Deepak Chopra - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19

Thread: Deepak Chopra

  1. #16
    Σε ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες μαμρα. Συγνωμη που γινομαι αδιακριτη αλλά ειχες πει θα εφευγες, ελπιζω να εισαι εδω για καλό :)
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    437
    ειχα πει τελευταιο ποστ οσον αφορα χαπια συμβουλες σε ψυχωσικους και εξαρτημενους.αλλα το να μιλαω για βιβλια πρωσοπικη αναπτυξη φιλοσοφια σταση ζωης για καλλιεργιες και τετοιες συζητησεις δεν με ενοχλει.οπως φαινεται και απο τα μυνηματα μου δεν ειμαι θαμωνας φορουμ με ψυχικες δυσκολιες.για τις πληροφοριες τιποτα πολλοι το σκεφτονται και δεν το ψαχνουν η παραμενει απλα μια σκεψη.
    Wenn du träumen kannst,kannst du tun!

  3. #18
    Σε ευχαριστω που μου το διευκρινησες, δεν ειχα αρνητικη προθεση να σε φερω σε δυσκολη θεση.
    Παντως και φιλοσοφικα να το δεις, ο Κοελιο λεει ειναι οι Κτιστες και οι γεωργοι νομιζω. Οι πρωτοι μοχθουν και ολοκληρωνουν οι δευτεροι μοχθουν αλλα δεν σταματανε οριστικα. :)
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    437
    δεν με εφερες σε δυσκολη θεση.δεν εχω διαβασει κοελιο αλλα θυμαμαι ολες τις τριανταρες εκει στα τελη νειντις αρχες ζιροους να γουσταρουνε με τον κοελιο.παντως το επαγγελμα που ακολουθησα 10 χρονια και το κανω ακομα καποιες φορες για τα προς το ζειν εχει να κανει με οικοδομη και τωρα αγροτια τελος παντων.οι παλιοι λεγανε εαν δεν χτισεις δεν παντρεψεις και δεν κανεις αμπελι δεν εχεις δουλεψει στην ζωη σου.οχι φιλοσοφικη πλευρα αλλα ρεαλιστικη.
    Wenn du träumen kannst,kannst du tun!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •