Να της στείλω?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    18

    Να της στείλω?

    Γεια! Ειμαι 20 χρόνων και εχω μηδενική εμπειρία απο ερωτικεδ σχέσεις. Εδώ και αρκετό καιρο μου αρεσει μια συνομιλικη κοπελα που δουλεύει σερβιτόρα σε ενα μαγαζί που παω συχνά... Μερικές φορές ανταλασσαμαι εντονα ματιές, με αποκορύφωμα μια φορά που την πέτυχα έξω στον δρόμο και αφου προσπέρασε ο ένας τον άλλον γύρισα να την κοιτάξω και είδα οτι αυτη με κοιτούσε ηδη. Το θέμα ειναι οτι στην καφετέρια δεν την βλέπω πλέον και ο μόνος τρόπος μαλλον να την προσεγγισω ειναι το Facebook . Στο Facebook την βρήκα εντελώς τυχαία και εχουμε μονο 2 κοινούς φίλους ... Σκαλωνω να την στείλω αίτημα γιατί δεν εχουμε καν συστηθει.... Τι λέτε να κανω ;

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    Γεια σου.Έπρεπε ήδη να της είχε στείλει

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    συμφωνω!.. δεν εχεις τιποτα να χασεις..ενω εχεις πολλά να κερδισεις!! μιλα με την αληθεια σου και με θαρρος και καλη επιτυχία!!!!;)

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Για δες πρώτα να μάθεις ο,τι πληροφορίες μπορείς απο τους κοινούς σας φίλους.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    στον κοσμο της βοηθειας προς τους αλλους
    Posts
    1,352
    Steilτης μνμ και αιτημα στο μνμ.μπορεις να γραψεις κατι απλο πχ ενα γεια σου η ενα τι κανεις...θα κυληση η συζβτηση μετα ανετα promise
    Εαν κοιταξεις την αβυσσο για πολυ ωρα στο τελος η αβυσσος θα κοιταξει εσενα

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εγω λεω να μη της στειλες ετοιμα φιλιας αλλα μονο μυνημα για να δεις αν θα το κανει η ιδια..
    αν το κανει η ιδια σημαινει οτι μαλον το θεμα την ενδιαφερει
    εγω δε θα λεγα να ρωτησεις τους γνωστους σου γιατι εκτος του οτι μαλον θα της το πουν αν ειναι ετσι της μιλας κ ο ιδιος..
    πχ αν δε σε ενδιεφερε η σχεση θα μπορουσες να ρωτησεις τους γνωστους σου αλλα επειδη το θεμα σε ενδιαφερει καλυτερα να το παρεις πανω σου.
    οτι σε ενδιαφερει δε το πασαρεις σε τριτους.
    μεταξυ τους τα λενε οι φιλοι περισσοτερο.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    επισης οσον αναφορα τους φιλους σου εγω το βρισκω σημαντικο να υπαρχει εμπιστοσυνη μεταξυ φιλων γιατι οι φιλοι μπορουν να σε υποστηριξουν οταν σε πιασουν τιποτα ανασφαλειες τυπου ωχ μαμακα μου τωρα τι να πω αλλα οταν προχωρας προς το δρομο μιας σχεσης πρεπει να πιστευεις στον εαυτο σου γιατι αν δε πιστευεις εσυ σε σενα δε θα πιστεψει ουτε κ αυτη σε σενα αρα μη περιμενεις ως υποψιφια σχεση σου να σε εμπιστευτει αμεσως μεχρι να ανοιχτει θα περασει αρκετο διαστημα κ συ πρεπει να εχεις την υπομονη να περιμενεις αν τη θες για σχεση σου αρα καλυτερα να ακους περισσοτερο οσο σου μιλαει.

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    18
    Την πέτυχα χθες και μιλήσαμε λιγο .Της έστειλα αίτημα φιλίας ( χωρις μηνυμα ) και εδώ και 4 ώρες δεν απάντησε.... Μαλλον άκυρο έφαγα ε;

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    415
    Χαλάρωσε. Και άκυρο να έφαγες πάλι στα ίδια θα είσαι. Αυτό είναι το χειρότερο που
    μπορείς να πάθεις δηλαδή. Ό,τι είναι να γίνει θα γίνει.

    Α, και μην κολλάς σε μία γυναίκα. Δεν ξέρεις τίποτα για αυτή ούτε αν είστε πλασμένοι
    ο ένας για τον άλλο, μπορεί να μην ταιριάζετε καθόλου. Αυτός είναι και ο λόγος να το
    κυνηγήσεις λίγο, για να δεις αν είναι έτσι όπως φαντάζεσαι. Αν όμως δεν πάει καλά,
    να μην το βάλεις κάτω, δες το ως μια εμπειρία. Αυτά.

  10. #10
    Member
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    somewhere far away
    Posts
    41
    Αδυνατώ να καταλάβω γιατί στέλνετε αίτημα φιλίας σε ένα άτομο που έχετε ανταλλάξει δυο κουβέντες,και αν.

    Αν θέλεις να την γνωρίσεις καλύτερα,μπορείς να ξεκινήσεις μια συνομιλία μαζί της στο φεισμπουκ,για αρχή..και θα δεις πως θα εξελιχθεί.
    Θα σου έλεγα να μην ανακατέψεις κοινούς φίλους..παρ'το πάνω σου όλο.

Similar Threads

  1. Δεν μπορώ να στείλω μύνημα
    By geetek in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 2
    Last Post: 29-07-2015, 18:54
  2. Γιατι δε μπορω να στειλω u2u???????
    By afrula in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 18
    Last Post: 13-07-2009, 00:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •