωτιά;





    Κρίνοντας απ'τις απαντήσεις σου, συμπεραίνω οτι τα καταφέρνεις πάρα πολύ καλά με τις γυναίκες και μπράβο σου σ'αυτό (δεν το λέω ειρωνικά). Πες μας λοιπόν τα κόλπα που κάνεις και αυτά που λες στις κοπέλες και τις ρίχνεις για να μας βοηθήσεις. Εμείς δεν ξέρουμε γρι απο γυναίκες.

  3. #18
    Quote Originally Posted by admforall View Post
    Θεωρώ πως για την ομαλότερη διεξαγωγή του θέματος πρέπει να γίνει διαχωρισμός μεταξύ του παρθένου και του μπακουριού.Παρθένοι άντρες σε μεγάλη ηλικία δεν νομίζω πως υπάρχουν πολλοί αφού η πλειοψηφία των αντρών δε χρειάζεται συναίσθημα για να κάνει σεξ.Mε κατ`ελάχιστο ένα 20€υρω μπορείς να λύσεις το πρόβλημα της παρθενιάς.Και απο το αυνανισμός μέχρι το σεξ με ιερόδουλη η απόσταση είναι τεράστια...
    Μπακούρια όμως υπάρχουν πολλοί.Ειδικά στην επαρχία.Γύρω μου βλέπω συνέχεια άντρες άνω των 35-40 που είναι μόνοι τους.Το ίδιο όμως και γυναίκες.Κανείς όμως δεν κάνει κίνηση.Οι άντρες αυτοί προτιμούν την εύκολη λύση των ιερόδουλων αντι να ρισκάρουν να φάνε τα μούτρα τους...Αυτοί που δε προλαβαίνουν να ... ξέρεις... ανακυκλώνονται μεταξύ τους.
    Έτσι ακριβώς είναι τα πράγματα.

    Quote Originally Posted by admforall View Post
    Υπάρχει μια μεγάλη κατηγορία ανδρών που ο καθένας για διαφορετικούς λόγους έχει καταλήξει μπακούρι και δε μπορεί να βγει απο την κατάσταση αυτή.
    Ειδικά αυτό εδώ, είναι τεράστια αλήθεια δυστυχώς.

  4. #19
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    4
    Quote Originally Posted by admforall View Post
    Τα πιο πολλά απο αυτά που γράφεις ως λόγους είναι χαζές δικαιολογίες που σου προβάλλεις επειδή δε ξέρεις να λειτουργήσεις.Αλλά το 4 είναι το καλύτερο όλων..Ξέρεις αγαπητό μέλος ζούμε στην εποχή της τεχνολογίας και οι άνθρωποι δεν επικοινωνούμε πια μόνο με σήματα καπνού.Και στην αυστραλία να πάει η άλλη άμα θες να τη συναντήσεις πραγματικά,θα κινήσεις γη και ουρανό και θα πας να τη συναντήσεις
    Εξήγησέ μου ακριβώς τι θεωρείς χαζό σε όσα είπα. Κάθησα εγώ να προσβάλω κάποιον εδώ μέσα; Αυτά που λέω δεν είναι απολύτως λογικά δηλαδή; Η άλλη δεν μπορεί να θέλει την ησυχία της και να μην γουστάρει, ή απλά να σε βάλει στο friendzone;

    Όσο για το 4 , ναι , δεν γουστάρω τις σχέσεις από τόσο μακρινή απόσταση , δεν έχει νόημα να chattarw με κοπέλα , αν μένει στην Αυστραλία όπως λες, ξέρεις από πριν αν δεν πάει και με άλλον εκεί;

    Χώρια ότι δεν έχω και την οικονομική άνεση να πηγαινοέρχομαι ταξίδια μόνο και μόνο γι'αυτό (θα το συνδύαζα προφανώς και για άλλες δουλείες παράλληλα)

    Δεν αναφέρομαι , προφανώς, σε σχέση που είχες με μια από κοντά και μετά επειδή για παράδειγμα έπρεπε να πας φαντάρος , αναγκαστήκατε να είστε σε απόσταση για κάποιο καιρό, αυτό είναι άλλο.


    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Επίσης, το να λες ότι δεν ξέρω να λειτουργήσω , είναι λίγο άτοπο διότι αυτά ακριβώς τα απαριθμημένα συμπεράσματα στο πρώτο μου post έχουν προέλθει από αποτυχημένες απόπειρες που έκανα στο πρώτο έτος (καθώς ήμουν πιο θαραλλέος επειδή η πανεπιστημιακή ζωή ήταν κάτι το καινούριο ακόμα) να προσεγγίσω κοπέλα. Και αν θες , κάθομαι και σου αναλύω μια προς μια τις απόπειρες σε άλλο post, δεν έχω πρόβλημα , όσο πιο πολλά γραφω για το ιστορικό μου , πιστεύω ότι θα βρω και την αντίστοιχη λύση από δω πιο εύκολα.

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    938
    γιαννη.. και οσοι εχετε αντιστοιχο θεμα.. ισως θα πρεπε να κανετε και νεες δραστηριότητες... πχ ιστιοπλοια, ορειβασια ακομα και χορο... οι λατιν χοροι είναι πολύ της μοδας.

    σιγα σιγα θα γνωρισετε κοσμο, κοπελες οι ανδρες...

    είναι δραστηριότητες που εκανα στο περελθον και που κανω καποιες και σημερα... και είναι ότι πρεπει για να ερθεις σε επαφη με το άλλο φυλλο

  6. #21
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    4
    Quote Originally Posted by noumac View Post
    γιαννη.. και οσοι εχετε αντιστοιχο θεμα.. ισως θα πρεπε να κανετε και νεες δραστηριότητες... πχ ιστιοπλοια, ορειβασια ακομα και χορο... οι λατιν χοροι είναι πολύ της μοδας.

    σιγα σιγα θα γνωρισετε κοσμο, κοπελες οι ανδρες...

    είναι δραστηριότητες που εκανα στο περελθον και που κανω καποιες και σημερα... και είναι ότι πρεπει για να ερθεις σε επαφη με το άλλο φυλλο
    Δεν θέλω να αλλάξω θέμα , αλλά θα το πω και αυτό: Πολλοί άνθρωποι στην χώρα που ζούμε (λόγω κρίσης ή capital controls) δεν έχουν χρήματα για τα βασικά. Βέβαια , θα μου πεις δεν είναι και όλες οι δραστηριότητες που προτείνεις πανάκριβες.


    Γενικά, από ό,τι έχω καταλάβει, τίποτα στην ζωή δεν είναι τσάμπα. Το θέμα είναι βέβαια , όταν πληρώνεις για οτιδήποτε , ανεξαρτήτως ποσού, να πιάνουν τόπο τα λεφτά σου και να γίνεται η δουλεία σου , και όχι να σε κοροϊδεύουν και να σε κλέβουν. Αναφέρομαι ακόμα και σε δουλειές που ο εργοδότης σου δεν σου δίνει το ποσό που αντιστοιχεί στο έργο σου , αλλά πάντα πολύ λιγότερα...

    Δεν γεννηθήκαμε για να πληρώνουμε φόρους κτλπ , έτσι δεν είναι;

    Θέλω να καταλήξω με αυτήν την παρένθεση περί χρημάτων που είπα ότι πραγματικά θαυμάζω τους ανθρώπους αυτούς που παρόλο που τα οικονομικά τους είναι πάτο , καταφέρνουν και προκόβουν στον τομέα "έχω κορίτσι" μια χαρά , πράγμα που κανονικά , θέλει λεφτά , και πολλά (π.χ , να την κερνάς και να της πέρνεις δώρα)

  7. #22
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Φίλε,πως είσαι από εμφάνιση?

  8. #23
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    Quote Originally Posted by giannis_90 View Post
    Εξήγησέ μου ακριβώς τι θεωρείς χαζό σε όσα είπα. Κάθησα εγώ να προσβάλω κάποιον εδώ μέσα; Αυτά που λέω δεν είναι απολύτως λογικά δηλαδή; Η άλλη δεν μπορεί να θέλει την ησυχία της και να μην γουστάρει, ή απλά να σε βάλει στο friendzone;

    Όσο για το 4 , ναι , δεν γουστάρω τις σχέσεις από τόσο μακρινή απόσταση , δεν έχει νόημα να chattarw με κοπέλα , αν μένει στην Αυστραλία όπως λες, ξέρεις από πριν αν δεν πάει και με άλλον εκεί;

    Χώρια ότι δεν έχω και την οικονομική άνεση να πηγαινοέρχομαι ταξίδια μόνο και μόνο γι'αυτό (θα το συνδύαζα προφανώς και για άλλες δουλείες παράλληλα)

    Δεν αναφέρομαι , προφανώς, σε σχέση που είχες με μια από κοντά και μετά επειδή για παράδειγμα έπρεπε να πας φαντάρος , αναγκαστήκατε να είστε σε απόσταση για κάποιο καιρό, αυτό είναι άλλο.


    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Επίσης, το να λες ότι δεν ξέρω να λειτουργήσω , είναι λίγο άτοπο διότι αυτά ακριβώς τα απαριθμημένα συμπεράσματα στο πρώτο μου post έχουν προέλθει από αποτυχημένες απόπειρες που έκανα στο πρώτο έτος (καθώς ήμουν πιο θαραλλέος επειδή η πανεπιστημιακή ζωή ήταν κάτι το καινούριο ακόμα) να προσεγγίσω κοπέλα. Και αν θες , κάθομαι και σου αναλύω μια προς μια τις απόπειρες σε άλλο post, δεν έχω πρόβλημα , όσο πιο πολλά γραφω για το ιστορικό μου , πιστεύω ότι θα βρω και την αντίστοιχη λύση από δω πιο εύκολα.
    Την αυστραλία την ανέφερα ως ακραίο παράδειγμα.Σκέφτεσαι υπερβολικά πολύ και σου βάζεις εμπόδια.Φυσικά και μπορεί να μην γουστάρει και δε πρέπει να σε απασχολεί το που θα σε βάλει. Η επόμενη μπορεί να γουστάρει.Ακόμη και απλή φίλη να την κάνεις,κέρδος θα έχεις.Τις καλύτερες συμβουλές στη ζωή μου τις έχω λάβει απο γυναίκες.Αλλο που δε μπόρεσα να τις ακολουθήσω όσο πετυχημένα θα ήθελα. Με πόσες κοπέλες έχεις προσπαθήσει μέχρι σήμερα και κατέληξες σε αυτά τα συμπεράσματα; 1,10,20,50,100,1000?

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    938
    Quote Originally Posted by giannis_90 View Post
    Δεν θέλω να αλλάξω θέμα , αλλά θα το πω και αυτό: Πολλοί άνθρωποι στην χώρα που ζούμε (λόγω κρίσης ή capital controls) δεν έχουν χρήματα για τα βασικά. Βέβαια , θα μου πεις δεν είναι και όλες οι δραστηριότητες που προτείνεις πανάκριβες.
    εχει σχολες χορου με 25 ευρω το μηνα.... η ορειβασια κάθε εξορμηση δεν θα σου στοιχισει πανω από 20-25 ευρω.. εχει πολλες ομαδες και αθηνα και θεσσαλονικη και επαρχια... τωρα για την ιστιοπλοια μονο η σχολη που θα περασεις θα ξοδεψεις καποια λεφτα.. αν μπεις σε καποια αγνωνιστικη ομαδα.... είναι ακομα πιο φθηνα από τα αλλα

  10. #25
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    Quote Originally Posted by wjsrp View Post
    Έτσι ακριβώς είναι τα πράγματα.


    Ειδικά αυτό εδώ, είναι τεράστια αλήθεια δυστυχώς.
    Επίσης φίλε μου παίζει και το στίγμα και για τις 2 πλευρές.Ανθρωπος 35+ μόνος/η είναι καημένος,αποτυχημένος κτλ.Για παράδειγμα γυναίκα συνάδελφος συζητούσε σήμερα με άλλη συνάδελφο για μια συνομίληκη φίλη τους 37 χρονών που είναι μόνη και έλεγαν <<με τα μυαλά που έχει η χαζή έμεινε στο ράφι...>> το ίδιο αντίστοιχα ακούω και απο άντρες με σχέση/οικογένεια για τους ελεύθερους ίδιας ηλικίας.Στην αθήνα πιστεύω πως ο κόσμος είναι πιο ανοιχτόμυαλος

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Αμα ξερατε τι σκεφτονται οι γυναικες , θα ησασταν πολυ πιο τολμηροι ...............! τα ιδια μεμας θελουν , ακριβως , η πρωτη κινηση ομως ειναι δικη μας .......εστω και ατσαλη ...........αρχιστε απο δω μεσα , θα βρειτε πολυ περισσοτερη προθυμια αποση νομιζετε .......

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    546
    αγαπητοι μου,
    για να σας παρηγορησω λιγο επειδη διακρινω μια απελπισια στις συνομιλιες σας,
    ειμαι 62 ετων και μονος!
    θυμαμαι το εαυτο μου μονο απο τοτε που αυτονομηθηκα απο το γονεικο περιβαλον ,εδω και δεκαετιες.
    σας πληροφορω οτι αισθανομαι καλα,ηρεμος και με ενδιαφερον για την ζωη.
    δεν αισθανομαι καποιο συμπλεγμα για την θεση μου στην κοινωνια μας ,και δεν με ενδιαφερει ιδιαιτερα εαν θα εχω καποια παρεα για να κανω κατι που θελω.
    μαλιστα πολλες φορες περασα καλυτερα μονος ,παρα με την παρεα φιλων που πηρα μαζι μου για να μην παρεξηγηθουν.
    εχω την ρουτινα μου (βεβαια ακομη παω στην δουλεια μου για να διαφοροποιω επαρκως την καθημερινοτητα μου ),κανω τα ταξιδια μου στις χωρες που με ενδιαφερουν 2-3 φορες τον χρονο, κοιμαμαι οποτε θελω και παω οπου θελω χωρις να ρωταω κανενα.
    επομενως η αποψη μου ειναι οτι πως περναμε στην ζωη μας ,καλα η ασχημα ,εξαρταται απο εμας.
    ισως μου πειτε οτι η ζωη μου ειναι μιζερη και αρρωστη οπως σας την περιεγραψα ,ομως οσο εγω αισθανομαι καλα δεν πειραζει!
    κοιταξτε να εχετε υψηλη αυτοεκτιμηση ,και ευχαριστηθειτε οσο μπορειτε την ζωη σας βλεποντας τα καλα της γιατι the
    clock is ticking!

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by kostas62 View Post
    κοιταξτε να εχετε υψηλη αυτοεκτιμηση ,και ευχαριστηθειτε οσο μπορειτε την ζωη σας βλεποντας τα καλα της γιατι the
    clock is ticking!

    Aγαπητε Κωστα , καλα τα λες , κι εγω μονος , 54 , δεν κακοπερνω καθολου , παροτι εχω την κτθλψουλα μου , καταλαβαινω τι λες , ενας 30αρης δεν θα καταλαβει , πλην του πολυ σωστου , the clock is ticking , και βαρεως μαλιστα ! πριν το καταλαβετε , παιδες , θαστε 50 , και θα λετε , που πηγε η ζωη μου , εγω τουλαχιστον καλοπερασα , μην μιζεριαζετε τοσο νεοι ......................οτι μπορειτε καντε το ............εστω και με το ζορι .....

  14. #29
    Quote Originally Posted by admforall View Post
    Επίσης φίλε μου παίζει και το στίγμα και για τις 2 πλευρές.Ανθρωπος 35+ μόνος/η είναι καημένος,αποτυχημένος κτλ.Για παράδειγμα γυναίκα συνάδελφος συζητούσε σήμερα με άλλη συνάδελφο για μια συνομίληκη φίλη τους 37 χρονών που είναι μόνη και έλεγαν <<με τα μυαλά που έχει η χαζή έμεινε στο ράφι...>> το ίδιο αντίστοιχα ακούω και απο άντρες με σχέση/οικογένεια για τους ελεύθερους ίδιας ηλικίας.
    Όταν λες το στίγμα, εννοείς οτι δεν ακούγεται καλά παραέξω; Κάπως έτσι;

    Quote Originally Posted by admforall View Post
    Στην αθήνα πιστεύω πως ο κόσμος είναι πιο ανοιχτόμυαλος
    Κι εδώ δύσκολο είναι. Να σκεφτείς, ούτε καλημέρα δε λέει ο κόσμος μεταξύ τους, κι ας μένουν στην ίδια πολυκατοικία σε ορισμένες περιπτώσεις.

  15. #30
    Quote Originally Posted by wjsrp View Post

    Κρίνοντας απ'τις απαντήσεις σου, συμπεραίνω οτι τα καταφέρνεις πάρα πολύ καλά με τις γυναίκες και μπράβο σου σ'αυτό (δεν το λέω ειρωνικά). Πες μας λοιπόν τα κόλπα που κάνεις και αυτά που λες στις κοπέλες και τις ρίχνεις για να μας βοηθήσεις. Εμείς δεν ξέρουμε γρι απο γυναίκες.
    Δεν κανω κολπα φιλε.
    Αυτο ειναι το μυστικο.
    Ειμαι ο εαυτος μου.

    Αν παντως θεωρεις πως χρειαζεσαι κολπα ή τεχνικες για να προσεγγισεις τις γυναικες,υπαρχουν site με τεχνικες για Pua.
    Κατι θα βρεις που θα ταιριαζει σε σενα και με την εμπειρια,ισως δεις καλο αποτελεσμα..

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Δεν ειμαι πλέον 20 ετών παρθένος
    By PurplePuppet(male) in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 58
    Last Post: 28-02-2019, 21:07
  2. Παρθένος ετών 26!!!
    By Deleted-Member-06-11-2014a in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 51
    Last Post: 24-03-2014, 11:42
  3. παρθενος ετων 19
    By xrhstos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 156
    Last Post: 12-07-2012, 10:34
  4. ειμαι παρθενος
    By mateo in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 41
    Last Post: 19-01-2011, 04:59
  5. Παρθένος στα 24!
    By asax in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 78
    Last Post: 05-07-2010, 03:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •